Článek

USA žijí polibkem gayů: Na obří obrazovce během zápasu baseballu

 
Občas mají malé spontánní projevy lidskosti větší účinek než velké kampaně bojující za rovnoprávnost. Důkazem je polibek dvou mužů v hledišti baseballové arény během zápasu mezi týmy Los Angeles Dodgers a Arizona Daimondbacks. Dva gayové si vyměnili pusu před kamerou a rozbouřili ovacemi celý stadion. Záběr se rychle začal šířit sociálními sítěmi a vyvolává především pozitivní odezvy.
11.05.2015 12:05 |

podobné články

Podobné články

Obrovské neštěstí na baseballu! Chlapec (9) zemřel poté, co ho hráč omylem praštil pálkou!

 
Devítiletý hráč baseballu Kaiser Carlisle zemřel poté, co ho při zápasu dospělý hráč omylem trefil pálkou.
05.08.2015 14:56 |

podobné články

VIDEO: Nejlepší chycení míčku v historii baseballu, Japonec napodobil Spidermana

 
Japonského hráče baseballu Masata Akamatsu zná díky jeho povedenému kousku prakticky celý svět.
06.08.2010 15:50 |

podobné články

VIDEO: Hokejový obránce Hamrlík se proměnil v hráče baseballu

 
Český obránce Montrealu Roman Hamrlík je bezesporu výborným hokejistou, ale v utkání proti Ottawě dokázal, že by byl možná stejně dobrým hráčem baseballu. Důkazem budiž jeho gól, jímž pečetil v 57. minutě vítězství svého týmu 4:1.
08.12.2010 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Roman Hamrlík (40 článků)

Oplácaná Pink při baseballu: Na fotografy křičela a naštvaně ukazovala vztyčený prostředníček

 
Čerstvá maminka Pink je poslední dobou mnohem podrážděnější, když ve své blízkosti vidí fotografy. Naposledy se chovala dost nevybíravým způsobem v sobotu, kdy ji paparazzi chtěli zvěčnit při hraní baseballu. Zpěvačka se na ně obořila verbálně i neslušnými gesty. Nejspíš není zrovna nadšená, že se opět bude psát, jak se jí ani po dvou měsících od porodu nepodařilo ztratit nic ze svých v těhotenství nabraných kilogramů.
27.07.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Pink (320 článků)

Oplácaná Pink při baseballu: Na fotografy křičela a sprostě gestikulovala

 
Čerstvá maminka Pink je poslední dobou mnohem podrážděnější, když ve své blízkosti vidí fotografy. Naposledy se chovala dost nevybíravým způsobem v sobotu, kdy ji paparazzi chtěli zvěčnit při hraní baseballu. Zpěvačka se na ně obořila verbálně i neslušnými gesty. Nejspíš není zrovna nadšená, že se opět bude psát, jak se jí ani po dvou měsících od porodu nepodařilo ztratit nic ze svých v těhotenství nabraných kilogramů.
27.07.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Pink (320 článků)

Primátor Onderka poblahopřál mistrům republiky v baseballu

 
Mistry republiky v baseballu v kategorii družstev mužů přijal v pondělí odpoledne na Nové radnici primátor města Brna Roman Onderka.
15.11.2011 11:30 |

podobné články

Chlapec (†12) zemřel během sportovního zápasu ve škole

 
Školák zkolaboval při basketbalu a musel podstoupit operaci srdce. Během následného zápasu v baseballu zkolaboval znovu. Tentokrát ho již lékaři nedokázali zachránit.
23.04.2012 09:45 |

podobné články

Pohledný Jean-Claude Van Damme: Jsem pyšný, že jsem ikonou gayů

 
Názor, že problém s pozorností gayů mají jen sexuálně nevyrovnaní muži, zastává i Jean-Claude Van Damme (50). Pokud si je totiž heterosexuální muž jistý svou sexualitou, přízeň gayů může jeho egu jedině lichotit. A stejně se na to dívá i belgický akční hrdina Van Damme. Gayové podle něj mají vytříbený vkus a obdivují vše krásné. Pokud obdivují i jeho, dávají mu najevo, že je krásný člověk.
14.08.2011 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jean-Claude Van Damme (49 článků)

Dívka zabránila cizímu mladíkovi v sebevraždě vášnivým polibkem

 
Liou Wen-siou, 19letá servírka z Šen-čenu, byla oceněna za to, že svým polibkem zachránila naprosto neznámého 16letého chlapce, který chtěl spáchat sebevraždu. Když bezradně stál na lávce a chystal skočit, objevila se jako blesk z čistého nebe, s porozuměním vyslechla jeho příběh a chlapce políbila.
28.06.2011 18:50 |

podobné články

Fischer na Hrad. Nebude pro něj podpora politiků polibkem smrti?

