Článek

V Bochově přivítali Zemana nelichotivými transparenty

 
Nepříliš vstřícnými transparenty přivítala ve středu v Bochově na Karlovarsku prezidenta Miloše Zemana skupina asi deseti lidí. Na jednom plakátu byl na rudém podkladu nápis Sbohem gentlemane a na dalším Zeman je gentleman a podpis Adolf Hitler. Na jiném byl prezident vyobrazen jako indián v červených trenýrkách s textem Náčelník Milošů Rudý Gentleman.
09.03.2016 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (638 článků) , Miloš Zeman (20176 článků)
Podobné články

Odpůrci Zemana museli na policii. Ovčáček zmínil jejich „právo první noci“

 
Lidé, kteří v Bochově při jeho návštěvě Karlovarského kraje uvítali prezidenta Miloše Zemana protestními transparenty, byli předvolaní na policii. Policisté budou zjišťovat, zda se protestující dopustili protiprávního jednání či nikoli, uvedla karlovarská policejní mluvčí Kateřina Krejčí. „Policie jen koná svoji práci, ale osobně se domnívám, že nejlepší by bylo celou věc odložit,“ reagoval mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.
05.04.2016 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20176 článků)

Zemanovi odpůrci šli na kobereček. Policie zjišťuje, zda se dopustili protiprávního jednání

 
Lidé, kteří v Bochově při jeho návštěvě Karlovarského kraje uvítali prezidenta Miloše Zemana protestními transparenty, byli předvolání na policii. Policisté budou zjišťovat, zda se protestující dopustili protiprávního jednání či nikoli, řekla dnes ČTK karlovarská policejní mluvčí Kateřina Krejčí.
05.04.2016 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20176 článků)

Demonstrovali proti Zemanovi, teď to musí vysvětlovat policii

 
Na policejních služebnách musí v těchto dnech zhruba desítka předvolaných vysvětlovat, proč se rozhodli na začátku března před setkáním s prezidentem Milošem Zemanem v Bochově na Karlovarsku demonstrovat proti hlavě státu. Svůj tehdejší protest doprovodili nepříliš lichotivými transparenty.
05.04.2016 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20176 článků)

Že by to policie přepískla? Chovanec potrápí jejího šéfa kvůli Zemanovi a Číně

 
Ministr Milan Chovanec (ČSSD) chce od policejního prezidenta Tomáše Tuhého do příštího týdne vysvětlení postupu policie při incidentu s tibetskou vlajkou na FAMU při nedávné návštěvě čínského prezidenta Si Ťin-pchinga v Praze. Ministr to řekl v rozhovoru pro server Aktuálně.cz. Do týdne chce Chovanec také vysvětlení postupu policie v karlovarském Bochově, kde lidé s transparenty proti prezidentovi Miloši Zemanovi byli zváni na výslech.
05.04.2016 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1383 článků)

Lidé na Zemana v Brandýse mávali červenými i zelenými kartami

 
Zhruba dvacítka odpůrců s červenými kartami a také zástupci opačného tábora se zelenými kartami přivítali dnes prezidenta Miloše Zemana na náměstí v Brandýse nad Labem u Prahy v poslední den jeho třídenní návštěvy středních Čech. Prezident, tak jak má ve zvyku, nejdříve vyzval odpůrce, ať mu položí dotaz. Nikdo z hloučku lidí s transparenty jako "Stop hulvátům" či "Mráz z Kremlu, ostuda z Hradu" ale této možnosti nevyužil.
30.04.2015 14:01 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20176 článků)

Ješita a Patolízal, Game Ovar. Na Zemana ve Vsetíně čekaly protestní transparenty

 
Při své návštěvě Zlínského kraje, konkrétně Vsetína, si prezident Miloš Zeman ve čtvrtek prošel i uličkou s protestními transparenty. Jeho cestu provázela přísnější bezpečnostní opatření než na předchozích místech při návštěvě kraje, v okolí místa setkání například zmizely odpadkové koše.
05.09.2013 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20176 článků)

Jako Veřejná bezpečnost, kritizuje opozice postup policie vůči antizemanovským demonstrantům

 
Postup policistů, kteří při březnové návštěvě prezidenta Miloše Zemana v Bochově na Karlovarsku legitimovali jeho odpůrce, je podle opozičních politiků návratem do dob před listopadem 1989. Policie v těchto dnech začala demonstranty zvát k podání vysvětlení.
05.04.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20176 článků)

Fiala (ODS): Lidé mají právo vyjádřit veřejně svůj názor a nemohou být za to šikanováni

 
Komentář předsedy ODS Petra Fialy k postupu policie vůči odpůrcům prezidenta Zemana v Bochově
05.04.2016 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1279 článků)

Na památných objektech v Třeboni se objevily transparenty KDU-ČSL a ODS

 
V šoku jsou někteří jihočeští památkáři. Na památkově chráněných objektech v Třeboni na Jindřichohradecku se totiž objevily transparenty stran KDU-ČSL a ODS, propagující volby. Místní i někteří památkáři hovoří o barbarství.
07.05.2010 16:15 |

podobné články

Nečase uvítaly ve Vídni transparenty: Stop Temelínu

 
Premiér Petr Nečas je na státní návštěvě ve Vídni znepokojené situací v jaderné elektrárně Fukušima. Českou vládní kolonu tak hned po příjezdu uvítaly transparenty s nápisy jako "Stop Temelínu".
22.03.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9257 článků)

Van Damma čekaly na Slovensku transparenty: Vítej, můj hrdino!

 
Akční hrdina Jean Claude Van Damme (51) rozhodně nepatří do starého železa. To se ukázalo i při návštěvě Slovenska, kdy na něj a jeho vypracované svaly čekalo před deset tisíc lidí. Mnoho z nich dokonce s transparenty s nápisem Vítej, můj hrdino! 
20.07.2012 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Jean-Claude Van Damme (49 článků)

Tvrdil, že na Václaváku chybí už jen milice. Dostal nakopáno

 
S transparenty "Odbory a 17. listopad? Chybí už jen Lidové milice" a "Odborokracie = vyšší stupeň demokracie" přišel na dnešní mnohatisícovou protivládní demonstraci na pražské Václavské náměstí Petr Weisser se ženou. Čelili nejprve slovním útokům demonstrantů, muž potom i fyzickému. O transparenty přišli.
17.11.2012 17:45 |

podobné články

Protestoval proti protestujícím odborářům, skončil na zemi

 
S transparenty "Odbory a 17. listopad? Chybí už jen Lidové milice" a "Odborokracie = vyšší stupeň demokracie" přišel na sobotní protivládní demonstraci na pražské Václavské náměstí Petr Weisser se ženou. Čelili nejprve slovním útokům demonstrantů, muž potom i fyzickému. O transparenty přišli.
17.11.2012 17:55 |

podobné články

Protestoval proti protestujícím odborářům, musel bránit útokům

 
S transparenty "Odbory a 17. listopad? Chybí už jen Lidové milice" a "Odborokracie = vyšší stupeň demokracie" přišel na sobotní protivládní demonstraci na pražské Václavské náměstí Petr Weisser se ženou. Čelili nejprve slovním útokům demonstrantů, muž potom i fyzickému. O transparenty přišli.
17.11.2012 18:20 |

podobné články

K odvolání komunistického náměstka Sloupa nestačily ani transparenty a petice

 
K odvolání komunistického náměstka hejtmana Karlovarského kraje Václava Sloupa, který v minulém režimu čtyři roky působil jako politruk pohraniční stráže, nevedly ve čtvrtek na jednání karlovarského krajského zastupitelstva transparenty ani dvě petice. Pod ty se podepsalo celkem zhruba čtyři a půl tisíce lidí.
14.02.2013 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Sloup (73 článků)

Nevolte uhlí, vyzvalo Greenpeace a pověsilo transparenty na Národní divadlo

 
Aktivisté z organizace Greenpeace protestují od úterního rána na budově Národního divadla v Praze proti prolomení těžebních limitů. Pokoušejí se vyvěsit dva transparenty s apelem, aby lidé nevolili některé z kandidujících stran. Akci z nábřeží sleduje několik policistů. Vedení divadla bylo prý o akci informováno.
22.10.2013 09:35 |

podobné články

Aktivisté Greenpeace vylezli na Národní divadlo kvůli limitům

 
Aktivisté z organizace Greenpeace, která se zaměřuje na životní prostředí, dnes ráno protestovali na budově Národního divadla v Praze proti prolomení těžebních limitů. Na budovu vyvěsili dva čtyřicetimetrové transparenty s nápisem "Vyvlastnit a zbourat?" a s portréty politiků, kteří patří mezi přední zastánce prolomení limitů a bourání obcí. Krátce před polednem transparenty z budovy aktivisté sami sundali. Neohlášenému tříhodinovému protestu přihlíželi policisté.
22.10.2013 13:00 |

podobné články

Fantomase do Soči nepustí! A transparenty si připravte i v ruštině

 
Chystáte se do Soči? Pro české fanoušky to nebude ledajaká olympiáda. Pokud budou chtít fandit a přivezou transparenty, tak je budou muset přeložit do ruštiny! A zapomeňte na převleky.
23.01.2014 07:25 |

podobné články

Na Stropnického s Chovancem čekali ve Vlachovicích rozzlobení lidé s transparenty

 
Desítky lidí čekaly dnes na ministry vnitra a obrany ve Vlachovicích na Zlínsku, kde nedávno vybuchl a následně vyhořel muniční sklad v části obce Vrbětice. Lidé se postavili před vlachovický kulturní dům s transparenty, na kterých se ptají, zda se s nimi bude někdo bavit.
30.10.2014 17:05 |

podobné články