Úspěšný vstup do ME. Bikeři mají ze štafety bronz

Štafeta českých bikerů vybojovala v úvodním závodě mistrovství Evropy v cross country v italském Chies D'Alpago bronzovou medaili. Zvítězilo Německo před Švýcarskem.
23.07.2015 20:45 |

Bikeři mají na Špičáku novou trať a na jednu permanentku mohou i do Německa

Pořádně vyřádit se budou moci bikeři ve špičáckém areálu, kde o víkendu začne letní sezóna. V půjčovně na ně čekají speciální downhillová kola, upravená je i nejobtížnější trať Struggle, na které se jezdí evropský pohár ve sjezdu. Novinkou je celosezónní permice společná i pro německý Geisskopf.
31.05.2017 12:05 |

Bikeři řádili mezi kšefty: Průlet obchoďákem!

Za jak dlouho zvládne žena bohatého podnikatele čtyři patra obchodního centra? No, i s malou pauzou na kávu jí to zabere celý den. To bikeři včera zmákli tuhle štreku na Pankráci v rámci závodu Ultim8 DownMall během necelých 30 vteřin.
29.01.2012 12:15 |

V závěru olympiády jdou do bojů o medaile bikeři Kulhavý a Nash

Posledními českými olympioniky, kteří vstoupí do soutěží na hrách v Londýně a k nimž bude celá výprava vzhlížet s medailovými nadějemi, budou bikeři Jaroslav Kulhavý, Jan Škarnitzl a Ondřej Cink. Především od Kulhavého se v neděli na závěr her očekává útok na nejvyšší stupně. Podobné je to i v případě Kateřiny Nash, která se představí o den dříve.
10.08.2012 11:40 |

Osobnosti: Jaroslav Kulhavý (92 článků)

V Liberci závodili bikeři v obchodním centru a nejrychlejší byl Tomáš Slavík. Vy se na videu můžete podívat na to nejlepší ze závodu.
02.03.2013 20:20 |

Osobnosti: Tomáš Slavík (27 článků)

BRAVO! Maslák má evropské ZLATO na čtvrtce, obě štafety berou bronz

Pavel Maslák (22) suverénně ovládl čtvrtku na halovém mistrovství Evropy atletů v Göteborgu a ke zlaté medailii z loňského šampionátu pod otevřeným nebem přidal další nejcennější kov. Pro bronz pak přivedl mužskou čtvrtkařskou štafetu, pro stejný kov si doběhla i štafeta českých žen.
03.03.2013 12:20 |

Členkou slovinské štafety na ME bude i padesátiletá Otteyová

Členkou slovinské štafety na 4x100 metrů bude na mistrovství Evropy v Barceloně i padesátiletá sprinterská legenda Merlene Otteyová. Do třiatřicetičlenné nominace se slavná atletka jamajského původu dostala díky času 11,67 sekundy, kterým zároveň výrazně vylepšila světový rekord v kategorii nad 50 let.
23.07.2010 12:35 |

Osobnosti: Merlene Ottey (2 články)

Sladký bronz! Placku vystřílel hattrickem Červenka!

Už to vůbec nebolí, zklamání z vyřazení od Švédů v semifinále je minulostí. Teď hřeje vítězství nad arogantními Rusy. Češi v souboji o třetí místo zválcovali sbornou 7:4 a mají BRONZ! Sladký bronz na mistrovství světa v Bratislavě.
16.05.2011 12:10 |

Na Mezinárodní den muzeí bude většinou vstup zdarma

V sobotu 18. května oslaví muzea na celém světě a jejich pracovníci svůj mezinárodní den. Na většině míst bude zvýhodněný vstup či vstup zdarma - například ve všech objektech Národního muzea v Praze či v případě výstav Národní galerie. Volný vstup se však nevztahuje na výstavu Slovanské epopeje ve Veletržním paláci, kterou organizuje Galerie hlavního města Prahy. Tradičně je tato událost v Česku spojena s Festivalem muzejních nocí, který začne 17. května v Jindřichově Hradci.
16.05.2013 16:00 |

Biatlonové hody pokračují! Vítková má bronz ze sprintu

Čtyři závody, dvě medaile. Takovou bilancí se mohou pyšnit čeští biatlonisté na Světovém poháru v Novém Městě na Moravě. Po stříbru smíšené štafety přidala druhý cenný kov Veronika Vítková, která skončila třetí ve sprintu. Z mužů nikdo na pódium nevystoupal, nejepší byl pátý Michal Šlesingr.
07.02.2015 17:21 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků)

