Článek

Užovku vysáli luxem!

 
Kuriózní odchyt mají za sebou městští strážníci v Karlových Varech.
20.09.2016 20:10 |

podobné články

Podobné články

Na Moravě našli dvouhlavou užovku! DALŠÍ KURIOZITY!

 
Štěstí Jiřího Flášara zažije opravdu málokterý Čech. Muž ze spatřil domem dvouhlavou užovku hladkou a rozhodl se ji natočit a oslovit odborníky. My pro vás máme i další kuriozity ze světa zvířat.
27.10.2011 17:15 |

podobné články

V chomutovské zoo mají dvouhlavou užovku

 
Ošetřovatelé Podkrušnohorského zooparku v Chomutově se starají o neobvyklého plaza: dvouhlavou užovku hladkou. Za normálních okolností se neškodný a užitečný had v přírodě vyskytuje běžně, varianta se dvěma hlavami je však skutečně vzácná.
23.08.2012 09:00 |

podobné články

V chomutovském zooparku mají dvouhlavou užovku

 
Ošetřovatelé Podkrušnohorského zooparku v Chomutově se starají o neobvyklého plaza: dvouhlavou užovku hladkou. Za normálních okolností se neškodný a užitečný had v přírodě vyskytuje běžně, varianta se dvěma hlavami je však skutečně vzácná.
23.08.2012 13:45 |

podobné články

Zmije je často zaměňována za užovku. Podívejte se na jejich rozdíly

 
V teplých měsících je větší pravděpodobnost, že v přírodě narazíte na zmiji. Není to tím, že by byly přemnožené, ale v těchto podmínkách se jim daří a jsou více vidět. Je třeba dbát zvýšené pozornosti, abyste na ni omylem nešlápli nebo na ni nesáhli. Ale rozhodně není zapotřebí propadat panice, zmije na vás sama od sebe nezaútočí. V řadě případů se také nemusí jednat o zmiji, ale o užovku hladkou, která člověku není nijak nebezpečná.
22.08.2013 17:35 |

podobné články

Exotická zvířata z Prahy na útěku: Strážníci o víkendu odchytli papoušky, užovku i osmáky

 
Pražští strážníci měli tak trochu netradiční víkend - na útěk se ulicemi města totiž dalo neobvyklé množství domácích mazlíčků. A ne jen tak ledajakých! Od pátku až do pondělního rána odchytli například puštěného papouška, osmáky, užovku i agamu vousatou. Všichni nalezenci jsou nyní novými obyvateli útulku v Dolních Měcholupech.
04.06.2018 14:30 |

podobné články

Zloději vysáli sedmnáct traktorů. Ukradli naftu za šedesát tisíc

 
Dva zloději nafty z Jihlavska skončili v rukou kriminalistů. V okolí krajského města vysáli z aut naftu za více než šedesát tisíc korun, uvedla mluvčí jihlavské policie Jana Kroutilová.
25.01.2012 16:45 |

podobné články

Americký plavec Phelps přišel o 3 deci krve: Vysáli ho upíři v bílých pláštích!

 
Někdy to vypadá, že se ve vodě snad utopí! Fenomenální americký plavec Michael Phelps (27) se na letošních Hrách trápí a nikdo neví proč. Důvod je ale jasný! Nemá sílu, protože mu ubylo krve! Vysáli mu ji doktoři!
01.08.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Phelps (80 článků)

Pilot F1 Sutil se omlouval za napadení, ale marně

 
Bývalý německý pilot týmu F1 Force India Adrian Sutil, obviněný z ublížení na zdraví, vypovídal v pondělí u mnichovského soudu, že se snažil spor s Erikem Luxem urovnat, ale neuspěl, přestože se opakovaně omluvil.
30.01.2012 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Adrian Sutil (14 článků)

Viděli jste už něco roztomilejšího? Američan má místo psa kachnu, se kterou spí a vysává ji luxem

 
Téměř každý z nás má nějakého domácího mazlíčka. Ať už je to pes nebo kočka, všichni se s němými tvářemi čas od času rádi pomazlíme, ale co když je vaším zvířecím přítelem rybička anebo taková "kačenka":http://www.extra.cz/obavana-3d-tiskarna-pomaha-muz-na-ni-vytiskl-sve-kachne-chybejici-nohu? Ačkoliv by se mohlo zdát, že s malým žlutým ptákem se nedá užít zábava, není tomu tak.
09.12.2013 17:10 |

podobné články

Jak na alergie? Uklízet, větrat a psa vysát luxem!

