Článek

Utajené trápení fenomenálního hokejisty Voráčka. Jeho sestra trpí nevyléčitelnou nemocí

 
Mohlo by se zdát, že mu nic nechybí. Útočník Philadelphia Flyers, letošní vítěz Zlaté hokejky a kapitán českého týmu na Mistrovství světa Jakub Voráček si profesně plní své sny. Ve skutečnosti by dal známý sportovec všechny medaile světa za to, aby byla jeho milovaná osoba zcela zdravá. Naneštěstí před dvěma lety hokejistově starší sestře Petře Klausové lékaři diagnostikovali roztroušenou sklerózu.
17.09.2015 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Voráček (247 článků)
Podobné články

Půvabná Bittnerová z Ordinace je kost a kůže: Trpí nevyléčitelnou nemocí střev

 
Zdravotní sestřička Eliška Slavíková alias herečka Miluše Bittnerová má hodně co dělat s doktory i kromě své role v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Super.cz zjistil, že herečka trpí nevyléčitelnou nemocí tenkého střeva a právě proto je také tak hubená.
27.09.2011 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Miluše Bittnerová (166 článků)

Matýsek trpí nevyléčitelnou nemocí. Jeho rodiče marně shánějí bezbariérové bydlení

 
Teď vám ukážeme příběh jednoho malého bojovníka z Droužkovic u Chomutova. Jmenuje se Matthias, jsou mu 4 roky a statečně se pere s nevyléčitelnou nemocí. Svalová dystrofie Duchennova typu postihuje jenom chlapce a zatím na ni neexistuje žádný lék.
24.05.2014 23:05 |

podobné články

Senátor Valenta: Stát trpí nevyléčitelnou hamižností

 
Český stát je chronicky nemocný. Trpí nevyléčitelnou hamižností, sobectvím a pokrytectvím.
22.01.2016 20:11 |

podobné články

Statečná Katka Uhlíková: Maraton i s nevyléčitelnou nemocí!

 
Od narození trpí vzácnou a nevyléčitelnou Gaucherovou chorobou, kterou u ní lékaři zjistili až v patnácti letech. Bez podpůrné léčby v podobě pravidelných infúzí by se zřejmě Kateřina Uhlíková (35) z Nejdku dnešních dnů již nedožila.
13.05.2012 12:15 |

podobné články

Zakladatel Makra spáchal sebevraždu: Trpěl nevyléčitelnou nemocí

 
Otto Beisheim (†89), spoluzakladatel největšího německého velkoobchodního řetězce Metro, kam patří i Makro, spáchal sebevraždu. Miliardář oceňovaný jako "průkopník a legenda německého i mezinárodního obchodu" trpěl nevyléčitelnou nemocí.
19.02.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Otto Beisheim (1 článek)

Sestra Smrt zabila trpící pacientku s rakovinou: Byla to eutanazie?!

 
Sestra smrt alias Věra M. (50), která zabila draslíkem pacientku trpící nevyléčitelnou formou rakoviny, prý nejspíš prováděla v Česku nelegální eutanazii! Podle listu MF Dnes se údajně policistům přiznala, že chtěla ukončit trápení na přání smrtelně nemocné ženy.
26.08.2014 18:30 |

podobné články

Kaleta dostal za zákrok na Voráčka trest na čtyři zápasy

 
Hokejový útočník Patrick Kaleta ve službách Buffala Sabres byl za zákrok na českého forvarda Philadelphie Jakuba Voráčka potrestán zákazem startu ve čtyřech zápasech NHL.
04.11.2011 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Voráček (247 článků)

Pavelec předvedl neuvěřitelný zákrok! Lapačkou zneškodnil tutovku krajana Voráčka

 
Brankář Ondřej Pavelec si v severoamerické NHL buduje velmi dobré jméno. V noci na úterý předvedl další famózní zákrok, když natáhl svou lapačku a chytil jasný gól útočníka Philadephie Jakuba Voráčka. Český souboj sice nakonec rozhodl vítěznou trefou zkušený Jaromír Jágr, Pavelec však bude díky rychlému reflexu po skrumáži ve vlastním brankovišti hvězdou večera.
22.02.2012 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2472 článků) , Jakub Voráček (247 článků) , Ondřej Pavelec (240 článků)

VIDEO: Voráčka zlikvidoval Švéd Kronwall. Museli ho sešívat

 
Hodně bolestivě skončilo utkání NHL pro útočníka Philadelphie Jakuba Voráčka, který nedohrál duel s Detroitem po ostrém zákroku Niklase Kronwalla.
07.03.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Voráček (247 článků) , Niklas Kronwall (4 články)

Nadace Jakuba Voráčka pořádá charitativní fotbalový turnaj. Lidé s roztroušenou sklerózou ocení i vaši pomoc

 
Hokejky pro Kluka Puka 2017. Tak se jmenuje akce, která proběhne v sobotu 24. 6. 2017 v Mikulově v areálu FC Pálava. Záštitu akce převzal starosta města Mikulov Rostislav Koštial. Charitativní fotbalový turnaj proběhne ve prospěch Nadace Jakuba Voráčka. Turnajem provede Karolína Gudasová, zápasy týmů bude komentovat Pavel Nečas. Přidejte se ke sportovním hvězdám a dalším osobnostem, přijďte si užít skvělý den s celou rodinou a podpořit tak lidi s roztroušenou sklerózou.
15.06.2017 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nečas (444 článků) , Jakub Voráček (247 článků)

Pařba v pevnosti Boyard: Kdo se opil na účet Voráčka?

