Článek

V jindřichohradecké nemocnici pomáhají v léčbě psi i bazální stimulace

 
Běžnou součástí péče o dlouhodobě nemocné či těžce zdravotně postižené pacienty je od letošního roku v jindřichohradecké nemocnici standardní využívání bazální stimulace a canisterapie.
23.02.2015 11:56 |

podobné články

Podobné články

Pacientovi v kómatu přineste třeba rum, pomůže mu to

 
Zdravotníci se učí, jak léčit člověka, který je v kómatu. Metoda bazální stimulace je úspěšná a do života vrací mnoho lidí. Stačí nemocnému přinést to, co měl rád.
16.08.2012 20:05 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem Křížovkami o péči proti vráskám Ultralift!

 
Je to poprvé, co Garnier dává ženám k dispozici výjimečný systém měření účinku péče proti vráskám. Tato vrásková škála umožňuje viditelně zhodnotit změny vrásek kolem očí na stupnici od nejmenších po nejhlubší od 1 do 10. Nová generace Pro-Retinolu inspirovaného přírodou, který průběžně uvolňuje Retinol přímo do středu vrásky:  • Regenerace pleťové buňky   • Stimulace tvorby kolagenu  - a vrásky se vyhladí zevnitř. Je to poprvé, co Garnier dává ženám k dispozici výjimečný systém měření účinku péče proti vráskám. Tato vrásková škála umožňuje viditelně zhodnotit změny vrásek kolem očí na stupnici od nejmenších po nejhlubší od 1 do 10. Nová generace Pro-Retinolu inspirovaného přírodou, který průběžně uvolňuje Retinol přímo do středu vrásky: regenerace pleťové buňky, stimulace tvorby kolagenu  - a vrásky se vyhladí zevnitř.
02.11.2011 00:10 |

podobné články

Mozková stimulace Romanu (46) vrátila do života: Parkinson ji postihl už po třicítce!

 
Měla dvě malé děti a v 31 letech byla na vrcholu svých sil. Z ničeho nic se však začaly objevovat zdravotní potíže – kulhání a třes v rukou. A pak si Romana Skála-Rosenbaum vyslechla od doktorů verdikt: Parkinsonova nemoc. Rozhodla se však osudu postavit čelem a podstoupila unikátní metodu hluboké mozkové stimulace, díky které dnes vede aktivní a hodnotnější život.
26.04.2014 05:15 |

podobné články

Bod G: skutečně existuje, nebo je to obyčejný mýtus?

 
Místo rozkoše a nepopsatelné slasti – pověstný bod G – je často rozporuplným tématem k debatě. Zatímco některé ženy nedají na jeho existenci dopustit, jiné by se zapřisáhly, že nic takového neexistuje. S touto novinkou, které zprvu nikdo moc nevěřil, přišel muž jménem Ernst Grafenberg, který v roce 1994 rozpoutal obrovskou aférku s ženským místečkem slasti. To se mělo nacházet na přední straně pochvy a mělo údajně navozovat nepopsatelnou rozkoš. V tu chvíli to všem přišlo absurdní a směšné, ovšem o pár let později bylo tohle tvrzení lékaři připuštěno jako „možná pravdivé“. I o tolik let dopředu představuje bod G kontroverzní téma, o kterém někdo hrdě hlásá, že existuje a jiný naopak zarytě tvrdí, že je to hloupost. A jak jste na tom vy? Co si představit pod pojmem „bod G“ ? Zaujala vás představa objevení místa, které by vás vyneslo až do sedmého nebe? Jestliže máte chuť vydat se na menší osobní průzkum, pak vás jistě zajímá, jakým směrem byste se tedy měli vydat. Pod bodem G si můžete představit jakýsi shluk nervových zakončení a žlázek, jež dosahují velikosti většího hrášku a nachází se někde v oblasti močové trubice. Rada pro vás: bod G možná objevíte snáze, budete-li jej hledat ve chvíli, kdy budete vzrušená. Zpravidla totiž v takové chvíli nabývá na svém objemu, tak proč toho nevyužít? Co vám přinese stimulace bodu G? Dalším velkým otazníkem je bezesporu otázka, co vám objevení a následná stimulace tohoto bodu může přinést. Zvědavost je lidská a rozhodně se není za co stydět. Jestliže si budete po onom tajemném místečku přejíždět či kroužit prstem, sama nejlépe poznáte, co vám tento kousek vašeho těla dokáže nabídnout. Odměnou tohoto sebepoznávání vám může být čirá tekutina, kterou muži milují – podle nich je to to nejhezčí, co jim žena během milování může nabídnout.  Nenechte se odradit typickým... Čtěte více Příspěvek Bod G: skutečně existuje, nebo je to obyčejný mýtus? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.01.2016 14:55 |

podobné články

Největší psí hrdinové Česka: Art uzdravuje děti! Polux zachránil sebevraha!

