Článek

Unikátní projekt: Tisíc fotek ukazuje, jak vidí lidé život v pražských Holešovicích

 
Netradiční výstava je k vidění v pražské čtvrti Holešovice. Ukazuje tisícovku fotografií, jejichž autory jsou převážně místní obyvatelé. Ti několik měsíců zachycovali cestu do práce, venčení psů, ale i pohledy z teras či střech.
03.09.2015 06:45 |

podobné články

Podobné články

Luxusní dům v pražských Holešovicích opět evakuují, praskají zdi

 
Obyvatelé novostavby Prague Marina v pražských Holešovicích opouštějí své domovy. Hasiči je znovu evakuují kvůli praskání zdí v domě. Právu informaci potvrdila mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová.
12.05.2012 11:25 |

podobné články

Luxusní dům v pražských Holešovicích opět evakuovali, praskají zdi

 
Obyvatelé novostavby Prague Marina v pražských Holešovicích v sobotu ráno opět opustili své domovy. Hasiči je evakuovali kvůli praskání zdí v domě. Právu informaci potvrdila mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová. Evakuováno bylo 22 lidí. V poledne se ale už vrátili domů.
12.05.2012 12:15 |

podobné články

Luxusnímu domu v pražských Holešovicích praskají zdi, podle statika je ale bezpečný

 
Obyvatelé novostavby Prague Marina v pražských Holešovicích v sobotu ráno opět opustili své domovy. Hasiči je evakuovali kvůli praskání zdí v domě. Právu informaci potvrdila mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová. Evakuováno bylo 22 lidí. V poledne se ale už vrátili domů.
12.05.2012 15:25 |

podobné články

V pražských Holešovicích zemřel mladík po pádu z okna

 
Pád mladíka na chodník nahlásil v sobotu ráno policii obyvatel domu v pražských Holešovicích. Mladík, oblečený pouze ve spodním prádle, byl na místě mrtev.
10.07.2010 12:50 |

podobné články

V pražských Holešovicích začal velký festival jídla, trvá až do neděle

 
V pražských Holešovicích v sobotu v 11:00 začal nový gastronomický festival, který bude trvat až do nedělního večera. Dvoudenní akce Foodparade je druhou obdobnou akcí, kterou Praha hostí. Foodparade se ovšem vyprofiloval trochu jinak než tradiční Prague Food Festival (PFF). Cenově je dostupnější a spolupracuje s jiným typem podniků.
17.09.2011 17:45 |

podobné články

V domě hrůzy v pražských Holešovicích opět praská: Další evakuace!

 
Jako ve zlém snu si musí připadat majitelé bytů v luxusní čtvrti Prague Marina v pražských Holešovicích. Půlku soboty strávili na chodníku před barákem a třásli se, jestli náhodou nepřijdou o střechu nad hlavou. Necelé dva týdny poté, co se u jejich domu ohnuly ocelové vzpěrné tyče, které pomáhají stavbu držet, začaly se totiž ze zdí opět ozývat zlověstné rány. Proto byli opět evakuováni.
13.05.2012 12:15 |

podobné články

Za nestabilní dům v pražských Holešovicích může nedbalost!

 
Pražští kriminalisté v březnu tohoto roku obvinili v kauze nestabilního domu v pražských Holešovicích celkem čtyři osoby. TN.cz to v pondělí sdělil policejní mluvčí Tomáš Hulan.
08.04.2013 14:55 |

podobné články

Otrávili nádrž s desítkami vzácných ryb v Mořském světě v pražských Holešovicích

 
Zaměstnanci Mořského světa, který má svá akvária v pražských Holešovicích v sobotu ráno s hrůzou zjistili, že celá jedna nádrž s vzácnými rybami je plná jen plavajících mrtvolek. Případem se zabývá pražská policie.
25.01.2014 15:45 |

podobné články

Tři lidé se v Holešovicích otrávili oxidem uhelnatým! Jeden zemřel

 
V pražských Holešovicích se dnes vpodvečer tři lidé otrávili zřejmě oxidem uhelnatým z karmy, muž zemřel, dvě ženy odvezla sanitka do nemocnice. ČTK to řekl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.
27.11.2014 23:10 |

podobné články

Hana nafotila unikátní projekt v prohozených šatech. Podívejte se! FOTOGALERIE

 
Kanadská fotografka Hana Pesut udělala skvělý projekt. Už tři roky pořizuje portréty dvojic a srovnává, jak vypadají normálně a jak ve chvílích, kdy si oblečení prohodí mezi sebou. Vznikl tak unikátní soubor fotek. Ty nejzajímavější vám přinášíme.
17.10.2013 17:05 |

