Článek

Utonulý chlapec (†14): 3 varianty tragédie!

 
Nejtěžší okamžik života prožila včera máma Adama (†14), kterého v libereckém bazénu vcuclo potrubí divoké řeky a usmrtilo. Včera jí ukázali jeho tělo... Syna viděla živého naposledy v sobotu před odchodem na fotbalový zápas, po kterém si šel s kluky zaplavat. Domů k rodičům se už nevrátil.
07.09.2016 08:20 |

podobné články

Podobné články

V řece Moravě plavala mrtvola s lahví vína! Nikdo neví, kdo utonulý je

 
Ve slepém rameni řeky plavala mrtvola. Našel ji mladý muž při venčení psa. Utonulý měl na zádech batoh s plnou lahví vína.
10.04.2012 14:10 |

podobné články

Zázrak: Tenhle chlapec přežil leteckou tragédii v Libyi!

 
To je on. Zázračný chlapec, který jako jediný přežil letecké neštěstí na letišti v libyjském městě Tripolis, při kterém zahynulo 103 lidí. Těžko uvěřit, že tenhle desetiletý chlapec z Nizozemska utrpěl pouze několik zlomenin. Přeživší chlapec byl z místa tragédie převezen do nemocnice. kde byl okamžitě operován. Nyní je již mimo ohrožení života ve stabilizovaném stavu.
12.05.2010 18:00 |

podobné články

Utonulý Daneček (†1): Policie obvinila otce dítěte!

 
Chlapec (†1), který na konci srpna utonul ve vaně v Odrách na Novojičínsku, zemřel násilnou smrtí. Tvrdí to severomoravští policisté. Z vraždy obvinili podle informací ČTK jde o otce (31) dítěte.
11.09.2009 16:50 |

podobné články

Češky ve městě, odkud utíkal utonulý syrský chlapec: Peklo na zemi po bojích s ISIS

 
Lenka Klicperová a Markéta Kutilová jsou první české novinářky vůbec, které zavítaly přímo do města Kobani na severu Sýrie. Nachází se nedaleko hranic Turecka a donedávna se o něj vedly tvrdé boje. Právě z Kobani pak utíkala i rodina syrského chlapečka Aylana, jehož tělíčko vyplavilo moře na tureckou pláž a fotka následně obletěla a zděsila svět. Co v Kobani Češky viděly? Učiněnou spoušť! A haldy trosek, mezi kterými si hrají děti těch, kteří neutekli nebo se vrátili.
04.09.2015 14:25 |

podobné články

Klaus vyrazil do boje proti imigrantům. Podepsal se mu „Putin“ i Kačer Donald

 
Bývalý prezident Václav Klaus se rozhodl, že rázně promluví do probíhající uprchlické krize. Na knižním veletrhu v Lysé nad Labem proto inicioval novou petici proti imigraci. K utrpení tisíců lidí, mezi které by se jistě dal zařadit i utonulý syrský chlapec Aylan, sice prý není lhostejný. Jenže podle Klause není možné manipulovat veřejným míněním „vytvářením falešného pocitu solidarity s těmito migranty.“ Seznam jeho signatářů ale rychle zmizel z internetu – šlo o kuriózní společnost.
05.09.2015 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků)

TRAGÉDIE NA POHŘBU: Ženy utonuly v septiku!

 
Nejméně 14 Pákistánek v úterý zahynulo ve vesnici Bazargáí na severozápadě země. Ženy ve smuteční síni truchlily nad smrtí příbuzného, když se podlaha pod nimi náhle propadla do septiku, píše agentura AFP.
23.11.2010 13:20 |

podobné články

VIDEO: Batole hrající ping-pong je hitem internetu, po matce je Čech

 
Zřejmě nejmladší a rozhodně nejroztomilejší hráč stolního tenisu se proslavil už v osmnácti měsících. I když ještě neumí mluvit, do své talk show si ho pozvala slavná americká moderátorka Ellen DeGeneresová. Talentovaný chlapec je napůl Čech. Další články k tématu: Indický chlapec má 34 prstů, zapsal se do Guinnessovy knihy rekordů VIDEO: Šestiletý chlapec má magnetické tělo a prý i léčitelské schopnosti Čínský chlapec váží ve třech letech 60 kilo a stále přibírá
06.02.2012 17:45 |

podobné články

Nová módní ikona? Žádné dítko celebrity, prostý chlapec z lidu! Podívejte se na jeho outfity!

