Článek

Údernice z hudební televize: Tyhle dámy s obřími podprsenkami jsou mezi důchodci hvězdami

 
Jak Super.cz již uvedl, na českém hudebním nebi teď září další dvojice. Obě jsou to dámy středního věku, tedy žádná pubertální třeštidla, a hlavně senioři, kteří je znají z hudební televize, je milují. Na koncertě v Novém Městě nad Metují pak Pavča a Soník Sloník ukázaly outfit, který se jen tak nevidí. Tílka, jejichž obsah opravdu není vyplněný silikonem, zakryly žlutou síťovinou . Podívejte se na náš rozhovor, v němž jejich postavy venuše vyniknou ještě víc než na fotkách!
02.08.2015 06:00 |

podobné články

Podobné články

Sestry s podprsenkami na hlavách v tramvaji: Upozornily na šíření HIV

 
Prahou projela duhová tramvaj. Z ní vystupovaly podivné dámy s podprsenkami na hlavě. Jednalo se o Sestry věčné radosti, které se tak každý rok v rámci týdne Prague Pride snaží upozornit na důležitost prevence proti AIDS.
10.08.2017 11:50 |

podobné články

Mladí nezaměstnaní: Vláda na nás šetří a důchodci nám berou práci!

 
Plánovaná úsporná opatření vlády opět rozpoutala ostrou diskusi mezi mladými nezaměstnanými a pracujícími důchodci. "Jak se o sebe máme postarat bez pomoci státu, když nám důchodci berou práci?" ptají se mladí lidé bez práce. "Za mlada jsme si našetřit nemohli, musíme pracovat i teď," brání se důchodci.
25.09.2010 05:05 |

podobné články

Co se stalo s hvězdami Třech oříšků pro Popelku? Jedna tragédie za druhou!

 
Co se stalo s hlavními hvězdami pohádky Tři oříšky pro Popelku? Kdo je po smrti a kdo se těší dobrému zdraví? A jaké byly životní osudy těch, pro něž byla Popelka nejvýraznější hereckou příležitostí? Vydali jsme se po jejich stopách!  hhhCo se stalo s hlavními hvězdami pohádky Tři oříšky pro Popelku, od jejíhož natočení? Kdo je po smrti a kdo se těší dobrému zdraví? A jaké byly životní osudy těch, pro něž byla Popelka nejvýraznější hereckou příležitostí? Vydali jsme se po jejich stopách!Co se stalo s hlavními hvězdami pohádky Tři oříšky pro Popelku, od jejíhož natočení uplynulo už 37 let? Kdo je po smrti a kdo se těší dobrému zdraví? A jaké byly životní osudy těch, pro něž byla Popelka nejvýraznější hereckou příležitostí? Vydali jsme se po jejich stopách!Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/53233/princ-pavel-travnicek-denik-aha-ho-doprovazel-do-nemecka-tady-jsem-tocil-popelku.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
24.12.2015 10:35 |

podobné články

Důchodci v Evropě jezdí na dovolenou, čeští sedí doma. Sotva vyjdou s penzí

 
Čeští důchodci vyrážejí na dovolenou méně často než ostatní Evropané. A utrácejí na ní výrazně méně peněz. Problémem jsou hlavně nízké příjmy, průměrný důchod nepřesahuje 12 tisíc korun a téměř polovina seniorů se nedokáže „poprat“ s nečekaným výdajem 10 tisíc korun. Mezi movitějšími důchodci ale zájem o zájezdy roste, což potvrzují i cestovní kanceláře.
17.07.2017 05:30 |

podobné články

Nezaměstnanost: Berou důchodci práci mladým?

 
ANKETA: Úřady práce jsou plné mladých lidí, zatímco mnozí důchodci pracují, i když podle věku by si už měli užívat odpočinek. Berou důchodci práci mladým?
08.02.2010 15:10 |

podobné články

Hvězda filmů pro dospělé, která málem udusila ňadry známého českého dýdžeje, opět řádila: Svými obřími balóny fascinovala i gaye

 
Blonďatá hvězda filmů pro dospělé Angel Wicky (23) na sebe naposledy upozornila na veřejnosti, když se mezi jejími obřími ňadry málem udusil český dýdžej Uwa , který si českou sexbombu z lechtivých filmů pozval na párty do svého klubu.
01.02.2015 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Angel Wicky (26 článků)

Hádky a fraška s obřími účtenkami. Poslanci schválili evidenci tržeb

 
Sněmovní projednávání návrhu na zavedení elektronické evidence s sebou přineslo nejen očekávanou kritiku, ale i téměř kabaretní show. To když mezi poslanci chodil ministr financí Andrej Babiš s obřími maketami budoucích účtenek. Po šestihodinové debatě nakonec poslanci vládní návrh podpořili, pravice ale hrozí pro další kola schvalování obstrukcemi.
10.07.2015 13:21 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12051 článků)

Tuhle kočku dobře znáte! Co plánuje s obřími ňadry?

