Článek

Unesli ho jako dítě a přetvořili v bestii: Krvavá recenze Shadow of the Beast

 
Legenda z konce osmdesátých let se vrátila v podobě krvavého remaku. Ten si z původní klasiky Shadow of the Beast pro Amigu bere povedené herní základy, na nichž rozjíždí vlastní brutální divadlo. Otázkou je, jestli i dnes dokáže vzkříšená značka oslovit současné hráče.
13.06.2016 20:35 |

podobné články

Podobné články

Film Shadow of the Colossus od scénáristy Street Fightera

 
Scénárista Justin Marks prosí fanoušky o druhou šanci. Pracuje na scénáři ke kultovní hře Shadow of the Colossus.
26.04.2010 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Justin Marks (1 článek)

V Praze smíchá ambient a trip-hop DJ Shadow, majitel 60 tisíc desek

 
Pražský klub Lucerna Music Bar v úterý 10. srpna ohluší DJ Shadow, který k nám podruhé přijíždí po osmi letech již se třemi studiovými alby, jenž bravurně kombinují trip-hop, hip-hop, ambientní elektroniku a nečekané chytlavé vokály. V Praze zahraje nové remixy i poslední desku The Outsider.
09.08.2010 10:30 |

podobné články

Další luxusní loď v nouzi! Silversea Shadow pluje s dírou v trupu

 
V husté mlze se v zátoce Ha Long u Vietnamu srazila luxusní výletní loď Silversea Shadow s kontejnerovou lodí. Do Hongkongu pluje s dírou v trupu.
19.03.2012 17:15 |

podobné články

Festival Stimul otevírají Shearwater, zahraje i DJ Shadow

 
Festival Radio Wave Stimul zahajuje v úterý v pražském Lucerna music baru koncert americké skupiny Shearwater a písničkářky Jesky Hoop. O den později se v Arše představí americký DJ Shadow a zpěvák krautrockových Can Damo Suzuki, který zazpívá s tuzemskými B4.
06.11.2012 16:50 |

podobné články

Vlčák má novou tlapku! Podívejte se na protézu za 200 tisíc

 
Německý ovčák Shadow to neměl jednoduché. Opustili ho majitelé a ještě se chytil do pasti, která mu znetvořila tlapu. Veterináři mu ji museli amputovat. Štěstí se ale na něj přece jen usmálo. Nová panička mu nechala vyrobit umělou končetinu, kterou se Shadow rychle naučil používat.
24.02.2014 06:00 |

podobné články

DJ Shadow jede zahrát sběratelům na festival United Islands

 
Legenda instrumentálního hip-hopu, vynikající turntablista, producent a mistr samplu DJ Shadow vystoupí v Meet Factory na afterparty United Islands of Prague.
16.05.2014 21:15 |

podobné články

DJ Shadow jede zahrát sběratelům na festival United Islands

 
Legenda instrumentálního hip-hopu, vynikající turntablista, producent a mistr samplu DJ Shadow vystoupí v Meet Factory na afterparty United Islands of Prague.
16.05.2014 21:15 |

podobné články

Po Londýně, Paříži, Lisabonu a Aténách míří DJ Shadow do Prahy

 
Dj Shadow vystoupí 21. června v rámci svého evropského turné All Bassed Covered na festivalu United Islands of Prague v pražském klubu MeetFactory.
21.06.2014 06:40 |

podobné články

Ztracení chlapci: ISIS stovkám mladých jezídů vymývá mozky

 
Stovky, možná tisíce dětí již během války v Sýrii a Iráku unesli bojovníci Islámského státu (ISIS), aby je pak přetvořili k obrazu svému. Mezi nejpostiženější etnickou skupinu patří iráčtí jezídové. Zajaté mladé chlapce posílají do výcvikových táborů. Hrstka těch, kteří se vymaní z područí islamistů, má tak vymytý mozek, že si následky ponese do konce života.
12.11.2016 10:25 |

podobné články

Americká vláda krmí „bestii“ – banky a vojenský průmysl. Trump by byl lepší. Že se Dvojčata 11. září zhroutila jako domečky z karet, je velmi podivné… Senátor ČSSD hovoří

 
15 LET OD 11. ZÁŘÍ Podle senátora ČSSD Miloše Malého je americká vláda velmi ovlivňována neutuchající potřebou nakrmit „bestii“ – vojensko-průmyslové korporace a banky. Války v Afghánistánu a Iráku dle něho neměly opodstatnění.
03.09.2016 04:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Malý (13 článků)

Hledáme bestii: Pomozte najít nebezpečného zločince!

 
Sadisticky mučil mladíka, kterého přivázal za auto a vláčel ho po silnici. Je extrémně nebezpečný, ozbrojený a je na něj vydáno hned několik zatykačů. Přesto je Petr Dudič (26) stále mezi námi! Vyzýváme čtenáře Blesk.cz: pomozte tuto lidskou bestii najít, než ublíží dalším lidem!
08.06.2010 05:05 |

podobné články

Díval jsem se do očí vrahovi Báry: Proč tu BESTII stát chrání?

 
Jak už ze stránek Blesku víte, je to 10 let od kruté vraždy školačky Báry z Kmetiněvsi. Zabil ji tehdy dvanáctiletý Robin P. Byl jsem zřejmě jediný český novinář, který s ním kdy natočil rozhovor o tom hrozném činu. Dodnes si pamatuju jeho oči, mluvu i okousané rty. Bestii z jeho těla ale do dneška nikdo nedokázal vymýtit.
15.01.2014 18:05 |

podobné články

Filmaři z Hollywoodu uzavřeli část metra v Praze: Podívejte se, jak to tam vypadalo!

 
Na koleje vyjely staré vagony, ve vestibulu se objevil nápis Moskva, všude kolem podivné sochy z dob stalinistického režimu. Hollywoodští filmaři si k obrazu svému přetvořili pražské metro, kde se v noci na dnešek natáčel film Child 44 (Dítě číslo 44) renomovaného režiséra Ridleyho Scotta. Dopravní omezení přitom budou pokračovat během celého víkendu. Kamery běží dál.
24.08.2013 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Ridley Scott (74 článků)

V Brně unesli dítě závislé na heroinu!

 
AKTUALIZOVÁNO: Čeští policisté ve středu večer zadrželi v Brně rodiče, kteří údajně unesli své několikatýdenní dítě, jež mělo zůstat v ústavní péči. Všichni tři pocházejí z Dánska. Chlapeček je v pořádku a jeho rodiče jsou zadrženi policií.
16.07.2009 14:25 |

podobné články

Ztratila dítě a tvrdila, že jí ho unesli: Po Facebooku šířila poplašnou zprávu

 
Extrémně vyděšení byli obyvatelé Pardubic po poplašné zprávě, která se šířila na Facebooku. Jistá žena tvrdila, že jedné mamince přímo z obchodního centra unesli dítě – a nikdo nic neudělal. „Dávejte si pozor na své děti, na každého, kdo se kolem vás podezřele ochomýtá nebo si vás prohlíží,“ napsala na Facebooku žena. Jenže se ukázalo, že je vše úplně jinak.
17.12.2015 18:10 |

podobné články

Need for Speed: Shift vám připomene radost z jízdy

 
Electronic Arts konečně vyslyšeli nářky a přetvořili legendární závodní sérii podle jejich přání.
22.09.2009 08:40 |

podobné články

Co bolí Miloše Zemana? MF Dnes probírá zdravotní stav nového prezidenta

 
Nově zvolený prezident Miloš Zeman (SPOZ) se stal v posledních dnech terčem vtipů na sociálních sítích. Internetoví kreativci pomocí fotomontáží přetvořili do mnoha komických pozic Zemanovu siluetu zachycenou při jeho pádu v budově České televize. Deník MF Dnes se obává o skutečný zdravotní stav nové hlavy státu.
31.01.2013 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (15947 článků)

Supertajný sklad atomovek v Brdech přetvořili nadšenci v unikátní muzeum

 
Byl to jeden z nejutajovanějších a nejlépe střežených prostorů v Československu, do jehož blízkosti se žádný obyčejný smrtelník nedostal. Řeč je o podzemním skladu sovětské jaderné munice ve vojenském prostoru Brdy, do kterého po letech tabu budou moci nyní lidé vkročit a na vlastní kůži pocítit atmosféru studené války.
16.08.2013 09:10 |

podobné články

TOP 09: Česká republika má vládu systémové korupce

 
Páteční hlasování Poslanecké sněmovny o změnách v zákoně o veřejných zakázkách potvrdilo, že Česko má dnes vládu systémové korupce. Poslanci zákon o veřejných zakázkách přetvořili v normu, která přímo podporuje korupci.
05.03.2016 12:55 |

podobné články