Úžasný comeback z 0:2! Češi vyrovnali Chorvatům 2 góly v posledních 15 minutách!

Reprezentace vydolovala na fotbalovém mistrovství Evropy z duelu Chorvatskem bod po průběhu zápasu, po němž to už asi nemohl čekat ani největší optimista. Po 75 minutách ustrašeného výkonu plného chyb prohrávali Češi 0:2, Vrbovu týmu však pomohlo dvojité střídání, na druhé straně odchod pochroumaného Modriče a 2 trefy v závěrečných minutách. Postarali se o ně náhradníci Milan Škoda a Tomáš Necid.
17.06.2016 18:15 |

Osobnosti: David Lafata (117 článků) , Tomáš Necid (84 článků)

Pozor, na Karjala Cupu řádí český veterán... Dědek Nedvěd: 2 góly!

Bum, bum. Veterán Petr Nedvěd (39) sázel Švédům góly jako když do sebe obrací plzeňské U Tygra. Ladně, s chutí. To je comeback, pane... Po patnácti letech se vrátil do nároďáku a hned dvěma góly pomohl rozložit Švédy. Čeští hokejisté vyhráli na Karjala Cupu nad »korunkami« 5:2.
11.11.2011 12:15 |

Osobnosti: Petr Nedvěd (135 článků)

Další příhody oblíbených hrdinů původního českého sitcomu Comeback začala natáčet v těchto dnech televize Nova.
07.05.2010 12:45 |

Tomáš Matonoha: Comeback se netočí, protože nejsou peníze

Herec a bavič Tomáš Matonoha (44) se proslavil především svou rolí v sitcomu Comeback. V rozhovoru pro týdeník 5plus2 prozradil, že seriál Comeback se netočí kvůli penězům a zřejmě se pokračování nedočkáme. Matonoha ale dál baví diváky svým humorem v pořadu Na stojáka nebo v divadle Komediograf.
08.08.2015 11:55 |

Osobnosti: Tomáš Matonoha (126 článků)

Messiho fotbal ve slotě bavil, dal dva góly! Barcelona je znovu v čele

Španělská liga bude pořádné drama! Fotbalisté Barcelony vyhráli ve španělské lize nad Sevillou 4:1 a ještě více vyrovnali situaci v čele tabulky. Lionel Messi dal dva góly prokázal, že je zase zpátky a fotbal ho baví.
10.02.2014 07:55 |

Osobnosti: Lionel Messi (390 článků)

Nejprve vedení a pak studená sprcha. Plzeň dostala od Lyonu lekci

Fotbalisté Plzně v úvodním zápase osmifinále Evropské ligy prohráli na hřišti Olympique Lyon vysoko 1:4. Jejich postupové šance před domácí odvetou jsou nyní velmi malé. Viktoria přitom rychle vedla gólem Hořavy, ale domácí záhy vyrovnali a po změně stran třemi góly rozhodli. Dvakrát se trefil Fofana, góly dali i Lacazette a Mvuemba.
13.03.2014 23:15 |

Plzeň vedla, Lyon si však nakonec veze do odvety náskok 4:1

13.03.2014 23:20 |

Basketbalisté Phoenixu vyrovnali sérii s Lakers

Basketbalisté Phoenixu vyhráli i druhé domácí utkání v semifinále play off NBA. V úterý porazili Los Angeles Lakers 115:106 a v sérii s obhájcem titulu vyrovnali stav na 2:2 na zápasy.
26.05.2010 12:50 |

Ministr John i Besser se vyrovnali s exmanželkami

Oba se nedávno rozvedli a vyrovnali s exmanželkami, na kvalitu bydlení si ale ani teď stěžovat nemůžou. Zatímco ministrovi vnitra Radku Johnovi zůstalo nemovitostí několik, ministrovi kultury Jiřímu Besserovi připadl rodinný dům v Berouně. Nedělní Blesk se na něj byl v rámci seriálu o bydlení ministrů podívat.
08.08.2010 13:00 |

Osobnosti: Radek John (2457 článků) , Jiří Besser (319 článků)

Pražský Lev dál žije! Hokejisté vyrovnali finále KHL na 3:3 na zápasy!

Hokejisté HC Lev Praha vyrovnali stav finále KHL na 3:3. V šestém utkání série porazili Magnitogorsk 5:4 po prodloužení. Rozhodující gól zápasu dal už v prvním nastavení kanadský bek Nathan Oystrick.
28.04.2014 21:55 |

Ulice smrti v Sýrii: Mrtvá těla radikálů z ISIS vyrovnali do řady!

Jde o děsivý vzkaz. Kurdové jsou připraveni hájit město Kobani, které leží nedaleko hranic s Tureckem, do posledního dechu. Chtějí zastavit rozpínavost Islámského státu. Popravené válečníky přitom vyrovnali do řady v ulici smrti. Zaleknou se islamisté? Zatím to tak nevypadá, krvavé boje pokračují!
31.01.2015 13:00 |

Liberec čtyřmi góly v závěru smetl Žižkov a vede o čtyři body

Fotbalisté Liberce porazili v předehrávce 26. ligového kola Žižkov 4:0 a pojistili si vedení v tabulce. Slovan zvýšil náskok před druhou Spartou na čtyři body, Letenští ale mají k dobru nedělní duel v Mladé Boleslavi. Severočeši se na nakonec jasnou výhru nadřeli a poslední tým tabulky zlomili až v posledních sedmnácti minutách. Skóre otevřel Breznaník a další góly přidali Musiol, Rabušic a Fleišman už v době, kdy hosté dohrávali bez vyloučeného Šťastného.
20.04.2012 23:35 |

Furch s Dány po 163 minutách na MS kapituloval. A Češi poprvé na turnaji prohráli!

