Článek

V letadle to po silných turbulencích vypadalo jako v chlívku

 
Turbulence tak silné, že si mysleli, že to je jejich konec, zažili pasažéři během letu společnosti Air New Zealand z Tokia do Aucklandu. Ke smůle všech k nim došlo zrovna ve chvíli, kdy se podávala večeře. Jídlo a pití byly poté snad úplně všude.
20.01.2016 09:10 |

podobné články

Podobné články

V letadle Lufthansy se kvůli turbulencím zranilo 14 lidí

 
Při silných turbulencích letadla společnosti Lufthansa na cestě z Mnichova do Lisabonu utrpělo 14 lidí v sobotu večer zranění. Poranění lidé prý ani přes výstrahu neměli zapnuty pásy.
10.05.2009 14:25 |

podobné články

Nelida! Zavřel psa do chlívku a odstěhoval se. Zvíře umřelo hlady

 
Těžko uvěřitelné týrání mají na stole kriminalisté z Loun. Dvaadvacetiletý mladík zavřel svého křížence staforského teriéra do chlívku a odstěhoval se pryč. Hafan pak umřel hlady a žízní.
06.05.2013 21:45 |

podobné články

Tak to jsme nečekali: Neobdělaná semetrika Katarína nesouložila šest let, věčně opilý farmář Josef má obavy se jí "tam" podívat!

 
V dalším dílu seznamovací reality show Farmář hledá ženu bylo tradičně nejvíce živo u farmáře Josefa, který proslul svou velkou láskou k omamnému moku a taky tím, že na jeho panství přistály hned dvě rozškorpené blondýny najednou. Ty se farmář jal provést svým statkem, přičemž se celá trojice zasekla u chlívku s prasátky. "Podíváme se na ty čuňátka tadydle," oznámil dvěma blond raketám jejich vyvolený. "Celej den bejt tahle zavřená - nechtěla by jít ven?" prohodila jedna z blondýn na adresu čuníků v chlívku. "Stačí, že venčím tadydle vás," uzavřel rázně vtipálek debatu lidových ochránkyň zvířat.
24.02.2014 08:30 |

podobné články

Vdova po Brabcovi (†63) Rezková: Zůstala v chlívku!

 
Žádná párty v klubu nebo na diskotéce! Příchod nového roku 2015 prožila zpěvačka Šárka Rezková (45) v chlívku! Podnikání jí zkrátka nedovolilo odjet z domova.
04.01.2015 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Rezková (77 článků)

Důkazy k sestřelenému letadlu jsou prý padělky. Server předložil své důkazy

 
Rado Miko na údajně prokazatelných faktech vyvrací „do očí bijící manipulace světových i našich médií“ o sestřeleném malajsijském letadle nad východní Ukrajinou. Činí tak na serveru Protiproud.cz Petra Hájka. Miko poukazuje na to, že se nyní v podstatě o sestřeleném letadle mlčí a uvádí jedenáct vyvrácených lží Kyjeva o sestřeleném civilním letadle. Autor došel k závěru, že při sestřelení boeingu šlo s největší pravděpodobností o předem připravenou provokaci Kyjeva.
09.08.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (188 článků)

10 typů spolucestujících v letadle, vedle kterých nikdy v životě nebudete chtít sedět!

 
Myslíte si, že se Vám nemůže stát sednout si v letadle vedle někoho, kdo z vašeho letu udělá peklo? Omyl! Máme pro vás ty nejšílenější a taky nejhorší věci, které vás v letadle můžou potkat.
08.11.2015 07:46 |

podobné články

Had v letadle vyděsil cestující nad Mexikem. Zeleného dlouhána měli nad hlavou

 
Infarktovou situaci zažili v neděli cestující v letadle ze severomexického města Torreón do mexické metropole. Během letu se totiž na palubě objevil had, který vylezl z prostoru pro příruční zavazadla nad hlavami pasažérů. Naštěstí byl jen jeden, ale někomu mohl připomenout děsivé scény z hollywoodského filmu Hadi v letadle.
08.11.2016 08:15 |

podobné články

Letadlo bojovalo s nebezpečnou turbulencí

 
Nejméně sedm lidí utrpělo lehká poranění při turbulencích letadla společnosti Qantas. Informovala o tom v pondělí agentura AP.
22.06.2009 08:35 |

podobné články

Boeing vlétl do vzdušné díry. 30 zraněných v TURBULENCÍCH!

