Článek

Uprchlíci v Německu. Zhruba o osmině zaregistrovaných se nic neví

 
Zhruba o osmině běženců, kteří dorazili loni do Německa, tamní úřady nic nevědí. Sice se v zemi zaregistrovali, ale do přidělené ubytovny nikdy nedorazili. Uvedla to ČTK podle deníku Süddeutsche Zeitung.
26.02.2016 19:20 |

podobné články

Podobné články

Uprchlíci šmírují koupající se ženy. Města je učí, jak se mají chovat

 
Mužští uprchlíci narážejí na společenské rozdíly a západní přístup ženám. Po útocích ze Silvestra řeší úřady případy, kdy žadatelé o azyl šmírují nebo obtěžují ženy v krytých bazénech. Vstup na koupaliště jim tak postupně zakázaly radnice v německém  Bornheimu i finském Haukipudasu. Chtějí, aby se nejdříve naučili, jak se k ženám chovat. V Německu prý byla výchovná mise úspěšná a do bazénu od středy uprchlíci opět můžou.
19.01.2016 17:30 |

podobné články

Nejen uprchlíci v Německu, ale i Češi se umějí chovat jako nadržená zvěř! 7 věcí, které jste nevěděli o filmu Proč?

 
Události, které se staly o silvestrovské noci v Německu, šokovaly Evropu. Nadržení uprchlíci ze Sýrie a jiných států zde masově obtěžovali a znásilňovali německé ženy. Ale podobné chování známe i z českého kulturního prostředí. O podobných zvěrstvech, jaká se stala v Kolíně nad Rýnem, vypráví výborný film Proč?.
11.01.2016 08:51 |

podobné články

PRAVDA O ZNÁSILŇOVÁNÍ V NĚMECKU: TAHARRUSH GAMEA! Je to kulturní zvyk, který přinesli do Evropy uprchlíci

 
Hromadné obtěžování a znásilňování žen v Německu nebyl jen nějaký náhlý přestupek nebo trestný čin, jak se nám snaží namluvit politici. Je to bohužel kulturní zvyk, který svět muslimů zná pod pojmem taharrush gamea. Obtěžování žen na ulici je v arabské a muslimské kultuře velmi hluboce zakořeněno. Do Evropy tento zvyk přinesli uprchlíci. Dříve byly ženy hromadně obtěžovány třeba v egyptské Káhiře, nyní máme tento zvyk v Evropě.
12.01.2016 22:56 |

podobné články

Tom Cruise natočí Mission Impossible 4

 
Třikrát a dost herci Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Mission Impossible . Sám se počtvrté zhostí role neohroženého Ethana Hunta. Do kin by měl snímek vstoupit v květnu 2011 a na produkci se bude podílet také J. J. Abrams .
12.02.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (878 článků)

Uprchlíci se do Česka vracet nemusí. Chovanec žádá po Německu vysvětlení

 
Skupina 25 křesťanských uprchlíků z Iráku, kteří o víkendu odjeli z České republiky, zůstává v Německu. Požádali tam o azyl, informovala na policejním webu mluvčí cizinecké policie Kateřina Rendlová. Podle původní dohody měli Němci předat Iráčany v pondělí ráno české policii, nakonec německá strana svou žádost o převzetí cizinců vzala zpět. Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) bude chtít po Německu vysvětlení. Nechá si vypracovat i právní analýzu.
04.04.2016 12:10 |

podobné články

Obyvatelé Chebu vytvořili rekord v hromadném focení

 
Český rekord v počtu zaregistrovaných lidí na jedné fotografii vytvořili v pátek obyvatelé Chebu. Slovenský fotograf Miro Švolík jich zachytil přesně 950. Svými těly vytvořili číslici 950. Ta symbolizuje výročí od první zmínky o městě, které oslaví Cheb v příštím roce.
14.05.2010 16:20 |

podobné články

Plán B neexistuje, přiznal John

 
Vznik nové vlády a podpisy koaliční smlouvy závisí na několika tisících zaregistrovaných "véčkařích", přiznal v pátek ředseda Věcí veřejných (VV) Radek John.
09.07.2010 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2463 článků)

Na Steamu už hraje souběžně 5 milionů lidí

 
Valve slavnostně oznámili, že služba Steam překročila nedávno hranici 5 milionů současně přihlášených uživatelů. Celkem již Steam eviduje 35 milionů zaregistrovaných hráčů, kteří si v katalogu mohou vybrat z celkem 1800 her. Nejpopulárnější hrou na Steamu jsou momentálně stále Elder Scrolls V: Skyrim, po nichž následují evergreeny Team Fortress 2 a Counter-Strike....
30.11.2010 13:10 |

podobné články

První hodiny za kniplem ve World of Warplanes byly příjemné

 
Masivní úspěch arkádového válčení tanků jménem World of Tanks je nepopiratelný. Autoři z Wargaming.net se chlubí více než 20 milióny zaregistrovaných hráčů, a přestože je hra zdarma, skoro 30 procent hráčů utratí nějakou tu kačku za nadstandardní obsah. Taková čísla jim lze bez problému věřit. Pokud se zeptáte kohokoli, kdo se alespoň trochu věnuje PC hraní,...
18.07.2012 20:15 |

podobné články

ČT: Procedurální a technické podmínky pro pořady kandidujících subjektů

 
Česká televize je podle zákona povinna poskytnout všem subjektům zaregistrovaných do nadcházejících parlamentních voleb minimálně čtrnáct hodin bezplatně poskytnutého vysílacího času, a to v době začínající jedenáct dnů a končící osmačtyřicet hodin před zahájením voleb.
25.09.2013 15:05 |

podobné články

Mediaplány spotů všech subjektů v rámci předvolební kampaně vylosovány

 
Zápis z losování mediaplánů všech zaregistrovaných subjektů v rámci předvolební kampaně ČRo pro volby do PS PČR 2013
01.10.2013 13:35 |

podobné články

České dráhy přepravily na 5300 předhlášených vozíčkářů, nejvíc v historii

 
České dráhy v loňském roce zajistily 5 297 zaregistrovaných přeprav cestujících na vozíku, kteří si objednali přepravu prostřednictvím elektronického systému. Je to nejvíce v historii železniční dopravy.
17.02.2016 14:30 |

podobné články

Radek John válcuje i Babiše. Do Bruselu s kampaní za 200 milionů

 
VÍME PRVNÍ S neobvyklou kampaní před volbami do Evropského parlamentu přichází lídr Věcí veřejných Radek John. Pokud se stane europoslancem, tak prvních sto tisíc příznivců zaregistrovaných na jeho webových stránkách získá zdarma na rok asistenční kartu motoristy. Vzhledem k ceně karty se celkové náklady šplhají až ke dvěma stům milionům.
09.04.2014 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2463 článků)

Zaplať a budu tvůj přítel. Je to zvrhlé, říká psycholožka

 
Koupit si lze i přátelství. Stačí si na webu vybrat ze zaregistrovaných přátel a zaplatit.
19.06.2014 07:20 |

podobné články

Pomoci s přípravou k podzimním maturitám mohou video přednášky i online kurzy s herními prvky

 
Se začátkem školního roku se blíží i podzimní termín maturitní zkoušky. Od zavedení státních maturit ještě nedopadl žádný ročník tak špatně jako ten letošní – na jaře u zkoušky neuspěla téměř pětina studentů. K nim se přidá dalších 5 453 žáků v řádném a 726 v náhradním termínu. Celkový počet žáků zaregistrovaných k podzimní zkoušce je 20 129.
26.08.2014 13:45 |

podobné články

Ministryně Marksová: Evidujeme již 100 zaregistrovaných dětských skupin

 
Ministerstvo práce a sociálních věcí zaevidovalo 29. dubna již stou dětskou skupinu. Dětské skupiny v současné době nabízejí 1455 míst pro předškolní děti.
01.05.2016 20:05 |

podobné články

Průzkum: Loni vzniklo rekordní množství firem

 
Optimistický vývoj tuzemské ekonomiky v loňském roce podpořil rekordní zájem o zakládání nových firem. V průběhu roku 2016 vzniklo 28 837 nových společností, nejvíce od předkrizového roku 2007. Celkový počet firem v ČR se přesáhl 450 000 a meziročně se zvýšil o 4,8 procent. Téměř polovina firem zaregistrovaných v uplynulém roce má oficiální sídlo v Praze. K nejčastějším předmětům činnosti patří velkoobchod, služby a podnikání v oblasti nemovitostí. Informace vyplývají z databází a výpočtů poradenské společnosti Bisnode.
02.02.2017 13:40 |

podobné články

Elektronická sbírka Nejvyššího správního soudu si již našla své pravidelné čtenáře

 
Od ledna letošního roku má odborná i laická veřejnost možnost pročítat Sbírky rozhodnutí Nejvyššího správního soudu v nové elektronické podobě. O tom, že si za tak krátkou dobu získala tato podoba Sbírky své příznivce, svědčí 534 zaregistrovaných uživatelů i celkový počet návštěv eSbírky, který podle dostupných dat přesáhl v měsíci březnu 5200.
23.04.2017 11:40 |

podobné články

Ministr Brabec: V projektu Senoseč se podařilo propojit dobrovolníky s myslivci a zemědělci

 
Letošní senoseče jsou u konce. Projekt MŽP a ČZU Senoseč online běží úspěšně už třetím rokem a celkem zachránil před smrtí pod žacími stroji již na 1300 zvířat. Jen letos jich bylo přes 600. Přispěli k tomu významně i dobrovolníci, kterých je v této sezóně na portálu oproti loňsku zaregistrovaných skoro dvojnásobek.
16.07.2017 11:00 |

podobné články