Článek

V ČSSD se zřejmě hádali kvůli Humlovi. Má prý kontroverzní názory a chce do Senátu

 
Za sociální demokracii by měli na podzim do Senátu kandidovat ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek, bývalý hokejista Jiří Šlégr nebo poslanci Stanislav Huml a Pavel Ploc. Vyplývá to ze seznamu kandidátů, který má ČTK k dispozici. Kandidáty, kteří už prošli předsednictvem strany, musí ještě posvětit v hlasování řadoví členové ČSSD. V některých případech budou vybírat z více možností.
19.02.2016 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (405 článků) , Pavel Ploc (26 článků) , Stanislav Huml (465 článků) , Jiří Šlégr (406 článků) , Jan Mládek (667 článků) , Jiří Stanislav (57 článků)
Podobné články

Jsem nasrán, napsal čtenář Humlovi kvůli platům policistů. A ten...

 
Velmi rozčílený, doslova „nasraný“ čtenář napsal poslanci ČSSD Stanislavu Humlovi na jeho profil na ParlamentníchListech.cz. Vadí mu, že jako policista nemá tolik peněz jako vojáci. O ty se prý Ministerstvo obrany dovede postarat. Huml však rozhořčeného policistu vyvedl z omylu.
02.07.2014 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků)

Jsem nasrán, napsal čtenář poslanci Humlovi. A ten...

 
Velmi rozčílený, doslova „nasraný“ čtenář napsal poslanci ČSSD Stanislavu Humlovi na jeho profil na ParlamentníchListech.cz. Vadí mu, že jako policista nemá tolik peněz jako vojáci. O ty se prý Ministerstvo obrany dovede postarat. Huml však rozhořčeného policistu vyvedl z omylu.
02.07.2014 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků)

Naprostý prase, napsal Dominik Feri o poslanci Humlovi

 
„Jak se řekne diplomatickou mluvou, že je někdo naprostý prase?“ napsal k článku SvobodnéhoFóra.cz o poslanci ČSSD Stanislavu Humlovi teplický radní za TOP 09 Dominik Feri.
16.08.2016 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků)

Bramboračka, neználek v říši divů. Ve sněmovně bylo husto, poslanci se pohádali a šli domů

 
Poslanci se ve sněmovně po poledni opět hádali. A to kvůli tomu, že Ladislav Šincl z ČSSD podal námitku proti tomu, jak hlasoval ohledně snížení spotřební daně z benzinu a nafty. Jenže problém byl v tom, že Šincl nepodal námitku těsně po hlasování k normě, ale až po hodinové pauze, kterou si vzal po tomto hlasování na poradu klub ČSSD. Poslanci se sice hádali právě kvůli této námitce Šincla, jenže již po deseti minutách dohadů nebylo zřejmé, kvůli čemu vlastně hádka začala. Důvodem jim byl asi fakt, že před sebou valí jako těžký kámen služební zákon, který měli dnes na programu. Normu ale stejně nezačali vůbec projednávat...
23.07.2014 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Šincl (122 článků)

Bramboračka, neználek v říši divů. Ve sněmovně bylo husto, poslanci se pohádali a šli domů. A Babiš se naštval

 
Poslanci se ve sněmovně po poledni opět hádali. A to kvůli tomu, že Ladislav Šincl z ČSSD podal námitku proti tomu, jak hlasoval ohledně snížení spotřební daně z benzinu a nafty. Jenže problém byl v tom, že Šincl nepodal námitku těsně po hlasování k normě, ale až po hodinové pauze, kterou si vzal po tomto hlasování na poradu klub ČSSD. Poslanci se sice hádali právě kvůli této námitce Šincla, jenže již po deseti minutách dohadů nebylo zřejmé, kvůli čemu vlastně hádka začala. Důvodem ke všemu navíc byl asi i fakt, že před sebou valí jako těžký balvan služební zákon, který měli dnes na programu. Normu ale stejně nezačali vůbec projednávat...
23.07.2014 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Šincl (122 článků)

Rvačka sochařů: Hádali se i před soudem!

 
Spor dvou sochařů, který loni v září vyvrcholil rvačkou před hlavním nádražím, je před soudem. A ani tady se pánové, kteří se hádali kvůli budoucí soše amerického prezidenta Woodrova Wilsona, nedohodli na smíru. Pokřikovali na sebe dokonce i při jednání. A oba si stojí za svým. Obžalovaný Michal Blažek se prý jen bránil, poškozený Oldřich Hejtmánek ale tvrdí, že byl napaden.
14.06.2010 23:25 |

podobné články

Trapas ve Sněmovně: Místo aby makali, hádali se o seriál

 
Je až neuvěřitelné, čím vším jsou schopní zabývat se a zdržovat jednání naši poslanci. Dnes se ve sněmovně hádali kvůli televiznímu seriálu Kriminálka Anděl. V něm hraje i ministr obrany Martin Stropnický. A opozice po něm chtěla, aby se omluvil za to, co v seriálu řekl jako plukovník Tomeček.
22.10.2014 02:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1654 článků)

BÁTORA SKONČIL! Kontroverzní úředník MŠMT POBUŘOVAL svými názory

 
Zástupce ředitele kabinetu ministra školství Ladislav Bátora v pátek oznámil svůj odchod z funkce. Důvodem je prý mediální kampaň, která proti němu za jeho kontroverzní názory byla v posledních měsících vedena.
14.10.2011 11:55 |

podobné články

Bezdomovci se hádali o krabici vína, jeden druhého pobodal

 
Dva bezdomovci se na Andělu v Praze hádali o krabici vína. Pak jeden jako argument vytáhl nůž a druhého bodl.
06.02.2011 19:15 |

podobné články

Tahle vlasatá dívenka se plavila na nejslavnější lodi světa. Poznáte ji?

