Článek

Uniklo ze scénáře: Největší změny v historii Ordinace!

 
Škatulata hejbejte se! Už na podzim rozvíří vody kamenické nemocnice řada nových postav. Jednou z prvních, která se v Ordinaci v růžové zahradě 2 objevila už včera – v posledním díle před letní pauzou, je Michaela Badinková (37). Jak ovlivní životy ostatních hrdinů? Kdo další se v seriálu objeví a kdo končí?
17.06.2016 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Badinková (88 článků)
Podobné články

Uniklo ze scénáře Ordinace v růžové zahradě 2: Šťastný půjde před soud!

 
Zdravotní bratr Filip Vajner v podání herce Filipa Tomsy (26) se vrací do »nováckého« seriálu Ordinace v růžové zahradě 2! A podle scénáře, který se nám podařilo získat, poplete hlavu hned několika sestřičkám. A co dalšího čeká hrdiny seriálu? Tak například Dalibor Frynta (Jan Šťastný) půjde kvůli havárii k soudu...
15.06.2010 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Filip Tomsa (47 článků) , Filip Vajner (4 články)

Princezna ze mlejna míří do Ordinace, Andrea Černá si zahraje sestru

 
Herečka Andrea Černá, kterou diváci znají jako Elišku z oblíbené pohádky Princezna ze mlejna, posílí tým seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Andrea Černá ztvární roli zdravotní sestřičky Heleny Hradecké. Další články k tématu: VIDEO: Krásky z Ulice a Ordinace odhodily svršky a ukázaly sexy těla Pro české buchty mám slabost, říká Vietnamka z Ordinace Nguyenová Hvězdy Ordinace 1. máj dodržují, lásku si ale vyznávají celý rok MÓDNÍ POLICIE: Výstřední Štěpánová z Ordinace se na ranči šetřila
25.03.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Černá (16 článků) , Eliška Černá (8 článků)

Ordinace v růžové zahradě 2: Uniklo z tajného scénáře! On všechno rozbourá!

 
Fanoušci »novácké« Ordinace v růžové zahradě si již zítra přijdou na své! Oblíbený seriál se vrací na obrazovky po prázdninové přestávce a díky novým tvářím s sebou přinese spoustu zvratů! Za nimi bude stát především nováček Jan Kanyza (62, Viktor Hofman), který coby vlivný ředitel Kamenické nemocnice pořádně zahýbá osudy stávajících herců! Kdo kvůli němu odejde ze seriálu? A jaké milostné pletky nás čekají?
23.08.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kanyza (76 článků)

Uniklo ze scénáře Ordinace: Místo dítěte přijde smrt!

 
Nevyléčitelná nemoc připravila hvězdu Ordinace v růžové zahradě 2 Kláru Cibulkovou (42) o roli. Jako lékařka Andrea Hanáková zemře za dramatických okolností.
04.04.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Klára Cibulková (48 článků)

Uniklo ze scénáře Ordinace: Koho čeká dramatická smrt? Chystá se už i funus!

 
Diváci Ordinace v růžové zahradě 2 jsou každý týden jako na trní, jaký zvrat si pro ně scenáristé zase připravili. Nyní vyšlo najevo, že v příštích dílech čeká jednu z hlavních postav smrt za dramatických okolností!
04.04.2018 18:25 |

podobné články

Nováková–Fuitová je těhotná! Přepisují se scénáře Ordinace!

 
Herečka Kristýna Nováková – Fuitová (26), která v seriálu Ordinace v růžové zahradě hraje zdravotní sestru Tvrdíkovou je těhotná! Zpráva zaskočila hlavně scénáristy seriálu, protože pro ně je teď sestřička Tvrdíková jednou z hlavních postav a proto se musí přepisovat scénáře!
29.05.2009 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Fuitová-Nováková (11 článků)

Poslední díl Ordinace před prázdninami: Ze scénáře unikly pikantnosti příštích dílů!

 
Věrní diváci Ordinace v růžové zahradě 2, připravte si na dnešní večer kapesníčky. Oblíbený seriál totiž odehraje poslední předprázdninový díl. Blesku se ale podařilo zjistit už nyní pikantnosti, které unikly ze scénáře. Víme, co se bude dít na podzim...
19.06.2014 20:05 |

podobné články

Pro české buchty mám slabost, říká Vietnamka z Ordinace Nguyenová

 
Třiadvacetiletá Ha Thanh Nguyenová je novou posilou novácké Ordinace, na níž se měla původně podílet jen jako poradkyně. Místo toho dostala roli, za kterou je nyní vděčná. V rozhovoru pro iDNES.cz otevřeně mluví o svém vietnamském původu i o tom, proč nemá ráda české omáčky. Další články k tématu: RECENZE: Dost! I z Obchoďáku se klube další Ordinace Hvězdy Ordinace 1. máj dodržují, lásku si ale vyznávají celý rok MÓDNÍ POLICIE: Výstřední Štěpánová z Ordinace se na ranči šetřila
04.10.2012 01:10 |

podobné články

Víme, kdo zemře v zítřejším díle Ordinace v růžové zahradě! Popraví tvůrci konečně nemastnou neslanou Gábinu Šímovou?

 
"Ordinace v růžové zahradě":http://www.extra.cz/tema/ordinace-v-ruzove-zahrade po vánoční pauze pokračuje a diváci čekají, že "po smrti Magdy Mázlové":http://www.extra.cz/ordinace-v-ruzove-zahrade-ocima-extra-cz-magda-mazlova-zemrela-pro-ceske-divaky-je-to-vetsi-tragedie-nez-smrt-nelsona-mandely-a-paula-walkera-dohromady dají scénáristé s úmrtími chvíli pokoj. Ale oni se rozhodli udělat z Ordinace takovou českou verzi Vražd v Midsomeru a zamordovat další postavu.
15.01.2014 16:55 |

podobné články

Spisovatel a producent se hádají, kdo napsal scénář Habermannova mlýna

 
Soudní dohru budou mít pravděpodobně spory o autorství scénáře k úspěšnému filmu Habermannův mlýn, který má na základě nominací šanci získat až šest Českých lvů. Autor románové předlohy a několika verzí scénáře Josef Urban se cítí podveden německým producentem Karlem Dirkou. Ten jej totiž jako autora scénáře neuvedl v titulcích a Urbanovi hrozí to, že o nominaci na prestižní ocenění či samotnou sošku za nejlepší scénář přijde.
03.03.2011 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Karl Urban (8 článků)

Uniklo ze scénáře: Kostková odjede na stáž a strhne lavinu odchodů!

 
Odchod herečky Terezy Kostkové (34) z  Ordinace v růžové zahradě, nejsledovanějšího seriálu současnosti, nebude tak hladký, jak se zdálo.
25.03.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kostková (687 článků)

Uniklo ze scénáře: Kdo zemře v Ordinaci? Podívejte se, co neukáže ani televize

 
Už zítra večer zažije Ordinace v růžové zahradě další tragédii. Deníku Aha! se podařilo získat exkluzívní informace ze zákulisí včetně fotografií z vystřižené scény. Smrt v tratolišti krve si v Ordinaci v růžové zahradě najde největšího »hajzla« v Kamenici.
15.01.2014 09:40 |

podobné články

Uniklo ze scénáře: Sebevražda v Ordinaci!

 
Stejně jako podvedený pan Zajíc z Ordinace v růžové zahradě má plnou hlavu starostí s bydlením i jeho představitel Jiří Wohanka (67). Peníze vydělané díky seriálu investuje do domu, který si staví vlastníma rukama. Teď mu ale zdroj příjmu vyschne – v Ordinaci totiž končí!
07.05.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Wohanka (2 články)

Co uniklo ze scénáře Ordinace: Chystá se velkolepá svatba!

 
Téměř 10 let v Ordinaci v růžové zahradě v roli primáře Čestmíra Mázla se podepsalo na milostném životě Petra Rychlého (48). Po jeho boku se vystřídalo nespočet manželek a milenek. Deník Aha! zjistil, že Rychlý v tomto duchu hodlá pokračovat!
20.06.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (312 článků)

Ordinace odstartuje svatbou! Štěpánová si vydupala vlastní šaty. Co ještě uniklo ze scénáře?

 
Miluje svatby, ale nesnáší bílou barvu. Bára Štěpánová (54) alias vrchní sestra Babeta Trefná se dnes bude v Ordinaci v růžové zahradě 2, která se po prázdninách vrací zpátky na obrazovky, vdávat. Ale stejně jako před pěti lety na své opravdové veselce, nebude klasická nevěsta…
26.08.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (171 článků)

EXKLUZIVNĚ! Milan Bahul: Známe důvod jeho odchodu z Ordinace! Amputace nohy!

 
Nová série populárního seriálu televize Nova Ordinace v růžové zahradě 2 startuje až zítra a deník Aha! již dnes exkluzivně přináší největší tajnosti, která unikly ze scénáře! Proto už víme, proč ze seriálu musí zmizet Milan Bahul (49), který ztvárňoval doktora Pusenského...
23.08.2010 12:05 |

podobné články

Předpověď eXtra.cz: Co se bude dít v další sezoně seriálu Ordinace v růžové zahradě?

 
Čestmíra Mázla, toho času potřetí ovdovělého, "zhrouceného":http://www.extra.cz/ordinace-v-ruzove-zahrade-ocima-extra-cz-trojnasobny-vdovec-mazl-zrusil-vanoce-ted-bude-truchlit-jeste-pul-sezony a stále více plešatějícího posledního mohykána staré dobré "Ordinace":http://www.extra.cz/tema/ordinace-v-ruzove-zahrade z časů Gity, Kamily a Čížka, klofne kamenická "ramlice":http://www.extra.cz/tema/ramlice Renata, která nepochodí u Suchého se svým očekávaným potomkem, protože jejich vztah rozebere žárlivá zaprdlá Zdenička a pošahaná Lepařová s mentalitou desetiletého dítěte z pomocné školy.
06.01.2014 18:00 |

podobné články

Černé pásky i symbolický „pohřeb“: Praktičtí lékaři zavřou protestně ordinace

 
Praktičtí lékaři, kteří v úterý protestují mimo jiné nošením černé pásky, žádají méně byrokracie a víc peněz pro své ordinace. Peníze, které od zdravotních pojišťoven dostanou, nejsou prý jejich plat. Platí mzdu sestry, provoz ordinace a další výdaje, řekl v rozhovoru Petr Šonka, předseda Sdružení praktických lékařů. Doktorům, zubařům a ambulantním specialistům vadí to, že ministerstvo navyšuje peníze hlavně nemocnicím. Vadí jim také nárůst povinností, které na ně stát klade. Od ledna 2018 musí povinně posílat recepty elektronicky, od března i evidovat tržby. Sdružení proto vyzvalo své členy, aby 18. října na jeden den zavřeli své ordinace.
10.10.2017 09:55 |

podobné články

Nejdražší herec v historii Česka? Největší nepřítel Ládi Hrušky si přišel na pořádný balík

 
Když před ním řeknete jméno nováckého kuchtíka Ladislava Hrušky  (36) , vyskočí mu kopřivka a udělá se mu pořádně mdlo! Zdeněk Pohlreich  (57) , hvězda Primy, které se nelíbí , že „televizní vařič“ bez talentu učí diváky připravovat pokrmy, aniž by měl vzdělání, se dal na hereckou dráhu. V nedělních Vinařích má scénu dlouhou osmatřicet vteřin a podle toho, co uniklo ze štábu, je asi nejdražším hercem v české historii!
15.12.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (466 článků)