Článek

Už nemůžu! Vidím ji dokonce i v...

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
15.04.2016 12:15 |

podobné články

Podobné články

Landovi se bojím zavolat, ale urazit jsem ho nechtěl, brání se Vidím

 
Dlouholeté přátelství poslance ODS Jana Vidím a zpěváka Daniela Landy je v troskách. Může za to článek ParlamentníchListů.cz, kde poslanec prohlásil, že se vlastenecký zpěvák Landa chová nestandardně. Vždy něco založí a pak od toho uteče. Nicméně zpěvák si to líbit nenechal a na turné Vozová hradba začal poslance napadat. Vidím nyní říká, že ho to velmi trápí a nechce ztratit dobrého kamaráda.
18.11.2011 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (448 článků) , Jan Vidím (72 článků)

Dlouholetý ódéesák Vidím končí v politice. Důvody nekomentoval

 
Dlouholetý poslanec ODS Jan Vidím se rozhodl odstoupit z kandidátky ODS a skončit v politice. Píše to server iHNed.cz. Vidím byl navržen na 13. místo kandidátní listiny pro Středočeský kraj.
11.09.2013 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vidím (72 článků)

Leona Lewis přirovnává zpěv k růžovému světu

 
Leona Lewis (24) často vynechává noční akce, aby si chránia svůj hlas. Ztráta hlasu je totiž její noční můrou. Přišla by o svůj růžový svět! „Bojím se věcí, které nejsou přesně podle mě,“ říká zpěvačka. „Marně si lámu hlavu nad tím, co bych dělala, kdyby se cokoliv stalo s mým hlasem. Proto se tak moc hlídám a pečuju o sebe.“ „Řekla bych, ´nemůžu s vámi mluvit moc dlouho´a ´nemůžu udělat tohle nebo tamto, protože jdu na show´. Řádění po nocích si odpoustím, porotože nemůžu křičet přes tu hlasitě hrající hudbu. Zpanikařila bych, kdyby se něco stalo.“ Zpěvačka pokračovala: „Zpívání je pro mě útěk. Když zpívám, dostávám se pryč, mimo tento svět. Je to jiné místo, kde jsem svobodná a můžu si dělat, co chci. Je to jako sen. „Je to má oblíbená barva, pastelově růžová. Jen ta barva a já.“
30.06.2009 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Leona Lewis (27 článků)

Michal David nám ukázal své drsné zranění: Bolestí nespím a nemůžu dýchat

 
Hitmaker Michal David  (51) si při natáčení svého videoklipu Byla to láska, ve kterém s ním účinkuje i Lucie Vondráčková, patrně chtěl zahrát na skokana roku. Podle pokynů režiséra proto na konci natáčení skočil z pětimetrové výšky. Málem se mu to stalo osudným. „Rozřízl jsem si záda o traverzu, narazil žebra a navíc jsem si pohnul krční páteří. Nemůžu spát, nemůžu zpívat, protože mě bolí každý nádech. Je to stále horší,“ řekl nám lazar David, když jsme jej navštívili u něj doma.
10.08.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1053 článků) , Michal David (1211 článků)

Modrý poslanec Vidím: Nečas není lev salónů. Je ale silný a schopný

 
JINÝMA OČIMA Vnější obraz koaliční vlády je dost tragický. Premiér Petr Nečas, přestože důležité zákony dokáže prosadit, komunikuje jako postarší kantor a mentoruje. Tak bezpečnostní expert a poslanec ODS Jan Vidím míří kritikou do vlastních řad. Vládní hádky a hašteření nahrává opoziční ČSSD, které s rukama v klíně rostou preference. Vládu složenou z kolegů pro ParlamentníListy.cz dokonce obodoval jako rozhodčí při krasobruslení.
29.09.2011 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vidím (72 článků) , Petr Nečas (9204 článků)

Neječte tady, žádal Vidím ve Sněmovně Zaorálka

 
Nebývale emotivní byla ve čtvrtek poslanecká diskuse o budoucnosti bytového fondu Ostravsko-karvinských dolů (OKD). Místopředseda Sněmovny Lubomír Zaorálek (ČSSD) se ve svém vystoupení nechal unést natolik, že jej Jan Vidím následně vyzval, aby tak neječel.
05.11.2009 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2022 článků) , Jan Vidím (72 článků)

Katie Price: „Nejkrásnější jsem nenamalovaná“

 
Katie Price učinila prohlášení, že vypadá nejlépe, když je přírodní.  Glamour modelka toto uvedla v komentáři pro The Guardian pro jejich pravidelnou rubriku „Co vidím v zrcadle?“  Price řekla: „Tmavé vlasy, zelené oči. Co ráda vidím? Zjistila jsem, že stárnu, ale nestalo se mi, že bych nenáviděla to, co spatřím, protože jsem to já.“  „Měla jsem Botox, [...]
04.04.2011 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Katie Price (193 článků)

Vidím ve vládě? S Nečasem vedeme spíše kamarádské rozhovory, řekl

 
Do Nečasova kabinetu mají prý nakročeno poslanci ODS Jan Vidím a Marek Benda. Premiér Nečas s nimi má už vyjednávat. V neděli to uvedl server První zprávy.
29.05.2011 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vidím (72 článků) , Marek Benda (452 článků)

