Článek

Úředníci EU se stohy papírů, Britové jen s notýskem: Začala jednání o „rozvodu“

 
Doposud to bylo spíše vzájemné „otrkávání“, ale nyní se jednání o odchodu Británie z EU rozběhla naplno a nabírají konkrétní podobu. Hlavní vyjednavači obou stran se sešli v bruselském paláci Berlaymont a řeší konkrétní body, jako jsou práva občanů po brexitu nebo finanční závazky. Zatím to vypadá tak, že Britové na schůzku dorazili v dobrém rozmaru, zatímco evropští vyjednavači mají zachmuřené obličeje.
17.07.2017 17:15 |

podobné články

Podobné články

VIDEO: Svatební róby z toaletního papíru ušetří náklady

 
Potřebujete ušetřit peníze za veselku? Pořiďte si svatební šaty z toaletního papíru. Podle amerických designérů vám stačí několik rolí, páska, lepidlo, jehla a nit. Další články k tématu: VIDEO: Vdávat se můžete i v toaletním papíru Kouzlo se dá vydupat i z ruličky od toaletního papíru. V Paříži to umějí
28.06.2012 13:10 |

podobné články

Britský úřad zakázal reklamu na řasenku s Natalií Portmanovou

 
Úřad pro standardy v reklamě známý pod zkratkou ASA, který dbá na věrohodnost reklam ve Spojeném království, zakázal další reklamu na kosmetiku. Konkrétně snímek Natalie Portmanové, který propaguje řasenku Christian Dior. Podle úřadu je totiž zavádějící a klamavý. Další články k tématu: Britové zakázali další reklamu od L´Oréal kvůli retuši V Británii zakázali reklamu s Julií Robertsovou kvůli retuši Britové zakázali reklamu se sexy letuškami společnosti Ryanair V Británii zakázali reklamu s mladou herečkou, prý sexualizuje děti Britové zakázali reklamu, která občany nabádala k špehování sousedů Britové zakázali reklamu na iPhone. Není to poprvé
24.10.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Christian Dior (29 článků) , Julie Roberts (129 článků)

Dáda prozradila, jak to má s Felixem: Mají spolu ještě sex? Nebo ho už totálně ovládla jeho mladá kámoška?

 
O tom, co v současné době prožívá Dáda Patrasová, se popsaly stohy papíru. Na jedné straně je pořád manželkou Felixe Slováčka, na straně druhé se musí naučit žít s tím, že její manžel se zakoukal do mladé výtvarnice. Dagmar Patrasová si pomalu přiznává, že žije ve třech. Což je tedy hodně bizarní. A hodně bizarní je i tento rozhovor, který poskytla naší redakci. Patrasová otevřeně mluví o tom, co cítí k Lucii Gelemové, o chystaném rozvodu, ze kterého znovu sešlo, i o milostném životě s Felixem.
19.05.2016 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Dáda Patrasová (967 článků) , Felix Slováček (941 článků)

EXKLUZIVNÍ ZPOVĚĎ PRO EXTRA.CZ: Dáda prozradila, jak to má s Felixem: Mají spolu ještě sex? Nebo ho už totálně ovládla jeho mladá kámoška?

 
O tom, co v současné době prožívá Dáda Patrasová, se popsaly stohy papíru. Na jedné straně je pořád manželkou Felixe Slováčka, na straně druhé se musí naučit žít s tím, že její manžel se zakoukal do mladé výtvarnice. Dagmar Patrasová si pomalu přiznává, že žije ve třech. Což je tedy hodně bizarní. A hodně bizarní je i tento rozhovor, který poskytla naší redakci. Patrasová otevřeně mluví o tom, co cítí k Lucii Gelemové, o chystaném rozvodu, ze kterého znovu sešlo, i o milostném životě s Felixem.
19.05.2016 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Dáda Patrasová (967 článků) , Felix Slováček (941 článků)

Na Benešovsku ŘÁDIL ŽHÁŘ! V noci ZAPÁLIL TŘI STOHY SLÁMY!

