Článek

V Česku žijí zoofilní sadisté! Neuvěříte, co provedl tenhle zabiják!

 
U soudu v České Lípě začal ostře sledovaný proces s Michalem Medkem. 24letý muž je podezřelý a v jiném případu už nepravomocně odsouzený za naprosto nechutné týrání koní.
10.11.2015 16:40 |

podobné články

Podobné články

Dánsko končí jako ráj zoofilní turistiky. Sex se zvířaty zakáže

 
Po Německu v loňském roce zakáže sex se zvířaty zřejmě i Dánsko. Tamnímu ministerstvu zemědělství vadí, že se Dánsko v posledních letech stalo rájem zoofilní turistiky. Zemědělský resort proto připravuje novelu zákona na ochranu zvířat, která by měla učinit zoofilii přítrž.
14.10.2014 16:00 |

podobné články

Pražský IKEM provedl dosud největší řetězovou transplantaci ledvin

 
Pražský Institut klinické a experimentální medicíny (IKEM) provedl v posledních dnech zatím největší řetězovou transplantaci ledvin v ČR. Lékaři operovali sedm živých dárců a sedm příjemců. Uvedla to ve středu televize Nova. Poprvé institut podobnou řetězovou transplantaci úspěšně provedl předloni u šesti párů.
05.03.2014 21:10 |

podobné články

Provinilý pes okamžitě přiznal, že něco provedl

 
Každý, kdo má doma psa, už nejspíš takovou situaci zažil. Pes něco provedl a nebylo těžké poznat, že moc dobře ví, co provedl. Nejinak tomu bylo u amerických majitelů francouzského buldočka jménem Niko. Jeho provinilý výraz baví milióny lidí z celého světa.
30.05.2015 14:31 |

podobné články

Osobnosti: Nika Nika (115 článků)

Žralok-zabiják obral potápěče o výbavu za statisíce!

 
Zavedená definice zní: Žralok = krvelačný zabiják! Ale žralok-zloděj? To to ještě nebylo! Britský potápěč Miguel Lasa (49) ovšem pocítil, jak nenechavý tenhle predátor může být!
20.09.2013 12:05 |

podobné články

Nenapravitelní sadisté: Po propuštění z léčby zaútočili znovu

 
Soud poslal do vězení osmnáctiletého sadistu. Dostal 5 let za sadistické útoky na čtyři ženy. Alarmující je, že se k soudům opakovaně vrací devianti, kteří byli předtím propuštěni z ústavní léčby, že nejsou pro veřejnost nebezpeční. Jejich další útoky jsou často mívají tragické následky.
02.03.2012 21:35 |

podobné články

Nizozemští vědci tvrdí: Tvrdší sex prodlužuje život!

 
Patříte k příznivcům "sado-maso praktik":http://www.extra.cz/nechcete-se-uz-nudit-v-posteli-zpestrete-si-sexualni-zivot-trochou-zlobeni? Pokud jste z této oblasti ještě nikdy nic nezkoušeli, máte o důvod víc proč s tím začít. Prodlouží vám to totiž život. Alespoň podle nové studie nizozemských vědců, ze které plyne, že sadisté a masochisté dosahují v různých osobnostních a psychologických testech lepších výsledků, než lidé oddávající se výhradně klasickému sexu.
31.05.2013 22:45 |

podobné články

Rodiče sadisté: Vykusují potomkům brka!

 
Jako první přišli letos na svět v Zoo Zlín mláďata papoušků šedohlavých západních. Jejich přes den starostliví rodiče se ale v noci mění v sadisty, chovatelé jim na noc musí potomky odebírat.
05.02.2014 05:20 |

podobné články

Hus byl bludař a husité sadisté, říká historik hájící inkvizici, křížové výpravy i Bílou horu

 
ROZHOVOR Historik Radomír Malý, který se specializuje na církevní dějiny, vysvětluje, že ve skutečnosti inkvizice bránila čarodějnickým procesům, husité a francouzští revolucionáři vraždili i děti, křížové výpravy byly obranou proti agresi muslimů, Církev podporovala vědu, papež Pius XII. zachránil před nacisty osm set tisíc Židů a katolíci podporovali českou národní identitu. Být dobrým katolíkem a zároveň dobrým Čechem a vlastencem je pro něj naprosto logické a samozřejmé.
06.02.2014 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Pius XII. (4 články)

Hus byl bludař a husiti sadisté, říká historik hájící inkvizici, křížové výpravy i Bílou horu