Obdivuhodný příběh skončil. Dominik Furch dnes v české brance poprvé na mistrovství světa inkasoval. Šestadvacetiletý gólman Omsku se na turnaji představil potřetí a dlouho přidával další minuty ke své předešlé 2 hodiny hry trvající neprůstřelnosti. Po výhrách proti Rusku (3:0) a Norsku (7:0) jej však po 163 minutách hry překonal Dán Madsen a vyrovnal ve 3. třetině na 1:1. V rozhodujících nájezdech pak Furch nechytil ani jeden a Češi s Dány podruhé za sebou na MS prohráli na penalty. Je to první porážka Vůjtkova výběru na turnaji.
15.05.2016 15:25 |

Arsenal otočil v posledních 12 minutách šlágr LM s Barcelonou

Fotbalisté Arsenalu otočili v posledních dvanácti minutách úvodní osmifinálový duel Ligy mistrů s Barcelonou a po výhře 2:1 mají před odvetou blíže k postupu do dalšího kola.
17.02.2011 08:05 |

Zásadní okamžik v posledních minutách střetu u Jílkové. Expert ukazuje na výbušné téma

MEDIÁLNÍ HODNOCENÍ Moderátorka Michaela Jílková zvládla kultivovaně vést pořad „Máte slovo“, jehož tématem včera večer bylo odebírání dětí v Norsku a v Česku. Škoda jen, že problematika vyvolaná kauzou dětí Michalákových odebraných české matce v Norsku, byla tak trochu postavena na vodě. Celkem zásadní mediální vzkaz překvapivě zazněl až v posledních minutách: skrytá hrůznost českého pěstounství tak jako samostatné téma bohužel v televizi zapadlo. Tak hodnotí pořad mediální analytik Jiří Mikeš.
27.02.2015 08:51 |

Osobnosti: Michaela Jílková (385 článků) , Jiří Škoda (28 článků) , Jiří Škoda (28 článků)

Železný: Věděl jsem, že bude medaile, ale ten závod byl úžasný

Neskutečný zážitek, úžasný a krásný závod, jeden z nejhezčích, jaké kdy zažil. Kouč Jan Železný nešetřil superlativy na luxusní podívanou, kterou dnes na mistrovství světa v atletice v korejském Tegu předvedly oštěpařky.
02.09.2011 17:55 |

Osobnosti: Jan Železný (77 článků)

Sestra Ester Janečkové s pláčem promluvila o sebevraždě svého gay syna (†14): Byl to úžasný človíček...

Rodina moderátorky Ester Janečkové  (41) se stále ještě nemůže vyrovnat s tragickou ztrátou. Nedávno totiž čtrnáctiletý synovec hvězdy Pošty pro tebe spáchal sebevraždu a v dopise na rozloučenou uvedl, že tak činí kvůli tomu, že většinová společnost pohlíží na odlišnou sexuální orientaci stále špatně. Nyní poprvé promluvila i sestra Ester, matka zesnulého chlapce Svatava. S pláčem uvedla, že to byl úžasný člověk. Podívejte se na video!
19.05.2014 19:00 |

Osobnosti: Ester Janečková (195 článků)

Vladimír Železný: Je to úžasný pocit!

„Náš hlas byl před mnoha lety, kdy jsme vstupovali do EU, hlasem extrémistů, byl hlasem pouhé úzké skupiny. S potěšením zjišťuji, že náš extrém se postupně stává mainstreamem a dnešní den v Británii dokonce možná ukáže, zda se může překlopit i do majority. A to je úžasný pocit!“ poznamenal včera odpoledne, kdy ještě nebyla známá volba většiny Britů v jejich referendu o setrvání v EU, bývalý europoslanec a někdejší mocný šéf televize Nova Vladimír Železný. Spolu s dalšími osobnostmi veřejného života totiž Železný promluvil na konferenci "Brexit a Czexit – Bezpečnost a prosperita v Evropě bez EU." Nutno dodat, že Britové nakonec z EU vystoupili.
24.06.2016 06:15 |

Osobnosti: Vladimír Železný (138 článků)

PARÁDNÍ COMEBACK: Jágr se vrátil a sestřelil dvěma góly Astanu

VIDEO: Hokejový útočník Jaromír Jágr se po třech zápasech, které vynechal kvůli nespecifikovanému zranění, vrátil do sestavy Omsku a dvěma góly pomohl v Kontinentální lize k výhře 3:2 nad Astanou.
12.12.2010 16:10 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2184 článků)

Brazílie rozhodla o postupu přes Chile dvěma slepenými góly

Brazilští fotbalisté prošli po výhře 3:0 nad Chile osmifinálovou fází mistrovství světa bez zaváhání a ve čtvrtfinále se utkají s Nizozemskem. Jihoamerický souboj byl rozhodnut už krátce před poločasem, kdy Brazilci vstřelili dva góly ve čtyřech minutách. Třetí branku pak po změně stran přidal specialista na Chile - útočník Robinho.
28.06.2010 23:30 |

Osobnosti: Robinho (23 článků)