Článek

V Olomouci proběhl 6. ročník soutěže Podnikavá hlava

 
Zvítězila mobilní aplikace, která pomáhá seznamovat lidi v reálném světě.
29.06.2015 15:41 |

podobné články

Podobné články

Podnikavá Agáta má další byznys: Po kadeřnictví bude prodávat obnošené hadříky

 
Modelka Agáta Prachařová  (29) rozhodně nespoléhá na příjmy svého manžela Jakuba Prachaře  (31) a o málokteré modelce se dá říct, že je tak podnikavá jako ona. Už prodávala a vyráběla čepice, měla e-shop s oblečením, které sama navrhovala, před prázdninami si otevřela kadeřnictví a teď otevírá vlastní obchod s oblečením v centru Prahy.
24.09.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (701 článků) , Agáta Prachařová (2247 článků)

TaylorWessing e|n|w|c Advokáti vyhlašuje druhý ročník literární soutěže pro studenty práv

 
Advokátní kancelář TaylorWessing e|n|w|c Advokáti vyhlašuje další ročník literární soutěže pro studenty práv, tentokrát o nejlepší právní esej o IT technologiích. Letošní ročník kancelář pořádá ve spolupráci s  Wayra, společností ze skupiny Telefónica provozující akcelerátor podnikání především v oblasti moderních technologií. Vítězové mohou získat měsíční stáž v některé ze zahraničních poboček TaylorWessing e|n|w|c Advokáti.
27.11.2013 10:47 |

podobné články

Jubilejní ročník soutěže pro děti a mládež o ochraně soukromí byl vyhlášen

 
Vyhlásit desátý ročník soutěže je příležitost k bilancování i spokojenosti. Platí to bezesporu také o soutěži pro děti „Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!“, jejíž jubilejní ročník vyhlašuje v těchto dnech Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ).
27.01.2016 21:11 |

podobné články

V Olomouci proběhl Mezinárodní kongres nevidomých esperantistů

 
V Olomouci se ve dnech 14. až 21. července uskutečnil 77. Mezinárodní kongres nevidomých esperantistů. Mezinárodního setkání se zúčastnilo celkem 56 hostů ze dvanácti zemí. Záštitu nad kongresem převzal i primátor Olomouce Martin Novotný.
26.07.2011 18:25 |

podobné články

V Olomouci ožily budovy pod světly umělců

 
V Olomouci proběhl festival světla a videomappingu Vzáří. Každou projekci sledovalo kolem pěti tisíc návštěvníků. K umělecké atmosféře festivalu přispělo i speciální nasvícení historických budov. Vítězem se festivalu se stal Petr Skála s týmem Moire z České republiky, a získal tak titul Videopmapping Maestro. Cena diváků patří polskému týmu Loomo.
02.10.2011 15:55 |

podobné články

V Olomouci se demonstrovalo v poklidu. Žádné plamenné projevy a skandování

 
REPORTÁŽ Ten, kdo dnes v Olomouci čekal plamenné projevy a bouřlivě skandující dav požadující okamžité odstoupení vlády, se šeredně spletl. V rámci takzvaného Týdne protestů přišla na olomoucké Horní náměstí více než stovka lidí. Snad to bylo přívětivým jarním počasím, ale protest proběhl klidně, bez emocí, s úsměvy na tvářích a věcnými argumenty řečníků.
19.04.2012 14:36 |

podobné články

Shakespeare díky němu promluvil česky, teď Hilský dostal Českou hlavu

 
Pět prestižních vědeckých cen za výjimečné badatelské výsledky dnes zveřejnil projekt Česká hlava. Tu nejvýznamnější, Národní cenu vlády Česká hlava, si odnesl světově uznávaný překladatel, popularizátor vědy a anglista Martin Hilský. Do češtiny přeložil celé dílo anglického dramatika Williama Shakespeara. Čtrnáctý ročník soutěže pro nejlepší vědecké projekty byl vyhlášen dnes na tiskové konferenci. Oproti loňsku má kvůli nedostatku peněz o jednu cenu méně.
01.12.2015 13:00 |

podobné články

Soutěže o nejlepší klobásku, tlačenku a řeznický stánek znají své vítěze

 
Součástí sobotního masopustního veselí ve Valašském muzeu v přírodě byl i 18. ročník soutěže „O nejlepší valašskou klobásku“ a 8. ročník soutěže „O nejlepší valašskou tlačenku“.
09.02.2015 16:26 |

podobné články

Krainová si našla další nástupkyni. Tahle holka by chtěla konkurovat dalším andílkům ve spodním prádle

 
Simona Krainová si může oddechnout. Včera večer proběhl druhý ročník soutěže Czechoslovak TopModel, jehož je ředitelkou. Vítězkou soutěže se stala teprve sedmnáctiletá Nikola Krůželová.
28.11.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1731 článků)

Čeští krasavci se opět hlásí do Muže roku: Tyhle koloušky přišla okouknout i Eva Perkausová

