Už nejsem zelenáč, říká před šampionátem chodkyně Anežka Drahotová a pokukuje po medaili

Den D pro ni bude 28. srpen. To se na atletickém mistrovství světa v Pekingu koná závod na 20 kilometrů. A česká chodkyně Anežka Drahotová ví, že není bez medailových šancí.
11.08.2015 09:01 |

Mladí atleti vybojovali dvě medaile! Drahotová a Juška vezou stříbro

Česká výprava dnes získala na mistrovství Evropy atletů do 23 let v Tallinu dvě stříbrné medaile. Postarali se o ně dálkař Radek Juška a chodkyně Anežka Drahotová v závodu na 20 km. Juška skočil rovných osm metrů a porazil ho jen Němec Fabian Heinle (815). Drahotová prohrála o osm sekund s Ruskou Marií Ponomarjovovou.
10.07.2015 20:36 |

Anežka Drahotová patří mezi největší atletické nadějě v Evropě

I přesto, že na oštěpařku Barboru Špotákovou se nedostalo, při slavnostním galavečeru při příležitosti vyhlášení nejlepších atletů za rok 2014 přeci jen jedno české jméno z úst legendárního tyčkaře Sergeje Bubky zaznělo. Chodkyně Anežka Drahotová skončila mezi ženami na třetím místě v kategorii vycházejících hvězd.
12.10.2014 08:11 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (330 článků)

PŘEKVAPENÍ! Anežka Drahotová má evropský BRONZ!

Anežka Drahotová obsadila na mistrovství Evropy třetí místo v chůzi na 20 km a získala v Curychu pro českou atletickou výpravu první medaili. Devatenáctiletá juniorská mistryně světa zlepšila o pět sekund vlastní národní rekord na 1:28:08!
14.08.2014 12:30 |

První medaile z ME v atletice pro Česko! Chodkyně Drahotová má bronz

Anežka Drahotová získala třetí místo v chůzi na 20 kilometrů. Stala se tak první českou medailistkou na letošním mistrovství Evropy v atletice v Curychu.
14.08.2014 11:46 |

Drahotová skončila na MS osmá, Bába si zaskáče finále

Chodkyně Anežka Drahotová obsadila v závodu na 20 kilometrů, který ovládly domácí reprezentantky  Liou Chung a Lu Siou-č', osmé místo. Výškař Jan Bába třetím pokusem zdolal limitní výšku 231 cm a zaskáče si nedělní finále.
28.08.2015 09:36 |

Pražský půlmaraton ovládl Keňan Wanjiru. Z Čechů zvítězili Homoláč a Drahotová

Jiří Homoláč potvrdil pozici vytrvalecké hvězdy české atletiky. Na pražském půlmaratonu si v sobotu připsal titul nejrychlejšího Čecha. Nejlepší mezi ženami byla Anežka Drahotová. Celkově závod jednoznačně ovládli keňský vytrvalec Daniel Wanjiru a subtilní Etiopanka Workneš Degefaová.
28.03.2015 14:46 |

K soudu míří další kauza spojená s lyžařským šampionátem

K soudu míří další kauza spojená s lyžařským šampionátem v Liberci v roce 2009. Z podvodu se škodou více než 630.000 korun je obžalovaný pracovník stavební firmy, která ve skokanském areálu na Ještědu stavěla opěrné zdi. Odpovědný pracovník z Regionální stavební podle státního zástupce fakturoval práce, které firma neprovedla. Za podvod mu nyní hrozí až osm let vězení, uvádí dnešní liberecká příloha Mladé fronty Dnes (MfD). Je to už třetí kauza spojená s lyžařským šampionátem, která míří k libereckému soudu.
21.05.2012 09:20 |

Česká reprezentace má na ME v Curychu dvě medaile, Svoboda skončil pátý

Překážkář Petr Svoboda skončil na Mistrovství světa v Curychu na pátém místě. Přestože nedosáhl na medaili, s výsledkem je spokojen a považuje jej za osobní úspěch. Česká reprezentace má na ME ve Švýcarsku už dvě medaile - o zlatou se postarala oštěpařka Barbora Špotáková, pro bronzovou si došla chodkyně Drahotová . O další medaile budou čeští reprezentanti bojovat o víkendu.
15.08.2014 15:26 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (330 článků) , Petr Svoboda (490 článků) , Petr Svoboda (481 článků) , Petr Svoboda (490 článků)

