Článek

V Česku žijí zoofilní sadisté! Neuvěříte, co provedl tenhle zabiják!

 
U soudu v České Lípě začal ostře sledovaný proces s Michalem Medkem. 24letý muž je podezřelý a v jiném případu už nepravomocně odsouzený za naprosto nechutné týrání koní.
10.11.2015 16:40 |

podobné články

Podobné články

Dánsko končí jako ráj zoofilní turistiky. Sex se zvířaty zakáže

 
Po Německu v loňském roce zakáže sex se zvířaty zřejmě i Dánsko. Tamnímu ministerstvu zemědělství vadí, že se Dánsko v posledních letech stalo rájem zoofilní turistiky. Zemědělský resort proto připravuje novelu zákona na ochranu zvířat, která by měla učinit zoofilii přítrž.
14.10.2014 16:00 |

podobné články

Pražský IKEM provedl dosud největší řetězovou transplantaci ledvin

 
Pražský Institut klinické a experimentální medicíny (IKEM) provedl v posledních dnech zatím největší řetězovou transplantaci ledvin v ČR. Lékaři operovali sedm živých dárců a sedm příjemců. Uvedla to ve středu televize Nova. Poprvé institut podobnou řetězovou transplantaci úspěšně provedl předloni u šesti párů.
05.03.2014 21:10 |

podobné články

Provinilý pes okamžitě přiznal, že něco provedl

 
Každý, kdo má doma psa, už nejspíš takovou situaci zažil. Pes něco provedl a nebylo těžké poznat, že moc dobře ví, co provedl. Nejinak tomu bylo u amerických majitelů francouzského buldočka jménem Niko. Jeho provinilý výraz baví milióny lidí z celého světa.
30.05.2015 14:31 |

podobné články

Osobnosti: Nika Nika (112 článků)

Žralok-zabiják obral potápěče o výbavu za statisíce!

 
Zavedená definice zní: Žralok = krvelačný zabiják! Ale žralok-zloděj? To to ještě nebylo! Britský potápěč Miguel Lasa (49) ovšem pocítil, jak nenechavý tenhle predátor může být!
20.09.2013 12:05 |

podobné články

Nenapravitelní sadisté: Po propuštění z léčby zaútočili znovu

 
Soud poslal do vězení osmnáctiletého sadistu. Dostal 5 let za sadistické útoky na čtyři ženy. Alarmující je, že se k soudům opakovaně vrací devianti, kteří byli předtím propuštěni z ústavní léčby, že nejsou pro veřejnost nebezpeční. Jejich další útoky jsou často mívají tragické následky.
02.03.2012 21:35 |

podobné články

Nizozemští vědci tvrdí: Tvrdší sex prodlužuje život!

 
Patříte k příznivcům "sado-maso praktik":http://www.extra.cz/nechcete-se-uz-nudit-v-posteli-zpestrete-si-sexualni-zivot-trochou-zlobeni? Pokud jste z této oblasti ještě nikdy nic nezkoušeli, máte o důvod víc proč s tím začít. Prodlouží vám to totiž život. Alespoň podle nové studie nizozemských vědců, ze které plyne, že sadisté a masochisté dosahují v různých osobnostních a psychologických testech lepších výsledků, než lidé oddávající se výhradně klasickému sexu.
31.05.2013 22:45 |

podobné články

Rodiče sadisté: Vykusují potomkům brka!

 
Jako první přišli letos na svět v Zoo Zlín mláďata papoušků šedohlavých západních. Jejich přes den starostliví rodiče se ale v noci mění v sadisty, chovatelé jim na noc musí potomky odebírat.
05.02.2014 05:20 |

podobné články

Hus byl bludař a husité sadisté, říká historik hájící inkvizici, křížové výpravy i Bílou horu

 
ROZHOVOR Historik Radomír Malý, který se specializuje na církevní dějiny, vysvětluje, že ve skutečnosti inkvizice bránila čarodějnickým procesům, husité a francouzští revolucionáři vraždili i děti, křížové výpravy byly obranou proti agresi muslimů, Církev podporovala vědu, papež Pius XII. zachránil před nacisty osm set tisíc Židů a katolíci podporovali českou národní identitu. Být dobrým katolíkem a zároveň dobrým Čechem a vlastencem je pro něj naprosto logické a samozřejmé.
06.02.2014 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Pius XII. (4 články)

Hus byl bludař a husiti sadisté, říká historik hájící inkvizici, křížové výpravy i Bílou horu

 
ROZHOVOR Historik Radomír Malý, který se specializuje na církevní dějiny, vysvětluje, že ve skutečnosti inkvizice bránila čarodějnickým procesům, husiti a francouzští revolucionáři vraždili i děti, křížové výpravy byly obranou proti agresi muslimů, církev podporovala vědu, papež Pius XII. zachránil před nacisty osm set tisíc Židů a katolíci podporovali českou národní identitu. Být dobrým katolíkem a zároveň dobrým Čechem a vlastencem je pro něj naprosto logické a samozřejmé.
06.02.2014 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Pius XII. (4 články)

