Článek

V 19 letech ji konečně vypátral a... zamiloval se do mámy!

 
Když se narodil, bylo jeho mámě Rose pouhých 15 let a není divu, že ho dala k adopci. Teď se mu ji konečně podařilo vypátrat, jenže své city neudržel na uzdě a bezhlavě se do ní zamiloval!
14.06.2016 12:10 |

podobné články

Podobné články

Jennifer Lopez: „Mámy nikdy nerelaxují“

 
Zpěvačka Jennifer Lopez (41) tvrdí, že mámy niky nemají čas starat se moc o sobe, protože jejich prioritou musí být děti.  Herečka a zpěvačka, která si s manželem Marcem Anthonym před dvěma lety pořídila dvojčata Maxe a Emmu, připouští, že v roli mámy je těžké najít si chvilku sama pro sebe nebo na relaxování.  Jennifer říká: „Opravdu tomu nevěřím, [...]
14.10.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (729 článků)

Důchodce vypátral muže, který ho zbil a okradl

 
Pan Polách se zachoval jako správný detektiv. Muže, který ho zbil a okradl, sám vypátral.
26.02.2010 16:50 |

podobné články

Zloději kradli měď v cukrovaru. Vypátral je pes

 
Krádež mědi v bývalém cukrovaru v Brodku u Přerova zlodějům překazil hlídač. Lup nechali na místě a utekli. Vypátral je však policejní pes
27.02.2012 11:00 |

podobné články

Blesk vypátral, kdo byla oběť staré vraždy: 20 let ležel pod betonem horník a taxikář z Dobříše Zdeněk L. (†66)!

 
Kdo byl muž, kterého kriminalisté vykopali z betonu ve sklepě domu v Mariánských Lázních? Proč musel zemřít? Blesk vypátral totožnost oběti brutální vraždy staré 20 let.
18.03.2014 05:20 |

podobné články

Hrdé mámy Marešová a Decastelo: Chlubí se vysvědčením synů!

 
Konečně si můžou vydechnout! Poslední školní den včera skončil a děti se těší na prázdniny. Před tím ale musí doma ukázat vysvědčení. Výsledky svých ratolestí se pochlubily i slavné mámy.
01.07.2017 05:10 |

podobné články

Tento blonďáček se stal hudební legendou, na vojně se zamiloval do čtrnáctky a prodal přes miliardu alb, už víte?

 
Z tohoto v dětství nevýrazného blonďatého chlapce se zrodila možná největší hudební legenda všech dob. Přestože se aktivně věnoval i herectví, učaroval mu především rock’n’roll, kterému zůstal věrný po celý život, známý je proto rovněž jako ‚Král Rock’n’Rollu‘. Jeho životní láskou se stala žena, do které se zamiloval už v jejích 14 letech. Teď už jistě není nikdo na pochybách, že na fotografii je zachycen malý Elvis Presley.
03.04.2012 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Elvis Presley (174 článků)

Tento blonďáček se stal hudební legendou, na vojně se zamiloval do čtrnáctky

 
Z tohoto v dětství nevýrazného blonďatého chlapce se zrodila možná největší hudební legenda všech dob. Přestože se aktivně věnoval i herectví, učaroval mu především rock’n’roll, kterému zůstal věrný po celý život, známý je proto rovněž jako ‚Král Rock’n’Rollu‘. Jeho životní láskou se stala žena, do které se zamiloval už v jejích 14 letech. Teď už jistě není nikdo na pochybách, že na fotografii je zachycen malý Elvis Presley.
03.04.2012 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Elvis Presley (174 článků)

Miss ČR řeší problém, porotce se zamiloval do finalistky

 
Soutěž Miss ČR řeší kuriózní problém. Jeden z porotců, fotograf Ondřej Pýcha, se zřejmě zamiloval do jedné z finalistek Petry Venclové. Usvědčil je snímek deníku Blesk, který je vyfotografoval na letišti. Vedení soutěže je zatím v klidu, ale celou záležitost prověří.
16.07.2009 12:30 |

podobné články

Bendig se zamiloval do slovenské zpěvačky!

 
Divoký tanec a zamilované pohledy na párty po Slávikovi... „Líbí se mi,“ přiznal Jan Bendig (15), který se zamiloval do slovenské zpěvačky Dominiky Mirgové (17).
30.11.2009 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Mirgová (1 článek) , Jan Bendig (244 článků)

Korejec se oženil s polštářem, je do něj beznadějně zamilovaný

 
Láska má vskutku nejrozmanitější podoby. Korejec Lee Jin-gyu (28) se zamiloval a oženil s velkým polštářem, na kterém je obrázek Fate Testarossy, dívky-kouzelnice z populárního asijského kresleného komiksu. Jin-gyu (28) se zamiloval do své "dakimakury", což je velká, měkká poduška japonské výroby, často s potiskem ve formě nějaké populární figurky.
11.03.2010 10:55 |

podobné články

Houser se zamiloval do kachny, mají i malou šanci na potomky

 
Ptačí rezervace v anglickém hrabství Gloucestershire se stala dějištěm neobvyklé romance. Místní houser se tam zamiloval do divoké kachny. Zaměstnanci rezervace jsou ohromeni bizarními námluvami, které neobvyklý pár každý den předvádí. Se stávajícím obdobím rozmnožování přitom intenzita zájmu jednoho o druhého narůstá.
19.04.2010 11:40 |

podobné články

Hejtman se zamiloval do České Miss. Bude rozvod?

