Článek

V Mníšku pod Brdy našli mrtvého novorozence: Někdo ho hodil do popelnice

 
Další krkavčí matka?! V Mníšku pod Brdy bylo v noci na dnešek nalezeno tělíčko mrtvého novorozence. Případ vyšetřuje policie.
25.06.2015 09:40 |

podobné články

Podobné články

V Mníšku pod Brdy zadrželi mladou ženu: Je to matka mtvého dítěte z kontejneru?

 
Kriminalisté dnes v souvislosti s případem mrtvého novorozence z Mníšku pod Brdy u Prahy zadrželi jednadvacetiletou ženu. S největší pravděpodobností ji obviní, řekla ČTK policejní mluvčí Markéta Johnová. Zda jde o matku mrtvého dítěte, není zřejmé. Policisté to zatím nechtěli komentovat.
26.06.2015 17:45 |

podobné články

Horor v Mníšku pod Brdy: Mrtvola (†45) stála opřená o plot

 
Mrtvolu opřenou o plot fotbalového hřiště našli včera ráno lidé v Mníšku pod Brdy. Fotbalista Honza (†45) zřejmě doplatit na přemíru alkoholu, upadl na náledí a poranil si hlavu.
17.02.2013 05:05 |

podobné články

Vláda ČR: Vicepremiér Bělobrádek navštíví Agenturu ochrany přírody a krajiny ČR v CHKO Brdy

 
Místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek navštíví v úterý 20. září 2016 Agenturu ochrany přírody a krajiny ČR: Regionální pracoviště Střední Čechy, Správa chráněné krajinné oblasti Brdy. S vedoucím CHKO Brdy Bohumilem Fišerem bude diskutovat o převodu území zrušeného Vojenského újezdu Brdy na CHKO Brdy.
18.09.2016 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1496 článků)

Pozor ZMIJE útočí! Uštkla muže v Mníšku pod Brdy

 
První letošní případ uštknutí zmijí řešili ve středu odpoledne středočeští záchranáři v Mníšku pod Brdy. Informace agentuře Mediafax poskytla ve čtvrtek mluvčí středočeské záchranky Tereza Janečková.
19.05.2011 13:10 |

podobné články

U ZŠ v Mníšku pod Brdy se usídlilo divoké prase! Lidé mají strach

 
U Základní školy v Mníšku pod Brdy divoké prase údajně napadlo člověka. Šlo o bachyni se selaty, která se kolem základky pohybovala celý týden a nikdo to neřešil.
03.04.2014 10:00 |

podobné články

Amélie z Montmartru se přestěhovala do Mníšku pod Brdy. Dobré skutky dělá dál a stále tajně

 
Stejně jako Amélie z Montmartru dospěla k poznání, že může maličkostmi vylepšit okolní svět, snaží se o totéž i Amélie z Mníšku pod Brdy.
22.05.2016 11:00 |

podobné články

Těžká nehoda u Mníšku pod Brdy: Na místě zasahuje i vrtulník, silnici uzavřeli

 
Nedaleko Mníšku pod Brdy se v sobotu kolem čtvrté hodiny srazil náklaďák s osobním autem. Po srážce zůstalo pět zraněných, z toho dva těžce. Pro ně letěl dokonce záchranný vrtulník z Prahy. Dálnice D4 směrem na Strakonice je uzavřená a tvoří se zde kolony.
03.12.2016 17:30 |

podobné články

Petra odjela z Prahy do Mníšku pod Brdy. Hrozí, že spáchá sebevraždu

 
Policisté od sobotního odpoledne pátrají po pětatřicetileté Petře Lunardon, která odešla z domova a odjela taxíkem do Mníšku pod Brdy. Pohřešovaná žena byla v minulosti hospitalizovaná v psychiatrické léčebně a nyní je podezření, že by mohla chtít spáchat sebevraždu. Podle policie se může vydávat i za Petru Jarošovou.
26.06.2017 08:10 |

podobné články

Lesy Praha: Žáci z Mníšku pod Brdy sbírali jablka pro pražské zookoutky

 
Obyvatele pražských zookoutků i pacienty ze Záchranné stanice hl. m. Prahy pro volně žijící živočichy čekalo velké překvapení. Žáci 8.B ze Základní školy v Mníšku pod Brdy jim poslali celý přívěs jablek.
22.10.2017 20:40 |

podobné články

Cizinci v dodávce nezvládli zatáčku: U Mníšku pod Brdy sjeli ze srázu

 
U děsivě vypadající nehody zasahovali v pondělí odpoledne hasiči i se záchrankou. Řidič s dodávkou poblíž Mníšku pod Brdy nezvládl ostrou zatáčku a i s vozem sjel z osmimetrového srázu.
23.10.2017 18:10 |

podobné články

Smrt v Mníšku: U fotbalového hřiště našli po oslavě mrtvolu!