Anežka z Prahy (4): Tělíčko má plné zhoubných nádorů

Až do února žila Anežka Nováková (4) z Prahy jako ostatní holčičky. Pak ale lékaři řekli rodičům zdrcující zprávu: Tělíčko vaší dcery je plné zhoubných nádorů a metastáz. Anežka prodělala náročnou léčbu, která stále pokračuje. I proto se ocitla v hledáčku projektu Srdce pro děti.
11.12.2013 08:45 |

Pražský půlmaraton hvězd: V čele běžel Šebrle i Nedvěd

Pražský půlmaraton vyhrál keňský běžec Daniel Kinyua Wanjiru v čase 59:51 minuty. Největší favorit závodu Leonard Komon byl třetí o šest sekund zpět. Na druhé místo se před něj v závěru těsně prodral další Keňan Wilfred Kipkosgei Murgor. Mezi ženami byla nejrychlejší Etiopanka Workneš Degefaová za 1:07:14. Nejlepšími Čechy v cíli byli Jiří Homoláč a Anežka Drahotová.
28.03.2015 17:35 |

Babiš pokukuje po Starostech jako spojencích do krajů i do Sněmovny

Lídr ANO a ministr financí Andrej Babiš v rozhovoru pro Právo uvedl, že pokukuje po Starostech a nezávislých (STAN). Podle něj by šlo o přirozeného spojence nejen do krajských voleb v příštím roce, ale i do voleb do Sněmovny v roce 2017.
14.02.2015 11:35 |

Osobnosti: Andrej Babiš (10202 článků)

Španělé nejsou neporazitelní. Gruzínci dali českým fotbalistům čitelný recept

Nepřemožitelný soupeř? Ne! Španělští fotbalisté přišli těsně před evropským šampionátem o auru, která je původcem přehnaných obav z duelu proti mistrům Evropy z minulých 2 turnajů. První soupeř českého výběru podlehl v závěrečné přípravě před šampionátem outsiderovi z Gruzii 0:1. A ta jasně ukázala, jak se dají Iniesta a spol. překonat.
08.06.2016 12:05 |

Internetový hit: Chodkyně zastavila na semaforu, jenž byl určen silničnímu provozu

Žena z britského Coventry se internetovému světu postarala o zábavu. Zveřejnila totiž snímek, kde chodkyně čestně zastaví na chodníku před semaforem a čeká na zelenou. To by samo o sobě nebylo nic divného, kdyby semafor neměl omezovat provoz na silnici kvůli probíhajícím pracím. Fotografie se hned začala šířit bleskovou rychlostí a vyvolala četné diskuse.
19.01.2014 08:05 |

Parádní tečka za šampionátem. Zazpívala kráska Soukalová

Gabriela Soukalová se s biatlonovým světovým šampionátem rozloučila originálně – zpěvem! Před dvaceti tisíci diváků v cílovém prostoru v Novém Městě na Moravě popadla mikrofon a bravurně vystřihla hit Don´t Speak od americké skupiny No Doubt.
17.02.2013 21:00 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (220 článků)

Mrtvá chodkyně v Řevničově, další v Hradci Králové

Smrtí chodkyně odpoledne skončila nehoda v Hradci Králové. Druhá žena zemřela v Řevničově.
22.12.2009 15:50 |

Řidička při couvání srazila stařenku! Seniorka po nehodě ZEMŘELA!

Těžká zranění utrpěla ve středu v podvečer osmdesátiletá chodkyně, kterou srazila v Jihlavě řidička vozidla Kia Carens, chodkyně později v nemocnici zraněním podlehla. Agentuře Mediafax to ve čtvrtek sdělila mluvčí jihlavské policie Jana Kroutilová.
16.06.2011 09:55 |

Chodkyně zemřela pod koly nákladního auta

Při tragické dopravní nehodě zemřela v pondělí ráno u Jihlavy po střetu s nákladním autem chodkyně. Nehoda blokuje jeden jízdní pruh a provoz na místě je řízen kyvadlově, potvrdil informace agentury Mediafax operační důstojník jihlavské policie.
07.11.2011 07:40 |