Článek

Utíkal před revizory v metru: Spadl přímo pod vlak a zemřel!

 
Nešťastnou událost v pražském metru vyšetřují nyní policisté. Starší muž zde spadl do kolejiště metra, kde se střetl s vlakem. Svým zraněním podlehl.
19.10.2015 16:00 |

podobné články

Podobné články

Cestující neměl lístek. Proto zmlátil tři revizory!

 
Tři revizory napadl jednadvacetiletý mladík v pražském metru. Incident se stal ve stanici Jiřího z Poděbrad. Všechny tři revizory odvezla záchranná služba.
28.03.2012 18:30 |

podobné články

Bičovaný náměstek Hollan před revizory neutíkal. V Brně o něm anonym lhal

 
Náměstek brněnského primátora Matěj Hollan (Žít Brno), který měl utíkat před revizory po jízdě načerno, se zřejmě dočká očištění svého jména. Jeho případ z minulého týdne rozkryl vedoucí oddělení přepravní kontroly dopravního podniku Brno Luděk Janský a útěk Hollana popřel, informoval Respekt.cz. Brněnský náměstek se dostal do povědomí ve zbytku republiky po videu, ve kterém žádá o „nášup“ důtek od dominy.
29.10.2016 14:45 |

podobné články

Na revizory v Praze vytáhl černý pasažér nůž, pistoli a pak i lopatu

 
Nůž, plynovou pistoli i lopatu údajně postupně vytáhl na revizory černý pasažér v sobotu v Praze. Chtěl pohrůžkou docílit toho, aby mu revizoři vydali zápis o kontrole. Na policejním webu to dnes oznámil mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Při konfliktu nebyl nikdo zraněn. Pistole selhala a nůž útočníkovi vypadl z ruky.
18.01.2016 17:00 |

podobné články

Opilý Slovák v Plzni zaútočil na tři revizory: Jednoho z nich pořezal v obličeji

 
Šokující napadení se odehrálo v Plzni v pátek. Na mol opilý Slovák zde napadl revizory nožem – jednoho z nich pořezal dokonce v obličeji! Nakonec ho museli zneškodnit policisté.
17.09.2016 21:55 |

podobné články

Chlapec (†17) spadl v Černošicích pod vlak: Vytlačili ho z perónu, na místě zemřel!

 
Kvůli tragédii v Černošicích u Prahy asi dvě hodiny nejely rychlíky směrem na Plzeň. Sedmnáctiletý chlapec spadl pod projíždějící vlak, na místě zemřel. Když dorazili jeho rodiče, maminka se zhroutila.
22.10.2013 10:10 |

podobné články

PROČ TO UDĚLAL? Vběhl přímo pod vlak. Na místě zemřel!

 
Osobní vlak usmrtil v noci na neděli na trati mezi Skotnicí a Studénkou na Novojičínsku muže. Vyběhl z lesa přímo pod vlak, sdělil agentuře Mediafax policejní mluvčí Zbyněk Tomšík.
10.07.2011 10:15 |

podobné články

Sprejer vyskočil z rychlíku a zemřel. Utíkal před průvodčím

 
Na železniční trati v zastávce Hněvicích u Štětí zahynul člověk, který vyskočil za jízdy z rychlíku jedoucího z Prahy do Děčína. Údajně utíkal před zaměstnancem Českých drah, který ho přistihl při tom, když ničil sprejem vnitřek vagonu.
07.06.2012 23:00 |

podobné články

VIDEO: Provazochodec spadl z lana kvůli horku, příště si to ještě ztíží

 
Čínský provazochodec v sobotu vyděsil všechny diváky, kteří sledovali jeho pokus přejít po laně zavěšeném 200 metrů nad zemí se zavázanýma očima a pozadu. Před koncem se smýkl a z lana spadl. Naštěstí už nebyl příliš vysoko a pád přežil. Teď se chystá na ještě náročnější přechod. Další články k tématu: VIDEO: Chtěl přejít po laně mezi dvěma balony, ale sklouzl Čínský provazochodec šel po laně v rekordní výšce a vyhnul se kolegovi Provazochodec spadl na hlavu. Těžce zranil sebe a sedmiletou dívku VIDEO: Provazochodec přešel nad kaňonem ve výšce 1 800 metrů Švýcarský provazochodec vyšel po laně lanovky na nejvyšší horu Německa Provazochodec strávil 60 dní nad Ptačím hnízdem, má šestý rekord
11.07.2012 16:40 |

