Článek

Únosce a vrah mladé dívky v Německu si hrál na Čecha

 
Německo se doposud nemůže vzpamatovat z případu únosu a vraždy sedmnáctileté dcery podnikatele. Jeden z únosců, který telefonicky požadoval výkupné ve výši 1,2 milionu eur ( asi 32,5 milionu korun) se snažil předstírat, že je Čech a dívka, že se nachází na našem území. 
19.08.2015 17:11 |

podobné články

Podobné články

V Ženevě přistálo unesené letadlo s 200 cestujícími, policie únosce zadržela

 
Neznámý únosce se dnes zmocnil dopravního letounu etiopských aerolinií Boeing-767 a přinutil pilota přistát na letišti v Ženevě. Policisté po přistání únosce zadrželi, nikdo při incidentu nebyl zraněn. O motivech únosu ani totožnosti únosce zatím není nic známo.
17.02.2014 09:25 |

podobné články

Šokující detaily: Únosce tří Američanek hrál v kapele s příbuznými jedné z obětí

 
Únosce Ariel Castro (52), který skoro "deset let držel ve sklepě dívky Ginu DeJesus, Michelle Knight a Amandu Berry":http://www.extra.cz/pribeh-jako-z-filmu-americka-policie-objevila-tri-zeny-ktere-byly-uneseny-pred-deseti-lety, hrával v amatérské kapele s bratranci nejmladší z obětí Giny DeJesus.
12.05.2013 19:50 |

podobné články

Únosce, který v SR unesl dva policisty, nepřežil zásah komanda

 
Únosce, který od nedělního večera zadržoval dvojici policistů, nepřežil dnešní osvobozovací zásah policejního komanda. Podle zpravodajského serveru čas.sk to řekl mluvčí policejní prezidia Martin Korch. První informace udávaly, že únosce byl postřelen. Dvojice zadržovaných policistů vyvázla bez zranění.
12.07.2010 10:30 |

podobné články

Když byl únosce ve vězení, hlídala dívku jeho manželka

 
Vyšetřování únosu a věznění americké dívky pokračuje. Zjistilo se, že v době nepřítomnosti únosce hlídala vězněnou Jaycee Lee Dugardovou jeho manželka.
03.09.2009 08:45 |

podobné články

Únosce policistů možná utekl do zahraničí

 
Uprchl »únosce policistů« ze země? Kriminálka to nevylučuje. Martin Šašinka alias Novák (33), který v Havířově zneškodnil dvoučlennou hlídku, se v zahraničí vyzná. Před sedmi lety se podílel na přepadení klenotnictví v Německu.
03.06.2009 19:45 |

podobné články

Vrah Nikoly (†20) tělo ukrýval, pak ho pohodil v lese

 
V případu vraždy mladé Slovenky Nikoly Beblavé se objevily další šokují informace. Vrah tělo mladé dívky ukrýval na neznámém místě. Do lesa za obcí Čáčov ho přivezl až loni v listopadu, aby zmátl kriminalisty.
15.03.2011 07:55 |

podobné články

Honička Čecha s německou policií: Ukradl auto, ujížděl, naboural policejní auta

 
Kvůli krádeži vozu v Německu pronásledovala ve čtvrtek německá policie přes hranice Čecha (37), který blízko Karlsruhe odcizil vůz Škoda Octavia. Muž, jenž má zákaz řízení, před hlídkami ujížděl už v Německu, zadržet se ho podařilo až na českém území. Během honičky narazil do německých policejních vozů.
03.01.2014 12:30 |

podobné články

Clevelandský únosce tří žen a vrah Ariel Castro: Dostal doživotí! Na svobodu se už nedostane

 
Američan Ariel Castro byl odsouzen k doživotnímu vězení za únos, zadržování, znásilňování a trýznění tří žen v Clevelandu. Soud jej uznal vinným také z vraždy, neboť přiměl jednu z žen k potratu. Většinu zločinů Castro doznal, prohlásil však, že vrah není, a obětem se omluvil.
01.08.2013 20:15 |

podobné články

Vrah Elišky chtěl zabít i další dívky! Na řadě byla kamarádka, která se ho zastávala

 
Sériovým vrahem ve 14 letech? Daniel B., který letos na Valentýna v Teplicích ubodal svou o rok starší přítelkyni Elišku, údajně plánoval zabít i další dívky. Jeho matka přitom pro něj už na podzim žádala ústavní léčbu, systém ale selhal a budoucí vrah zůstal na svobodě.
09.03.2016 08:25 |

podobné články

Natascha Kampusch získala auto a dům svého únosce

 
Natascha Kampusch získala auto svého únosce Wolfganga Priklopila stejně jako dům, v němž ji duševně narušený pachatel osm a půl roku držel.
15.07.2009 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Natascha Kampusch (38 článků)

Únosce policistů zabilo komando

 
Únosce policistů je po smrti. Martin Šašinka alias Novák (†34), který v květnu v Havířově odzbrojil, zneškodnil a unesl dvoučlennou hlídku v jejím autě, zahynul při přestřelce se slovenskou policií. Ta, poučená blamáží českých kolegů, se zesměšnit nenechala a s ozbrojeným gangsterem se nemazlila.
30.07.2009 20:50 |

podobné články

Únosce Jaycee: Své ženě chtěl vypíchnout oči!

 
Na šíleného únosce Jaycee Phillipa Garrida (58) se začínají valit další odhalení, která mu mohou je přitížit. Ukázalo se, že před školou špehoval sedmileté holčičky. Sám se také policistům přiznal se svými sexuálními fantaziemi!
02.09.2009 16:45 |

podobné články

Slovenský únosce(†28): V Česku zabíjel při přepadení!

 
Slovenský únosce Martin Heka (†28), který v okrese Šaľa zadržoval policisty a nakonec zemřel po zásahu odstřelovače do hlavy, unikal před vězením. To mu hrozilo za zabití, které spáchal v Česku!
13.07.2010 17:51 |

podobné články

Filipínská policie zastřelila únosce. Umírali i rukojmí

 
Nejméně osm lidí zahynulo při únosu autobusu s 25 cestujícími v centru Manily, ke kterému došlo v pondělí. Mezi mrtvými je sedm turistů z Hongkongu a únosce.
23.08.2010 15:25 |

podobné články

Natascha: Únosce četl Hitlera a musela jsem mu říkat vůdce

 
Osm let ji měl doma zavřenou jako zvíře. Rakušanka Natascha Kampusch (22) napsala o době, kterou strávila v rukách Wolfganga Priklopila (†44), knihu s názvem »3096 dní«. Blesk.cz vám z ní přináší další ukázku. Natascha vzpomíná na to, jak ji psychicky vyšinutý Priklopil mučil, bil a nechával hladovět. V knize mimo jiné popisuje svého únosce jako fanatického obdivovatele Adolfa Hitlera, který četl Mein Kampf a pod pohrůžkou surového bití ji nutil říkat mu můj vůdce.
08.09.2010 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (582 článků) , Natascha Kampusch (38 článků)

Lhůta pro únosce Aničky vypršela

 
Rozrušený, s očima plnýma úzkosti a chvějícím se hlasem vystoupil v televizi otec devítileté Aničky Janatkové, která se ve středu ztratila při cestě ze školy. Obrátil se přímo na možné únosce své dcery. Lhůta, kterou jim dal do dnešních dvanácti hodin, však vypršela a Anička je stále nezvěstná.
16.10.2010 20:15 |

podobné články

Turci osvobodili unesený trajekt! Únosce zabili

 
Turecká armáda v sobotu ráno v Marmarském moři zabila únosce trajektu s 24 lidmi na palubě, informují agentury Reuters a AFP. Rukojmí byla převezena do bezpečí.
12.11.2011 08:55 |

podobné články

Němci vzkázali: Přijeďte si pro Michalku, předtím zkoumali, zda pravým otcem není únosce!

 
Německá policie udělala testy DNA. Ty potvrdily, že jde skutečně o unesenou Michalku z Ústní nad Labem. Testy DNA určily, že skutečný otec je v Česku a vyvrátily se tak spekulace, že biologickým otcem miminka je sám únosce!
13.07.2012 17:20 |

podobné články

Šestnáctiletá dívka si po internetu objednala vlastní únos

 
Soudy ve Švédsku osvobodily dvaatřicetiletého muže, jenž unesl šestnáctiletou dívku, svázal ji a odvezl sto kilometrů od jejího domova. Dívka únosce udala smskou svým rodičům, kteří kontaktovali policii. Ta muže zatkla a okamžitě uvalila do vazby. Po 14 dnech je ale jasné, že dívka si únos přála a na internetovém chatu se na něm s mužem domluvila. Únosce byl propuštěn a osvobozen.
20.07.2012 08:25 |

podobné články