Článek

Utrhněte si na jaře nejlepší tašku pro svou střechu

 
Špičková technologie, klasický vzhled, skvělý poměr cena/výkon.  Novinka v sortimentu společnosti Bramac, betonová taška Classic Protector PLUS, patří aktuálně k tomu nejzajímavějšímu, co stavební trh nabízí. Classic je taška s oblíbeným profilem, nyní se ale dočkala velké technologické inovace. Výsledkem je hladký povrch, zvýšená odolnost vůči extrémním vlivům počasí a dlouhodobá barevná stálost. Taková střešní taška prostě jen tak nezestárne. A vy si také nedělejte zbytečné vrásky, novinka je teď dostupná za super cenu!
04.04.2016 14:00 |

podobné články

Podobné články

Místo iPodů koupili Němci tašku plnou brambor za 18 tisíc korun

 
Německá policie se snaží dopadnout gang britských podvodníků. Trojici Britů se podařilo prodat sportovní tašku plnou brambor skupince Němců za 18 000 korun. Němci se domnívali, že jim projíždějící Britové prodávají tašku plnou second-handových iPodů. Domnívali se, že narazili na úžasnou koupi.
09.07.2009 10:05 |

podobné články

Keller: Utrhněte Klausovi ruku. Za trest

 
Prezident Václav Klaus si nasypal popel na hlavu za kauzu „ukradeného“ chilského protokolárního pera. Prý by si utrhl ruku, zhodnotila tuto epizodu hlava státu. Já myslím, že utržená by byl adekvátní trest, řekl pro ParlamentníListy.cz sociolog Jan Keller. Ten je také přesvědčený, že vláda úmyslně pustila zprávu, že zmrazí valorizaci důchodů, aby pak mohla o kousek couvnout a důchodce tak uchlácholit.
13.03.2012 07:37 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8517 článků)

9 exotických rostlin, které se dají pěstovat doma v obýváku

 
Mezi nejoblíbenější domácí exoty patří citrusy. Není nad to, když si aromatický žlutý plod před namačkáním do čaje utrhnete čerstvý. I když jsou zimy mírné, dobré podmínky venku nevytvoříme, ale v zimní zahradě nebo vhodně vybrané světlé místnosti v bytě ano. A citrusy nejsou jediné exotické rostliny, které můžete doma pěstovat. Jak na ně, aby se jim dařilo?
28.02.2016 06:20 |

podobné články

Eva Decastelo měsíc před porodem: Tašku do porodnice už má sbalenou

 
Moderátorka Eva Decastelo je již připravena přivést na svět dceru Zuzanku. Termín má sice až déle než za tři týdny, ale pro jistotu už má tašku do porodnice sbalenou a vozí ji v autě.
24.03.2011 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (678 článků)

A jéje. Podívejte se na tašku pro děti, která v sobě ale ukrývá děsivé tajemství. Porno!

 
Je sice teprve začátek srpna, ale září se nezadržitelně blíží a děti budou potřebovat koupit do školy zase pár věcí. Co takhle pořídit své ratolesti novou tašku do školy? Dneska je už velký výběr, některé nestojí ani moc peněz. Jenom se raději podívejte dovnitř, protože mnohé mohou schovávat poněkud nečekané tajemství.
06.08.2013 18:25 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem pro Ženy o 2x sportovní tašku LOAP

 
Dva čtenáři, kteří správně odpoví na soutěžní otázku, získají stylovou sportovní a cestovní tašku Cone značky Loap.
06.01.2014 05:15 |

podobné články

Kriminalisté objasnili loupežné přepadení, dopadli pachatele

 
Výbornou práci v boji proti násilné trestné činnosti opět odvedli policisté Služby kriminální policie a vyšetřování Městského ředitelství policie Plzeň, kteří zjistili a dopadli pachatele loupežného přepadení 46leté ženy z Plzně. K loupeži došlo 3. ledna tohoto roku kolem půl třetí ráno. Pachatel přiběhl k poškozené, která šla po stezce pro chodce podél řeky Radbuzy v Plzni na Borech, uchopil jí zezadu za kabelku, kterou měla pověšenu na rameni, a pokusil se jí tašku strhnout a odcizit. Protože napadená kabelu bránila, trhnul za ni ještě jednou, čímž se mu podařilo tašku roztrhnout a ženu povalit na zem. Tohoto okamžiku pohotově využil, ze země sebral peněženku, kterou ještě na místě prohledal, z ní odcizil finanční hotovost, a poté ji zahodil. Poškozené ještě stačil odcizit mobilní telefon a s lupem z místa činu utekl.
11.03.2014 23:20 |

podobné články

Poctivý taxikář vrátil tašku s půl milionem: Lidé mu teď posílají peníze

 
Stovky Argentinců posílají peníze taxikáři, který ve svém autě našel tašku s 32 500 americkými dolary (asi 643 500 korun) a vrátil ji majitelům.
09.05.2009 14:10 |

podobné články

Ministři jsou galantní, ale Pospíšil mi tašku nenosí, smála se Peake

 
Karolína Peake je nováčkem ve vládě Petra Nečase. Je to jediná žena kabinetu. Kolegové se k ní prý chovají galantně, ale tašku jí rozhodně nenosí.
16.07.2011 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9204 článků) , Karolína Peake (1602 článků)