Před ostatními rukojmími vykastrovali vzpěrače! Hrůza z olympijského masakru v Mnichově

 
Palestinským teroristům, kteří naběhli do olympijské vesničky, kde unesli a poté na útěku při přestřelce pozabíjeli 11 izraelských sportovců, nešlo jenom o propuštění dvou set spolubojovníků. Byli to zbabělí sadisté, kteří mrzačili rukojmí. Vzpěrače Yossefa Romana (†32) brutálně vykastrovali, zatímco se ostatní spoutaní rukojmí museli na tu neskutečnou krutost a hrůzu dívat.
02.12.2015 21:35 |

podobné články

Sadisté v bílých pláštích: Srdce vám vyříznou zaživa!

 
V Holandsku přišli tamější vědci s metodou jako z hororu. Lidem, kteří souhlasí s odběrem vlastních orgánů, je chtějí lékaři vyřezávat ještě zaživa!
11.04.2016 12:10 |

podobné články

Hvězda Realu Madrid Karim Benzema má obrovské problémy s policií! Co provedl?

 
Hvězda Realu Madrid má obrovský problém se španělskými policisty. Co jim zase tenhle divoký Francouz provedl?
31.10.2015 14:41 |

podobné články

Osobnosti: Karim Benzema (40 článků)

OSCAROVÝ HEREC LEONARDO DICAPRIO PŮJDE PŘED SOUD: Zajímá vás, co tenhle fešák provedl tentokrát?

 
Božský Leonardo má problém. Musí předstoupit před soud, kde má pořádný průšvih. Zajímá vás, co provedl oscarový herec tak strašného? Doufejme, že si jeden z nejlepších amerických herců nepůjde sednout do vězení. Koho bychom obdivovali?
18.06.2016 15:35 |

podobné články

Slovák nutil nezletilé dívky k sexu se zvířaty

 
Slovenská policie zadržela v Prešově muže, který po dívkách po internetu požadoval zoofilní praktiky. Vystupoval pod ženskou identitou, napsal deník Právo.
17.04.2012 08:55 |

podobné články

No fuj! Žena (23) sexovala se psy, muž (23) to natáčel

 
Voják a jeho manželka se svými vlastními psy natáčeli bestiální porno a umísťovali ho na internet. Právě obscénní zoofilní videa na manžele upozornila.
02.10.2013 13:25 |

podobné články

Agáta a její zoofilní video: Konečně budu mít pořádné kozy!

 
Zástupkyně šéfredaktora eXtra.cz "Agáta":http://www.extra.cz/tema/agata-pracharova-zastupkyne-sefredaktora-extra-cz (28) bude mít konečně nové kozy! Naprosto nekompromisně tak přiznává na konci jejího dalšího "formanovského" videa, které tentokrát pořídila, když byla se sestrou a synkem na návštěvě na ekofarmě.
19.11.2013 09:11 |

podobné články

Muž pokrytý slizem souložil s krávou a výsledek? Dva muži za mřížemi, tři zničená auta, dva lidé v nemocnici a děsivá smrt!

 
Tohle by nikdo nevymyslel, takové věci píše život sám. Dva muži skončili ve vězení poté, co jeden z nich zažíval vášnivé chvilky s nebohou kravkou a druhý zoofilní hrátky natáčel na kameru. To však byl teprve začátek bizarního příběhu, který přinesla americká lokální televize WTNH-TV News 8!
28.02.2014 15:20 |

podobné články

Chlap pokrytý slizem souložil s krávou a výsledek? Dva muži za mřížemi, tři zničená auta, dva lidé v nemocnici a děsivá smrt!

 
Tohle by nikdo nevymyslel, takové věci píše život sám. Dva muži skončili ve vězení poté, co jeden z nich zažíval vášnivé chvilky s nebohou kravkou a druhý zoofilní hrátky natáčel na kameru. To však byl teprve začátek bizarního příběhu, který přinesla americká lokální televize WTNH-TV News 8!
28.02.2014 15:35 |

podobné články

Zoofilní bizar desetiletí: Notorický znásilňovač zvířat oplodnil krávu!

 
Jedna věc je tajně obcházet stáje a kravíny a znásilňovat uvázaná zvířata. Druhá věc je mít pak s krávou dítě. Tedy tele. Tedy dítě... No to jedno. I když si myslíme, že je to pěkná blbost, nemůžeme vás ochudit o kauzičku, která se nyní řeší nedaleko filipínské Manily.
12.03.2015 12:41 |

podobné články