Článek

Ukrajinské peklo očima Stanislava Humla. O Kalouskovi a všech, co chrastí zbraněmi, se prý vykládá tento vtip

 
ROZHOVOR Pozvání mírových jednotek OSN od prezidenta Petro Porošenka nepovažuje za dobrý nápad poslanec Stanislav Huml (ČSSD). Situaci by měly pomoci bezpečnostní sbory OBSE. Huml také nesouhlasí s názory místopředsedy TOP 09 Miroslava Kalouska, který by přivítal dodávání zbraní na Ukrajinu, což sociální demokrat považuje za "hašení benzínem".
21.02.2015 08:31 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků) , Stanislav Huml (465 článků) , Petro Porošenko (143 článků)
Podobné články

Co platí na tmavé kruhy pod očima?

 
Tmavé kruhy pod očima zná snad každá žena. Většina z nás s nimi již měla tu čest a při pohledu do zrcadla se nám naskytl odraz tmavých fleků, kvůli kterým naše oči působily unavené a naše tvář zašlá. Kruhy pod očima vznikají propadem tkáně nacházející se pod vnitřním očním koutkem a mnohdy mohou zasahovat až do úrovně lícních kostí. Tmavé kruhy pod očima nevypadají vůbec dobře, někdy se k nim přidají ještě nevzhlednější váčky vznikající otoky v očním okolí. Jak proti těmto kruhům bojovat? Dá se jim nějak zabránit? A jak se jich zbavit, když nám budou hyzdit tvář? Jak na tmavé kruhy pod očima? Příčin, kvůli kterým vznikají tmavé kruhy pod očima, může být hned několik. Často je tato vada na kráse spojována s nezdravým životním stylem, především pak s nedostatkem spánku. I to je samozřejmě jeden z důvodů, za jejich vznikem ale může stát i stres nebo dědičné indispozice. Nás však dnes neznamená, proč kruhy pod očima vznikají. My se dnes společně zaměříme na to, jak se kruhů zbavit. Poradíme vám několik tipů, triků a fíglů, s jejichž pomocí můžete na tmavé kruhy pod očima vyzrát. Tak jdeme na to! První pomocí na kruhy pod očima je pořádně studený obklad. Měl by být tak studený, jak jen vaše citlivé oční okolí dokáže snést. Snažte se studený obklad přikládat pouze na okolí pod očima, nikoli přímo na oční víčka. Jedna z babských rad říká, že na tmavé kruhy pod očima skvěle fungují vychlazené sáčky čaje, nejlépe pak zeleného neb heřmánkového. Zkuste to, nemůžete nic ztratit. Prevencí proti vzniku kruhů pod očima je dostatek vody. Jak jistě víte, naše tělo je tvořeno vodou, proto je potřeba vodu neustále doplňovat. Kromě kruhů pod očima působí pozitivně i na další tělesné pochody. Vracíme se k radám našich babiček, které nedaly dopustit na... Čtěte více Příspěvek Co platí na tmavé kruhy pod očima? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Sněmovní výbor bude rozhodovat o vydání Humla

 
Mandátový a imunitní výbor sněmovny dnes začne projednávat, zda vydat poslance Věcí veřejných Stanislava Humla. Trestní oznámení podal na Humla soudce Obvodního soudu pro Prahu 2 Jiří Říha, který tvrdí, že Huml vydal lživý posudek. Poslanec se vydání nebrání a dodává, že jde jen o provokaci.
22.02.2011 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků)

Poslanci nevydali Humla k trestnímu stíhání

 
Poslanci v pátek nevydali Stanislava Humla (VV) k trestnímu stíhání, ač o to v projevu ve sněmovně sám požádal. Policie Humla podezřívá ze zmanipulování posudku nehody.
25.03.2011 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků)

Poslanci VV budou řešit kauzu Škárka a posvítí si i na Humla

 
Poslance Věcí veřejných čeká na utajovaném místě jednání sněmovního klubu, na kterém budou řešit dopady nařčení svého bývalého kolegy Jaroslava Škárky z korupce a kritický dopis Stanislava Humla. Jestli ale Humla čeká vyloučení, to se ještě neví.
07.04.2011 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

Bobošíková láká vyloučeného ´véčkaře´ Humla do Suverenity

 
Sladké vábení poslance Stanislava Humla začíná nabírat na obrátkách. Nejblíže k ulovení nestraníka má podle všeho Suverenita Jany Bobošíkové. Huml dokonce přijal na tento víkend pozvání na ustavující sjezd strany.
30.05.2011 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (600 článků) , Stanislav Huml (465 článků)

Pražští exoti si myslí, že jsou za vodou, tak chrastí zbraněmi. Ale ve válce by neutekli, varuje Hájek

 
Hájek na začátku svého textu píše o „ukrajinské lži“, která se prý v českých médiích udržela i přes Velikonoce. Před nimi prý „svazácké úderky“ v českých médiích už začínaly doufat ve skutečný střet Ameriky s Ruskem, a proto pro ně byla rozčarováním konference v Ženevě, která dokázala hrany sporu otupit.
23.04.2014 17:10 |

podobné články

Véčka vyhodila Kočí i Humla, měli by prý složit i mandát poslance

 
AKTUALIZUJEME Rada Věcí veřejných vyzvala Stanislava Humla, Jaroslava Škárku a Kristýnu Kočí, aby se vzdali mandátu poslance.
07.04.2011 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků) , Kristýna Kočí (698 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