Výborný vstup Krpálka mezi elitu. Porazil světovou dvojku, na bronz nedosáhnul

Český judista Lukáš Krpálek ukázal, že i po přestupu do nejvyšší váhové kategorie bude patřit mezi nejlepší. Olympijský šampion dokázal na Grand Prix v Düsseldorfu porazit světovou dvojku Daniela Nateu. Prohrál až v semifinále s Japoncem Kokorou Kageurou a následně v boji o bronz podlehl Kazachovi Jeržanu Šynkejevovi.
26.02.2017 14:50 |

Osobnosti: Lukáš Krpálek (63 článků)

Rosatom učinil vstup do světa tepelné energetiky

Ruská jaderná korporace Rosatom učinila úspěšný vstup do světa tepelné energetiky a hodlá v ní pracovat i nadále. Čeští partneři korporace tak mají otevřené nové možnosti spolupráce.
24.02.2014 15:50 |

Projekt IZIP je úspěšný, brání se jeho spolutvůrci z ODS

Europoslanci Miroslav Ouzký a Milan Cabrnoch (oba ODS), kteří stáli u zrodu elektronických zdravotních knížek, tvrdí, že šlo o úspěšný projekt a sumu necelé dvě miliardy korun, kterou knížky za deset let spolkly, nepovažují za přemrštěnou. Zachází dokonce tak daleko, že tento projekt označují za úspěšný a s jeho zastavením nesouhlasí.
11.05.2012 14:40 |

Osobnosti: Milan Cabrnoch (20 článků) , Miroslav Ouzký (23 článků)

Kvitová zvládla vstup do US Open, ale nadřela se

Tenistka Petra Kvitová má za sebou úspěšný vstup do grandslamového US Open. Sedmá nasazená hráčka porazila v 1. kole Misaki Doiovou z Japonska 6:2, 3:6 a 6:1. Z postupu se krátce před ní radovala i Lucie Šafářová, která se stala první českou zástupkyní v druhém kole, vypadla naopak Klára Zakopalová.
27.08.2013 20:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1470 článků)

Loprais, Kolomý i Macík si pochvalují vstup do Rallye Dakar

Úspěšný vstup do Rallye Dakar má za sebou trojice českých pilotů kamionů Aleš Loprais, Martin Kolomý a Martin Macík mladší.
05.01.2015 10:21 |

Osobnosti: Martin Macík (8 článků) , Aleš Loprais (64 článků)

Do lesů na severu Čech poničených smrští je zakázán vstup

Do lesů v Lužických horách, které výrazně poničila pondělní odpolední kalamita, bude od středy zakázán vstup. Část lesa byla větrnou smrští zcela zničena, vstup by mohl být životu nebezpečný.
25.05.2010 18:15 |

Budou Britové platit za vstup do EU? Brusel zvažuje po brexitu víza

Britové budou možná muset za vstup do Evropy po odchodu z Unie platit. Brusel totiž zvažuje zavedení elektronické registrace pro vstup do země po vzoru Spojených států. Deníku The Telegraph to řekl britský ministr pro imigraci Robert Goodwill.
23.02.2017 10:45 |

Podívejte, jak Němci vyhráli a slavili bronz:
11.07.2010 01:30 |

Ruští hokejisté zdolali Kanadu a mají bronz z MS ´osmnáctek´

Hokejisté Ruska získali bronz na mistrovství světa hráčů do 18 let v německém Crimmitschau, když v duelu o třetí místo zdolali Kanadu 6:4. Kanaďané v této kategorii nedosáhli na medaili potřetí za sebou.
24.04.2011 17:25 |

MS ŽIVĚ Česko - Rusko 7:4, Češi mají bronz

Přečtěte si online reportáž ze zápasu o 3. místo na světovém šampionátu mezi hokejisty Česka a Ruska. Češi vyhráli 7:4 a po 13 letech získávají bronz z mistrovství světa. Rusové naopak opět s Českem v posledním zápase obou týmů na šampionátu prohráli a po pěti letech odjíždějí z MS bez medaile. Češi teprve podruhé v historii porazili Rusko na šampionátu dvakrát. To vůbec poprvé na MS pětkrát prohrálo.
15.05.2011 15:35 |