 
Seznamte se, tohle je pětiletý Mexičan Alonso Mateo. Chlapec, který se rád obléká a je to vidět. Chlapec, jehož matka je profesionální stylistka a je to vidět. Chlapec, jehož otec má chechtáčky a je to vidět.
25.06.2013 14:15 |

podobné články

Heger předloží vládě varianty krizového plánu pro odchody lékařů

 
Ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09) předloží ve středu kabinetu varianty krizového plánu pro případ, že zhruba 3800 nemocničních lékařů nepřijde 1. března do práce. Je to necelých 19 procent nemocničních lékařů, na Vysočině však kolem 60 procent.
26.01.2011 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1267 článků)

VV se varianty možného pokračování nelíbí. Dohoda zatím není

 
Jednání koaličních špiček dnes po poledni netrvalo ani dvě hodiny. Zástupcům Věcí veřejných se navrhované varianty řešení nezamlouvají, pokračovat by se mělo v pondělí. Jednání K12 v Kramářově vile předcházela schůzka koaličních předsedů u prezidenta. Václav Klaus po ní uvedl, že proběhla pozitivně.
14.04.2011 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků)

Koalice si nastínila varianty řešení, jednat o nich chce po víkendu

 
Koalice ve čtvrtek pokračovala v sérii jednání o budoucnosti vlády. Po setkání u prezidenta Václava Klause se lídři stran sešli v Kramářově vile, kde byly podle premiéra Petra Nečase (ODS) nastíněny možné varianty dalšího vývoje. Příští jednání je naplánováno na pondělí, aby záležitost mohla být projednána uvnitř stran.
14.04.2011 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Petr Nečas (9260 článků)

Dobeš představil tři varianty splácení školného

 
Plán na placení školného na vysokých školách nabývá reálných kontur. Ministerstvo školství Josefa Dobeše (VV) představilo tři varianty jeho splácení. Absolventi školné buď zaplatí v době, kdy budou pobírat nadprůměrnou mzdu, nebo hned po ukončení školy. V takovém případě si budou moci zvolit, zda dluh splatí odvodem určitého procenta ze mzdy, nebo zda si stanoví splátkový kalendář.
18.11.2011 20:30 |

podobné články

Obrana má málo peněz. Bude Vondra propouštět vojáky?

 
Armádní velení zpracovává varianty možných úspor, které bude muset vykonat, pokud bude stát nadále krátit výdaje na obranu. Ve hře je propouštění vojáků, snižování počtů techniky i omezování jejích oprav. Redukce se podle něj dotkne některých velitelů, kteří svá místa opustí vzhledem k plánovaným změnám ve struktuře armádního velení. Varianty šetření by měly být hotové do konce června.
14.05.2012 16:45 |

podobné články

TOP 09: Rozvoj nadstandardů je transparentní

 
Určení společenských, etických a odborných aspektů stanovování ekonomicky náročnější varianty zdravotních služeb a posouzení, u kterých výkonů má být umožněna volba ekonomicky náročnější varianty – to jsou úkoly Pracovní skupiny pro posouzení návrhů na ekonomicky náročnější variantu zdravotních služeb, která se poprvé sešla 24. 7. 2012.
27.07.2012 13:15 |

podobné články

Polovina lidí by se změnami nechala Nečasův kabinet vládnout

 
Třebaže se kabinet Petr Nečase (ODS) těší v posledních měsících nízké důvěře a lidé jej hodnotí převážně negativně, vypsání předčasných voleb by jako nejlepší řešení situace zvolila jen zhruba třetina občanů. Podle průzkumu společnosti STEM si lidé umějí představit i jiné varianty řešení, jako jsou např. dohoda o vládě mezi koalicí a opozicí či výměna části ministrů (obě varianty shodně 19 procent).
24.04.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků)

Jednomyslné rozhodnutí o výběru varianty dálnice z Brna do Vídně

 
Jednomyslným rozhodnutím všech 56 přítomných zastupitelů skončilo 28. ledna 2016 jednání krajského zastupitelstva o výběru varianty R52 z Pohořelic do Mikulova.
29.01.2016 16:31 |

podobné články

Nemocenská při delší pracovní neschopnosti vzroste. Vláda řeší dvě varianty

 
Lidé, kteří jsou dlouhodobě nemocní, by měli dostat více peněz. Shodla se na tom tripartita, která předložila vládě k dvě různé varianty zvýšení podpory. Změna by se přidala k novele zákona o zdravotním pojištění, kterou bude brzy projednávat Sněmovna.
21.11.2016 17:15 |

podobné články

Dolínek (ČSSD): Zákaz vjezdu kamionů n a území Prahy má dvě varianty

 
Hlavní město Praha má již k dispozici dva konkrétní návrhy připravené projekčními kancelářemi na zákaz vjezdu nákladních vozidel s délkou nad 12 metrů na své území. Obě varianty dnes na tiskové konferenci představil náměstek pražské primátorky Petr Dolínek. V pondělí tyto návrhy projedná s radním pro dopravu Středočeského kraje Františkem Petrtýlem.
07.03.2017 15:10 |

podobné články

Dolínek (ČSSD): Zákaz vjezdu kamionů na území Prahy má dvě varianty

 
Hlavní město Praha má již k dispozici dva konkrétní návrhy připravené projekčními kancelářemi na zákaz vjezdu nákladních vozidel s délkou nad 12 metrů na své území. Obě varianty dnes na tiskové konferenci představil náměstek pražské primátorky Petr Dolínek. V pondělí tyto návrhy projedná s radním pro dopravu Středočeského kraje Františkem Petrtýlem.
07.03.2017 15:15 |

podobné články