Článek

Uplynulých 20 let pohledem našich peněženek: Jak jsme na tom?

 
Byla léta těsně po revoluci opravdu tak zlatá? Podle údajů statistiků se máme velmi dobře právě teď. Až na pár špatných let nám celou dobu rostly platy, úspory i investice. Byť máme i větší dluhy.
02.07.2016 12:05 |

podobné články

Podobné články

Uplynulých 20 let pohledem našich peněženek: Jsme bohatí a zadlužení

 
Byla léta těsně po revoluci opravdu tak zlatá? Podle údajů statistiků se máme velmi dobře právě teď. Až na pár špatných roků nám celou dobu rostly platy, úspory i investice. Byť máme i větší dluhy.
02.07.2016 05:05 |

podobné články

Test poctivosti: Češi si uřízli ostudu, víc peněženek vrátili i Rusové a Poláci

 
Nový test zkoumal poctivost obyvatel světových metropolí. Po městech rozmístil desítky peněženek a zjišťoval, kolik jich kde nálezci vrátí. Podívejte se, jak se zachovali Pražané.
24.09.2013 14:10 |

podobné články

Češi si od nového roku sáhnou hlouběji do peněženek. Za co si připlatíme?

 
Od začátku ledna se posouvá snížená sazba DPH z 10 na 14 procent. Licé si tak od nového roku sáhnou hlouběji do peněženek.
08.01.2010 16:10 |

podobné články

Češi si od nového roku sáhnou hlouběji do peněženek. Za co si připlatíme?

 
Od začátku ledna se posouvá snížená sazba DPH z 10 na 14 procent. Licé si tak od nového roku sáhnou hlouběji do peněženek.
28.12.2011 17:40 |

podobné články

Zloděje dopadli při dopravní kontrole! Feťák měl auto plné peněženek

 
Při náhodné policejní kontrole si brněnští policisté v autě všimli několika peněženek. Podle policie pocházeli z vloupání se do rodinného domu na Vysočině.
24.02.2012 12:50 |

podobné články

Vyzkoušely jsme: Hubnutí s jídelníčkem na míru

 
S různými dietami se dnes setkáváme nejenom na internetu, ale i v mnoha časopisech, nebo v rámci různých televizních rad. Samozřejmě ti, kteří jsou v této oblasti zkušenější, jasně vědí, že to není drastické hubnutí, které pomůže. Cílem k trvalému úspěchu je totiž změna našeho stravování. Především zdravá výživa, správně naplánovaná strava, eliminace všeho nezdravého, ale i dostatečné množství pohybu. To vše dnes hraje roli. A protože zhubnout jsme chtěli i my, vyzkoušely jsme službu Pestryjidelnicek.cz. Pojďte se podívat, jak nám to šlo. Jídelníček do dvou minut v emailu Samozřejmě aby mohla být naše strava skutečně kvalitní a správná, je třeba mít k dispozici jídelníček. Dnes však už není nutné navštívit dietologa nebo výživového poradce, protože vše lze získat online. Právě daná služba nám tuto možnost nabídla. V první řadě bylo třeba vyplnit několik základních údajů, a to především o tom, kolik chceme zhubnout. Následovalo jejich upřesnění, a to ve formě těchto informací: Naše aktuální hmotnost Naše výška Rok našeho narození Naše pohlaví To vše doplnily specifikace našeho zaměstnání, stejně jako informace o tom, jaký je náš zdravotní stav a jak často sportujeme. Poté už stačilo zadat několik kontaktních údajů a jídelníček odchází do naší mailové schránky. S možností osobních konzultací Co nás poměrně pozitivně potěšilo, to byl i fakt, že kromě jídelníčku bylo možné objednat se i na konzultaci zdarma. A to za účelem možnosti konkrétní specifikace našeho osobního dietního plánu, ale i za účelem podpory naší snahy přírodními produkty. Tuto službu jsme nevyužily a zůstaly jsme pouze u základní služby, kterou je dieta jídelníček. Přece jenom chceme zhubnout pouze pár kilo. Pro ty ženy, které však hledají cestu k výraznějšímu úbytku, váhy může být daná služba určitě plusem. A to třeba i pro podporu a potřebnou motivaci. Jak jídelníček vypadá? Za pár minut od odeslání jsme měli jídelníček v našem emailu a tak jsme začaly s jeho studováním. Rozhodně nás... Čtěte více Příspěvek Vyzkoušely jsme: Hubnutí s jídelníčkem na míru pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
19.06.2015 09:06 |

podobné články

Jak a čím si na podzim posílit imunitu?

 
Podzim je již skoro tady – alespoň tedy co se týče počasí a panujících teplot, kalendářně letošní rok začíná podzim až 22. září a my si tak na jeho oficiální kralování musíme ještě chvíli počkat. Vzhledem k rozmarnému počasí a jeho nepředvídatelným výkyvům rozhodně není od věci zamyslet se nad tím, jak si právě teď posílit imunitu, aby vás poletující bacily nezaskočily. Nechcete-li se s příchodem barevného podzimu doma potit v posteli, pít horký čaj a zásobovat své tělo prášky proti nachlazení, pak zůstaňte s námi a přečtěte si dnešní článek. Zamysleli jsme se nad tím, jak a čím si teď můžete posílit imunitu, aby vás neskolila chřipka ani jiné viry. Chcete vědět více? Pak čtěte dál! Jak a čím si posílit imunitu? Ačkoli podzim patří k nejkrásnějším obdobím, kdy jsou stromy vesele barevné a příroda se halí do pestré palety nejrůznějších odstínů, je rovněž velmi nevyzpytatelný a dokáže nás nemile překvapit výkyvy teplot, kdy se teplejší dny budou střídat s těmi chladnějšími. Předejděte bacilům, které teď na vás budou útočit ze všech stran s pomocí našich rad, jak posílit imunitu! Pozitivním pohledem na svět bacily odradíte! Nechceme vás přesvědčovat, abyste vzali lékárnu útokem a utratili balík peněz za různorodé vitamínové přípravky a léky, o jejichž účinnosti lze mnohdy pochybovat. Naše první rada je mnohem jednodušší – stačí pouze pozitivně myslet, dívat se na život s úsměvem a být jednoduše šťastní. Není nic lehčího, než zkrátka všechny starosti a podzimní neduhy hodit za hlavu a mít radost. Věřte nebo ne, ale bacily tím odradíte! Odpočívejte kdykoli to půjde! Bacily a viry nebudou mít sebemenší šanci, budete-li na jejich útoky dostatečně silní. Imunitu můžete posilovat i tak, že se jednoduše dobře vyspíte a nebudete se v otázce spánku šidit. Je až překvapivé, jak velký vliv má na naše zdraví, fyzickou i... Čtěte více Příspěvek Jak a čím si na podzim posílit imunitu? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
19.09.2016 06:00 |

podobné články

Budeme mít prázdné peněženky? Švédská banka chce zavést digitální měnu!

 
Pokrok nelze zastavit a vypadá to, že už za pár let by mohlo bankovkám i mincím odzvonit. Aspoň to plánuje švédská banka, která chce zavést digitální ekronu. Zatím pouze jako doplněk k mincím a papírovým penězům, ale za pár let by mohly peníze z našich peněženek zmizet nadobro.
16.11.2016 20:05 |

podobné články

Zase sáhneme hlouběji do peněženek! Za Natural 95 zaplatíme téměř 38 korun

 
Češi zase tankují dražší benzin než v uplynulých týdnech. Ceny lámou rekordy a nezadržitelně se blíží k psychologické hranici 40 korun.
23.04.2012 11:55 |

podobné články

Pražská ČSSD plná mrtvých duší. Multifunkční Hodek a neznámý exposlanec Adámek v područí Pocheho. Praze 10 hrozí vlivový zánik

 
Vinou totálního propadu v uplynulých parlamentních volbách chybí ČSSD nejen hlasy voličů, aby mohla vést při povolebním vyjednávání důstojnější roli, ale hlavně peníze od státu za odevzdané, respektive neodevzdané hlasy. Dluhy jsou velké a perspektiva zlepšení v nedohlednu. Před únorovým sjezdem, kde by si ČSSD měla zvolit nové vedení, začíná být navzdory chmurné budoucnosti velmi živo. Mocenský boj je podle našich informací v plném proudu. To platí především o hlavním městě. Navzdory velmi špatným metropolitním výsledkům v uplynulých volbách se o Praze opět začíná mluvit. A nejde o příjemná témata. Mrtvé duše mezi členy, zdá se, že jen v Praze jich může být více jak polovina, získávání podpory pro jednotlivé ne zrovna úspěšné kandidáty do vedení ČSSD, zkrátka tvrdý mocenský boj.
22.01.2018 14:05 |

podobné články

Jaká bude Dívka léta 2013? Tyhle brunety vás uhranou pohledem!

 
Do soutěže Dívka léta 2013 jste poslaly už desítky fotografií. Z pláže, ateliéru, z domova i ze světa. Jedna dívka je krásnější než ta druhá. Na jedné straně brunety, na druhé blondýnky. Jako by to bylo v módě, protože se zrzavou – lví hřívou – se přihlásila pouze jedna dívka. Dnes jsme vybrali tři brunety – uhranou vás svým pohledem?
20.07.2013 06:10 |

podobné články

Změny od ledna 2010, které se dotknou našich peněženek

 
Úsporný balíček, který na příští rok připravila vláda se dotkne všech lidí žijících v Česku. Zvýšení DPH o procento, nebo zvýšení spotřební daně u paliv a alkoholu jsou jen části balíčku, který má zabránit nebezpečnému růstu deficitu státního rozpočtu.
01.01.2010 00:00 |

podobné články

Platební karty se stěhují z peněženek do mobilů

 
Platební karty jsou dnes naprosto běžným prostředkem platebního styku a jejich obliba stále roste napříč všemi věkovými skupinami. První platební karty se objevily v ČR před 20 lety a za tu dobu se stabilně zabydlely v našich peněženkách. A nejenže se zabydlely, ale úspěšně se nám v peněženkách rozmnožují a dnes již neslouží pouze pro výběr hotovosti, ale nabízejí mnohem více.
26.10.2011 15:10 |

podobné články

Ptali jste se ON-LINE ekonomky! Přichází nová krize?

 
Hostem on-line rozhovoru bude ekonomka Michaela Ševčíková. Ptejte se jí na cokoli, co se týká zdražování, našich peněženek, úspor, eura, koruny, ekonomické krize a jejích vyhlídek či dopadů na naše příjmy i výdaje.
02.12.2011 19:20 |

podobné články

Kam mizí naše peníze? Přečtěte si, za co utrácíme!

 
Většině z nás se zdá, že na konci měsíce máme na účtech stále méně a méně peněz. Kam se ale korunky z našich peněženek dokutálí? Český statistický úřad to spočítal. Průměrná domácnost za každého člena utratí měsíčně 11 693 korun. Největší výdaje padnou na bydlení a energie (2224 Kč), potraviny včetně nápojů (1995 Kč) a dopravu (1072 Kč). Nejméně utratíme za vzdělání (57 Kč), zdraví (294 Kč) a alkohol (282 Kč). Blesk statistiku rozpitval.
16.07.2012 10:35 |

podobné články

Kalousek si chce došlápnout na nepoctivé čerpadláře: Zdraží benzin a zruší malé pumpy!

 
Několikamiliardové úniky na daních donutily ministerstvo financí k razantnímu výmyslu a majitelé čerpacích stanic teď asi klidně usínat rozhodně nebudou. Některým dokonce hrozí, že pumpy budou muset zavřít. Tak jako tak se to dotkne našich peněženek.
14.05.2013 19:35 |

podobné články

Poche (ČSSD): Naše světlé zítřky se skrývají v energetice

 
Mezi nejčastější hodnoty, které lidé jmenují v nejrůznějších průzkumech, patří zdraví, bezpečí a osud našich peněženek. Všechny tyto hodnoty jsou ohroženy, kdykoliv se stane nějaký nečekaný problém v odvětví energetiky.
08.05.2014 10:20 |

podobné články

Možná nás čeká další krize, varoval ekonom. Zmínil sankce proti Rusku a český export

 
Zatímco politici a média řeší zahraniční vztahy a situaci na Ukrajině, redakci ParlamentníchListů.cz zajímal také obsah našich peněženek. Projeví se konečně onen slibovaný ekonomický růst i v kapse každého z nás? Ekonomové se v názorech různí. Někteří tvrdí, že se máme těšit na rok 2015, ekonom Jaroslav Šulc ale nevylučuje ani návrat krize.
31.07.2014 21:26 |

podobné články

Topná sezóna je tady! Čím topit? Za kolik? KALKULAČKA CEN

 
V Česku opět začala topná sezóna a to se také promítne do našich peněženek. Neplatíte za vytápění příliš? Ověřte si to s kalkulačkami cen plynu a elektřiny na TN.cz.
08.10.2014 11:02 |

podobné články