 
ROZHOVOR Historik Radomír Malý, který se specializuje na církevní dějiny, vysvětluje, že ve skutečnosti inkvizice bránila čarodějnickým procesům, husiti a francouzští revolucionáři vraždili i děti, křížové výpravy byly obranou proti agresi muslimů, církev podporovala vědu, papež Pius XII. zachránil před nacisty osm set tisíc Židů a katolíci podporovali českou národní identitu. Být dobrým katolíkem a zároveň dobrým Čechem a vlastencem je pro něj naprosto logické a samozřejmé.
06.02.2014 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Pius XII. (4 články)

Před ostatními rukojmími vykastrovali vzpěrače! Hrůza z olympijského masakru v Mnichově

 
Palestinským teroristům, kteří naběhli do olympijské vesničky, kde unesli a poté na útěku při přestřelce pozabíjeli 11 izraelských sportovců, nešlo jenom o propuštění dvou set spolubojovníků. Byli to zbabělí sadisté, kteří mrzačili rukojmí. Vzpěrače Yossefa Romana (†32) brutálně vykastrovali, zatímco se ostatní spoutaní rukojmí museli na tu neskutečnou krutost a hrůzu dívat.
02.12.2015 21:35 |

podobné články

Sadisté v bílých pláštích: Srdce vám vyříznou zaživa!

 
V Holandsku přišli tamější vědci s metodou jako z hororu. Lidem, kteří souhlasí s odběrem vlastních orgánů, je chtějí lékaři vyřezávat ještě zaživa!
11.04.2016 12:10 |

podobné články

Slovák nutil nezletilé dívky k sexu se zvířaty

 
Slovenská policie zadržela v Prešově muže, který po dívkách po internetu požadoval zoofilní praktiky. Vystupoval pod ženskou identitou, napsal deník Právo.
17.04.2012 08:55 |

podobné články

No fuj! Žena (23) sexovala se psy, muž (23) to natáčel

 
Voják a jeho manželka se svými vlastními psy natáčeli bestiální porno a umísťovali ho na internet. Právě obscénní zoofilní videa na manžele upozornila.
02.10.2013 13:25 |

podobné články

Agáta a její zoofilní video: Konečně budu mít pořádné kozy!

 
Zástupkyně šéfredaktora eXtra.cz "Agáta":http://www.extra.cz/tema/agata-pracharova-zastupkyne-sefredaktora-extra-cz (28) bude mít konečně nové kozy! Naprosto nekompromisně tak přiznává na konci jejího dalšího "formanovského" videa, které tentokrát pořídila, když byla se sestrou a synkem na návštěvě na ekofarmě.
19.11.2013 09:11 |

podobné články

Muž pokrytý slizem souložil s krávou a výsledek? Dva muži za mřížemi, tři zničená auta, dva lidé v nemocnici a děsivá smrt!

 
Tohle by nikdo nevymyslel, takové věci píše život sám. Dva muži skončili ve vězení poté, co jeden z nich zažíval vášnivé chvilky s nebohou kravkou a druhý zoofilní hrátky natáčel na kameru. To však byl teprve začátek bizarního příběhu, který přinesla americká lokální televize WTNH-TV News 8!
28.02.2014 15:20 |

podobné články

Chlap pokrytý slizem souložil s krávou a výsledek? Dva muži za mřížemi, tři zničená auta, dva lidé v nemocnici a děsivá smrt!

 
Tohle by nikdo nevymyslel, takové věci píše život sám. Dva muži skončili ve vězení poté, co jeden z nich zažíval vášnivé chvilky s nebohou kravkou a druhý zoofilní hrátky natáčel na kameru. To však byl teprve začátek bizarního příběhu, který přinesla americká lokální televize WTNH-TV News 8!
28.02.2014 15:35 |

podobné články

Zoofilní bizar desetiletí: Notorický znásilňovač zvířat oplodnil krávu!

 
Jedna věc je tajně obcházet stáje a kravíny a znásilňovat uvázaná zvířata. Druhá věc je mít pak s krávou dítě. Tedy tele. Tedy dítě... No to jedno. I když si myslíme, že je to pěkná blbost, nemůžeme vás ochudit o kauzičku, která se nyní řeší nedaleko filipínské Manily.
12.03.2015 12:41 |

podobné články

Závislák na pornu s koni: Oblékl speciální obleček, vzal vazelínu a šel orálně uspokojit oře!

 
Sledování porna a fotografií se zoofilní tématikou šílenému Američanovi nestačilo. Jednoho dne si vzal masku, černý kabát a kalhoty vykrojené v rozkroku a pozadí a chtěl si užít pořádné rodeo.
13.03.2015 12:05 |

podobné články

Hvězda Realu Madrid Karim Benzema má obrovské problémy s policií! Co provedl?

 
Hvězda Realu Madrid má obrovský problém se španělskými policisty. Co jim zase tenhle divoký Francouz provedl?
31.10.2015 14:41 |

podobné články

Osobnosti: Karim Benzema (40 článků)