Článek

Unikátní český fousek: Záchrana vousatého parťáka!

 
Pro pána je nepostradatelným parťákem a pomocníkem. Jeho krev koluje po celé Evropě. Český fousek, který byl u nás po první světové válce na pokraji vyhynutí, zažívá nyní velké obrození. O víkendu se ti nejlepší setkali na Písecku, aby složili zkoušky všestrannosti.
19.09.2016 05:20 |

podobné články

Podobné články

Zatím jsem se nerozhodl, říká Fousek o kandidatuře na předsedu FA ČR

 
Bývalý generální sekretář Fotbalové asociace České republiky (FA ČR) Petr Fousek se zatím nerozhodl, jestli bude po rezignaci Ivana Haška kandidovat na post prvního muže českého fotbalu.
01.07.2011 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Hašek (180 článků)

Josef Fousek jako pohotový glosátor lidských osudů

 
Josef Fousek je především písničkář, textař, humorista či autor aforismů. V roli fotografa ho však mnoho lidí nezná, což je velká škoda. Dokazuje to i aktuální expozice v českobudějovické Galerii nahoře.
08.06.2013 10:05 |

podobné články

Tenista Berdych si utahuje z parťáka: Štěpec nám usnul po tréninku

 
Před semifinále Davis Cupu s Argentinou vládla v českém týmu super nálada! Tomáš Berdych si utahoval z parťáka Radka Štěpánka, když si ho při jízdě z haly vyfotil, jak spí.
14.09.2012 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Berdych (1389 článků) , Radek Štěpánek (828 článků)

Jako ve filmu: maskovaní ozbrojenci unesli odsouzeného parťáka z nemocnice

 
Scénou, jaká se odehrála 18. září v nemocniční hale v kolumbijské Bogotě, by se mohli inspirovat tvůrci hollywoodských akčních filmů. Do zařízení vtrhla skupina ozbrojených maskovaných mužů, kteří přišli osvobodit svého odsouzeného parťáka. Ten tam byl převezen z vězení na ošetření, napsala agentura Reuters.
21.09.2013 16:00 |

podobné články

Foley, kterému džihádista John uřízl hlavu: Teroristům pláchl, ale vrátil se pro parťáka!

 
Americký novinář James Foley, kterému jako prvnímu uřízl džihádista John na zastrašujícím videu ISIS hlavu, se dvakrát pokusil uprchnout z vězení. Jednou se mu to dokonce povedlo, avšak jeho parťáka zajali. Foley ukázal charakter a vrátil se pro něj. Stálo ho to život.
17.03.2015 12:35 |

podobné články

Osobnosti: James Foley (43 článků)

Bruce Willis má podivného parťáka: Vypadá jako sud a nosí zlaté plavky

 
Oblíbený hollywoodský herec Bruce Willis (60) pracuje na plné obrátky. Zrovna natáčí novou komedii s prvky detektivky ve Venice Beach v Kalifornii. A není tam sám. Parťáka mu dělá herec David Arquette a podivný tučný mužík ve zlatých plavkách.
09.07.2015 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Willis (317 článků) , David Arquette (60 článků)

Krpálek šel na stupně vítězů s fotkou zesnulého parťáka: To on mi to vyhrál…

 
Už je to skoro rok, co v Havířově nesl při pohřbu jeho rakev. Přesto nezapomněl, ba naopak. Přítomnost na olympiádě v Riu bez parťáka z reprezentace Alexandra Jurečky myšlenky Lukáše Krpálka na obrovského kamaráda hodně zintenzivnily. Na hrách měli být teď spolu, jenže zářijová nehoda při potápění v hloubce 84 metrů italského jezera Lago di Garda jejich plány rozdrtila.
12.08.2016 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Krpálek (63 článků)

Poslední natáčení Cest domů: Švehlík se zhroutil! A navždy přišel o přítele...

 
Dojetí přemohlo na place každého bez výjimky. Alois Švehlík (73) se loučil s kolegy a se svou postavou Rudolfa Bernáta v Čestách domů. Naposledy objal i psího kolegu Felixe, kterého představoval český fousek Johny.
11.06.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Alois Švehlík (95 článků)

Psí hvězda Cest domů: Johnny alias Felix má herectví v krvi, štáb si ho zamiloval!