 
Policisté vyšetřují úmrtí pětačtyřicetiletého muže (45), kterého našli svědci bez známek života ve sportovním areálu v Mníšku pod Brdy. Podle všeho zemřel po bujarém večírku místních fotbalistů.
17.02.2013 13:55 |

podobné články

Ministr Brabec k otevření chráněné krajinné oblasti Brdy: Zpřístupněna je zatím jen část armádního prostoru

 
Ministr životního prostředí R. Brabec spolu s ministrem obrany M. Stropnickým tento týden symbolicky otevřeli chráněnou krajinnou oblast Brdy, která jako česká 26. CHKO vznikla počátkem letošního roku převážně na místě bývalého vojenského újezdu Brdy. Předání vojenského újezdu Brdy pod správu Agentury ochrany přírody a krajiny ČR se zúčastnili mimo jiné náčelník Generálního štábu Armády ČR generálporučík Josef Bečvář a ředitel AOPK ČR František Pelc.
17.01.2016 16:21 |

podobné články

Osobnosti: Josef František (175 článků)

Bělobrádek (KDU-ČSL): Otevření Brd nesmí ohrozit zdejší přírodu

 
O zachování přírodní celistvosti Chráněné krajinné oblasti Brdy jednal místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek s vedoucím CHKO Brdy Bohumilem Fišerem během návštěvy regionálního pracoviště Agentury ochrany přírody a krajiny ČR v Jincích. Bývalý vojenský újezd Brdy se od 1. ledna 2016 otevřel veřejnosti, území přešlo pod nově vzniklou CHKO Brdy.
21.09.2016 04:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1496 článků)

MANÉVRY V MNÍŠKU! Vyvádí divoká prasata, která ohrožovala děti u školy

 
Silnice R4 v Mníšku pod Brdy a silnice 116 u Nové Vsi pod Pleší byly asi hodinu uzavřené kvůli převádění divokých prasat. Ta ohrožovala ve městě lidi a hlavně děti, protože se divočáci usídlili nedaleko školy.
06.04.2014 10:25 |

podobné články

Otřesné. Policisté našli v Pasece na Olomoucku dva mrtvé novorozence

 
Kriminalisté nalezli v pondělí v Pasece na Olomoucku dva mrtvé novorozence. Příčinu jejich smrti zatím neznají. Na případu intenzivně pracují, řekla dnes krajská policejní mluvčí Marie Štrbáková. V Olomouckém kraji je to tento měsíc už druhý případ, nedávno mrtvého novorozence našli na Šumpersku. 
28.05.2013 15:55 |

podobné články

Chlapeček z Mníšku (1) se opařil vroucí vodou, má popálený hrudník

 
Tragický případ se stal v Mníšku pod Brdy. Za zatím neznámých okolností se tam vroucí vodou opařilo malé jedenapůlleté dítě.
29.03.2012 13:30 |

podobné články

Chcete dát děti do první třídy? Opravte si školu, napsali rodičům v Mníšku

 
Hodně kontroverzní mail rozeslala škola v Mníšku pod Brdy rodičům budoucích prvňáčků. Mají totiž svým dětem na vlastní náklady třídu zrekonstruovat.
18.08.2012 21:25 |

podobné články

Řada středočeských měst bude mít opět rozpočtová provizoria

 
Řada středočeských měst vstoupí do příštího roku opět s rozpočtovým provizoriem. To je třeba případ Kolína, Rakovníka, Příbrami nebo Mníšku pod Brdy. Řádné rozpočty se tam městští zastupitelé chystají schvalovat v prvních měsících roku, v Mníšku dokonce až v březnu. Naopak v Nymburce, Berouně, Mladé Boleslavi, Mělníku či Kutné Hoře chtějí rozpočty projednat ještě letos, zjistila ČTK.
10.11.2012 11:25 |

podobné články

TRAGÉDIE V MNÍŠKU: Muž nezvládl oslavu a zemřel na hřišti

 
Velké neštěstí se stalo v noci na sobotu ve středočeském Mníšku pod Brdy. Muž (45) zřejmě nezvládl bujarý večírek tamních fotbalistů.
16.02.2013 14:20 |

podobné články