Senzace v Monte Carlu: Veselý vyřadil Djokoviče, skončil i Berdych

Český tenista Jiří Veselý se dnes postaral o největší senzaci tenisového turnaje v Monte Carlu, když ve třech setech porazil světovou jedničku Novaka Djokoviče. Poprvé v kariéře tak postoupil do třetího kola turnaje kategorie Masters, v němž se utká s vítězem utkání mezi Paolem Lorenzim a  Gaëlem Monfilsem.
13.04.2016 18:25 |

Osobnosti: Jiří Veselý (125 článků) , Novak Djokovič (530 článků) , Gaël Monfils (21 článků) , Jiří Veselý (125 článků) , Jiří Veselý (125 článků)

Djokovič padl! Federer bude hrát o premiérový titul v Monte Carlu s Wawrinkou

Čistě švýcarské finále bude k vidění na turnaji Masters v Monte Carlu. Bývalý první hráč světového žebříčku Roger Federer, jenž na monacké antuce ještě nikdy nezvítězil, přešel v semifinále přes obhájce titulu Novaka Djokoviče po výhře 7:5, 6:2. Jeho soupeřem bude třetí nasazený Stanislas Wawrinka, který postoupil v Monte Carlu do finále poprvé v kariéře poté, co zdolal Španěla Davida Ferrera 6:1, 7:6.
19.04.2014 17:30 |

Osobnosti: Roger Federer (470 článků) , Novak Djokovič (530 článků) , David Ferrer (103 článků) , Stanislas Wawrinka (61 článků)

Berdych v Monte Carlu vyřadil Murrayho a v semifinále vyzve Djokoviče

Tomáš Berdych postoupil do semifinále tenisového turnaje v Monte Carlu, když ve čtvrtfinále přehrál turnajovou trojku a světovou čtyřku Andyho Murrayho z Velké Británie ve třech setech. 6:7, 6:2, 6:3.
20.04.2012 13:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků)

Nadal zametl s Djokovičem a poosmé v řadě vyhrál turnaj v Monte Carlu

Španělský tenista Rafael Nadal se stal vítězem antukového turnaje v Monte Carlu, když ve finálovém souboji zdolal Novaka Djokoviče hladce 6:3 6:1. Nadal navázal tak na svůj loňský triumf a vyhrál poosmé v řadě.
22.04.2012 16:00 |

Osobnosti: Rafael Nadal (548 článků) , Novak Djokovič (530 článků)

Nadal porazil Tsongu a bude hrát o devátý titul v Monte Carlu

Španělský tenista Rafael Nadal bude hrát v neděli o devátý titul na turnaji v Monte Carlu za sebou. Antukový suverén porazil v semifinále 6:3, 7:6 Francouze Jo-Wilfrieda Tsongu a stejně jako loni se utká se Srbem Novakem Djokovičem.
20.04.2013 15:40 |

Osobnosti: Rafael Nadal (548 článků) , Novak Djokovič (530 článků) , Jo-Wilfried Tsonga (57 článků)

Berdych začal antukovou sezonu vítězně, v Monte Carlu smetl Rochuse

Český tenista Tomáš Berdych vyhrál svůj první antukový zápas v sezoně. Pátý nasazený hráč turnaje série Masters v Monte Carlu v úterý porazil v duelu druhého kola Belgičana Oliviera Rochuse 6:2 a 6.3.
12.04.2011 19:40 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Olivier Rochus (7 článků)

Rafael Nadal vyhrál turnaj v Monte Carlu. Posedmé za sebou.

Španělský tenista a světová jednička Rafael Nadal vyhrál posedmé v řadě antukový turnaj v Monte Carlu. Ve finále nedal šanci svému krajanu Davidu Ferrerovi a porazil ho ve dvou setech 6:4, 7:5.
17.04.2011 18:40 |

Osobnosti: Rafael Nadal (548 článků) , David Ferrer (103 článků)

To je ďábel! Nadal si v Monte Carlu zahraje o devátý titul za sebou!