 
Už 16. ročník soutěže Muž roku byl odstartován 1. castingem, který o víkendu proběhl v Praze. Ze stovek přihlášených mladých mužů, kteří stáli o to se soutěže zúčastnit, bylo vybráno pár desítek, jež hodnotila přísná porota, v níž zasedl i Super.cz.
28.02.2016 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (259 článků)

Miss léto 2012 se v Olomouci stala patnáctiletá kráska

 
Patnáctiletá Karolina Mališová z Otic u Opavy se v sobotu večer stala vítězkou 18. ročníku celorepublikové soutěže Miss léto 2012, která se konala v Olomouci. Porota ji vybrala z dvanácti finalistek soutěže.
29.07.2012 15:25 |

podobné články

Fotbalovou jednadvacítku dnes v Olomouci prověří mladí Francouzi

 
Česká fotbalová reprezentace do 21 let dnes v Olomouci absolvuje poslední ostrý test před červnovým mistrovstvím Evropy v Dánsku. Tým kouče Jakuba Dovalila v Olomouci hostí Francii a mladí Češi budou chtít proti špičkovému soupeři natáhnout šňůru neporazitelnosti o sedmnáctý zápas.
29.03.2011 08:10 |

podobné články

Langerova přítele neposlali do vazby v Olomouci. Důvod? Prý exministrova žena

 
Na tři ze čtyř obviněných po policejní razii v Praze a především v Olomouci byla uvalena vazba. Jde o dva policisty a vlivného podnikatele Ivana Kyselého, přítele exministra vnitra Ivana Langera. O jejich vzetí do vazby přitom rozhodoval soud v Ostravě. Podle ČTK proto, že v Olomouci působí u soudu Langerova manželka Markéta.
15.10.2015 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Langer (633 článků)

Na zamykání točny v Olomouci dorazí i legendární motorový vůz Stříbrný šíp

 
Závěr sezóny slaví tuto sobotu 1. října Muzeum Českých drah v Olomouci. V rámci ukončení letošní sezóny se na točně v olomouckém depu předvedou třeba tzv. „Bardotky“ a své narozeniny oslaví parní lokomotiva „Rosnička“. Krátkou zastávku si v Olomouci udělá i legendární „Stříbrný šíp“. Zamykání točny doprovodí i parní jízdy.
30.09.2016 18:10 |

podobné články

Divočina v Olomouci! Skupinový sex i brutální útok s mačetou v ruce. Co se děje na diskotéce Varna?

 
Nevíte, kam se vydat o víkendu za písničkou? Sedm ze sedmi mužů doporučuje klub Varna v Olomouci. Gang bang na záchodě nebo krvavé bitky s noži! Každý si prý přijde na své. V Olomouci to prostě žije! Podívejte se na divoké video, v hlavní roli se představila jedna známá sportovkyně.
20.10.2016 17:15 |

podobné články

Divočina v Olomouci! Skupinový sex i brutální útok s mačetou v ruce. Co se děje na diskotéce Varna?

 
Nevíte, kam se vydat o víkendu za písničkou? Sedm ze sedmi mužů doporučuje klub Varna v Olomouci. Gang bang na záchodě nebo krvavé bitky s noži! Každý si prý přijde na své. V Olomouci to prostě žije! Podívejte se na divoké video, v hlavní roli se představila jedna známá sportovkyně.
20.10.2016 17:55 |

podobné články

Tohle může vidět jen můj manžel, hlásají antiskenerové nálepky

 
Běžné oblečení lidskou nahotu před rentgeny a letištními skenery nezakryje. Podnikavá firma, ale již nabízí možnost zamaskovat ty nejintimnější partie speciálními samolepkami ve tvaru oválných nálepek z gumy, skrz které není vidět podle výrobce vůbec nic. Vyvrací první pochyby, že jde o žert.
27.07.2010 09:05 |

podobné články

Paris Hilton v nové reality show

 
Skandalistka Paris Hilton přišla s nápadem na další reality show, která by divákům ukázala její pravý život, tak jako nikdy předtím… Paris Hilton je rozhodně podnikavá a nenechá si ujít příležitost obohatit své konto o další peníze. Tentokrát se rozhodla natočit další reality show, která by měla být naprosto odlišná od předchozích dvou (The Simple Life [...]
03.10.2010 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (576 článků)

Podnikavá blondýna: Sex s Dalíkem, prachy od Topolánka

 
Nejen ve Věcech veřejných se najdou krásné a cílevědomé blondýny. Občanské demokratce Gabriele Kloudové (28), věrné poradkyni expremiéra Mirka Topolánka (ODS) a místostarostce Prahy 13, ambice rozhodně také nechybí. Kloudová, která v současnosti randí s náměstkem pražského primátora Karlem Březinou (ČSSD), si na vlivné muže zjevně potrpí. A vyplácí se jí to. Za rok 2009 si díky své přičinlivosti vydělala asi 1,5 milionu korun!
23.05.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (1778 článků)