Článek

V Kataru dál vládne otrokářský systém, slíbené reformy vyšuměly do ztracena

 
Organizace Amnesty International znovu zkritizovala přístup katarské vlády k přistěhovaleckým dělníkům, kteří pracují na výstavbách stadionů pro fotbalový šampionát v roce 2022. Přestože se země zavázala k právním reformám, podle zprávy AI nedošlo prakticky k žádným změnám a dělníci tak stále čelí otrokářským praktikám.
01.12.2015 17:00 |

podobné články

Podobné články

Galerie z Kataru

 
Po fotografiích svůdných hostesek vám přinášíme slíbenou galerii s automobily, kterým bylo dopřána prezentace na přední automobilové výstavě Středního východu v Kataru. Není si třeba nic nalhávat. Šejky moc běžná spotřební auta nezajímají a tak hlavní roli hrály především luxusní a supersportovní modely těch nejlepších výrobců. Na mnoha fotografiích můžete také nadšení ropných šejků sami spatřit. Všimněte si také, že příležitost automobilové prezentace v bohatém kraji Kataru si nemohla nechat ujít ani naše Škoda...
27.01.2012 05:30 |

podobné články

„Je to proti islámu.“ Blokádu bohatého Kataru přirovnal Erdogan k trestu smrti

 
Arabské státy v čele se Saúdskou Arábií a Egyptem pokračují v blokádě Kataru, jeho spojenec turecký prezident Erdogan zuří. Podle něj je postup zemí, které Kataru vytýkají údajnou podporu teroristů, nehumánní a proti islámu. Přirovnal jej dokonce k trestu smrti. Katar se ocitl v izolaci, která ohrožuje i dodávky potravin. Lidé minulý týden vykoupili v obavách z dalšího vývoje obchody, potraviny vedle Turecka dodávají zemi Írán a Maroko.
13.06.2017 14:40 |

podobné články

Evropu a Česko čeká ztracená dekáda, varuje Klaus

 
Podle prezidenta Václava Klause čeká Evropu a také Českou republiku „ztracená dekáda“. Jedna z příčin je prý chybné systémové uspořádání Evropské unie, které má společné s komunismem to, že zde vládne diktát politiky nad ekonomikou.
13.11.2011 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8977 článků)

Praha bude bojovat o slíbené peníze na dopravní stavby

 
Vedení hl. m. Prahy využije všech prostředků, aby odvrátilo hrozbu, že na rok 2012 nedostane Praha z rozpočtu Ministerstva dopravy slíbené finanční prostředky na výstavbu a obnovu dopravní infrastruktury.
05.08.2011 12:45 |

podobné články

Za nové voliče měl podnikatel slíbené zakázky

 
Podnikatel měl údajně za nové voliče ve Hřensku slíbené zakázky, vypověděl to dnes u ústeckého krajského soudu, který rozhoduje o platnosti loňských komunálních voleb v obci. Za jeden hlas sliboval 500 až 5000 Kč.
19.09.2011 16:45 |

podobné články

Fischer má údajně slíbené peníze na doplacení kampaně, píše deník

 
Neúspěšný kandidát na prezidenta Jan Fischer už má údajně slíbené dary na uhrazení milionových dluhů za kampaň. V dnešním vydání to píše Mladá fronta Dnes (MfD). Již ve středu vyplatil Fischer podle údajů z transparentního účtu své prezidentské kampaně za různé služby celkem dva miliony korun. Dar právě v této výši mu v úterý na účet poslal právník Danieľ Palko. Ostatní dárce Fischer ještě zveřejnit nechce.
28.03.2013 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1743 článků)

Babiš varuje koalici: Když neprojde zdanění hazardu, krajům nedám slíbené peníze

 
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) pohrozil, že pokud neprojde zvýšení daně z hazardu, nemusely by kraje dostat příští rok slíbené peníze navíc. O hazardní novele budou poslanci jednat ve čtvrtek na mimořádné schůzi. Hnutí ANO si vymínilo, aby se týž den dostalo na program i přerozdělování peněz krajům.
06.10.2015 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11987 článků)

Režisér Troška tvrdě: Ze Slíbené princezny se mi chtělo zvracet! ČT se musela zbláznit