 
Populární expremiér Jan Fischer znovu potvrdil, že chce kandidovat na prezidenta v případě přímé volby. Jako svou výhodu vidí sám Fischer svou nadstranickost. Lidé jsou podle jeho názoru ze stranické politiky otráveni. Zkušenost s přímou volbou hlavy státu ze zahraničí ale ukazuje, že se kandidáti zpravidla bez podpory politických stran neobejdou. Nebude případná podpora některé politické strany pro Fischera polibkem smrti?
09.01.2012 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1743 článků)

Princ William chtěl polibkem poděkovat za květinu stydlivé holčičce. Podívejte, co mu provedla

 
Čtyřletou skotskou holčičku Shonu Ritchie zná od čtvrtka polovina Velké Británie. Její legrační reakce na záměr prince Williama  (30) políbit ji na tvář totiž pobavila všechny přihlížející a později díky bystrým fotografům i spoustu lidí prostřednictvím médií. Rusovlasá dívenka se zkrátka styděla a princi před polibkem uhýbala.
07.04.2013 17:55 |

podobné články

Nesvadba (ODS): Polibkem proti neonkám

 
Ústečtí občanští demokraté se připojují k facebookové občanské výzvě poslance Parlamentu ČR za ODS Radima Holečka a dovolují si pozvat všechny demokraticky smýšlející občany na akci „Polibkem proti neonkám“.
28.04.2014 17:50 |

podobné články

Sázkař vsadil v 87. minutě zápasu Slovensko-Nový Zéland 585 tisíc na Slováky

 
Ačkoliv se ve třetí minutě nastaveného času v zápasu fotbalového šampionátu Nový Zéland-Slovensko radovaly čtyři milióny Novozélanďanů, jeden asi zůstal opařený jako solný sloup. Jen několik minut před závěrem zápasu totiž přes tzv. live sázku, která se sází přímo během zápasu, vsadil v přepočtu 585 tisíc korun na výhru Slováků. Nový Zéland nakonec remizoval 1:1.
17.06.2010 07:10 |

podobné články

Střelba v USA: Zraněn člen Kongresu

 
Při střelbě na tréninkovém zápasu baseballu ve Virginii byl zraněn člen americké Sněmovny reprezentantů Steve Scalise. Zranění byli i dva policisté. Motiv pachatele, který byl zadržen, zatím není známý. Informovala o tom agentura Reuters.
14.06.2017 14:35 |

podobné články

Obama je první prezident USA v historii, který podpořil právo gayů a lesbiček na sňatek

 
Barack Obama je pro sňatky osob stejného pohlaví. Je prvním americkým prezidentem, který otevřeně právo gayů a leseb na sňatky podpořil. V rozhovoru pro televizi ABC nicméně uvedl, že by mělo být na jednotlivých amerických státech, jestli svatby homosexuálů povolí. „Myslím, že by páry stejného pohlaví měly mít možnost uzavřít sňatek,“ uvedl prezident Obama.
10.05.2012 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2413 článků)

NA TAKOVÉ VÝROKY NEMÁ MANDÁT! Komentoval premiér Bátorův postoj k pochodu gayů a lesbiček

 
Je nepřijatelné, aby se politický úředník choval jako politický aktivista, uvedl v úterním vyjádření premiér Petr Nečas (ODS) na adresu ředitele personálního odboru ministerstva školství a předsedy iniciativy D.O.S.T. Ladislava Bátory. Ten se ohradil proti sobotnímu pochodu gayů během Prague Pride.
09.08.2011 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9268 článků)

Průvod gayů pohlídají v Praze stovky policistů

 
Na čtyři stovky uniforem budou v sobotu v pražských ulicích kvůli pochodům gayů a leseb i jejich odpůrců. Mají zabránit násilným střetům. Během sobotního dopoledne se čekají změny v dopravě, v trasách pochodu nemají jezdit v inkriminovanou dobu tramvaje.
13.08.2011 08:20 |

podobné články

Celebrity v průvodu gayů a lesbiček: Zpocený Fenič i hrdá Smutná! A Abbasová s Janečkovou by chtěly být na holky

 
Václavák narvaný k prasknutí. Tak vypadalo sobotní odpoledne v Praze během průvodu gayů a lesbiček v rámci festivalu Prague Pride. V čele hrdě kráčely známé osobnosti jako Jitka Smutná, Míša Maurerová, Jiří Hromada, Lejla Abbasová nebo Ester Janečková. Ty byly tak nadšené, že přiznaly, že by chtěly být také homosexuální.
17.08.2015 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Lejla Abbasová (434 článků) , Ester Janečková (211 článků) , Jitka Smutná (115 článků) , Jiří Hromada (51 článků)

World Press Photo v Praze. Vyhrál snímek ruských gayů během intimní chvilky

 
Už popatnácté máte v Praze možnost zhlédnout výstavu novinářských fotografií World Press Photo. 145 snímků, které vybrala mezinárodní porota, bude až do 4. října vystaveno v pražském Karolinu. Letošní ročník vyhrála fotografie dvou ruských gayů, které fotograf Mads Nissen zachytil při intimní chvilce.
11.09.2015 09:58 |

podobné články