Lupič přepadl POŠŤAČKU! TAŠKU mu ale nedala

 
Lupič v Jihlavě přepadl a zranil pošťačku, tašku jí ale neukradl.
20.07.2011 11:00 |

podobné články

Zloděj UKRADL z auta tašku s 300 TISÍCI! Peněženku s 30 TISÍCI ale OMYLEM ZAHODIL!

 
O tašku, ve které bylo 300 tisíc korun, přišel v úterý v Kunovicích muž, který nechal peníze ležet v neuzamčeném autě. O den později objevil náhodný kolemjdoucí ukradenou peněženku, kde ještě zůstalo 33 tisíc korun a doklady, agentuře Mediafax to ve čtvrtek sdělil policejní mluvčí Aleš Mergental.
08.09.2011 12:10 |

podobné články

Zloděj ukradl z auta tašku i s pistolí, policisté už ho drapli

 
Policistům se podařilo vypátrat a zadržet zloděje, který v pátek ze zaparkovaného auta v Sušici na Klatovsku ukradl tašku s pistolí a dalšími věcmi.
23.01.2012 14:05 |

podobné články

Mexiko smeká před strážníkem, který vrátil tašku s šestinásobkem svého platu

 
Mexiko, které je známé zkorumpovaností svých policistů i celé justice, obdivuje poctivost strážníka, který našel tašku s 42 tisíci pesos, tedy v přepočtu více než 60 tisíci korun, a rozhodl se peníze vrátit. Nalézt majitele nebylo složité, jelikož byly v papírové tašce také doklady a kreditní karty.
29.12.2015 15:20 |

podobné články

Toulavý pes ukradl tašku plnou peněz

 
Kuriózní oznámení přišel učinit na policii v indickém státě Bihár muž, kterému prý toulavý pes sebral tašku obsahující 400.000 rupií (asi 143.000 korun).
25.01.2013 11:17 |

podobné články

Neovladatelné auto minulo chodkyni o centimetry, vyrazilo jí z ruky tašku

 
Pouhé centimetry chyběly k tomu, aby při čtvrteční nehodě v ruském Petrohradu došlo k tragédii. Neovladatelný automobil tam minul ženu na chodníku doslova o vlásek. Z ruky jí při tom vyrazil tašku, kterou držela v ruce.
10.02.2013 14:20 |

podobné články

Psí hrdina jménem Pui: Našel na smetišti igelitku s živým novorozencem!

 
Uprostřed smetiště v thajské metropoli našel igelitovou tašku, v níž leželo plačící novorozeně. Psík z Bangkoku jménem Pui ani na chvíli nezaváhal. Tašku vzal jemně do tlamy a i s dítětem ji donesl svému majiteli.
10.06.2013 12:15 |

podobné články

Jak se to k němu dostalo? Lední medvěd z německé zoo zemřel poté, co sežral kabát a tašku

 
Pětadvacetiletý "lední medvěd":http://www.extra.cz/takoveho-basketbalistu-jste-jeste-nevideli-tenhle-ledni-medved-by-z-fleku-mohl-do-nba jménem Anton zemřel poté, co sežral tašku a kabát. Oba inkriminované předměty do jeho výběhu v zoo Wilhelma upustil neopatrný návštěvník, který navíc o této příhodě nikomu neřekl a v klidu odešel domů.
16.02.2014 10:20 |

podobné články

Psychopat hodil do zahrady psům tašku otrávených buřtů!!

 
Jeden pes zemřel a dva bojují o život po útoku neznámé bestie v Dobromilicích na Prostějovsku. Chovatelce někdo před týdnem v noci hodil do zahrady tašku plnou buřtů s jedem.
17.03.2014 05:05 |

podobné články

VIDEO: Pachatel odcizil pošťačce tašku, bleskurychle ho zadrželi strážníci MP Praha

 
V úterý v odpoledních hodinách zastavila zaměstnankyně pošty strážníka okrskáře z osmého pražského obvodu v ulici Konšelská a sdělila mu, že byla okradena o poštovní tašku s dopisy.
09.07.2014 20:35 |

podobné články