Článek

Úsvit komiksové spravedlnosti? Filmy podle DC Comics zatím připomínají sebevražednou misi

 
Studio Warner Bros. se snaží udržet krok s konkurenčním Marvelem a trendy, které nastavily filmy s Avengers. Proč se mu to ale nedaří?
09.08.2016 09:00 |

podobné články

Podobné články

Sexuální otrokyně nakazily islamisty HIV! Půjdou na sebevražednou misi, rozhodli velitelé

 
Nejméně 16 bojovníků Islámského státu se nakazilo virem HIV od marockých sexuálních otrokyň. Jejich osud je zpečetěn. Vůdce teroristické organizace jim nařídil, že půjdou na sebevražednou misi.
21.08.2015 12:30 |

podobné články

Nový comics Assassin’s Creed pokračuje v ruské linii příběhu

 
Pohříchu se u nás comics Assassin’s Creed: The Fall, který se věnoval příběhu asasína Nikolaje, který se potýkal s Templáři v carském Rusku a Daniela Crosse, který žil koncem 20. století, neobjevil. Přitom patřil mezi ty nejlepší kousky, které se v rámci comicsů vycházejících z her, objevily. V zahraničí ale uspěl a tak se nyní chystá jeho pokračování s podtitulem...
11.07.2012 16:55 |

podobné články

Z komiksového Thora nakladatelství Marvel Comics se stane žena

 
I superhrdinové mohou prodělat změnu pohlaví. A přesně to pro jednoho ze svých komiksových hrdinů – severského boha Thora – nachystalo nakladatelství Marvel Comics. Thor, který se v jeho příbězích poprvé objevil v roce 1962, se stane ženou, informovaly tiskové agentury.
16.07.2014 15:30 |

podobné články

Sebevražednou atentátníci zastřelili v Kamerunu otráveným šípem

 
Do Kamerunu se dostala přes hranici s Nigérií. Na těle měla ukryty výbušniny a byla připravena kdykoliv se odpálit. Sebevražednou atentátnici se však podařilo zastavit. Místní milice ji zastřelila otráveným šípem.
05.05.2016 19:10 |

podobné články

VIDEO Hrůza a děs! Milující muslimský otec měl své dvě dcery natolik rád, že je poslal na jednu takovou misi

 
Britský deník The Sun publikoval dvě videa, která dokazují nepřekonatelné kulturní rozdíly mezi západní civilizací a muslimskou komunitou. Muslimský otec podle zveřejněných záběrů připravuje své dvě malé dcery na sebevražednou misi, která se později skutečně stala.
22.12.2016 09:20 |

podobné články

Otec daroval dceru (14) islamistům: Opásali ji výbušninou a poslali na smrt!

 
Mladá Nigerijka, kterou na severu Nigérie nedávno zatkli kvůli účasti na sebevražedné misi, obvinila svého otce, že ji dal radikální skupině Boko Haram. Dívce jménem Zahra je 14 let a skupina ji vycvičila a poslala na sebevražednou misi.
26.12.2014 05:05 |

podobné články

Otec dal svou dceru (14) radikálům k sebevražednému atentátu!

 
Mladá Nigerijka, kterou na severu Nigérie nedávno zatkli kvůli účasti na sebevražedné misi, obvinila svého otce, že ji dal radikální skupině Boko Haram. Dívce jménem Zahra je 14 let a skupina ji vycvičila a poslala na sebevražednou misi.
27.12.2014 07:40 |

podobné články

Senátoři odsouhlasili plán zahraničních misí

 
Plán zahraničních misí českých vojáků pro příští rok schválil po Sněmovně bez problémů také Senát. Vládní návrh počítá zejména s nasazením až 550 vojáků v misi KFOR v Kosovu a až 535 vojáků v misi ISAF v Afghánistánu. Jejich vyslání podpořilo 64 z 69 přítomných senátorů, dva byli proti.
17.06.2009 13:10 |

podobné články

Komiksový nářez vám nakope zadky!

 
Filmy podle komiksů nejsou žádná novinka. Ale filmy podle komiksové minisérie, která ještě ani nebyla celá vydaná? To už je trochu jiné latté.
06.05.2010 10:45 |

podobné články

Šílenci ze Sebevražedného oddílu vyrážejí na nebezpečnou misi. Vedou je Harley Quinn a Joker

 
Nový trailer k filmu Sebevražedný oddíl (Suicide Squad) ukazuje ještě více šílenosti, akce a hlášek. Parta kriminálníků dostane od vládní agentky Amandy Waller (Viola Davis) nebezpečný úkol výměnou za zmírnění trestů. V traileru se představí Deadshot (Will Smith), Harley Quinn (Margot Robbie), Boomerang (Jai Courtney), Rick Flagg (Joel Kinnaman), Killer Croc (Adewale Akinnuoye-Agbaje) nebo Joker (Jared Leto). Film podle stejnojmenného komiksu vydavatelství DC Comics režíruje David Ayer (Patrola, Železná srdce), který napsal i scénář. Sebevražedný oddíl dorazí do českých kin 4. srpna.
21.01.2016 07:40 |

podobné články

Osobnosti: David Ayer (4 články)