 
Pokud jste hádali, že dívenkou na úvodní fotografii je známá britská herečka Kate Winslet (36), hádali jste správně. Kate od dob svého mládí dospěla v půvabnou ženu, která okouzlila nejednoho vlivného muže. Podívejte se do naší fotogalerie a posuďte sami, jak moc se půvabná herečka změnila.
13.12.2011 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Kate Winslet (246 článků)

Sousedi (22 a 39) v Havířově se hádali do krve: Pak zmlátili strážníka!

 
Sousedi v Havířově se hádali do krve takovým způsobem, až na ně ostatní museli zavolat strážníky! Jenže ani ti nesjednali pořádek, jeden z nich dokonce přišel k úhoně, když ho jeden ze rváčů napadl! Oba výtečníky pak zatkla hlídka, která přijela na pomoc! Na rušném videu nevíte, kam se máte dřív dívat!
14.08.2013 23:20 |

podobné články

Konečně rozvedeni: Demi Moore (51) a Ashton Kutcher (35) se dva roky hádali o 6 miliard!

 
Praskla na něj nevěra a poté bylo jasné, že jejich vztah již nepůjde zachránit. Demi Moore (51) se po rozchodu s manželem Ashtonem Kutcherem (35) zhroutila a další dva roky se hádali o společný majetek, jehož hodnota byla odhadována na více než 6 miliard korun. Teď už si oba mohou oddychnout, konečně byli rozvedeni.
28.11.2013 07:42 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (570 článků) , Ashton Kutcher (441 článků)

Hvězda seriálu M.A.S.H. dnes slaví narozeniny: Hádali byste mu 80?

 
Podívejte se jak oblíbený herec zestárnul. Hádali byste mu 80?
28.01.2016 09:05 |

podobné články

Huml je jen náš host, brání se ČSSD. Aspoň prý vyzrál na Bártu, chválí rebela

 
O poslanci Stanislavu Humlovi nebylo delší dobu slyšet. Teď se ale opět dostal do hledáčku médií. V souvislosti s jeho obratem doleva. Začal totiž spolupracovat s ČSSD. Podle sociální demokracie ale není důvod k panice. Do strany totiž jen tak nevstoupí.
30.08.2011 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků)

Střelec ČSSD Huml opět pálí ostrými na Kyjev: Chunta, fašisté, ruku bych jim nepodal

 
Čtenář serveru ParlamentníListy.cz zaslal poděkování poslanci Stanislavu Humlovi (ČSSD) za to, jak kriticky hodnotí dění na Ukrajině a nekráčí s hlavním mediálním proudem. Ten nás prý spolu s USA a NATO žene do třetí světové války. Huml dal čtenáři za pravdu a znovu potvrdil svou pověst neohroženého kritika Kyjeva.
14.09.2014 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků)

Odneste to, zakopejte to někam, zavelel šéf Senátu na zpívající notebook

 
O kulturní vložku se postaral dnes v Senátu notebook jednoho ze senátorů. Ten se totiž na začátku dnešní schůze senátorů rozezněl na stole přímo v jednacím sále písní připomínající skladbu ze známého filmu Kmotr. „Odpojte to, vyneste to ze sálu,“ reagoval na to se smíchem předseda Senátu Milan Štěch. Podle senátora Jaroslava Kubery má jít dokonce o novou znělku Senátu. Kancelář Senátu ale o tom nic neví, znějící notebook byl prý jen nedopatření.
25.04.2012 11:31 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (591 článků) , Milan Štěch (668 článků)

Jeden z nejvlivnějších véčkařů hrozí odchodem. Kvůli Bártovi?

 
AKTUALIZOVÁNO Strana Věci veřejné v poslední době nezažívá zcela příznivé období - a to jak navenek, tak zřejmě i uvnitř. Objevují se stížnosti na autoritářské řízení strany, sem tam navíc uniknou do médií informace, jež měly zůstat jen za zavřenými dveřmi. Druhý muž Věcí veřejných Jaroslav Škárka pohrozii údajněí odchodem z poslaneckého klubu. Stejně tak se v kuloárech hovoří o dalších dvou mužích - Josefu Novotném a Stanislavu Humlovi.
17.03.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

ČSSD zpřístupnila jednání svých poslanců Humlovi

 
Bývalý poslanec VV Stanislav Huml se přiblížil sociálním demokratům natolik, že mu jejich poslanci umožnil účastnit se svých jednání klubu. Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka připustil, že v budoucnu by mohl být do poslaneckého klubu soc. dem. přijat.
30.08.2011 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Stanislav Huml (465 článků)

Poslanec Huml nevyloučil, že vstoupí do ČSSD...

 
Bývalý poslanec Věcí veřejných Stanislav Huml se v úterý obrátil na poslance sociální demokracie s tím, že by s nimi rád navázal bližší spolupráci. Po jednání klubu to uvedl předseda ČSSD Bohuslav Sobotka, který dodal, že Humlovi bylo povolené účastnit se jednání klubu.
30.08.2011 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Stanislav Huml (465 článků)