Článek

V pátrání zůstávají i století. Nikdo je za mrtvé neprohlásil

 
Eduardu Častulíkovi ze Zlínska bude letos 104 let, podle policejního popisu však vypadá na osmdesát. Má střední postavu, šedé vlasy, hnědé oči, není ozbrojený ani nebezpečný a policie po něm pátrá už třiadvacátým rokem. Podobných záznamů lze v policejní databázi osob, po nichž je vyhlášeno pátrání, najít celou řadu.
04.04.2015 08:26 |

podobné články

Podobné články

Policie pátrá po Eduardovi bezúspěšně 23 let. Nikdo ho neprohlásil za mrtvého

 
Letos mu bude už 104 let, podle policie však vypadá na 80. Strážci zákona po Eduardu Častulíkovi ze Zlínska pátrají už 23 let. Bezúspěšně. Muž, který je pravděpodobně již mrtvý, nikdy nebyl prohlášen za zesnulého. A nejde o ojedinělý případ.
04.04.2015 12:10 |

podobné články

Podnikatele MOŤOVSKÉHO soud za mrtvého neprohlásil: Nepřišel klíčový SVĚDEK!

 
Nezvěstný podnikatel Jan Moťovský stále není prohlášen za mrtvého. Soud, který měl dnes rozhodnout, zkomplikoval nepřítomný klíčový svědek.
01.04.2011 12:35 |

podobné články

S Halíkovými knihami je to jinak. Premiér je za nevědecké neprohlásil, ani nemůže

 
Dopis, ve kterém premiér v demisi a předseda Rady vlády pro vědu, výzkum a inovaci (RVVI) Jiří Rusnok informuje o vyškrtnutí čtrnácti publikací filozofa a kněze Tomáše Halíka z databáze vědeckých prací RIV v Česku, je nepravdivý. Komise vyřazení jeho děl nedoporučila a sama rada, která má hlavní slovo, se tím doposud ani nezabývala. Iniciátorem této kauzy byl akademik Daniel Solis, který se netají tím, že se chce svému kolegovi pomstít. Informace přinesla Česká televize.
21.11.2013 20:32 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (406 článků) , Jiří Rusnok (1828 článků) , Jiří Rusnok (675 článků)

V ČSSD se nesmí mluvit o Haškovi, měl řící Škromach. Jenže celé je to prý trochu jinak

 
Když chcete v ČSSD dělat kariéru, nesmíte mluvit o Michalu Haškovi. To měl říci ve víkendovém rozhovoru pro Lidové noviny senátor Zdeněk Škromach. Jenže jak sám tvrdí, nic takového v rozhovoru neprohlásil.
22.07.2014 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (574 článků) , Michal Hašek (2302 článků)

Babišův politik se naštval: Jsou to eurofilové! Otevřít se imigrantům, obohatí nás. Těmito postoji své názory kontaminovali. A kdyby Halík neprohlásil...

 
ROZHOVOR Ekonom a pražský zastupitel za hnutí ANO Patrik Nacher zaujal v poslední době i svou obhajobou televize Prima v kauze jejího angažmá v běženecké krizi. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se vyjádřil obecněji k otázce migrantů, a to i z pohledu ekonoma.
11.06.2016 16:30 |

podobné články

Šestitýdenní pátrání končí debaklem, trosky padlého letadla se nanašly

 
Letecké pátrání po troskách pohřešovaného malajsijského Boeingu 777 na hladině Indického oceánu dnes oficiálně skončilo. Během šestitýdenního pátrání nebyly odhaleny žádné trosky, které by pomohly lokalizovat aspoň přibližnou polohu pádu letounu. Australské úřady uvedly, že prohledávání mořského dna bude pokračovat. Středisko pátrání, odmítlo tvrzení soukromé australské společnosti, že našla možné trosky letadla v Bengálském zálivu. 
30.04.2014 13:30 |

podobné články

Nejextrémnější pátrání po ztraceném psovi: Panička zaplatila detektivy i jasnovidce!

 
Tomu se říká láska k zvířatům. Američanka Janet Mihalyfi vydala přes 777 tisíc korun za pátrání po psovi, který se jí už před rokem zatoulal ve Washingtonu. Oblepila celé čtvrti plakáty a do pátrání po pětiletém Havocovi zapojila i jasnovidce a soukromé detektivy. Nikdo z nich však zatím nebyl úspěšný...
12.11.2014 07:40 |

podobné články

Foto - Dovolená (Taba, Jeruzalém, Mrtvé moře)