 
Přesto že je zatím podle kalendáře zima v plném rozpuku, venku to vypadá spíš na jaro a kdeco už i kvete. A alergici už vědí, co přijde. I když někteří trpí celý rok. Protože roztoče, prach a zvířecí srst je ohrožuje po celý rok.
10.02.2014 12:10 |

podobné články

ŠOK! Muže VYDĚSIL červený had, číhal pod postelí

 
Více než metr dlouhý, sytě červený had, vyděsil obyvatele domu na Krátké ulici v Havířově. Jeden z nájemníků jej našel pod postelí. I přes nebezpečný vzhled šlo o neškodnou užovku ze Střední Ameriky.
25.03.2011 16:05 |

podobné články

Na zahradě na Zábřežsku našel dvouhlavou užovku

 
O tom, jak zajímavé se někdy může stát obyčejné sekání trávníku, by mohl povídat Jiří Flášar z Brníčka u Zábřehu. Ten při úpravě travního porostu na svém pozemku narazil na pozoruhodné hádě. Malá užovka je výjimečná tím, že má dvě hlavy.
27.10.2011 05:40 |

podobné články

Had vyděsil ženu! Číhal na ni v kuchyňské lince

 
Hada v kuchyňské lince objevila ve středu obyvatelka domu v pražském Spořilově. Přivolaní strážníci zalarmovali odchytovou službu, která zjistila, že jde o užovku červenou, řekla v pátek Mediafaxu mluvčí strážníků Jana Přikrylová.
18.11.2011 12:45 |

podobné články

Podkrušnohorský zoopark v Chomutově: Máme dvouhlavého hada

 
To jen tak neuvidíte! Had má dvě hlavy, čtyři oči, dva mozky, dvě tlamičky, dva jazyky, ale jen jedno trávicí ústrojí a jedno tělo. Užovku hladkou se dvěma hlavami přinesl do pokladny Podkrušnohorského zooparku v Chomutově 10. srpna člověk, který ji prý našel na Kadaňsku.
21.09.2012 14:15 |

podobné články

Jedinečný objev na Valašsku: Byla tu nalezena užovka stromová

 
Koncem minulého týdne nalezl pracovník Agentury ochrany přírody a krajiny ČR, regionálního pracoviště Správa CHKO Beskydy, u obce Horní Bečva velkého mrtvého hada. Zoologové potvrdili, že se jedná o užovku stromovou. Tento náš největší a nejvzácnější had byl přitom v České republice pozorován zatím jen ve třech izolovaných oblastech – Podyjí, Poohří a Bílých Karpatech.
10.07.2015 15:01 |

podobné články

221 chameleonů, užovka a 15 gekonů: Cizinec do Čech v kufru pašoval exotická zvířata

 
Na konci minulého týdne se pražským celníkům na letišti Václava Havla podařilo odhalit nelegální dovoz exotických zvířat. Gekony, chameleony a užovku z Madagaskaru ve svých zavazadlech pašoval pětadvacetiletý cizinec, trest ho nemine.
06.06.2016 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4853 článků)

Ladislav Frej: Jak jsem se stal alkoholikem

 
Herec Ladislav Frej (69) nevzpomíná na natáčení »Nemocnice na kraji města« jen v dobrém.Vždyť z něj neprávem udělali alkoholika, neustále ho v seriálu někam posílali a na obrazovce se objevoval méně než ostatní hrdinové. V podstatě ho vysáli jako houbu a odhodili...
02.03.2011 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Frej (181 článků)

Hasiči VYSÁLI VČELÍ ÚL Z ORLOJE!

 
Ve čtvrtek okolo poledne zasahovali hasiči u Staroměstské radnice. Tentokrát museli místo ohně bojovat se včelami, které se usídlily na jedné ze soch orloje.
19.05.2011 12:40 |

podobné články

Zmenšení prsou bez operace: Vysáli jí 2 litry tuku!

 
Ženy s příliš bujnými ňadry se již nemusí bát náročné a bolestivé operace pro jejich zmenšení. Jak potvrzuje mladá Britka, s novou metodou mohou mít za pár hodin po starostech!
18.10.2011 06:05 |

podobné články