 
Nejočekávanějšími pohádkami jsou ty, které premiérově běží o Vánocích. Už během vysílání Slíbené princezny se začali rodiče rozčilovat. Podle Zdeňka Trošky (63) se K. J. Erben v hrobě obrací!
27.12.2016 11:50 |

podobné články

Fleischer (SPR-RSČ): Česká republika - totalita a počínající otrokářský fašismus

 
Kdokoliv se hluboce zamyslí nad kroky vlád ČR a vidí reálné výsledky, musí jasně vidět nejen novou totalitu, ale ještě horší režim – otrokářství. Umlčování a zotročování lidí je v ČR čím dál častější.
05.03.2018 04:35 |

podobné články

ONLINE: Řecko si dohodou zachránilo krk, reformy čekají i další země eurozóny

 
Summit eurozóny přinesl v pondělí nad ránem konečně dohodu. Na Twitteru ji oznámili politici unijních států včetně šéfa Evropské unie Donalda Tuska. Další peníze má Řekům půjčit záchranný mechanismus ESM, výměnou má země urychleně přijmout slíbené tvrdé reformy.
13.07.2015 05:50 |

podobné články

Řecko provedlo slíbené reformy, dostane v přepočtu 54 miliard korun

 
Řecko uskutečnilo všechny reformy dohodnuté s věřiteli z eurozóny, a může tak dostat další splátku ze slíbeného úvěru i peníze na rekapitalizaci bank. Uvedl to šéf ministrů financí eurozóny Jeroen Dijsselbloem.
22.11.2015 07:26 |

podobné články

Osobnosti: Jeroen Dijsselbloem (23 článků)

Robbie Williams si píchá injekce sexu! Byl vyšumělý...

 
Britský zpěvák Robbie Williams (37) byl dosud považován za jednoho z mužských sexsymbolů. Chlupatá hruď, tetování, silné paže, jen trochu nabouraná játra z dob jeho alkoholových a drogových večírků, ale jinak se uměl udržovat ve formě.  Na svém kontě měl několik slavných zářezů – mezi jeho nejcennější úlovky patří modelka Rachel Hunter (40), zpěvačka Geri Halliwell (38) či herečka Cameron Diaz (39). Teď ale vyšlo najevo, že si v sedmatřiceti letech musí píchat pohlavní hormony.
02.06.2011 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Cameron Diaz (359 článků) , Robbie Williams (500 článků) , Geri Halliwell (109 článků) , Rachel Hunter (2 články)

Krym se prý hádá s Moskvou: Slibovali jste hory doly, ale dopadlo to jinak

 
Krymu se nelíbí ruská správa. Z původně slibovaných peněz totiž údajně nic nedostal a tak ruské investiční plány zdá se vyšuměly do prázdna. Došlo tak k hádce mezi šéfem Krymu Sergejem Aksjonovem a ruskou vládou. Informují Hospodářské noviny.
22.12.2015 17:11 |

podobné články

Schovanka hokejového boha Lucie Kovandová: S Jágrem už není v kontaktu!

 
Rok se s rokem sešel a nadstandardní vztahy mezi Jaromírem Jágrem (44) a Lucií Kovandovou (22) vyšuměly! Po noci strávené s hokejovým bohem modelka změnila »stáj« a teď obskakuje piloty formulí!
06.05.2016 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2450 článků) , Lucie Kovandová (127 článků)

Tereza Spencerová: Krize kolem Kataru pomalu končí, Saúdové prohráli

 
Trump ve svém tažení proti Kataru vsadil na špatného, tedy saúdského, koně. Vliv USA v regionu bude dál slábnout. Na úkor Íránu a jeho spojenců.
14.06.2017 14:05 |

podobné články

Sněmovnou prošla první část sociální reformy, dávky budou na jednom místě

 
Sněmovna v pátek dopoledne vedle penzijní reformy schválila i první ze zákonů sociální reformy. Jedná se o novelu zákona o pomoci v hmotné nouzi. Součástí reformy je trojice zákonů, vedle již zmíněného do ní patří i novela zákona o zaměstnanosti a novela zákona o poskytování dávek osobám se zdravotním postižením.
09.09.2011 12:10 |

podobné články

Rada (ČSSD): Reformy jako experimenty

 
Stále slýchám "reformy, reformy, potřebujeme reformy..." a samozřejmě se frekvence tohoto slova s novou vládou tak nějak povšechně zvětšuje. Je třeba ale myslet rozumně...
20.01.2014 16:40 |

podobné články

Česko je otrokářský stát, promluvil na levicovém serveru úředník z inspekce práce

 
„Neozval jsem se proti otrokářským praktikám zaměstnavatele, a zničilo mi to zdraví,“ zní titulek článku, který vyšel na serveru Britské listy. Netrvalo dlouho a ozval se anonymní úředník z inspekce práce, který promluvil o svých zkušenostech a špatných podmínkách daných zákonem.
20.11.2013 13:01 |

podobné články

Londýnský otrokářský pár získával ženy do maoistické komunity

 
Londýnský pár, který zotročil a desítky let zadržoval v domácnosti tři ženy, vedl v sedmdesátých letech ultralevicovou komunitu. Jejím programem byla "revoluční činnost", avšak členky skupiny si dvojice později podřizovala. Informoval o tom list The Daily Telegraph s odvoláním na zdroje z vyšetřování případu. Muž a žena ve věku 67 let byli po svém zatčení a osvobození otrokyň minulý týden propuštěni na kauci.
25.11.2013 14:17 |

podobné články