Vládu možná rozšíří Benda nebo Vidím. Kamarádí s Nečasem

 
Vládu premiéra Petra Nečase (ODS) by mohli rozšířit další dva jeho spolustraníci. Konkrétně poslanci Jan Vidím a Marek Benda. Opustit kabinetní řady by naopak mohl třeba Ivan Fuksa nebo Tomáš Chalupa.
30.05.2011 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vidím (72 článků) , Petr Nečas (9204 článků) , Marek Benda (452 článků) , Tomáš Chalupa (364 článků) , Ivan Fuksa (393 článků)

Vidím by se mohl stát šéfem výboru „pro armádu“

 
VÍME PRVNÍ Podle informací ParlamentníchListů.cz by se mohl předsedou sněmovního výboru „pro armádu“ stát současný místopředseda Výboru pro obranu a bezpečnost Jan Vidím z ODS. Ten by měl o tuto funkci v případě, že by tento výbor opět vznikl, zájem.
20.07.2011 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vidím (72 článků)

Vidím byl na Mauriciu. Souvisí to s korupcí kolem Tatry, ptá se deník

 
Poslanec Jan Vidím platil údajně za statisícovou dovolenou v hotovosti a byl tam se zbrojařem i náměstkem Bartákem. Podle deníku jde o klíčovou stopu.
09.09.2011 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vidím (72 článků)

Aktéry v kauze Tatra spojuje dovolená na Mauriciu! Co tam Vidím, Barták a Smrž domlouvali?

 
Poslanec a místopředseda výboru pro obranu a bezpečnost Jan Vidím (ODS) se přimotal do policejního prověřování podezření z korupce při armádních zakázkách. Na Mauriciu strávil společnou dovolenou se zbrojařem Smržem a bývalým náměstkem ministra obrany Martinem Bartákem, píše páteční MF DNES.
09.09.2011 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vidím (72 článků) , Martin Barták (335 článků)

Ano, s Martinem jsme kamarádi. Tatrovka nás podvedla, říká Vidím

 
Při vyšetřování nákupu vozů Tatra pro armádu začala policie dokumentovat i dovolenou, kterou na přelomu let 2006 a 2007 trávila na Mauriciu trojice vlivných Čechů. MF Dnes informuje, že na exotickém ostrově se sešli náměstek ministra obrany Martin Barták, předseda sněmovního výboru pro obranu Jan Vidím a zbrojař Michal Smrž.
09.09.2011 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vidím (72 článků) , Martin Barták (335 článků)

Vidím je fašista a vyžírka, vrací úder Rath za líné levičácké lemply

 
Poslanec ODS Jan Vidím svým prohlášením, že levičáci jsou neschopní a líní lemplové, kteří se vždycky schovávají za sukně rozhazovačného státu, které pronesl v souvislosti s tím, že levice vesměs odmítá institut veřejné služby, vyvolal mnoho negativních reakcí levicových politiků.
28.11.2011 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vidím (72 článků)

V čele sněmovního imunitního výboru bude Sobotka

 
V čele sněmovních výborů budou nově Jan Vidím (ODS) a předseda ČSSD Bohuslav Sobotka. Vidím povede branný výbor, Sobotka mandátový a imunitní výbor. Volba se uskutečnila na dnešních zasedáních výborů. Předsedy musí ještě potvrdit sněmovna.
14.12.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vidím (72 článků) , Bohuslav Sobotka (8695 článků)

Vidím i John mají šéfování výborů potvrzené. Proti Johnovi stálo 48 poslanců

 
Sněmovna potvrdila ve vedení čtyř výborů nové předsedy. V čele sněmovního výboru pro obranu tak je potvrzen Jan Vidím z ODS. Hlasovalo pro něj 76 zákonodárců, 11 bylo proti. V čele výboru bezpečnostního byl pak hlasováním potvrzen i předseda VV a exministr vnitra Radek John. Na hlasování ale bylo vidět, že s jeho osobou v čele výboru nesouhlasí téměř čtvrtina sněmovny. Zatímco 56 poslanců bylo pro, 48 bylo proti. Nesouhlas s Johnem vyjádřili především zákonodárci z KSČM a ČSSD.
15.12.2011 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2458 článků) , Jan Vidím (72 článků)

Do federace EU nechceme, říká Vidím

 
Poslanec Jan Vidím (ODS) se postavil za premiéra Petra Nečase v otázce smlouvy o rozpočtové odpovědnosti EU. Podle něj je lež, že bychom stáli mimo hlavní proud, pouze mimo ten, který chce udělat z Evropy federaci.
11.02.2012 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vidím (72 článků) , Petr Nečas (9204 článků)

Hrozbu letiště ministerstvo tají. Vidím věří v úřednickou lemplárnu

 
Poslanci se dodnes nedozvěděli, kdo vlastní nákladový terminál letiště Ruzyně. Vše má na starost ministerstvo financí. Bezpečnostní expert ODS Jan Vidím v tom vidí pouze úřednickou lemplárnu, stínový ministr vnitra ČSSD Jeroným Tejc si není jistý, jestli jde o neschopnost či záměr. Novináři před několika měsíci zjistili, že terminál je bezpečnostní hrozbou ve strategickém srdci letiště. Dostali tam například nůž a maketu bomby.
19.02.2012 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vidím (72 článků) , Jeroným Tejc (635 článků)

Přišel mezi nás úplně jiný David Rath. Poslanec Vidím byl překvapený

 
Poslanec Jan Vidím z ODS byl překvapen, když před mandátový a imunitní výbor přišel David Rath. Přišel prý velice zkroušený, plaše vypadající člověk, který jen opakoval, že se chce vrátit ke své rodině. Zdali to ale nebyla jen maska, to poslanec neví.
22.05.2012 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vidím (72 článků) , David Rath (4287 článků)