 
Na různých místech okresu Benešov shořely v noci na pátek tři stohy slámy, všechny požáry byly úmyslně zapálené. Informace agentury Mediafax potvrdila mluvčí středočeských hasičů Lenka Kostková.
09.09.2011 12:20 |

podobné články

Stohy zapaloval dobrovolný hasič! Vypátrala ho policie, přiznal se

 
Povedeného žháře, který nedávno podpálil tři stohy na Kroměřížsku, dopadli po pátrání policisté a hasičský vyšetřovatel. Ukázalo se, že požáry zakládal dobrovolný hasič!
20.11.2013 23:11 |

podobné články

Zlaté časy české byrokracie: Drtí nás armáda úředníků a stohy regulací

 
Není problém něco udělat. Problém je získat na to povolení. Česko je zavaleno stohy regulací a obsazeno pluky regulovčíků, kteří vám hází klacky pod nohy.
24.02.2017 17:05 |

podobné články

Recyklování papíru je jen módní záležitost, přírodu vůbec nešetří, říká odborník

 
Stále více společností se prezentuje faktem, že podporuje ochranu přírody využíváním recyklovaného papíru. Ve skutečnosti je však proklamovaná ekologičnost znovu zpracovaného papíru pouhou chimérou. Nejenže proces recyklace není ekologický. Pro životní prostředí je dokonce vysoce neohleduplný.
03.10.2013 11:40 |

podobné články

Japonci vymysleli zařízení na výrobu domácího toaletního papíru

 
Japonská společnost Oriental vyrábí stroj, který přímo na pracovišti přemění vyřazený papír v papír toaletní. Rozstříhá, rozdrtí, s vodou promíchá 40 stránek nepotřebného papíru formátu A4, směs vysuší a vylisuje a za půl hodiny nabídne roličku kvalitního toaletního papíru, informoval britský list The Daily Telegraph.
02.02.2010 09:05 |

podobné články

Kuchařová nahradila po třech letech na prestižním kšeftu Krainovou. Konečně víme proč

 
O tom, že Simona Krainová  (39) skončila v agentuře, která ji roky zastupovala a že jedním z hlavních důvodů bylo ukončení kontraktu pro soutěž krásy Elite Model Look, se popsaly stohy papíru. O tom, k čemu ale konkrétně došlo, a proč už ji organizátoři nechtěli, se jen mlžilo. Super.cz konečně zjistil, pro koho už byla Simona neadekvátní moderátorkou.
24.03.2012 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1893 článků)

5 tajemství Davida Bowieho: Proč spal s Jaggerem a bál se o své sperma? A proč vážil jen 38 kilo?

 
Byl neskutečně barevnou osobností, žil několik různých životů. O Davidovi Bowiem by se daly popsat stohy papíru. Zde je pár zásadních zajímavostí o něm.
12.01.2016 16:50 |

podobné články

Osobnosti: David Bowie (204 článků)

Míša Ochotská se svlékla! Ve spodním prádle předvedla vyhublou postavu!

 
Bývalá moderátorka Michaela Ochotská (34) opět světu ukázala svou postavu, o které se popsaly už stohy papírů. Tentokrát jen ve spodním prádle odhalila křivky, které jedni chválí, druzí na dálku Míše vzkazují, aby se pořádně najedla... Její tělíčko evidentně vyvolává mnoho emocí. A Míša jím ráda provokuje.
26.02.2018 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (868 článků)

Důvod rozvodu Scarlett Johansson a Ryana Reynoldse

 
Zpráva o rozvodu herečky Scarlett Johansson a Ryana Reynoldse šokovala celý svět. Všichni se ptají, co je důvodem rozvodu. Jeden z přátel dvojice si pustil pusu na špacír a tak už máme jasno… Fanoušci herečky Scarlett Johansson jsou doslova šokováni zprávou o jejím rozvodu s manželem Ryanem Reynoldsem. Jak se ale zdá, právě fanoušci nesou [...]
21.12.2010 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Scarlett Johansson (292 článků) , Ryan Reynolds (164 článků)