 
Takovou sexy kočičku by chtěl mít doma snad každý chlap. Lindsey Pelas svými obřími ňadry boží Instagram a ukazuje je, kde jen může! Ještě aby ne! Jsou totiž stoprocentně přírodní! A mohla by si o nich nechat zdát snad každá žena. Co Lindsey Pelas nyní plánuje?
23.10.2016 20:40 |

podobné články

Austrálie řeší, co s chátrajícími 'pomníky kýče', které už nepřitahují pozornost

 
Australané "trpí" už od 60. let bizarní fascinací obřími věcmi, za sochami běžných věcí v nadživotní velikosti jsou často ochotni cestovat po celém kontinentu. Nejedna obří socha se však časem omrzí a turisté si najdou jinou. Jenže co s obřími výtvory, o které už není zájem a jejich chátrající torza jen hyzdí krajinu?
10.12.2017 14:05 |

podobné články

V Česku pracuje čtvrt milionu důchodců. Jejich počet rapidně stoupá

 
STATISTIKA V Česku pracuje téměř 5 milionů lidí. Pět procent z toho tvoří pracující důchodci, z nich představují většinu (157 tisíc) důchodci starobní, asi 85 tisíc důchodci invalidní.
12.02.2012 13:20 |

podobné články

Tihle nejstylovější důchodci vám vyrazí dech! Uhodnete, z jakého města pocházejí?

 
Myslíte si, že lidé v důchodovém věku chodí nudně a nezajímavě oblékaní? Čeští možná, ale newyorští důchodci se v módě vyznají! Nový účet na Instagramu s názvem Fashion Granpas shromažďuje fotografie "stylových dědů nejen z New Yorku":http://www.extra.cz/duchodci-pozor-takhle-se-ma-zit-nejstylovejsi-deda-na-svete-nesnasi-bezovou-barvu-a-miluje-vivienne-westwood.
19.06.2014 09:45 |

podobné články

Mazars: Výdělečně činní důchodci mají opět nárok na daňovou slevu

 
Na základě rozhodnutí Ústavního soudu z 30. července mají výdělečně činní důchodci již za rok 2014 nárok na daňovou slevu na poplatníka ve výši 24 840 Kč. Pracující nebo samostatně výdělečně činní důchodci mají pro letošní rok stejné daňové podmínky jako ostatní občané.
07.08.2014 15:45 |

podobné články

Sexuální narážky porotkyně Jandové: Akutně potřebuje chlapa! Nebo holku?!

 
Zpěvačka Marta Jandová (35) v porotě Česko Slovenské SuperStar proslula jako přisprostlá „údernice“, která ve finále všechno stočí na sex. Proč? Nemá chlapa! Není na čase jí někoho najít, aby se trochu zklidnila?!
25.09.2009 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Marta Jandová (883 článků)

»Údernice« Tereza Kostková: Dřela i o narozkách!

 
Herečka Tereza Kostková se tedy umí otáčet. Ve čtvrtek měla své 36. narozeniny a jak je oslavila? Prací! Celý den uklízela doma po malířích a večer si odskočila odmoderovat akci. „Jsem dnes spíš vrchní uklízečka než oslavenec,“ brala celý den sportovně Tereza. Své narozeniny totiž moc neřeší.
17.06.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kostková (677 článků)

Bůh ochraňuj diváky! Polonahá "údernice“ Ornella se vrhla na herectví!

 
Tak je to tady! Nejtemnější obavy všech milovníků divadla se naplnily a chudák Thálie jen bezmocně roní slzy kdesi v koutku. Ornella Štiková vystoupila na prkna (dříve) určená jen umělcům a předvedla své herecké "umění". Bohužel, nikdo se jí v tom nepokusil zabránit…
13.11.2013 05:11 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (998 článků)

Bůh ochraňuj diváky! Polonahá "údernice“ Ornella se vrhla na herectví!

 
Tak je to tady! Nejtemnější obavy všech milovníků divadla se naplnily a chudák Thálie jen bezmocně roní slzy kdesi v koutku. Ornella Štiková vystoupila na prkna (dříve) určená jen umělcům a předvedla své herecké "umění". Bohužel, nikdo se jí v tom nepokusil zabránit…
13.11.2013 11:51 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (998 článků)

Takhle ji neznáte: Na Halinu Pawlowskou v šatech s obrovskými květy se slétali brouci

 
Spisovatelka, scenáristka a moderátorka Halina Pawlowská  (58) se obvykle na veřejnosti objevuje v černých šatech s obřími výstřihy. Proto jsme byli v šoku, když jsme ji spatřili v modelu s obřími barevnými květy, v nichž její oblá postava poutala pozornost nejen kolemjdoucích, ale i hmyzu.
03.08.2013 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Halina Pawlowská (489 článků)

FOTO: Američanka masíruje klienty obřími prsy velikosti patnáct

 
Kristy Love z amerického státu Georgia by mohla svými obřími ňadry zabíjet. Už v devíti letech měla dvojky a maminka jí kupovala podprsenku s košíčky B.
11.09.2013 11:20 |

podobné články

52-50-65: To jsou šťabajzny! Tyhle dámy rozhodně nejsou na odstřel

 
Kdo by nechtěl v jejich věku vypadat jako tyhle dámy? Hana Heřmánková (50), Jana Švandová (65) a Anna Šišková (52) jsou jasným důkazem toho, že po padesátce a dokonce i šedesátce, rozhodně nejste na odstřel.
30.04.2013 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Švandová (202 článků) , Anna Šišková (95 článků)