Článek

V pátrání zůstávají i století. Nikdo je za mrtvé neprohlásil

 
Eduardu Častulíkovi ze Zlínska bude letos 104 let, podle policejního popisu však vypadá na osmdesát. Má střední postavu, šedé vlasy, hnědé oči, není ozbrojený ani nebezpečný a policie po něm pátrá už třiadvacátým rokem. Podobných záznamů lze v policejní databázi osob, po nichž je vyhlášeno pátrání, najít celou řadu.
04.04.2015 08:26 |

podobné články

Podobné články

Červíček (ODS): Kraj nemá pro svinarský most využití, městu jej nabízí zdarma

 
Zastupitelé královéhradeckého kraje na pondělním zasedání neschválili návrh, aby kraj most plukovníka Šrámka v hradecké městské části Svinary zachoval. Národní památkový ústav tuto stavbu neprohlásil na kulturní památku, pouze jej doporučil zachovat jako příklad mostního stavitelství z počátku 20. století. Vedení kraje učinilo řadu opatření, aby v případě zájmu, byl most připraven k dalšímu využití.
30.01.2018 14:05 |

podobné články

Policie pátrá po Eduardovi bezúspěšně 23 let. Nikdo ho neprohlásil za mrtvého

 
Letos mu bude už 104 let, podle policie však vypadá na 80. Strážci zákona po Eduardu Častulíkovi ze Zlínska pátrají už 23 let. Bezúspěšně. Muž, který je pravděpodobně již mrtvý, nikdy nebyl prohlášen za zesnulého. A nejde o ojedinělý případ.
04.04.2015 12:10 |

podobné články

Podnikatele MOŤOVSKÉHO soud za mrtvého neprohlásil: Nepřišel klíčový SVĚDEK!

 
Nezvěstný podnikatel Jan Moťovský stále není prohlášen za mrtvého. Soud, který měl dnes rozhodnout, zkomplikoval nepřítomný klíčový svědek.
01.04.2011 12:35 |

podobné články

S Halíkovými knihami je to jinak. Premiér je za nevědecké neprohlásil, ani nemůže

 
Dopis, ve kterém premiér v demisi a předseda Rady vlády pro vědu, výzkum a inovaci (RVVI) Jiří Rusnok informuje o vyškrtnutí čtrnácti publikací filozofa a kněze Tomáše Halíka z databáze vědeckých prací RIV v Česku, je nepravdivý. Komise vyřazení jeho děl nedoporučila a sama rada, která má hlavní slovo, se tím doposud ani nezabývala. Iniciátorem této kauzy byl akademik Daniel Solis, který se netají tím, že se chce svému kolegovi pomstít. Informace přinesla Česká televize.
21.11.2013 20:32 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (426 článků) , Jiří Rusnok (1841 článků) , Jiří Rusnok (682 článků)

V ČSSD se nesmí mluvit o Haškovi, měl řící Škromach. Jenže celé je to prý trochu jinak

 
Když chcete v ČSSD dělat kariéru, nesmíte mluvit o Michalu Haškovi. To měl říci ve víkendovém rozhovoru pro Lidové noviny senátor Zdeněk Škromach. Jenže jak sám tvrdí, nic takového v rozhovoru neprohlásil.
22.07.2014 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (580 článků) , Michal Hašek (2319 článků)

Babišův politik se naštval: Jsou to eurofilové! Otevřít se imigrantům, obohatí nás. Těmito postoji své názory kontaminovali. A kdyby Halík neprohlásil...

 
ROZHOVOR Ekonom a pražský zastupitel za hnutí ANO Patrik Nacher zaujal v poslední době i svou obhajobou televize Prima v kauze jejího angažmá v běženecké krizi. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se vyjádřil obecněji k otázce migrantů, a to i z pohledu ekonoma.
11.06.2016 16:30 |

podobné články

Šestitýdenní pátrání končí debaklem, trosky padlého letadla se nanašly

 
Letecké pátrání po troskách pohřešovaného malajsijského Boeingu 777 na hladině Indického oceánu dnes oficiálně skončilo. Během šestitýdenního pátrání nebyly odhaleny žádné trosky, které by pomohly lokalizovat aspoň přibližnou polohu pádu letounu. Australské úřady uvedly, že prohledávání mořského dna bude pokračovat. Středisko pátrání, odmítlo tvrzení soukromé australské společnosti, že našla možné trosky letadla v Bengálském zálivu. 
30.04.2014 13:30 |

podobné články

Nejextrémnější pátrání po ztraceném psovi: Panička zaplatila detektivy i jasnovidce!

 
Tomu se říká láska k zvířatům. Američanka Janet Mihalyfi vydala přes 777 tisíc korun za pátrání po psovi, který se jí už před rokem zatoulal ve Washingtonu. Oblepila celé čtvrti plakáty a do pátrání po pětiletém Havocovi zapojila i jasnovidce a soukromé detektivy. Nikdo z nich však zatím nebyl úspěšný...
12.11.2014 07:40 |

podobné články

Foto - Dovolená (Taba, Jeruzalém, Mrtvé moře)

 
MODERATORKA || MISS ACADEMIA || FOTOMODELKA || ORIENT || SAXOFON || OSTATNÍ • Egypt - Taba, Jeruzalém, Mrtvé moře (2009) Fotografie z dovolené - Hotel Hilton Nuweiba v Egyptě, Mrtvé moře, Jeruzalém - Staré město, výhled z Olivové (Olivecké) hory, Skalní dóm (Omarova mešita) - nejstarší mešita na světě, Zeď nářků - pozůstatek Šalamounova chrámu (detail i na přání ve Zdi), Via Dolorosa (Křížová cesta)se zastaveními (i místo, kde Ježíš údajně otiskl svou dlaň), chrámu Božího hrobu na Golgotě s hrobkou Ježíše Krista, Getsemanská zahrada (místo, kde byl Ježíš zrazen Jidášem) -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
02.07.2009 09:15 |

podobné články

Žena chce zlomit zákon: Porodí dítě své mrtvé dcery

 
Bude to první případ svého druhu na světě. 59letá žena chce porodit dítě své mrtvé dcery. Tvrdí, že jde o poslední přání mrtvé dívky. Ta zemřela na rakovinu. Teď by měla její matka odnosit své vnouče.
22.02.2015 10:25 |

podobné články

V troskách v Praze našli 4 mrtvé, záchranné práce skončily

 
V troskách zříceného domu už našli záchranáři čtyři mrtvé dělníky. Po téměř dvoudenním pátrání tak ukončili záchranné práce.
03.10.2009 09:10 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Kriminalisté pátrají po důležitém svědkovi v případě mrtvé ženy v tramvaji č. 17

 
O případu mrtvé ženy z tramvaje v pražských Modřanech jsme zde již informovali. Detektivové prvního oddělení krajského ředitelství hlavního města Prahy v rámci prošetřování tohoto případu hledají muže, který je vyobrazen na sestaveném identikitu. Tohoto muže kriminalisté hledají jako důležitého svědka, který cestoval dne 9. 4. 2014 v dopoledních hodinách vlakem z Trutnova do Kolína. Muže na obrázku prosíme, aby se sám přihlásil cestou linky 158. Také přivítáme svědectví pozorných občanů, kteří muže poznávají, nechť se prosím také ozvou na linku tísňového volání.
25.06.2014 17:00 |

podobné články

Mrtvé miminko našli ve studni! Udělala to opice, tvrdí matka

 
Velká tragédie se odehrála v indické vesnici Talabasta. Po dvou dnech pátrání bylo nalezeno mrtvé miminko ve studni. Matka tvrdí, že viděla makaka, jak její dítě bere z postýlky a utíká pryč.
03.04.2018 12:10 |

podobné články

Mrtvé miminko našli ve studni! Udělala to opice, tvrdí matka

 
Velká tragédie se odehrála v indické vesnici Talabasta. Po dvou dnech pátrání bylo nalezeno mrtvé miminko ve studni. Matka tvrdí, že viděla makaka, jak její dítě bere z postýlky a utíká pryč.
06.04.2018 13:25 |

podobné články

ČT mi zkazila náladu, píše politolog Jelínek v rozboru Českého století

 
Politolog Lukáš Jelínek na stránkách on-line Deníku Referendum vytýká seriálu České století, který pochází z dílny České televize, jednu věc. "Proč dělat z 'československého' století pouze století 'české'? Proč zmizíkovat slovenská témata a slovenské aktéry? Byl v tom účel?" ptá se politolog ve svém komentáři.
29.11.2013 12:15 |

podobné články

Senát: Výstava „Okamžiky století“ - uplynulé století ve fotografiích ČTK

 
Ve Valdštejnské zahradě, která je součástí sídla Senátu Parlamentu ČR, byla dnes slavnostní vernisáží uvedena výstava „Okamžiky století“. Expozice 163 fotografií mapuje důležité momenty uplynulého století tak, jak je zachytili fotografové Československé, resp. České tiskové kanceláře v letech 1918 až 2018.
05.04.2018 19:35 |

podobné články

Norsko ukončilo pátrání po plachetnici, která se ztratila v Antarktidě

 
Norské úřady v úterý odvolaly pátrání po plachetnici, která se před týdnem ztratila v bouři v oblasti Rossova moře u pobřeží Antarktidy. Tři členové posádky byli prohlášeni za mrtvé, informuje agentura AFP.
01.03.2011 16:40 |

podobné články

Pátrání po řidiči dodávky smrti: Mrtvé uprchlíky vezl prý Rumun

 
Řidič dodávky, kterou našli na rakouské dálnici, pocházel prý z Rumunska. Pátrání po něm však nadále pokračuje. Podle Maďarů přitom koupil dodávku od slovenské firmy právě občan Rumunska. A zaregistroval si ji na jihu Maďarska, kde se potýkají s přívalem uprchlíků. A kde také na hranici se Srbskem vystavěli maďarskou zeď.
27.08.2015 20:50 |

podobné články

Skutečná Atlantida: Z moře se vynořilo obrovské mrtvé město

 
V roce 1985 město Epecuén zmizelo v moři, po čtvrt století se začalo znovu vynořovat. Teď je z něj obrovské mrtvé město duchů.
18.03.2013 16:41 |

podobné články