 
Letadlo vietnamských aerolinií, které ve středu letělo z Hanoje do Paříže, postihly turbulence. Boeing 777 se propadl do vzdušné díry, zraněno bylo třicet pasažérů.
20.10.2010 15:55 |

podobné články

TOP 09 dotahuje občanské demokraty

 
Na politických turbulencích vydělávají především levicové strany a TOP 09. Situace občanských demokratů se za poslední měsíc nezměnila, ale TOP 09 se jí stala o něco silnější konkurencí. Nedávno dominantní pravicová strana se může také začít obávat, že ji bude příště volit méně lidí než komunisty. Podle internetového průzkumu agentury Sanep by ze Sněmovny vypadly VV a vrátili by se lidovci.
09.06.2011 15:25 |

podobné články

TOP 09 už je v průzkumu jen procentní bod za ODS

 
Na politických turbulencích vydělávají především levicové strany a TOP 09. Situace občanských demokratů se za poslední měsíc nezměnila, ale TOP 09 se jí stala o něco silnější konkurencí. Zaostává za ní o procentní bod. Nedávno dominantní pravicová strana se může také začít obávat, že ji bude příště volit méně lidí než komunisty. Podle internetového průzkumu agentury Sanep by ze Sněmovny vypadly VV a vrátili by se lidovci.
09.06.2011 15:55 |

podobné články

Šéfka ORK Haindlová otočila korupční aféru Olomouc – Střížkov: Milost Hané?

 
Všechno je jinak a chaos kolem korupční aféry Olomouc – Střížkov odhalené deníkem Aha! pokračuje. A v jakých turbulencích... Šéfka odvolací a revizní komise fotbalového svazu Markéta Haindlová včera zrušila tresty disciplinárky. Sigma má zpátky 4 miliony korun i 9 bodů, skáče na 6. místo tabulky a gólman Drobisz může chytat.
27.09.2011 12:15 |

podobné články

Vláda opět v turbulencích, VV dostaly ultimátum

 
Nečasova vláda se opět třese v základech. Ve středu bude hlasovat o návrhu zákona o církevních restitucích, ale jak hlasování dopadne, není jasné, jelikož lídři ODS, TOP 09 a VV totiž v pondělí nenašli shodu. Předseda VV Radek John tvrdí, že jeho strana dostala ultimátum: Buď zákon podpoří, anebo padne vláda.
09.01.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

LET HRŮZY: Při turbulencích se zranilo 7 lidí!

 
Čtyři cestující museli odvézt do nemocnice v Singapuru poté, co se zranili během sobotního letu z Londýna.
08.01.2012 10:50 |

podobné články

Vláda opět v turbulencích, VV prý dostaly ultimátum

 
Nečasova vláda se opět třese v základech. Ve středu bude hlasovat o návrhu zákona o církevních restitucích, ale jak hlasování dopadne, není jasné, jelikož lídři ODS, TOP 09 a VV totiž v pondělí nenašli shodu. Předseda VV Radek John tvrdí, že jeho strana dostala ultimátum: Buď zákon podpoří, anebo padne vláda.
09.01.2012 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

Horor na cestě do dovolenkového ráje: Zranilo se skoro 30 lidí, z toho tři děti

 
Nejméně 27lidí, včetně tří dětí, se zranilo při masivních turbulencích na letu z Moskvy do Bangkoku. Turbulence byly tak silné, že pasažéři vyletěli ze sedaček a skončili v uličce. Někteří mají velmi vážná zranění.
01.05.2017 09:55 |

podobné články

Starosta z Masarykova rodiště: S ideály prvního prezidenta dnes nemá nic společného žádná strana. Zakládal jsem tu ANO, ale teď, po těch turbulencích...

 
PŘEDVOLEBNÍ JÍZDA REPUBLIKOU Evropská unie je v pořádku, čerpáme z jejích fondů. Ale uprchlíky bychom bez rozmyslu přijímat neměli. Tak mluví starosta Hodonína, kde se narodil „tatíček“ Masaryk, Milan Lúčka. Dříve byl v hnutí ANO, dnes je nezávislý.
30.05.2017 18:00 |

podobné články

Česko letos v létě čekají unikátní soutěže silných mužů

 
Letos v létě se v České republice konají tři unikátní klání silných mužů. První z kol seriálu soutěží Xtuning Strongman Cup 2009 (české ligy) se uskuteční v sobotu 25. července v Radotíně u Prahy.
16.07.2009 16:25 |

podobné články

Ve Finsku udeřila blesková bouře, jakou nikdo nepamatuje

 
V posledních několika týdnech sužuje Finsko extrémně velké množství silných bouří. Nejdrsnější situace byla zřejmě 8. srpna, kdy udeřilo vyjma silných bouří i tornádo. I z tohoto dne navíc pochází velmi zajímavé video z pláže Hietaniemi, kde udeřila výjimečně silná bouře, která se přes pláž převalila během desítek vteřin.
13.08.2010 14:05 |

podobné články