podobné články

NEŠTĚSTÍ! Důchodce omylem SPADL pod vlak! NEPŘEŽIL…

 
Pod projíždějící vlak spadl v úterý ráno nešťastně muž na Vyškovsku, když procházel podél trati. Neměl šanci přežít.
10.05.2011 10:20 |

podobné články

Metro A opět nejezdí, na Hradčanské spadl člověk pod vlak

 
Ve stanici pražského metra Hradčanská spadl dnes ráno pod vlak člověk, provoz na trase A se proto zastavil. ČTK to řekla policejní mluvčí Eva Stulíková.
29.06.2011 09:15 |

podobné články

Na nádraží v Pardubicích spadl člověk pod vlak. A potom utekl

 
Velké štěstí měl neznámý člověk, který dnes v Pardubicích spadl pod vlak. Podle svědků se záhy sebral a utekl.
18.10.2012 22:00 |

podobné články

Přestřelka v Roztokách: Ozbrojený lupič utíkal, policisté ho zastřelili!

 
Při policejním zásahu byl dnes ráno v Roztokách u Prahy postřelen podezřelý muž, který poté zemřel. Policisté chtěli zadržet nebezpečného lupiče, on byl ale ozbrojený pistolí a utíkal. Případ nyní vyšetřuje policejní inspekce.
21.01.2014 20:35 |

podobné články

Zloděj utíkal, policisté ho zastřelili!

 
Chtěli zadržet zloděje, on byl ozbrojený a utíkal! Tak údajně vypadala dramatická akce, která se stala včera v Roztokách u Prahy. Muž na následky postřelení zemřel.
22.01.2014 12:15 |

podobné články

Marián (†46) spadl z výšky 20 metrů: Zemřel kamarádovi v náručí

 
Stačilo jedno malé uklouznutí a dělník Marián (†46) ze slovenské Beluše spadl při opravě gigantického jeřábu z výšky 20 metrů. Poté se k němu seběhli kolegové, kteří se ho snažili zachránit. Jednomu z nich zemřel v náručí.
19.06.2013 23:10 |

podobné články

Muž si v prodejně ukryl za kalhoty brusku, s tou poté utíkal před strážníky

 
V neděli odpoledne požádala frýdecko-místecké strážníky bezpečnostní agentura o pomoc při pronásledování pachatele krádeže, muž v tamním Baumaxu ukradl Úhlovou brusku. S bruskou poté zlodějíček utíkal před ochrankou i před samotnými strážníky.
13.05.2013 07:30 |

podobné články

V metru spadl muž pod přijíždějící metro, na místě zemřel

 
Ve stanici Budějovická na trase C pražského metra dnes zemřel muž po pádu pod přijíždějící soupravu. Proč muž do kolejiště spadl, zatím není jasné. ČTK to řekla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová. Provoz metra byl podle Dopravního podniku na více než hodinu přerušen a byla zavedena náhradní povrchová doprava.
13.04.2015 20:10 |

podobné články

Vlak smetl auto na přejezdu: Motorák tlačil bavoráka 25 metrů!

 
Velké štěstí měla polská řidička osobního automobilu BMW, která nejspíše přehlédla na železničním přejezdu v Opavě vlak! Po srážce ji vlak tlačil před sebou ještě 25 metrů. Z nehody vyvázla jen s lehčím zraněním.
23.06.2013 10:20 |

podobné články

V metru spadl člověk pod vlak, zázrakem přežil

 
Člověk spadl pod soupravu metra ve stanici Opatov okolo deváté hodiny ráno. Na místě zasahovali hasiči a záchranáři a část trasy metra C byla zcela uzavřená. Zraněnou osobu převezli do nemocnice.
31.03.2012 11:10 |

podobné články

Řidič vjel na přejezd přímo před vlak, ten ho 400 metrů tlačil před sebou

 
Zhruba 400 metrů před sebou v americké Minnesotě tlačil vlak nákladní vůz, jehož řidič nerespektoval varovné signály a vjel na přejezd. Paradoxně k incidentu došlo poté, co řidič odjel od silniční kontroly.
27.02.2016 10:05 |

podobné články