Černoch (Úsvit): Bruselští úředníci zaslouženě dostali facku za svou nadřazenost

 
Referendum jako prvek přímé demokracie ukázalo, jak výborně funguje a díky němu Britové udělali tak zásadní rozhodnutí o své budoucnosti. Bruselští úředníci zaslouženě dostali facku za svou nadřazenost a jednání formou diktátu, často ignorující názory členských zemí ať šlo o kvóty, omezování držení zbraní nebo o regulace téměř všeho!
24.06.2016 13:50 |

podobné články

Helena Vondráčková: Naše svědky u soudu zastrašují!

 
O sporu Heleny Vondráčkové s její kolegyní Martou Kubišovou už byly popsány stohy papíru. Zrušené koncertní turné Golden Kids z loňského roku za sebou nechalo pachuť hořkosti na všech stranách a o finanční ztrátu se teď vede mezi Heleninou agenturou a Martou soudní pře. Každá z bývalých kamarádek obhajuje svoji pravdu a první bitva se blíží ke svému vyvrcholení. Jak vidí své šance na úspěch Helena Vondráčková? Jsou pro ni důležitější peníze, nebo čest? A nebojí se, že souboj s porevoluční ikonou Kubišovou může na jejím mediálním obraze způsobit pěknou paseku?
01.11.2009 02:30 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (929 článků) , Marta Kubišová (398 článků)

Pavel Pásek: Jirka s Ivetou vydělali miliony

 
Nikdo nebyl v poslední době tak často na titulních stranách novin a časopisů, jako Iveta Bartošová a Jiří Pomeje. O jejich lásce, rozchodu a finanční situaci byly v posledních měsících popsány snad stohy papírů . Jiří Pomeje je prý z rozchodu psychicky na dně a až do Vánoc relaxuje v exotickém Thajsku. Za peníze svého přítele, zámožného majitele kasina Pavla Páska, který poskytl Nedělnímu Aha! exkluzivní rozhovor.
06.12.2009 02:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1421 článků) , Iveta Bartošová (6694 článků) , Pavel Pásek (56 článků) , Pavel Pásek (78 článků)

Moderátor politikům "zakázal" grafy, ty se pak válely po zemi

 
Aktéři nedělní debaty Petr Nečas a Jiří Paroubek si do studia České televize přinesli stohy papírů s vytištěnými údaji. Měli je ve studiu poházené po zemi a během debaty se pro ně shýbali a ukazovali je do kamery.
11.04.2010 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků) , Petr Nečas (9260 článků)

Největší tajemství Adiny Mandlové: Do tajů sexu zasvětila mladičkého Rudolfa Hrušínského

 
Právě dnes je to dvacet let od smrti nejzářivější prvorepublikové hvězdy Adiny Mandlové (✝81). Pamětníci na ni dodnes vzpomínají jako na krásnou a pronikavě inteligentní ženu. O jejích milostných avantýrách dodnes kolují velké legendy. O zásadních partnerských a mileneckých vztazích největší prvorepublikové star se popsaly stohy papíru. Řada milostných epizod této postelové přebornice a půvabné krásky zůstává stále zahalena tajemstvím.
16.06.2011 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Hrušínský (206 článků) , Adina Mandlová (100 článků)

Chládek (ČSSD): Varování. Ministr Dobeš devastuje české školství

 
O připravenosti státních maturit už byly popsány stohy papírů. Za více jak rok kritických připomínek nebyl ministr Dobeš schopný reakce na odborné výhrady, které se ke státním maturitám vázaly.
27.06.2011 12:15 |

podobné články