 
Velký mejdan od příjezdu do odjezdu! I tak vypadá natáčení Pevnosti Boyard. Alespoň tak to probíhalo, když se ve Francii setkala parta Jakuba Voráčka (28) se soutěžícími z týmu Romana Šebrleho (42). Pařili do rána a hokejista za všechny platil.
21.09.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (295 článků) , Jakub Voráček (247 článků)

Masér českých fotbalistů trpí nevyléčitelnou nemocí: Kdo se nepere, za rok zemře, říká!

 
Má dny, kdy si sám nemůže odemknout byt nebo zapnout košili. Vladimír Mikuláš je masérem českých fotbalistů a stará se o jejich nejlepší formu. Zároveň trpí neléčitelnou nemocí ALS, amyotrofickou laterální sklerózou. Svoje znalosti o lidském těle ale využívá k tomu, aby s poruchou bojoval. Věří, že nemoc dokáže zastavit či dokonce překonat.
13.06.2017 19:30 |

podobné články

Chlapec (19) předstíral nevyléčitelnou rakovinu: Chtěl čerpat výhody od charit a neziskovek

 
Eli Stewart z Anglie je právě vyšetřován policií. Ta ho podezřívá z toho, že pouze předstíral, že trpí nevyléčitelnou formou rakoviny a že mu zbývá pouhých šest měsíců života.  Prý tak čerpal výhody charitativních organizací. Jeho matka tohle nařčení razantně odmítá.
05.02.2017 20:35 |

podobné články

FN Brno: Vrchní sestra neonatologického oddělení druhá v soutěži Sestra roku

 
Vrchní sestra Neonatologického oddělení Fakultní nemocnice Brno Mgr. Pavla Opálková se umístila na druhém místě v kategorii Sestra v managementu a vzdělávání v prestižní celostátní soutěži Sestra roku, kterou uděluje každoročně vydavatelství Mladá fronta, a.s. Vyhlášení výsledků soutěže proběhlo 1. března 2018 na slavnostním galavečeru v Divadle Hybernia v Praze.
02.03.2018 08:50 |

podobné články

Radim Hladík z Blue Effectu prý trpí nevyléčitelnou nemocí! Že mu zbývá pár měsíců života? Nesmysl, čertí se jeho žena

 
Hvězda kapely Blue Effect Radim Hladík (69) je vážně nemocný. Trpí idiopatickou plicní fibrózou a prognózy nejsou zrovna optimistické. Přesto ani on, ani jeho manželka Zlata neztrácí pozitivní náladu a nepřipouští si následky.
27.05.2016 05:30 |

podobné články

Exmanželka Pepy Vojtka Libuška má strach: Snad se cukrovka Matýskovi nezhorší!

 
Co může být pro matku horšího, než se dozvědět, že její dítě trpí nevyléčitelnou nemocí. Hotová muka prožívá tanečnice Libuše Vojtková (32), jejíž syn Matyáš (6) má cukrovku. Děsí se toho, že se průběh jeho nemoci může ještě zhoršit!
02.10.2013 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (573 článků) , Libuše Vojtková (29 článků)

Vojtkova bývalá Libuška má strach o syna: Snad se cukrovka Matýskovi nezhorší!

 
Co může být pro matku horšího, než se dozvědět, že její dítě trpí nevyléčitelnou nemocí. Hotová muka prožívá tanečnice Libuše Vojtková (32), jejíž syn Matyáš (6) má cukrovku. Děsí se toho, že se průběh jeho nemoci může ještě zhoršit!
02.10.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Libuše Vojtková (29 článků)

Syn Ilony Csákové trpí nevyléčitelnou chorobou

 
Ilona Csáková se nám svěřila, že její syn trpí atopickým ekzémem, který patří mezi jedno z nejrozšířenějších kožních onemocnění u nás. Jako správná máma se snaží bojovat s touto nemocí, jak se dá.
28.04.2011 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (480 článků)

VIDEO: Skutečný příběh Benjamina Buttona. Tento čtyřletý kluk je uvězněný v těle starce!

 
Před čtyřmi lety se v Bangladéši ve městě Magura narodil chlapec jménem Bayezid Hossain, který trpí vzácnou a nevyléčitelnou nemocí zvanou progerie. Chlapec vypadá jako osmdesátiletý stařík a trpí všemi chorobami, které postihují seniory. Příběh malého Bayezida tak připomíná slavný film Podivuhodný příběh Benjamina Buttona s Bradem Pittem v hlavní roli.
30.07.2016 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1642 článků)