 
Na rozvod to vypadá v rodině jihočeského hejtmana Jiřího Zimoly (ČSSD). Jak se ukázalo, má pletky s novou Českou Miss Jitkou Nováčkovou, rodačkou z Českých Budějovic. Parlamentním listům jeho mluvčí v pátek prozradila, že první muž kraje se do královny krásy zamiloval až po uši!
01.04.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Nováčková (309 článků)

Vládce Čečenska se zamiloval do české hvězdy! Půjde »Kozák« Baroš do Grozného?

 
Neomezený vládce Čečenska i fotbalového klubu Těrek Groznyj Ramzan Kadyrov se zamiloval do Milana Baroše (29). Chce českého reprezentanta vykoupit z Galatasaraye Istanbul a je docela reálné, že se mu to povede.
08.05.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Milan Baroš (343 článků) , Ramzan Kadyrov (18 článků)

Nájemný zabiják se zamiloval do své oběti, vraždu zfalšoval kečupem

 
Těžko říci, jaké poučení plyne z podivného příběhu, který se odehrál v brazilském státě Bahia ve městě Pidonbacu. Nájemný vrah se tam během několika okamžiků zamiloval do své oběti a rozhodl se, že jí zachrání život. Zinscenoval s ní tedy fingovanou vraždu a věřil, že je tím vše vyřešeno. Ale nebylo. O tři dny později ho s ní totiž potkala žena, která si jej na vraždu najala.
23.09.2011 17:50 |

podobné články

S čerty nejsou žerty: Vladimír »Máchal« Dlouhý se při natáčení zamiloval do princezny Adélky

 
Jednu z nejpopulárnějších českých pohádek, které se tradičně vysílají o vánočních svátcích, si televize Nova schovala až na Nový rok! Co se stalo s hrdiny filmu režiséra Hynka Bočana S čerty nejsou žerty? Kdo se do koho zamiloval? A kde se natáčely pekelné jeskyně, v nichž dnes sídlí motorkářský klub?
30.12.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Hynek Bočan (21 článků) , Vladimír Dlouhý (504 článků) , Vladimír Dlouhý (504 článků)

Svěrák se při natáčení zamiloval do kolegyně: Chtěl odejít od rodiny!

 
Herec, scénárista a spisovatel Zdeněk Svěrák (77) působí navenek jako strážce morálky, milující manžel, ryzí rodinný typ, který o skandál nezavadí. Jenže takový svatoušek rozhodně není. Když se natáčel film Jako jed (1985), zamiloval se do své o hodně let mladší kolegyně, slovenské herečky Ivony Krajčovičové (53)! Ano, úplně stejně jak mu to předepisoval scénář! Jak jeho milostný úlet dopadl?
30.06.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Svěrák (234 článků)

Robot se zamiloval do výzkumnice, vášnivě ji objímal a odmítl ji pustit z laboratoře

 
Nadšení vědeckého týmu z úspěchu naprogramovaného robota vystřídalo velké překvapení, když se robot zamiloval do ženy, která s ním pracovala několik hodin denně. Vášnivě ji objímal a odmítl ji pustit z laboratoře. Museli ho vypnoutt.
20.08.2013 11:00 |

podobné články

Ladislav Géci se zamiloval do dívky, kterou vychoval: Byl jsem pasákem své nevlastní dcery!

 
Z tohoto příběhu mrazí. Padesátiletý Ladislav Géci se zamiloval do své nevlastní dcery Martiny. Ona mu lásku opětovala, a tak se rozhodli spolu žít. Doma zůstat nemohli, rodina je zavrhla, proto skončili na ulici. Martina ovšem byla feťačka a potřebovala peníze. Začala se tedy živit prostitucí a on ji »pásl«. Do toho se navíc »přivydělával« tím, že kradl a přepadával lidi. „Dělal jsem to všechno pro ni, aby měla peníze na pervitin,“ svěřuje se Láďa, který si o životě v podsvětí vedl deníky… Jak jejich život dopadl?
17.08.2014 12:05 |

podobné články

Selfie kam se podíváš. Michael Douglas si zamiloval Prahu

 
Americký herec Michael Douglas v posledních týdnech natáčel v Praze, kterou si evidentně zamiloval. Na svém profilu na sociální síti totiž nasdílel několik fotografií, kde se kochá krásou naší metropole nebo ochutnává tradiční kachnu s knedlíkem. S Douglasem se navíc několikrát setkal i zlatý slavík Karel Gott.
25.12.2014 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (424 článků) , Karel Gott (4650 článků) , Michael Michael (1174 článků)