 
Sympatický chlupáč Felix, psí herecká hvězda seriálu Cesty domů, dnes už patří mezi filmové a televizní celebrity. Jmenuje se vlastně Johnny a je to český fousek. Už je mu sedm, v seriálu hraje tři roky, ale prvně natáčel coby štěňátko. Znáte ho i z úvodní znělky. A z dojemné scény, kdy se loučil se svým pánem Rudolfem (Alois Švehlík), jemuž scénář uložil nástup trestu do vězení.
14.07.2013 05:20 |

podobné články

Hrůzné týrání: Muž na Prostějovsku zřejmě hodil psa do studny a zavřel poklop

 
Z týrání zvířat podezírají kriminalisté třiapadesátiletého muže z Prostějovska. Podle policistů hodil v polovině července do studny psa rasy český fousek, fena se nakonec utopila. Muži hrozí až tři roky vězení.
25.07.2017 12:10 |

podobné články

Rybář zachraňuje vodáky míčem na laně

 
Basketbalový míč v síti a pevné lano. Touto speciální pomůckou, která jen v letošním létě pomohla už šesti topícím se vodákům, zachraňuje životy Miroslav Fousek (64). Míč má stále po ruce jen pár metrů od jezu smrti. „Často rozhodují vteřiny. Důležité je včas hodit. Ještě než vířící buben tonoucího stáhne,“ tvrdí bývalý rybář.
27.08.2010 06:15 |

podobné články

Vyhrála politika, říká Fousek o porážce od Izraele

 
ČR prohrála v souboji o pořadatelství Eura do 21 let
28.01.2011 13:05 |

podobné články

Fotbalové osobnosti: Chceme vládu Pelty či Fouska

 
Šéf Jablonce Miroslav Pelta a bývalý generální sekretář svazu Fousek by měli v čele Fotbalové asociace České republiky nahradit odstoupivšího Ivana Haška. Alespoň si to tedy myslí námi oslovené osobnosti.
30.06.2011 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Hašek (180 článků)

Pavel (70) z Prahy získal ledvinu: Žije díky manželce!

 
Mám si vzít ledvinu od manželky, nezabiju ji? Takovou otázku si kladl Pavel Fousek (70) z Prahy, když mu začaly kvůli vrozenému onemocnění selhávat ledviny. A protože má vzácnou krevní skupinu 0, nastal problém. Nebyl pro něj dárce.
15.03.2014 05:15 |

podobné články

10 toalet pro 4 tisíce lidí! Za hygienickou katastrofou na technoparty v Červeném Újezdu stojí provozovatel nelegálního domova důchodců

 
Odpadky, výkaly a hluk. Čtyři dny ničila život v desetikilometrovém okruhu Červeného Újezdu obří technoparty. Akci pro 400 lidí, na kterou se nakonec sjely 4 tisíce z celé Evropy, umožnil organizátorům Pavel Fousek, nechvalně známý provozovatel nelegálního domova pro seniory.
03.08.2015 12:45 |

podobné články

Zuzana Stirská & Fine Gospel Time: Semafor jsme opouštěli s pláčem

 
Jméno zpěvačky Zuzany Stirské se pojí především s pěveckým souborem Fine Gospel Time, který pravidelně účinkuje – v rámci Gospel Time Party – v pražském divadle Rokoko. Poslední koncert před letními prázdninami se uskuteční už tuto neděli, tedy 29. května v 19 hodin, a v roli hostů se představí písničkáři Josef Fousek a Jaroslav Samson Lenk.
26.05.2016 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Fousek (1 článek) , Zuzana Stirská (4 články)

ČMA: Mýty o solární energetice – jsou obavy reálné?

 
Deset mýtů o solární energetice bořili při svém vystoupení na 249. setkání Pražského manažerského klubu České manažerské asociace (ČMA) předseda dozorčí rady REsolar Radek Brychta a předseda dozorčí rady Solární asociace Jan Fousek. Akci moderoval Ivo Gajdoš, výkonný ředitel ČMA a současně předseda Pražského manažerského klubu.
18.02.2018 18:50 |

podobné články

ON-LINE: ZÁZRAK! Záchrana horníků šla jako po másle

 
V Chile skončila záchrana třiatřiceti horníků uvězněných v dole. Pod povrchem byli více než dva měsíce.
13.10.2010 05:40 |

podobné články

ÚŽASNÁ ZÁCHRANA! Bagr vysvobodil z jímky koně

 
Zhruba hodinu trvala záchrana koně, kterého v sobotu v podvečer vyprošťovali hasiči z jímky v obci Hvozd v Olomouckém kraji. Agenturu Mediafax o události informoval v neděli Zdeněk Hošák z krajského hasičského sboru.
18.09.2011 16:05 |

podobné články