podobné články

Kočka Česka 2015: 15 nejvtipnějších fotek vašich mňoukajících mazlíčků

 
Ve třetím ročníku populární soutěže o tu nejkrásnější, nejroztomilejší a nejvtipnější, zkrátka tu NEJ kočku Česka se už sešlo téměř tisíc fotek. Ty ukazují, že tihle čtyřnozí mazlíčci mají rozhodně osobnost. A jsou opravdu vděčným objektem pro naše fotoparáty. Jejich často roztodivné pózy, kreace a vtipné „obličeje“ dokáží vykouzlit úsměv na tváři i toho největšího mrzouta. Přesvědčte se sami! Stovky fotek psů, které se sešly v naší soutěži o psího šampiona roku 2014, ukazují , že pes má osobnost, city a dokonce i jistý smysl pro humor. Rád se baví a stejně jako člověk má radost, když může bavit a rozveselovat své okolí. Více na http://hobby.blesk.cz/clanek/hobby-moje-hobby-soutez-nejpes/241789/15-nejvtipnejsich-fotek-psu-i-pes-ma-smysl-pro-humor.html?utm_source=hobby.blesk.cz&utm_medium=copy
03.11.2015 20:10 |

podobné články

Unikátní výstava: Vypreparovaná lidská těla se vracejí!

 
Výstavní událost roku je tady! Už od soboty můžete v Křižíkově pavilonu na Výstavišti v pražských Holešovicích navštívit unikátní výstavu The Human Body. Výstava vypreparovaných lidských těl už v minulosti nadchla a zároveň šokovala miliony návštěvníků po celém světě.
08.03.2012 12:05 |

podobné články

Požár lodi v Holešovicích

 
V pražských holešovicích se dnes (v sobotu) odpoledne vzňala jedna z lodí. Podívejte se na fotografie.
19.09.2009 16:25 |

podobné články

Nevolím mafiány a šejdíře, oznámil Havel na billboardu v Holešovicích

 
Dobrou příležitostí ke změně současného neutěšeného stavu v Praze jsou podle někdejšího českého a československého prezidenta Václava Havla blížící se komunální volby. Exprezident svůj názor na politiku v metropoli vyjádřil také prostřednictvím velkoformátové reklamy umístěné na viditelném místě nedaleko magistrály v pražských Holešovicích.
04.10.2010 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4239 článků)

Při pokládce izolace vzplála v Holešovicích střecha činžáku

 
Dvě jednotky pražských hasičů bojovaly v úterý navečer v Holešovicích s požárem střechy opravovaného domu. Informace Mediafaxu potvrdila policejní mluvčí Jana Rösslerová.
16.04.2013 19:20 |

podobné články

Český rozhlas startuje unikátní projekt „Znovu 89“

 
Český rozhlas ve čtvrtek odstartoval unikátní projekt „Znovu 89“, symbolicky v den, kdy před 25 lety začal „Palachův týden“. Projekt je založen právě na sledu historických událostí, které vyvrcholily 17. listopadu 1989. Přinese nejenom fakta, data a příběhy osobností, ale i kontext doby, např. ze sousedních zemí.
15.01.2014 12:55 |

podobné články

Pátrejte po svých předcích! Historici připravili unikátní projekt. Jak je najdete?

 
Vojenský historický ústav společně s Národní knihovnou připravil unikátní projekt. Díky němu budete moci pátrat po svých předcích. V digitální kolekci tištěných pramenů je zpracováno více než 78 tisíc stran dokumentů z let 1914 - 1919. Přečtěte si, jak na to.
22.02.2014 17:30 |

podobné články

Stovka lidí pěstuje zeleninu v Praze na ulici. Rostou jim rajčata, papriky i dýně

 
Jdete-li po ulici Komunardů v pražských Holešovicích, uvidíte v jednu chvíli přibližně stovku pytlů plných hlíny a rostlin. Jde o projekt Prazelenina, kdy si lidé za tisíc korun pronajali pytel a teď si pěstují vlastní zeleninu, ale třeba i bylinky.
28.08.2016 05:20 |

podobné články

Studentský projekt VisuLife Vám přináší infografiku Jak se zachovat při povodni a mnohé další

 
Na podzim roku 2013 vznikl pod záštitou Masarykovy univerzity studentský projekt VisuLife, který chtěl pomoci vzdělávat lidi o správném chování v mimořádných a krizových situacích, jako jsou povodně, požáry a další události ohrožující lidský život. Původně se projekt chtěl zaměřit na vytvoření české mobilní aplikace pro Android, která by uživatele naváděla, jak se správně v určitých momentech zachovat. Ale jak to tak bývá, trh na nikoho nečeká a v říjnu 2013 vydala organizace Český červený kříž vlastní aplikaci První pomoc , která se zaměřovala na stejnou problematiku jako projekt VisuLife.
19.09.2014 11:35 |

podobné články