Poslanec Huml prý chápe džihádisty. Sociální demokraté nad tím kroutí hlavou

 
Poslanci ČSSD příliš nesdílí poslední názor svého kolegy Stanislava Humla na adresu džihádistů, kteří zařadili Českou republiku mezi znepřátelené země. Podle Humla nás islamisté považují coby spojence Západu za vrahy a my bychom v jejich situaci nebyli jiní. Oslovení poslanci byli v komentářích k tomuto výroku zdrženliví, většinou ho odmítli.
14.09.2015 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků)

Při požáru boudy v Chrasti u Chrudimi hasiči našli mrtvolu ženy (†59)

 
Při požáru dřevěné boudy v Chrasti na Chrudimsku našli hasiči v neděli večer mrtvou ženu. Další člověk byl se zraněními převezen na popáleninové centrum pražské Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. ČTK o tom dnes informovala mluvčí krajských hasičů Vendula Horáková. Podle předběžného zjištění policie v boudě zřejmě pobývala trojice lidí bez domova.
09.03.2015 10:50 |

podobné články

Poznali byste Svěrákovu múzu Blanku z Kolji? Violoncellistka Šuvadová chrastí kostmi!

 
Herečka Silvia Šuvadová (44) zazářila v legendárním filmu Kolja, kde ukázala Zdeňku Svěrákovi (81) své krásné tělo a dokonalé nožky jako violoncellistka Blanka. Po 21 letech herečka nezestárla, a ani nenabrala kila. Naopak. Chrastí kostmi...
21.04.2017 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Silvia Šuvadová (10 článků)

SKANDÁL! Poslance Humla chce stíhat policie! On neví proč!

 
Policie požádala o vydání poslance Věcí veřejných Stanislava Humla k trestnímu stíhání, uvedla Česká televize.
18.02.2011 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků)

Policie žádá vydání poslance Humla, ten neví, o co jde

 
Policie požádala o vydání poslance Věcí veřejných Stanislava Humla. Informaci přinesla Česká televize. Poslanec Novinkám sdělil, že neví o co jde, nicméně je připraven sám požádat o zbavení imunity.
18.02.2011 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků)

Policie požádala o vydání poslance Humla k trestnímu stíhání

 
Sněmovní mandátový a imunitní výbor zahájí v úterý jednání o případném vydání poslance Věcí veřejných Stanislava Humla k trestnímu stíhání, jak o to požádala policie.
18.02.2011 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků)

Imunitní výbor rozhodne o vydání Humla k trestnímu stíhání

 
Sněmovní mandátový a imunitní výbor zahájí v úterý jednání o případném vydání poslance Věcí veřejných Stanislava Humla k trestnímu stíhání. Požádala o to policie. Huml přitom netuší, o co v případu jde. Je možné, že jde o údajně sporné znalecké posudky. O žádosti policie informovala Česká televize.
19.02.2011 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků)

Poslanci začali řešit Humlovu imunitu

 
Sněmovní mandátový a imunitní výbor zahájil v úterý řízení, na jehož konci může, anebo také nemusí být, souhlas s vydáním poslance VV Stanislava Humla. Policie podezírá Humla ze spáchání trestného činu křivé výpovědi a nepravdivého znaleckého posudku, za který může být potrestán až dvouletým vězením.
22.02.2011 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků)

Výbor chce, aby se Huml vyjádřil k žádosti o vydání

 
Sněmovní mandátový a imunitní výbor si vyžádal od policie spis týkající se poslance VV Stanislava Humla. Výbor si také Humla pozval na další jednání, aby se vyjádřil k žádosti policie o jeho vydání k trestnímu stíhání.
22.02.2011 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků)

Huml chce být vydán, rozhodnout musí výbor. Dnes výslech

 
Sněmovní mandátový a imunitní výbor si dnes vyslechne poslance Věcí veřejných Stanislava Humla kvůli žádosti policie o jeho vydání k trestnímu stíhání. Policie chce Humla stíhat v souvislosti s údajně zmanipulovaným znaleckým posudkem k dopravní nehodě. Poslanec s vydáním souhlasí. Navzdory tomu musí rozhodnout sněmovna.
01.03.2011 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků)

Výbor rozhodne, zda doporučit vydání Humla zákonu

 
Sněmovní mandátový a imunitní výbor by měl doporučit poslancům, zda mají vydat poslance Věcí veřejných Stanislava Humla k trestnímu stíhání.
15.03.2011 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků)

Poslanci rozhodnou o vydání Humla, TOP 09 mu chce dát šanci k očištění

 
Sněmovní mandátový a imunitní výbor by měl na svém úterním jednání rozhodnout o případném vydání poslance VV Stanislava Humla. Policie jej podezřívá ze spáchání trestného činu křivé výpovědi a nepravdivého znaleckého posudku.
15.03.2011 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků)