Článek

V Emirátech vyhlásili třídenní smutek: Syn (†33) vládce Dubaje zemřel

 
Spojené arabské emiráty vyhlásily třídenní státní smutek. V sobotu ráno totiž zemřel syn druhého nejmocnějšího muže země, šajch Muhammad bin Rašíd Maktúm (†33). Skolil ho infarkt.
19.09.2015 21:10 |

podobné články

Podobné články

Miss Iveta Lutovská: Líbánky v Emirátech!

 
Modelka Iveta Lutovská (28) utekla před mrazivým počasím do Dubaje ve Spojených arabských emirátech. S manželem Jaroslavem Vítem (31) si v třicetistupňových vedrech užila desetidenní líbánky.
16.02.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Lutovská-Vítová (387 článků)

Z nebe pršely peníze! Bankovky za 24 milionů zablokovaly dopravu

 
Obyvatelům Dubaje ve Spojených arabských emirátech jako by se splnil životní sen, když z nebe začaly pršet bankovky v celkové hodnotě kolem milionu dolarů. Pětisetdirhamové bankovky (asi 4 200 korun) snášející se z oblohy v centru Dubaje vyvolaly značný zmatek; auta začala zastavovat a jejich řidiči vyskakovali a chytali poletující oběživo.
25.02.2015 09:40 |

podobné články

HK ČR: Spojené arabské emiráty jsou jedním z nejsilnějších trhů pro české exportéry

 
Automobily, digitální datové systémy, dodávky energetických zdrojů či například světoznámé české sklářství – v těchto i mnoha dalších oborech se daří českým exportérům úspěšně působit na trhu ve Spojených arabských emirátech. Na rozvoji další obchodní spolupráce se dnes shodli zástupci Hospodářských komor České republiky a Dubaje, kteří se setkali na Česko-emirátském obchodním fóru v Praze. Akce, kterou zorganizovala Hospodářská komora ČR, se zúčastnilo přes padesát zástupců českých podnikatelů. Do Prahy pak kromě ekonomického ministra Spojených arabských emirátů Sultána Al Mansouri dorazil i prezident Hospodářské a průmyslové komory Dubaje Hamad Buamin a sedm zástupců významných emirátských firem.
22.04.2015 12:41 |

podobné články

Z Ostravy se bude létat do Dubaje! Letiště Leoše Janáčka zavádí nové spojení

 
Z mošnovského Letiště Leoše Janáčka Ostrava budou mít cestující přímé spojení do Dubaje ve Spojených arabských emirátech. Pravidelná letecká linka odstartuje 23. září a spojení budou provozovat aerolinky SmartWings, řekla dnes ČTK mluvčí krajského úřadu Petra Špornová.
05.04.2016 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Janáček (93 článků)

Hejtman Novák: Nová letecká linka do Dubaje potěší nejen turisty, kteří hledají bezpečné destinace

 
Z mošnovského Letiště Leoše Janáčka Ostrava se cestující dostanou přímo do Dubaje ve Spojených arabských emirátech. Nové pravidelné letecké spojení poprvé odstartují aerolinky SmartWings 23. září.
06.04.2016 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Janáček (93 článků)

V ČR je třídenní státní smutek, vlajky jsou na půl žerdi

 
V České republice začal úderem půlnoci třídenní státní smutek. Vlajky na státních budovách jsou staženy na půl žerdi. Divadla i televize zrušily či změnily svůj program, omezují se především zábavné pořady. Zakázány jsou některé loterie a provoz kasin.
21.12.2011 07:30 |

podobné články

Smutek za Cháveze (†58): Pláče i Castrova Kuba, zemřel prý její syn

 
Fidel Castro a Hugo Chávez. To jsou dvě největší levicově smýšlející osobnosti Latinské Ameriky posledních desítek let. Jenže venezuelský prezident včera zemřel. A Castro truchlí. Kubě prý zemřel jeden z jejích "největších synů". Především Venezuelané se však nyní ptají, co bude s jejich zemí. A drží sedmidenní státní smutek.
06.03.2013 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Fidel Castro (192 článků) , Hugo Chávez (68 článků)

Přítelkyně mladého Topolánka mizí na čas do Dubaje

 
Modelka Simona Dvořáková (20) se rozhodla zkusit štěstí v zahraničí. Na delší dobu odjíždí do Dubaje. Její přítel, syn expremiéra Miroslava Topolánka Tomáš, to respektuje.
29.08.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2138 článků) , Simona Dvořáková (42 článků)

Obří požár v Dubaji zničil mrakodrap, oslavy ale nenarušil

 
Třiašedesátipatrový  Hotel Address Downtown v centru Dubaje se v noci změnil v 300 metrů vysokou pochodeň, ještě stále se hasičům ve Spojených arabských emirátech nedaří dostat požár zcela pod kontrolu. Jako zázrakem zemřel jen jeden člověk, který z šoku dostal infarkt. Oslavy nového roku tak pokračovaly nerušeně dál.
01.01.2016 10:15 |

podobné články

Odboráři v OKD vyhlásili kvůli kolektivní smlouvě stávkovou pohotovost

 
Odboráři dnes v těžební firmě OKD vyhlásili stávkovou pohotovost. Bude trvat, dokud nebude dojednána nová kolektivní smlouva pro roky 2014 - 2018, o které už se ve firmě jedná déle než rok. ČTK to řekl předseda odborové organizace Dolu Paskov Rostislav Palička. Odboroví předáci vyhlásili stávkovou pohotovost, poté co dnes probrali návrh kolektivní smlouvy, který v pondělí oběma stranám předložil zprostředkovatel.
15.10.2013 11:05 |

podobné články

Sage Stallone zemřel podle matky kvůli bolesti zubů

 
Herec Sylvester Stallone si najal soukromé detektivy, aby zjistili, proč náhle zemřel jeho syn Sage. Ti v pokoji, kde bylo nalezeno tělo, objevili podle serveru TMZ několik pytlíků s bílým práškem, který odeslali na rozbor. Stalloneho matka si ale myslí, že se její syn předávkoval léky na bolest po prodělané operaci zubů. Další články k tématu: Stallone o smrti syna: Když rodič přijde o dítě, není větší bolesti Stalloneho syn několik hodin před smrtí zveřejnil fotky na Facebooku Za nejasných okolností zemřel nejstarší syn Sylvestera Stalloneho
19.07.2012 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (251 článků) , Sage Stallone (36 článků)

Karel a jeho holky v Emirátech a v Thajsku. Soukromé fotky, které jste dosud neviděli!

 
Karel Gott byl letos s manželkou Ivankou (33) a dětmi Charlottkou (3) a Nellynkou (1) na dvou dovolených u moře. Nejprve ve Spojených arabských emirátech, následně pak v Thajsku. Z těchto dovolených nám poskytl několik soukromých fotografií.
06.06.2009 02:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4648 článků)

Řebíček popřel zprávy o zadržení na letišti v Emirátech

 
Bývalý ministr dopravy Aleš Řebíček v úterý večer popřel informace, podle kterých měl být zadržen na letišti ve Spojených arabských emirátech.
27.04.2010 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Řebíček (94 článků)

Emirátští cenzoři Sex ve Městě 2 do kin asi nepustí, museli by vystříhat půl filmu

 
Pokračování celovečerního filmu Sex ve městě se možná nebude vysílat ve Spojených arabských emirátech, ačkoliv se tam snímek odehrává. Prostředí Abú Zabí však museli filmaři napodobovat v Maroku, jelikož již dříve nedostali ani povolení k natáčení. Už původní snímek se v Emirátech, které filmy silně cenzurují, nevysílal.
17.05.2010 13:05 |

podobné články

Britku v Emirátech soudí za to, že obědvala s ženatým mužem

 
Oběd s ženatým mužem a sklenka vína u něj doma. V západním světě běžná věc, ve Spojených arabských emirátech vážný problém. Britská učitelka stanula kvůli těmto prohřeškům před soudem.
29.03.2013 14:05 |

podobné články

V Emirátech na cestě do Indie zemřela žena (35)! Asi měla ebolu

 
Ve Spojených arabských emirátech zemřela v tranzitu na cestě do Indie žena z Nigérie. Úřady prověřují podezření, že byla nakažená virem ebola.
18.08.2014 08:50 |

podobné články

Mynář a Nosková se příští týden berou. V Emirátech to prozradil Zeman

 
Šéf prezidentské kanceláře Vratislav Mynář se příští týden ožení s moderátorkou Alexandrou Noskovou, s níž očekává potomka. Alespoň podle prezidenta Miloše Zemana, který tuto informaci prozradil na recepci ve Spojených arabských emirátech.
12.02.2015 19:06 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20457 článků) , Alexandra Nosková (44 článků) , Vratislav Mynář (923 článků)

Zemanovi v Emirátech: S růžovou je konec, první dáma Ivana se musí zahalit!

 
Třicet stupňů ve stínu, výhled na záliv, hotel jako z pohádky a orientální lahůdky. Tak si ve Spojených arabských emirátech, kde pokračuje ve státní návštěvě, lebedí prezident Miloš Zeman (70) i první dáma Ivana (49), která střídá jeden outfit za druhým. Pestrobarevné kostýmky však musela odložit. A zahalit se!
13.02.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20457 článků)

Objednal si vraždu Němcova a utekl: Teď si užívá v Emirátech?

 
Údajný hlavní inspirátor únorové vraždy ruského opozičního politika Borise Němcova zřejmě opustil Rusko a odcestoval na Blízký východ. Ruslan Geremejev, který si podle policie mohl objednat Němcovovu vraždu, je nyní údajně ve Spojených arabských emirátech.
20.04.2015 23:45 |

podobné články