Článek

V Klingenthalu vyhrál Tande, Češi propadli

 
Úvodní závod světového poháru v německém Klingenthalu vyhrál norský skokan Daniel Andre Tande. Z českých závodníků se nejlépe umístil Jakub Janda, který si dolétl pro 19. místo. Roman Koudelka, který loni v Klingenthalu triumfoval, obsadil tentokrát až 23. příčku.
22.11.2015 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (423 článků) , Roman Koudelka (122 článků)
Podobné články

Koudelka s Jandou se vešli do elitní dvacítky, v Ga-Pa triumfoval Nor Tande

 
Skokan na lyžích Roman Koudelka obsadil sedmnácté místo ve druhém závodě Turné čtyř můstků v Garmisch-Partenkirchenu a vyrovnal své maximum z letošní sezony. O dvě místa za ním skončil další český reprezentant Jakub Janda. Závod vyhrál Nor Daniel Andre Tande.
01.01.2017 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (423 článků) , Roman Koudelka (122 článků)

Sdruženář Slavík zazářil v Klingenthalu. Obsadil skvělé třetí místo

 
Tomáš Slavík skončil na třetím místě v závodě Světového poháru v severské kombinaci v německém Klingenthalu. Závod vyhrál Francouz Jason Lamy Chappuis, druhý doběhl Bernhard Gruber z Rakouska.
19.02.2012 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jason Lamy Chappuis (13 článků) , Tomáš Slavík (29 článků)

Skokan Hlava byl v kvalifikaci pro závod v Klingenthalu čtvrtý

 
Ve středečním závodu Světového poháru skokanů na lyžích v německém Klingenthalu budou startovat čtyři Češi.
14.02.2012 20:00 |

podobné články

Koudelka neudržel v Klingenthalu druhé místo

 
Skokan na lyžích Roman Koudelka skončil v závodu Světového poháru v německém Klingenthalu šestý.
02.02.2011 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Roman Koudelka (122 článků)

Dnešní tisk: Češi propadli navigaci a Gagarinova dcera v Praze

 
Páteční noviny píší mimojiné o tom, že Češi úplně propadli nevigacím v mobilech a atakují světovou špičku.
12.02.2010 07:10 |

podobné články

Japonec Watabe vyhrál závod sdruženářů v Klingenthalu, z Čechů bodoval jen Dvořák

 
Japonský sdruženář Akito Watabe triumfoval v podniku Světového poháru v německém zimním středisku Klingenthal. Druhé místo obsadil v závěrečném finiši Francouz Jason Lamy Chappuis, který v cílové rovince předčil Rakušana Bernharda Grubera.
18.02.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jason Lamy Chappuis (13 článků)

Koudelka si poprvé doskočil pro vítězství ve Světovém poháru

 
Český skokan na lyžích Roman Koudelka vůbec poprvé v kariéře vyhrál závod Světového poháru, jako první Čech po Jakubu Jandovi. Pod můstkem v Klingenthalu  zažil chvíle neskutečného napětí.
23.11.2014 19:11 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (423 článků) , Roman Koudelka (122 článků)

Lidovci v preferencích propadli, TOP 09 má 8,3 procenta

 
Volby by v srpnu vyhrála ČSSD s těsným náskokem před ODS. Sociální demokraté by měli 34,4 procenta, ODS 32,8 procenta. Do Sněmovny by se dostala také KSČM a TOP 09. Propadli naopak lidovci a zelení. Vyplývá to ze srpnového výzkumu společnosti Median.
09.09.2009 12:50 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem Křížovkami o Upíří deníky!

 
Propadli jste zcela Upířím deníkům? Zajímá vás, jaké události předcházely jejich ději? Pak si určitě nenechte ujít další napínavou upíří sérii, ve které vás opět čeká velká dávka napětí, tajemna a romantiky. „Pořád jsem po ní toužil, a přesto mi v uších zněl hlas rozumu: Nemůžeš milovat upíra! Kdybych měl jednu z jejích sedmikrásek, mohl bych otrhávat lístky a nechat kytku, aby rozhodla za mě. Mám ji rád...nemám ji rád...mám...Miloval jsem ji. Určitě. Propadli jste zcela Upířím deníkům? Zajímá vás, jaké události předcházely jejich ději? Pak si určitě nenechte ujít další napínavou upíří sérii, ve které vás opět čeká velká dávka napětí, tajemna a romantiky. „Pořád jsem po ní toužil, a přesto mi v uších zněl hlas rozumu: Nemůžeš milovat upíra! Kdybych měl jednu z jejích sedmikrásek, mohl bych otrhávat lístky a nechat kytku, aby rozhodla za mě. Mám ji rád...nemám ji rád...mám...Miloval jsem ji. Určitě."
02.11.2011 00:10 |

podobné články

Dva lidé propadli střechou na Orlickoústecku. Přiletěl pro ně vrtulník

 
Dva lidé propadli ve čtvrtek dopoledne střechou v jedné z firem na Letohradsku. Ke zraněným letěl záchranářský vrtulník, uvedla mluvčí Lenka Vilímková. Nehoda se stala po desáté hodině. "Podrobnosti zjišťujeme,“ uvedla mluvčí.
05.04.2012 11:00 |

podobné články

Tři poníci „propadli státu“. Týraná Mařenka našla po roce majitelku

 
Celý rok čekali tři poníci na to, než se jich ujme nový majitel. Mezitím se o ně staral stát, kterému „propadli“ poté, co byli předchozí majitelce odebráni kvůli týrání. Teď je získala chovatelka ze severních Čech. Zdaleka ovšem nejde o jediný případ, kdy se ze státu stane nedobrovolný chovatel. Každý rok jde o desítky zvířat, včetně pavouků, hadů nebo krav.
23.11.2017 06:15 |

podobné články

Muži propadli vybělování penisů. Vyjde je to přibližně na 14 tisíc

 
Mladí thajští mužové jsou stejně marniví jako ti na Západě. Ale zatímco tam by se nejeden běloch rád pochlubil snědším přirozením, v Thajsku propadli naopak světlým penisům. A tak přišla klinika v Bangkoku s procedurou, která slibuje vybělení kůže na pohlavním údu. Muže vyjde tato zbytečná legrácka na čtrnáct tisíc korun v přepočtu.
05.01.2018 21:30 |

podobné články

Do TOP 09 se hrnou lidé i přes bídné volby. Libují si i propadlí Zelení a Svobodní

 
Zájem lidí o vstup do TOP 09 od voleb stále trvá, i když strana získala v podzimních volbách lehce přes pět procent hlasů a čelí častým útokům prezidenta Miloše Zemana. Také Zelení, Realisté a Svobodní, kteří v parlamentních volbách zcela propadli, si mohou mnout ruce, nové přihlášky počítají na stovky. Politolog Jan Kubáček považuje to, co zažívají tyto stany, jimž se v poslední době příliš nedařilo, za relativně nebývalé.
23.03.2018 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20487 článků)

SEX A ZVRÁCENOSTI! Přehled toho, co ČEŠI nejvíce vyhledávají na INTERNETU!

 
Portál Lupa.cz zpracoval šokující žebříček toho, co Češi nejvíce vyhledávají na internetu. Žádná romantika to není, Češi propadli na internetu zvrácenému sexu.
12.12.2013 09:00 |

podobné články

Koudelka skončil v posledním závodu letní GP skokanů na lyžích na třetím místě

 
Vítězem letního turné Grand Prix se stal Rakušan Thomas Morgenstern, který v pondělí v Klingenthalu nestartoval.
03.10.2011 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Thomas Morgenstern (25 článků)

Sdruženář Slavík se poprvé v kariéře dostal na podium

 
V Klingenthalu vybojoval třetí místo
19.02.2012 14:40 |

podobné články

Čeští skokani se připravují na Světový pohár v Harrachově

 
Posilněni dvěma vítězstvími Jana Matury ve Světovém poháru se budou čeští skokané na lyžích v nadcházejících dnech připravovat na dva závody Světového poháru v letech v Harrachově. Část týmu odjede na víkendové lety do Vikersundu, část bude trénovat v německém Klingenthalu. Areál v Harrachově je připraven, pořadatelé chystají velkolepou show a chtějí závod zorganizovat stejně jako v příští zimě, kdy se v krkonošském městě bude konat mistrovství světa v letech na lyžích. 
25.01.2013 11:17 |

podobné články

Osobnosti: Jan Matura (48 článků)

Skokan Koudelka má problémy s páteří. Zmešká začátek Světového poháru

 
Skokan na lyžích Roman Koudelka má problémy s krční páteří a bude chybět při úvodních závodech Světového poháru o víkendu v Klingenthalu. O jeho budoucnosti v olympijské sezoně by se mělo rozhodnout v nejbližších dnech, neboť je neustále v péči lékařů včetně fyzioterapeuta Pavla Koláře. Kvůli potížím Koudelka netrénuje už pět týdnů.
19.11.2013 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Roman Koudelka (122 článků)

Čeští skokané vstoupili do sezony sedmým místem v družstvech

 
Družstvo českých skokanů na lyžích vstoupilo do olympijské sezony sedmým místem ve Světovém poháru v Klingenthalu. Závod, který byl kvůli silnému větru zkrácen na jedno kolo, vyhráli Slovinci. 
23.11.2013 19:12 |

podobné články