V Bahrajnu kraloval Hamilton, Räikkönen po dlouhé době na pódiu

Brit Lewis Hamilton ze stáje Mercedes vévodí seriálu formule 1. Jeho vítězství ve Velké ceně Bahrajnu bylo letos již třetí. Druhý dojel Fin Kimi Räikkönen z Ferrari a třetí skončil Němec Nico Rosberg, Hamiltonův stájový kolega.
19.04.2015 20:11 |

Osobnosti: Kimi Räikkönen (81 článků) , Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (495 článků)

ON-LINE: Velkou cenu Bahrajnu F1 vyhrál Hamilton! Stačil mu jen Rosberg

V Bahrajnu se jede už třetí podnik nové sezony formule 1. Dokáže někdo prolomit suverenitu stáje Mercedes? Na čele startovního roštu byli Nico Rosberg a Lewis Hamilton a udrželi se na něm až do cíle. Po týmovém dramatu vyhrál Lewis Hamilton.
06.04.2014 17:05 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (495 článků)

Räikkönen ovládl tréninky před Velkou cenou Bahrajnu

Finský pilot Kimi Räikkönen zajel nejrychlejší čas v úvodních trénincích před Velkou cenou Bahrajnu formule 1. Jezdec týmu Lotus a druhý muž celkové klasifikace dnes jako jediný předčil rivaly z Red Bullu. Druhý Mark Webber z Austrálie za ním zaostal o pouhé tři setiny, třetí Sebastian Vettel z Německa byl o 128 tisícin pomalejší.
19.04.2013 15:20 |

Osobnosti: Kimi Räikkönen (81 článků) , Mark Webber (208 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Mark Webber (203 článků) , Lotus (115 článků)

Räikkönen s Lotusem vévodil pátečním tréninkům v Bahrajnu

Kimi Räikkönen se vytáhl v druhém pátečním tréninku na Velkou cenu Bahrajnu. Ze svého Lotusu vymáčkl nejrychlejší čas, za sebou nechal dvojici pilotů Red Bullu, z nichž lepší byl Mark Webber před Sebastianem Vettelem.
19.04.2013 15:50 |

Osobnosti: Kimi Räikkönen (81 článků) , Mark Webber (208 článků) , Mark Webber (203 článků) , Lotus (115 článků)

Lewis Hamilton: Stále miluji Nicole, možná se k sobě vrátíme

Šestadvacetiletý závodník formule 1 Lewis Hamilton prohlásil, že stále miluje o sedm let starší zpěvačku Nicole Scherzingerovou, s níž se před časem rozešel po čtyřletém vztahu. I po rozchodu se ale často vídali a Hamilton nevylučuje, že se dají znovu dohromady. Další články k tématu: S dietami jsem začala ve čtrnácti, říká zpěvačka Nicole Scherzingerová Scherzingerová má zpět Hamiltona, ale rozpadá se jí skupina Hamilton a Scherzingerová se rozešli kvůli práci Hvězdný pár Hamilton a Scherzingerová se rozešli
25.11.2011 17:00 |

Osobnosti: Nicole Scherzinger (150 článků) , Lewis Hamilton (495 článků)

Hamilton ovládl úvodní trénink v Bahrajnu, protivládní protesty v zemi pokračují

Brit Lewis Hamilton s vozem McLaren vyhál v pátek na okruhu v Sachiru úvodní trénink na Velkou cenu Bahrajnu F1, čtvrtý podnik mistrovství světa.
20.04.2012 11:00 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (495 článků)

Úvodní tréninky v Bahrajnu ovládly Mercedesy, nejrychlejší byl Hamilton

Brit Lewis Hamilton suverénně ovládl úvodní tréninkový den před Velkou cenou Bahrajnu formule 1, krok s ním držel jen jeho německý týmový kolega z Mercedesu Nico Rosberg.
04.04.2014 20:15 |

Pole position i nový rekord okruhu. Hamilton v Bahrajnu znovu nenašel konkurenci

Lewis Hamilton si v Bahrajnu připsal své druhé kvalifikační vítězství v této sezoně, když se časem 1:29,493 postaral o nový rekord okruhu. I další startovní pozice budou mít stejné obsazení jako před dvěma týdny v Austrálii. Z druhého místa odstartuje Nico Rosberg, druhá řada startovního roštu patří pilotům Ferrari.
02.04.2016 19:10 |

Vettel kraloval v Bahrajnu, na pódium ho doprovodili jezdci Lotusu. Stejně jako loni!

Sebastian Vettel si v Bahrajnu dojel pro druhé letošní vítězství, v pouštním závodě na okruhu v Sáchiru byl naprosto suverénní. Souboj o další místa na stupních vítězů byl jen bitvou „zbytku světa“.
21.04.2013 16:40 |

Osobnosti: Sebastian Vettel (452 článků)

Räikkönen kraloval v Austrálii, ovládl první závod sezony F1

Kimi Räikkönen ukázal, kdo může být černým koněm letošní sezony F1 a se svým Lotusem vyhrál úvodní závod, Velkou cenu Austrálie. V cíli se smál s pohodlným náskokem před Španělem Fernandem Alonsem na Ferrari a vítězem kvalifikace, úřadujícím šampionem Sebastianem Vettelem na Red Bullu.
17.03.2013 09:15 |

Osobnosti: Kimi Räikkönen (81 článků) , Lotus (115 článků)

NECHCEME v Bahrajnu závodit, BOUŘÍ se týmy F1

Asociace týmů F1 (FOTA) zaslala dopis řídícím složkám mistrovství světa, že týmy nechtějí 30. října závodit v Bahrajnu, nebrání se však návratu Velké ceny Bahrajnu do kalendáře v pozdějším termínu.
07.06.2011 17:20 |

Mistr světa Vettel si v Bahrajnu dojel pro první triumf v sezoně

Velkou cenu Bahrajnu formule 1 vyhrál úřadující mistr světa Němec Sebastian Vettel z týmu Red Bull. I čtvrtý závod sezony měl jiného vítěze, což se naposledy stalo v roce 2003. Za Vettelem, jenž ovládl už sobotní kvalifikaci, dnes dojeli oba piloti Lotusu. Druhý skončil exmistr světa Fin Kimi Räikkönen, jenž dosáhl nejlepšího výsledku po návratu do seriálu F1. Francouz Romain Grosjean zaznamenal třetím místem životní úspěch.
22.04.2012 16:20 |

Osobnosti: Kimi Räikkönen (81 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Romain Grosjean (31 článků)

Velkou cenu Bahrajnu vyhrál stejně jako loni mistr světa Vettel

Velkou cenu Bahrajnu formule 1 vyhrál podruhé za sebou Němec Sebastian Vettel ze stáje Red Bull a zvýšil náskok v čele průběžného pořadí mistrovství světa. Jako druhý projel cílem Fin Kimi Räikkönen v lotusu, který startoval až z osmého místa, třetí skončil jeho týmový kolega Romain Grosjean z Francie.
21.04.2013 16:25 |

Spekulace v F1. Räikkönen by se mohl vrátit do Ferrari

Ve formuli 1 se mluví o velkém přestupu a návratu. Fin Kimi Räikkönen by podle spekulací mohl nahradit ve Ferrari nevýrazného Brazilce Massu. Räikkönen by tak vytvořil silné duo s Fernandem Alonsem.
31.07.2012 08:25 |

Osobnosti: Kimi Räikkönen (81 článků)

Lewis Hamilton a Nicole Scherzingerová se znovu rozešli

Už to vypadalo na svatbu, místo toho se závodník formule 1 Lewis Hamilton a zpěvačka Nicole Scherzingerová znovu rozcházejí. S malými přestávkami spolu byli pět let. Další články k tématu: Scherzingerová má zpět Hamiltona, ale rozpadá se jí skupina Hamilton a Scherzingerová se rozešli kvůli práci Hvězdný pár Hamilton a Scherzingerová se rozešli Scherzingerová fandí Hamiltonovi, nehne se od něj ani na krok
01.07.2013 15:00 |

Jsme jen přátelé, vyvrací Scherzingerová návrat k Hamiltonovi

Vztah zpěvačky Nicole Scherzingerové a závodníka formule 1 Lewise Hamiltona je léta jako na houpačce. Rozešli se už několikrát, aby se k sobě znovu vrátili. Tentokrát už je ale rozchod podle zpěvačky definitivní. Nedávno se přitom sešli v londýnském hotelu. Další články k tématu: Lewis Hamilton a Nicole Scherzingerová se znovu rozešli Scherzingerová má zpět Hamiltona, ale rozpadá se jí skupina McLaren, nebo Mercedes? Hamilton si popletl box a pobavil krásnou Nicole Hamilton a Scherzingerová se rozešli kvůli práci Hvězdný pár Hamilton a Scherzingerová se rozešli VIP může být i pes. Svět formule 1 ozdobí miláček Lewise Hamiltona
13.11.2013 11:41 |

Hamiltona čekalo drama! Závod v Bahrajnu okořenil vůz koly nahoru

Velká cena Bahrajnu formule 1 skončila dalším dvojnásobným triumfem stáje Mercedes. Stejně jako před týdnem v Malajsii vyhrál Brit Lewis Hamilton po dramatickém souboji se svým týmovým kolegou Nicem Rosbergem z Německa
06.04.2014 19:20 |

Rosberg pokračuje na vítězné vlně, vyhrál i Velkou cenu Bahrajnu

Velkou cenu Bahrajnu vyhrál stylem start-cíl Němec ve službách Mercedesu Nico Rosberg. Druhé místo obsadil Kimi Räikkönnen, jenž si tak zopakoval své umístění z loňského roku, stupně vítězů doplnil úřadující mistr světa Lewis Hamilton.
03.04.2016 20:10 |

Hamilton ovládl páteční trénink na VC Maďarska

Hamilton v pátek kraloval, stejně jako v Německu
24.07.2009 16:35 |

F1: V Singapuru kraloval Hamilton, Button se blíží k titulu

Obhájce titulu mistra světa F1 Brit Lewis Hamilton na McLarenu zvítězil stylem start - cíl ve Velké ceně Singapuru.
27.09.2009 17:10 |