 
Zachránili lidské životy nebo pomáhají žít handicapovaným. Odvážní a věrní jsou psi, kteří zvítězili v anketě Statečné psí srdce za rok 2015. V Praze včera převzali se svými psovody a páníčky ocenění.
01.04.2016 05:10 |

podobné články

Jeden zabránil sebevraždě, další zachránila pět lidí z ohně: Zvířecí hrdinové a pomocníci dostali cenu Statečné psí srdce

 
I psi mají mezi sebou skutečné hrdiny – mnozí pomáhají žít postiženým, jiní zachraňují lidské životy. Cenu Statečné psí srdce si i letos převzalo několik odvážných a věrných pejsků a jejich psovodů.
02.04.2016 12:45 |

podobné články

Za úspěch v Turecku vděčí ZKL nedostatkům v místní produkci

 
Základem podnikatelského úspěchu je vysoká flexibilita ve výrobě i vhodné zaměření na cílové trhy. To je v době citelné recese, která v uplynulých pěti letech postihla mnohé ekonomiky, často bazální podmínkou k přežití.
04.06.2013 16:05 |

podobné články

Nejspokojenější jsou pacienti v jindřichohradecké nemocnici

 
Nejspokojenější s péčí v nemocnici jsou letos v rámci Jihočeského kraje pacienti v Jindřichově Hradci.
11.12.2014 15:36 |

podobné články

Psi slavných našli pod stromečkem bahenní lázně či lak na drápky

 
Že jsou někteří psi členové rodiny? Tak proč by neměli dostávat dárky. Jenže zapomeňte na to, že by pod stromečkem našli pouze kostičky nebo jiné psí dobrůtky. Psi českých celebrit se mohli těšit i z poukázek na bahenní lázně či laků na drápky.
28.12.2010 07:10 |

podobné články

Jezevčík na brusinkách? Česká restaurace nabízí psí maso!

 
Grilovaný vlčák na česneku, jezevčík na brusinkách nebo karbanátek z knírače! Takové speciality nabízí první psí restaurace v Česku! A proč právě psí maso? To v porovnání s průmyslově chovanými hospodářskými zvířaty neobsahuje pesticidy ani antibiotika. Zuříte, že někdo může psí maso nabízet na jídelníčku? Nebojte se, jde jen o nechutný vtip!
01.02.2013 12:15 |

podobné články

Vědci konečně přišli na to, co znamená dělat "psí oči"! Tohle byste možná nečekali!

 
Takzvané "psí oči" u psů dost dobře známe. Když se na nás těmi svými kukadly pes podívá, snesli bychom mu modré z nebe. Vědci konečně zjistili, co psi prožívají, když dělají "psí oči". A budete hodně překvapení!
21.02.2017 18:35 |

podobné články

Server: Uprchlíci nám pomáhají. Vážně, to není vtip. Přečtěte si, jak

 
Uprchlíci pomáhají Čechům, Moravanům a Slezanům. Nevěříte? Tak se podle serveru Faktor S Týdne.cz máte zeptat našich zemědělců. Právě těm prý uprchlíci pomáhají, protože mají zájem o české maso. Nejen pro uprchlíky nakupují především hovězí maso Turci a neváhají přitom pořádně provětrat peněženky.
23.12.2016 20:10 |

podobné články

Holčička po léčbě v nemocnici ochrnula. Rodina žádá miliony

 
O 10,9 milionu korun žaluje Krajskou nemocnici Liberec rodina, jejíž dcerka zůstala po léčbě zánětu hrtanu zcela ochrnutá. Rodiče nemocnici viní ze zanedbání péče o jejich pětiletou holčičku, největší zdravotnické zařízení v kraji však vinu odmítá. Informuje o tom dnešní liberecká příloha Mladé fronty Dnes (MfD). 
11.03.2014 08:15 |

podobné články

Zápal plic a prasečí chřipka zabíjely v Jindřichově Hradci

 
Česko má 36. oběť prasečí chřipky. Pacient zemřel v jindřichohradecké nemocnici.
15.12.2009 10:10 |

podobné články

Prasečí chřipka: Zemřelo už 36 lidí

 
Nákaza prasečí chřipkou má na svědomí už 36. oběť. Na komplikace spojené se zápalem plic zemřel v jindřichohradecké nemocnici devětatřicetiletý muž.
15.12.2009 13:00 |

podobné články

Na jihu Čech zemřel první pacient s prasečí chřipkou

 
V jindřichohradecké nemocnici zemřel v pondělí devětatřicetiletý muž z Dačicka na prasečí chřipku a následný zápal plic. Právu to potvrdil ředitel zdravotnického zařízení Jan Mlčák.
15.12.2009 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (173 článků)

Do babyboxu v Jindřichově Hradci dal někdo holčičku

 
Do babyboxu v jindřichohradecké nemocnici v neděli v podvečer někdo odložil několikadenní zdravou dívku. Váží 3700 gramů, byla oblečená a dobře opečovávaná.
24.10.2010 21:00 |

podobné články

Nová kýlní centra zkvalitní péči ve strakonické a jindřichohradecké nemocnici

 
Při chirurgickém oddělení Nemocnice Strakonice, a. s., je od října nově zřízeno Centrum pro řešení kýly. Umožní specialistům věnovat se tomuto častému onemocnění systematicky od poradenství, přes vyšetření k případnému operačnímu výkonu a pooperační péči.
04.10.2014 17:51 |

podobné články

Ve čtvrtek začne v Nemocnici Strakonice platit zákaz návštěv

 
Téměř dvacetiprocentní nárůst akutních respiračních onemocnění během prvního lednového týdne v Jihočeském kraji nutí další nemocnice k vyhlášení zákazu návštěv. Po českobudějovické, táborské, jindřichohradecké zavádí stejné opatření také Nemocnice Strakonice.
09.01.2017 21:50 |

podobné články