ČRo: Minutový komiXXX - rozhlasové minutové hry dostaly komiksovou podobu

 
Lela Geislerová, Vendula Chalánková a další osobnosti české komiksové scény, ale i autoři pohybující se napříč různými médii vizuálního umění se nechali inspirovat rozhlasovými minutovými hrami a převedli je do komiksové podoby. 12 rozhlasových miniher v délce od jedné do dvou minut očima 12 umělců bude vystaveno od 8. října v brněnské kavárně Trojka a od 10. října v pražském café V lese.
07.10.2013 12:55 |

podobné články

Komiksové kresby Tintina byly vydraženy za rekordních 2,5 milionu eur

 
Za 2,5 milonu eur (v přepočtu 68,6 milionu korun) byla prodána dvoustrana kreseb komiksového hrdiny Tintina. Ty zhotovil belgický autor Hergé v roce 1937. Jedná se o světový rekord - aukčního domu jde o nejvyšší částku, která kdy byla za komiksové dílo vydražena.
24.05.2014 18:50 |

podobné články

Komiksové tipy: Batman, sex za peníze a konec kluka s tygrem

 
Jaké komiksové novinky čekají na prahu podzimu v českých knihkupectvích? Nabízíme několik tipů pro dospělé, děti i dospělé děti.
22.09.2014 19:21 |

podobné články

Temná fantasy s orkem a goblinem vás láká dalším trailerem

 
U mne osobně je jasno – Of Orcs and Men se dostali na žebříček očekávaných her. Příběh o jedné válce a brutálním útlaku nelidí se v tomhle traileru velmi sympaticky formuje a dělá z obou hlavních hrdinů úsměvné protipóly klasického klišé, ale opravdu hrdiny, kteří se vydali na sebevražednou misi, protože je k tomu donutila brutalita lidí. !-- video embed start --...
22.12.2010 17:35 |

podobné články

Čtenáři Blesku: Chceme pracovat ve Fukušimě!

 
Práce v japonské jaderné elektrárně Fukušima 1 obnáší pravidelnou dávku radiace, pravděpodobně brzké úmrtí, ale i plat 85 tisíc Kč na hodinu. Se zájmem o tuto sebevražednou misi se deníku Blesk ozvalo několik Čechů. Co vede tyto lidi, aby se vydali do země vycházejícího slunce za téměř jistou smrtí?
07.04.2011 05:20 |

podobné články

Sebevražedná mise: Srna převrátila auto!

 
Ani kapku rozumu neměla srna, která se v sobotu večer vypravila na sebevražednou misi napříč dálnicí D1 u Bezměrova na Zlínsku. Před auty neměla šanci utéci, způsobila navíc nehodu, při které skončilo na střeše auto...
07.11.2011 12:15 |

podobné články

Přejete si spáchat sebevražednou misi? Bin Ládin sestavil náborový dotazník Al-Káidy

 
Americké zpravodajské služby dnes zveřejnily 103 dokumentů z archivu teroristy Usámy bin Ládina zabavených při jeho likvidaci v pákistánském úkrytu v roce 2011. Kromě toho, že až do smrti trval na tom, že se musí bojovat proti Spojeným státům, mimo jiné sestavil dotazník pro uchazeče o působení v Al-Káidě. Se svým svědomitým přístupem by se jistě uchytil v kdejaké větší společnosti.
20.05.2015 17:07 |

podobné články

Poslední kamikadze: Japonští piloti, kteří přelstili smrt

 
Japonci Hisao Horijamovi bylo čerstvých jednadvacet let, když měl na sklonku druhé světové války zemřít za svého císaře. Jednoho dne dostal do ruky proužek, ze kterého se dozvěděl, že ho vybrali pro sebevražednou misi. Měl vlastně jen dvě možnosti. Buď se jí zúčastnit, nebo odmítnout a žít s hanbou. Horijamovi se nakonec podařilo uniknout jisté smrti. Podobný osud měl i Takehiko Ena.
15.08.2015 21:05 |

podobné články

Uplakaný sebevražedný atentátník ISIS: Cestou na smrt řval jako malé dítě

 
Je tak mladý, že mu ještě ani nevyrašily vousy na bradě. Možná ještě ani neměl holku. A už ani mít nebude. Z rozkazu svých džihádistických nadřízených z Islámského státu se totiž musel vydat v Sýrii na sebevražednou misi.
23.09.2015 17:50 |

podobné články