Článek

Unikátní projekt: Tisíc fotek ukazuje, jak vidí lidé život v pražských Holešovicích

 
Netradiční výstava je k vidění v pražské čtvrti Holešovice. Ukazuje tisícovku fotografií, jejichž autory jsou převážně místní obyvatelé. Ti několik měsíců zachycovali cestu do práce, venčení psů, ale i pohledy z teras či střech.
03.09.2015 06:45 |

podobné články

Podobné články

Luxusní dům v pražských Holešovicích opět evakuují, praskají zdi

 
Obyvatelé novostavby Prague Marina v pražských Holešovicích opouštějí své domovy. Hasiči je znovu evakuují kvůli praskání zdí v domě. Právu informaci potvrdila mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová.
12.05.2012 11:25 |

podobné články

Luxusní dům v pražských Holešovicích opět evakuovali, praskají zdi

 
Obyvatelé novostavby Prague Marina v pražských Holešovicích v sobotu ráno opět opustili své domovy. Hasiči je evakuovali kvůli praskání zdí v domě. Právu informaci potvrdila mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová. Evakuováno bylo 22 lidí. V poledne se ale už vrátili domů.
12.05.2012 12:15 |

podobné články

Luxusnímu domu v pražských Holešovicích praskají zdi, podle statika je ale bezpečný

 
Obyvatelé novostavby Prague Marina v pražských Holešovicích v sobotu ráno opět opustili své domovy. Hasiči je evakuovali kvůli praskání zdí v domě. Právu informaci potvrdila mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová. Evakuováno bylo 22 lidí. V poledne se ale už vrátili domů.
12.05.2012 15:25 |

podobné články

Hana nafotila unikátní projekt v prohozených šatech. Podívejte se! FOTOGALERIE

 
Kanadská fotografka Hana Pesut udělala skvělý projekt. Už tři roky pořizuje portréty dvojic a srovnává, jak vypadají normálně a jak ve chvílích, kdy si oblečení prohodí mezi sebou. Vznikl tak unikátní soubor fotek. Ty nejzajímavější vám přinášíme.
17.10.2013 17:05 |

podobné články

Vypreparovaná lidská těla v Holešovicích: Výstava ukáže i játra s rakovinou

 
V pražských Holešovicích odstartuje ve druhé polovině února výstava o lidském těle s názvem „Body The Exhibition“. Kontroverzní putovní výstava ukazuje skutečná lidská těla v různých pozicích. Podobné expozice se v Česku objevily i v minulosti.
05.01.2017 15:25 |

podobné články

Kočka Česka 2015: 15 nejvtipnějších fotek vašich mňoukajících mazlíčků

 
Ve třetím ročníku populární soutěže o tu nejkrásnější, nejroztomilejší a nejvtipnější, zkrátka tu NEJ kočku Česka se už sešlo téměř tisíc fotek. Ty ukazují, že tihle čtyřnozí mazlíčci mají rozhodně osobnost. A jsou opravdu vděčným objektem pro naše fotoparáty. Jejich často roztodivné pózy, kreace a vtipné „obličeje“ dokáží vykouzlit úsměv na tváři i toho největšího mrzouta. Přesvědčte se sami! Stovky fotek psů, které se sešly v naší soutěži o psího šampiona roku 2014, ukazují , že pes má osobnost, city a dokonce i jistý smysl pro humor. Rád se baví a stejně jako člověk má radost, když může bavit a rozveselovat své okolí. Více na http://hobby.blesk.cz/clanek/hobby-moje-hobby-soutez-nejpes/241789/15-nejvtipnejsich-fotek-psu-i-pes-ma-smysl-pro-humor.html?utm_source=hobby.blesk.cz&utm_medium=copy
03.11.2015 20:10 |

podobné články

V pražských Holešovicích zemřel mladík po pádu z okna

 
Pád mladíka na chodník nahlásil v sobotu ráno policii obyvatel domu v pražských Holešovicích. Mladík, oblečený pouze ve spodním prádle, byl na místě mrtev.
10.07.2010 12:50 |

podobné články

V pražských Holešovicích začal velký festival jídla, trvá až do neděle

 
V pražských Holešovicích v sobotu v 11:00 začal nový gastronomický festival, který bude trvat až do nedělního večera. Dvoudenní akce Foodparade je druhou obdobnou akcí, kterou Praha hostí. Foodparade se ovšem vyprofiloval trochu jinak než tradiční Prague Food Festival (PFF). Cenově je dostupnější a spolupracuje s jiným typem podniků.
17.09.2011 17:45 |

podobné články

V domě hrůzy v pražských Holešovicích opět praská: Další evakuace!

 
Jako ve zlém snu si musí připadat majitelé bytů v luxusní čtvrti Prague Marina v pražských Holešovicích. Půlku soboty strávili na chodníku před barákem a třásli se, jestli náhodou nepřijdou o střechu nad hlavou. Necelé dva týdny poté, co se u jejich domu ohnuly ocelové vzpěrné tyče, které pomáhají stavbu držet, začaly se totiž ze zdí opět ozývat zlověstné rány. Proto byli opět evakuováni.
13.05.2012 12:15 |

podobné články

Za nestabilní dům v pražských Holešovicích může nedbalost!

 
Pražští kriminalisté v březnu tohoto roku obvinili v kauze nestabilního domu v pražských Holešovicích celkem čtyři osoby. TN.cz to v pondělí sdělil policejní mluvčí Tomáš Hulan.
08.04.2013 14:55 |

podobné články

Otrávili nádrž s desítkami vzácných ryb v Mořském světě v pražských Holešovicích

 
Zaměstnanci Mořského světa, který má svá akvária v pražských Holešovicích v sobotu ráno s hrůzou zjistili, že celá jedna nádrž s vzácnými rybami je plná jen plavajících mrtvolek. Případem se zabývá pražská policie.
25.01.2014 15:45 |

podobné články

Tři lidé se v Holešovicích otrávili oxidem uhelnatým! Jeden zemřel

 
V pražských Holešovicích se dnes vpodvečer tři lidé otrávili zřejmě oxidem uhelnatým z karmy, muž zemřel, dvě ženy odvezla sanitka do nemocnice. ČTK to řekl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.
27.11.2014 23:10 |

podobné články

Unikátní projekt bydlení: V Brně sestěhují vysokoškoláky s mladými z dětských domovů

 
Unikátní projekt soužití vyzkouší od příštího roku v Brně. Mladí lidé, kteří dovršením 18 let vyjdou z dětských domovů, budou bydlet s vysokoškoláky. Radnice už pro projekt Symbios rekonstruuje dům.
22.02.2018 11:35 |

podobné články

Unikátní pohled na smrt: Výstava fotek ukazuje život umírajících v hospicu

 
Téma, o kterém se snad nikdo nebaví rád. Umírání a jeho průběh. Jenže i v nejtěžších chvílích lze někomu na tváři vykouzlit úsměv. Právě takové momenty se snaží ukázat fotografická výstava Nevšední tvář radosti v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice, která ukazuje skutečný život v hospicích.
08.11.2016 10:10 |

podobné články

Scházejí se tam v kruhu, seance, zapalují svíčky! Ředitel školy cestovního ruchu v Holešovicích nám řekl, co spatřil u sousedů na „alternativní výuce“

 
ROZHOVOR „České školství je nemocné a bylo by dobré je uzdravit,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz ředitel Vyšší odborné školy cestovního ruchu v pražských Holešovicích Libor Bastl. Například je podle Bastla zapotřebí navýšit platy pedagogů tak, aby začínaly alespoň na částce 35 tisíc korun hrubého měsíčně. Prestiž učitelského povolání v Česku je podle Bastla nízká a klesá. Ředitel školy, která klade důraz především na praxi, se ParlamentnímListům.cz svěřil i s tím, co si myslí o boomu alternativních škol v Česku, a k dobru přidal i jednu osobní zkušenost.
21.02.2018 16:15 |

podobné články

Takhle žijí lidé v Bangladéši: V Holešovicích vystavuje Fotograf bez jména

 
Představte si, že je vám šest let, jíte pouze jednou denně, sbíráte odpadky a po nocích šijete ve fabrice boty. Pro nás nepředstavitelné, v Bangladéši realita. Jeden český fotograf životy v nejchudších ghettech zdokumentoval a teď fotografie vystavuje v pražských Holešovicích.
05.05.2017 05:35 |

podobné články

Školní hřiště v Holešovicích otevřeli veřejnosti: Praha 7 ho vybaví sportovním náčiním

 
Školní hřiště v ulici U Uranie v pražských Holešovicích je nově přístupné veřejnosti. Lidé si sem mohou zajít zasportovat každý všední den odpoledne a v podvečer. Pokud se provoz osvědčí, dojde k jeho rozšíření také na víkendy a letní prázdniny.
15.05.2017 12:00 |

podobné články

V Holešovicích se lidem na dva dny sníží tlak vody. Omezení zasáhne 35 ulic

 
Desítky ulic v pražských Holešovicích budou muset po dobu dvou dnů vydržet se sníženým tlakem tekoucí vody. Pražské vodovody a kanalizace (PVK) budou od 11. července provádět revizní práce a opravy. Odborníci doporučují, aby se lidé předzásobili vodou i pro užitkové účely.
04.07.2017 09:50 |

podobné články

Český rozhlas startuje unikátní projekt „Znovu 89“

 
Český rozhlas ve čtvrtek odstartoval unikátní projekt „Znovu 89“, symbolicky v den, kdy před 25 lety začal „Palachův týden“. Projekt je založen právě na sledu historických událostí, které vyvrcholily 17. listopadu 1989. Přinese nejenom fakta, data a příběhy osobností, ale i kontext doby, např. ze sousedních zemí.
15.01.2014 12:55 |

podobné články