 
MODERATORKA || MISS ACADEMIA || FOTOMODELKA || ORIENT || SAXOFON || OSTATNÍ • Egypt - Taba, Jeruzalém, Mrtvé moře (2009) Fotografie z dovolené - Hotel Hilton Nuweiba v Egyptě, Mrtvé moře, Jeruzalém - Staré město, výhled z Olivové (Olivecké) hory, Skalní dóm (Omarova mešita) - nejstarší mešita na světě, Zeď nářků - pozůstatek Šalamounova chrámu (detail i na přání ve Zdi), Via Dolorosa (Křížová cesta)se zastaveními (i místo, kde Ježíš údajně otiskl svou dlaň), chrámu Božího hrobu na Golgotě s hrobkou Ježíše Krista, Getsemanská zahrada (místo, kde byl Ježíš zrazen Jidášem) -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
02.07.2009 09:15 |

podobné články

Žena chce zlomit zákon: Porodí dítě své mrtvé dcery

 
Bude to první případ svého druhu na světě. 59letá žena chce porodit dítě své mrtvé dcery. Tvrdí, že jde o poslední přání mrtvé dívky. Ta zemřela na rakovinu. Teď by měla její matka odnosit své vnouče.
22.02.2015 10:25 |

podobné články

V troskách v Praze našli 4 mrtvé, záchranné práce skončily

 
V troskách zříceného domu už našli záchranáři čtyři mrtvé dělníky. Po téměř dvoudenním pátrání tak ukončili záchranné práce.
03.10.2009 09:10 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Kriminalisté pátrají po důležitém svědkovi v případě mrtvé ženy v tramvaji č. 17

 
O případu mrtvé ženy z tramvaje v pražských Modřanech jsme zde již informovali. Detektivové prvního oddělení krajského ředitelství hlavního města Prahy v rámci prošetřování tohoto případu hledají muže, který je vyobrazen na sestaveném identikitu. Tohoto muže kriminalisté hledají jako důležitého svědka, který cestoval dne 9. 4. 2014 v dopoledních hodinách vlakem z Trutnova do Kolína. Muže na obrázku prosíme, aby se sám přihlásil cestou linky 158. Také přivítáme svědectví pozorných občanů, kteří muže poznávají, nechť se prosím také ozvou na linku tísňového volání.
25.06.2014 17:00 |

podobné články

ČT mi zkazila náladu, píše politolog Jelínek v rozboru Českého století

 
Politolog Lukáš Jelínek na stránkách on-line Deníku Referendum vytýká seriálu České století, který pochází z dílny České televize, jednu věc. "Proč dělat z 'československého' století pouze století 'české'? Proč zmizíkovat slovenská témata a slovenské aktéry? Byl v tom účel?" ptá se politolog ve svém komentáři.
29.11.2013 12:15 |

podobné články

Norsko ukončilo pátrání po plachetnici, která se ztratila v Antarktidě

 
Norské úřady v úterý odvolaly pátrání po plachetnici, která se před týdnem ztratila v bouři v oblasti Rossova moře u pobřeží Antarktidy. Tři členové posádky byli prohlášeni za mrtvé, informuje agentura AFP.
01.03.2011 16:40 |

podobné články

Pátrání po řidiči dodávky smrti: Mrtvé uprchlíky vezl prý Rumun

 
Řidič dodávky, kterou našli na rakouské dálnici, pocházel prý z Rumunska. Pátrání po něm však nadále pokračuje. Podle Maďarů přitom koupil dodávku od slovenské firmy právě občan Rumunska. A zaregistroval si ji na jihu Maďarska, kde se potýkají s přívalem uprchlíků. A kde také na hranici se Srbskem vystavěli maďarskou zeď.
27.08.2015 20:50 |

podobné články

Skutečná Atlantida: Z moře se vynořilo obrovské mrtvé město

 
V roce 1985 město Epecuén zmizelo v moři, po čtvrt století se začalo znovu vynořovat. Teď je z něj obrovské mrtvé město duchů.
18.03.2013 16:41 |

podobné články

Sonda Phoenix nadobro ztracena. NASA pátrání vzdala

 
Pátrání po marsovské sondě Phoenix bylo neúspěšné, uvedla americká NASA. Agentura další pátrání po přístroji odvolala.
25.05.2010 11:25 |

podobné články

Praha: Policie pokračuje v pátrání po devítileté dívce

 
Policisté od ranních hodin pokračují v pražské Troji v pátrání po devítileté Anně Janatkové, která se ve středu nevrátila ze školy. Místo, kde se dívka rozloučila se spolužačkami, prohledává stovka policistů s psovody. V okamžiku, kdy se zlepší počasí, připojí se pátrání i policejní vrtulník, sdělila mluvčí Jana Rösslerová.
14.10.2010 09:40 |

podobné články

PÁTRÁNÍ PO ANIČCE: Policie pokračuje v hledání. Embargo trvá

 
Již čtrnáctý den pokračuje v úterý pátrání po pohřešované devítileté Aničce Janatkové, která zmizela 13. října v pražské Troji. Navýšili jsme počty, takže se pátrání zúčastní sto sedmdesát lidí, řekla policejní mluvčí Andrea Zoulová.
26.10.2010 11:15 |

podobné články

Pátrání po Aničce: Policie znovu prohledávala Troju

 
24 hodin. Přesně tak dlouho trvala přestávka v pátrání po ztracené Aničce Janatkové (9), která se ztratila 13. října při cestě ze školy. Policie si dala pauzu, aby mohla prověřit shromážděné indicie. A výsledek? Stovka policistů v pátek opět pátrala v pražské Troji! Na místě byli policisté do 15. hodiny a znovu prohledávali nepřístupný terén. Bohužel opět marně. Jak bude pátrání pokračovat o víkendu se teprve rozhodne.
29.10.2010 05:15 |

podobné články