20.04.2013 17:05 |

Štěpánka vyřadil v Monte Carlu Federer, Rosol jde dál

Český tenista Lukáš Rosol postoupil na turnaji série Masters v Monte Carlu do osmifinále, druhé kolo naopak znamenalo konec pro jeho daviscupového kolegu Radka Štěpánka. Osmadvacetiletý Rosol porazil na monacké antuce Francouze Michaela Llodru dvakrát 6:4 a jeho dalším soupeřem bude Švýcar Roger Federer, který přehrál Štěpánka 6:1, 6:2.
16.04.2014 18:20 |

Osobnosti: Roger Federer (470 článků) , Radek Štěpánek (805 článků) , Lukáš Rosol (522 článků)

Nadal zničil Ferrera a v Monte Carlu bude hrát o šestý titul

Španělský tenista Rafael Nadal si na turnaji série Masters v Monte Carlu zahraje o rekordní šestý titul za sebou.
17.04.2010 16:15 |

Osobnosti: Rafael Nadal (548 článků)

Berdych vypadl v Monte Carlu ve 3. kole, nestačil na Ljubičiče

Tomáš Berdych vypadl na výborně obsazeném tenisovém turnaji série Masters v Monte Carlu ve třetím kole. Ve čtvrtek nestačil na Chorvata Ivana Ljubičiče, kterému podlehl hladce 4:6 a 2:6.
14.04.2011 13:35 |

Federer vypadl v Monte Carlu už ve čtvrtfinále, zastavil jej Melzer

Švýcarský tenista Roger Federer vypadl na antukovém turnaji série Masters v Monte Carlu už ve čtvrtfinále. Trojnásobný finalista prohrál v pátek s Rakušanem Jürgenem Melzerem dvakrát 4:6.
15.04.2011 15:15 |

Osobnosti: Roger Federer (470 článků) , Jürgen Melzer (29 článků)

ŠOK v Monte Carlu. FEDERER SKONČIL na raketě Melzera

Švýcarský tenista Roger Federer vypadl na antukovém turnaji Masters v Monte Carlu ve čtvrtfinále. Trojnásobný finalista prohrál Rakušanem Jürgenem Melzerem dvakrát 4:6.
15.04.2011 15:35 |

Narazí Ferrer ve finále turnaje v Monte Carlu na krajana Nadala?

Španělský tenista David Ferrer postoupil hladce do finále antukového turnaje Masters v Monte Carlu. Rakušana Jürgena Melzera, jenž v pátek překvapivě vyřadil Švýcara Rogera Federera, vyprovodil z kurtu po setech 6:3 a 6:2.
16.04.2011 15:40 |

Osobnosti: Roger Federer (470 článků) , David Ferrer (103 článků) , Jürgen Melzer (29 článků)

NADAL si v Monte Carlu zahraje o SEDMÝ TITUL za sebou

Světová jednička Rafael Nadal skolila v semifinále v Monte Carlu Brita Murrayho ve třech setech.
16.04.2011 19:20 |

Seriál Vyprávěj: Vyhrál Zlatou nymfu v Monte Carlu!

Herci a tvůrci Vyprávěj mohou slavit! Oblíbený retro seriál získal Zlatou nymfu na prestižním mezinárodním televizním festivalu v Monte Carlu. Na páteční večer herci Nina Divíšková a Svatopluk Skopal, producent Filip Bobiňski a scenárista Rudolf Merkner nikdy nezapomenou. Když z úst moderátora v paláci Grimaldi Forum zaznělo, že cenu Nejlepší evropský producent dramatického seriálu dostanou producenti Wonderful Times (Krásné časy), jak se Vyprávěj v Monaku prezentovalo, celému českému kvartetu se podlomily nohy.
12.06.2011 10:00 |

Osobnosti: Nina Divíšková (46 článků) , Svatopluk Skopal (30 článků) , Filip Bobiňski (6 článků)

Seriál Vyprávěj: Vyhrál v Monte Carlu!

Na ten večer rozhodně nikdy nezapomenou tvůrci a představitelé retro seriálu Vyprávěj! Z prestižního Mezinárodního televizního festivalu v Monte Carlu si odvážejí producenti seriálu Filip Bobiňski a Petr Šizling ocenění Zlatá nymfa.
13.06.2011 12:20 |

Osobnosti: Filip Bobiňski (6 článků)

Atletická Diamantová liga pokračuje v pátek v Monte Carlu

Jamajský sprinter Usain Bolt bude patřit k největším hvězdám pátečního mítinku atletické Diamantové ligy v Monte Carlu stejně jako česká světová rekordmanka v hodu oštěpem Barbora Špotáková.
22.07.2011 07:50 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků) , Usain Bolt (364 článků)

SKVĚLÉ! ŠPOTÁKOVÁ v Monte Carlu dominovala. Hodila letošní rekord

Barbora Špotáková vyhrála v pátek na atletickém mítinku Diamantové ligy v Monte Carlu závod oštěpařek.
22.07.2011 22:30 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků)