Článek

Unikátní průzkum: Jak Češi vnímají boháče!

 
Boháči jsou povrchní nafoukanci, kteří se k ostatním chovají povýšeně! To si podle průzkumů myslí 61 procent lidí v Česku. Je v tom ale háček! Mnozí z nich by se sami »nadutými zbohatlíky« chtěli stát.
04.12.2015 05:10 |

podobné články

Podobné články

Zemana lidé vnímají pozitivněji než Klause, ukázal průzkum

 
Průzkum společnosti STEM ukazuje, že Miloš Zeman bude podle názoru občanů lepším prezidentem, než býval Václav Klaus, věří v to 55 procent občanů. Šetření také ukázalo, že Zemanovi věří více lidí, kteří svou sociální situaci vnímají jako špatnou. U Klause tomu tak nebylo. Diametrálně se liší také názory stoupenců pravicové vlády a levicové opozice.
27.03.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Miloš Zeman (20433 článků)

Průzkum: Vysokoškolští studenti mají v oblasti vedení a manažerských pozic vysoké ambice

 
Jedna z oblastí, kterou se Česká manažerská asociace (ČMA) v posledním roce intenzivně zabývala, je mladá generace a aspekty jejího fungování v rámci manažerského a firemního prostředí. Na konci roku 2016 nechal Klub mladých manažerů ČMA zpracovat výzkum, který měl za cíl zjistit, jak vysokoškolští studenti vnímají své manažerské schopnosti, jaké mají představy o svém budoucím povolání a jak vnímají ideálního manažera a manažerské schopnosti jako takové. Data sbírala a vyhodnotila agentura IPSOS, členská firma ČMA.
22.02.2017 10:30 |

podobné články

Totální propad Merkelové v očích občanů České republiky

 
Ze zahraničních osobností vnímají Češi nejpříznivěji papeže Františka a slovenského premiéra Roberta Fica. Dobře si vede také britský premiér David Cameron. Uvedla to agentura STEM. Od posledního průzkumu v roce 2013 si výrazně pohoršila německá kancléřka Angela Merkelová. O něco menší pokles zaznamenal také americký prezident Barack Obama, v jeho případě ale stále převažují kladná hodnocení. Ruského prezidenta Vladimira Putina Češi vnímají spíše negativně.
26.01.2016 18:01 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3031 článků) , Angela Merkelová (2093 článků) , Barack Obama (2407 článků) , David Cameron (315 článků) , David Cameron (315 článků) , David Cameron (205 článků) , Robert Fico (850 článků) , David Cameron (180 článků)

To NEJstrašnější z Plesu v opeře: Spartakiádnice Kynychová, trapas megahvězdy a kručící břicha!

 
Ples v Opeře. Asi nejslavnější z plesů, které se v každoročně v Česku konají. Pro celebrity, byznysmeny a boháče je to příležitost, jak se ukázat a třeba i uzavřít nějaký ten kšeftík. Obyčejní Češi to velmi často vnímají jako čistě snobskou záležitost...
08.02.2015 12:05 |

podobné články

Češi mají Romy za lenochy a muslimy za násilníky, ukázal průzkum

 
Nemorální a líní, těmito slovy Češi označují v průzkumu Sociologického ústavu Akademie věd Romy. Češi je vnímají z vybraných národů a etnik nejhůř. Nejvíc násilničtí jsou v očích obyvatel ČR muslimové, kteří jsou v průzkumu zařazeni mezi národy. Toto hodnocení je výsledkem přesvědčení Čechů o vrozené nižší inteligenci některých etnik a národů a nadřazenosti některých kultur, uvedli autoři průzkumu.
16.12.2015 19:30 |

podobné články

Majitelka představila supertrezor pro boháče: Zlato jim ohlídají muži z URNY

 
Obří trezory pro boháče i luxusní víkendové domy. Daniela Kuchtová staví u západočeské Ptyče stavbu, která spolkne přes miliardu korun a cílí na movité klienty. Dnes tohle veledílo představili developeři. A prozradili, jak to dál se stavbou bude probíhat.
09.09.2014 12:35 |

podobné články

Předsudky vůči bohatství: Češi nemají rádi boháče, ale sami se jimi chtějí stát, ukázal průzkum

 
Více než tři čtvrtiny Čechů mají předsudky vůči bohatým lidem. Celých 61 % lidí souhlasí s tvrzením, že bohatí jsou namyšlení a chovají se povýšeně. Vůči movitým lidem jsou sice Češi zaujatí, přitom by se ale bohatými chtěli sami stát.
17.01.2016 17:06 |

podobné články

Chlupatí miláčci naivistického malíře Aloise Boháče

 
Málokteré město se dovede tolik nadchnout pro výstavu jako letošní letní Volyně. Nadšení budí figurky z obrazů tamního rodáka Aloise Boháče, který sice zemřel před šedesáti pěti lety, ale jeho styl naivizující malby působí velmi současným dojmem.
14.08.2010 13:00 |

podobné články

Hanychová: Že není zlatokopka? V Hiltonu lovila boháče!

 
Ještě nedávno lovila modelka Agáta Hanychová (25) boháče pouze v klipu slovenského rapera Rytmuse. „Jsi vyj…ná zlatokopka,“ opakoval jí za zády s drsným výrazem Rytmus. Celý jeho klip byl vlasně jen neustálým sledem urážek na slečny, které si užívají peníze svých bohatých partnerů. Agátě se to asi zalíbilo natolik, že by nějakého milionáře chtěla taky.
20.12.2010 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2549 článků)

Sexy misska Králová: Sbalila boháče!

 
Plný výstřih Miss ČR 2005 Lucie Králové (zítra 29) funguje jako spolehlivá vábnička na boháče!
17.02.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Králová (299 článků)

Michaela Ochotská zase ulovila boháče: Téhle kočce přebrala manžela!

 
Jako by snad měla čuch na boháče. Moderátorka »nováckých« Televizních novin Michaela Ochotská (26) má nového muže – a rozhodně to není žádný chudák.
20.09.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (868 článků)

Nádherná finalistka Miss ukázala ňadro a už v sobotu se bude vdávat. Bere si neuvěřitelného boháče

 
Pánové, kochejte se. Ještě dva dny bude jedna z nejkrásnějších českých modelek svobodnou slečnou. Nádherná finalistka České Miss 2008 Aneta Faitová se bude již tuto sobotu vdávat a bere si pořádného boháče.
04.07.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Faitová (3 články)

Tak to nikdo nečekal: Šárka Vaňková opustila starého boháče a našla si mladšího boháče

 
"Šárka Vaňková":http://www.extra.cz/tema/sarka-vankova (25) je zpěvačka, jejíž kariéra skončila zhruba týden po výhře v SuperStar. Navíc to bylo před tolika lety, že snad ještě ani neexistovaly peníze a vlastně je div, že si její jméno ještě vůbec někdo pamatuje.
21.08.2013 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Vaňková (207 článků)

Milionář Červín na útěku: Jeho ex Kautmanová klofla italského boháče!

 
Zatímco její bývalý manžel a podnikatel Michal Červín (42) stále uniká trestu a nástupu před vězením, Barbara Kautmanová (35) vrká s novým milencem. Sebevědomá blondýna z reality show Vem si mě klofla dalšího boháče. Tentokrát italského automobilého závodníka.
02.04.2014 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Barbara Kautmanová (80 článků) , Michal Červín (119 článků)

Jakub Cigler: Doufám, že jmenování Ondřeje Boháče do čela IPR bude znamenat stabilizaci

 
Vyjádření ke jmenování Ondřeje Boháče ředitelem IPR
14.12.2016 09:45 |

podobné články

Magda (†27) jela do Egypta jako společnice pro boháče, tvrdí detektivní kancelář

 
V případě záhadné smrti Magdy (†27) v Egyptě se objevily nové šokující důkazy! Mladá Polka se podle těchto informací stutečně měla stát obětí obchodu s bílým masem. Do Egypta mohla být poslána jako společnice pro místního boháče. A když nechtěla poslouchat, tak ji zabili! Policie už dříve potvrdila, že se zabývá i touto teorií.
19.05.2017 05:15 |

podobné články

Češi jsou 20 let po listopadu spokojeni, mají však výhrady

 
U příležitosti 20. výročí konce komunistického režimu v tehdejším Československu se sociologové zaměřili na to, jak Češi vnímají proběhlé změny a zda se jim takříkajíc nestýská po minulosti. Největší skupina občanů (45 procent) má za to, že dnešní poměry jsou lepší než před rokem 1989. Lidé oceňují zejména přístup k informacím, možnost cestovat a svobodně žít. Rozsáhlý průzkum zveřejnilo CVVM.
04.11.2009 10:00 |

podobné články

Politologové: Lidé vnímají eurovolby jako volby druhého řádu

 
Na zřejmě rekordně nízké účasti při volbách do Evropského parlamentu se podepsalo to, že je Češi vnímají jako něco, co je jim vzdálené a co má pro dění v Česku jen malý význam. Svůj díl odpovědnosti mohou nést i média a část politiků, kteří veřejnost přesvědčují o nepotřebnosti Evropské unie. Uvedli to politologové, které dnes oslovila ČTK. Podle předběžných odhadů přišla k urnám méně než pětina voličů.
24.05.2014 17:25 |

podobné články

Češi vnímají zahraniční politiku USA smířlivěji

 
O devět procentních bodů se v poslední době zlepšilo veřejné mínění v ČR o zahraniční politice Spojených států, nadále ale převládá mezi Čechy spíše negativní postoj. Poukázal na to říjnový průzkum společnosti CVVM. Podle něj Češi pokládají za hlavní motiv americké diplomacie vlastní mocenské a ekonomické zájmy, většina se však také domnívá, že USA vystupují na obranu svobody, demokracie a lidských práv.
30.11.2009 19:10 |

podobné články