Článek

Udělals mi dítě! OZVI SE!

 
Pomozte mi najít pohledného Australana, se kterým jsem před třemi měsíci strávila úžasnou noc ve městě Mooloolaba.
02.09.2015 05:05 |

podobné články

Podobné články

Tluchoř seknul do Bendla: Udělals podraz, nemáš odvahu

 
Vlivný středočeský politik Petr Tluchoř (ODS) pokračuje ve frontálním útoku na premiéra Petra Nečase (ODS) a jeho přívržence. Od slovních potyček ho neodrazuje ani fakt, že v boji stojí osamocen.
07.10.2011 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Tluchoř (556 článků) , Petr Nečas (9189 článků)

Čmárale, udělals pitominu. Trapno a směšno kolem odsouzence Langerovy ženy

 
Případ olomouckého řidiče Romana Smetany, kterého soudkyně Markéta Langerová odsoudila ke sto dnům vězení za to, že pokreslil před sněmovními volbami nejméně třicet reklam na autobusech, nenechal chladnými ani politiky. Třeba ty, kteří jsou vystudovaní právníci.
15.02.2012 04:35 |

podobné články

Čmárale, udělals pitominu. Trapno a směšno kolem odsouzence Langerovy ženy

 
Případ olomouckého řidiče Romana Smetany, kterého soudkyně Markéta Langerová odsoudila ke sto dnům vězení za to, že pokreslil před sněmovními volbami nejméně třicet reklam na autobusech, nenechal chladnými ani politiky, kteří jsou vystudovaní právníci. Zatímco komunistka Zuzka Bebarová – Rujbrová, která má za sebou dokonce kariéru soudkyně, mimo jiné upozornila na to, že existuje i trestný čin maření přípravy a průběhu voleb a podle něj zřejmě byl Smetana i odsouzen, tak poslance Jandáka rozhořčil spíše samotný řídič. "Pokud si myslí, že počmáráním plakátů udělá světovou revoluci, tak to je pitomina. Ale do vězení bych ho za to rozhodně neposílal,“ řekl Jandák ParlamentnímListům.cz.
15.02.2012 04:45 |

podobné články

Jak zabavit malé dítě při cestování

 
Zdlouhavé cestování bývá mnohdy otrava i pro dospělého natož, pro malého caparta. Proto je vhodné se předem na takovou cestu připravit. Velmi také záleží na tom, jak malé či velké dítě máme. Jestliže je dítě schopno komunikace a hrát s vámi různé hry, jako je slovní fotbal, kolik červených aut uvidíš, máte to snadnější. Mnohem horší je to s úplně malými dětmi. O tom jak zabavit naše nejmenší bude dnešní článek. Naplánujte si předem trasu Při delším cestování je vhodné naplánovat cestu tak, abychom mohli dělat přestávky. Naštěstí kolem cesty existují větší čerpací stanice, kde mají přebalovací pulty, můžete se projít, osvěžit a chvíli oddychnout. Malá změna rozptýlí nejen vás, ale i vaše dítě. Prvním krokem tedy je pořádně naplánovat trasu a přestávky. V případě, že pojedete autobusem, vlakem nebo dokonce poletíte, tento krok samozřejmě přeskočíte. Zjistěte si přepravní podmínky Jestliže budete cestovat jiným způsobem, je vhodné znát své možnosti. Jak a kde přebalit dítě. Kolik prostoru budu mít k dispozici, zda je možné využít vlastní autosedačku a jiné podrobnosti. Na cestu sebou vezměte hračky, které dítě zabaví. Pomoci může i uklidňující hudba, kterou má rádo, pokud již dokáže sledovat pohádky – nezapomeňte na ně. Malé děti zabaví i lízátko Malým dětem přibalte deku, aby byl jejich spánek příjemný, polštářek a oblíbené plyšové zvířátko, budou tak klidnější. Zabavit malé dítko může i obyčejné lízátko, lahvička s pitím a žužlání nějakého jídla (křupky, rohlík). Na tyto věci jsou mrňouskové nenároční a jeho pozornost přitáhnou i obyčejné klíče, zkrátka to, co máte zrovna po ruce. S přepravou jídla až tak velký problém není, ale tekutiny do letadla pouze v uzavíratelných nádobách. Je vhodné mít sebou vlhčené utěrky na utření pusinky a ručiček. Přiberte i barevné knížečky s říkankami, omyvatelné hračky, náhradní dudlíky. Příspěvek Jak zabavit malé dítě při cestování pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.08.2015 08:25 |

podobné články

Značka: Kdo mě oplodní?!

 
„Sháním dárce spermatu. Vysoký, štíhlý, sportovní typ, podmínkou je dobré zdraví. Je mi 34 a jsem atraktivní zrzka, která nepotřebuje k dítěti otce. Anonymitu bez závazků zaručuju. Ozvi se, dost si vydělám, určitě se dohodneme!“
08.02.2011 09:50 |

podobné články

Martino, ozvi se! Bráškovi je po tobě smutno!

 
Policisté pátrají po patnáctileté Martině Machačové z Vlčí Habřiny na Přeloučsku. Naposledy ji viděli v úterý s matkou v Přelouči, uvedla ve čtvrtek policejní mluvčí Eva Větrovská.
10.03.2011 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Eva Martino (78 článků)

Mladík se ztratil z diskotéky. PAVLE, OZVI SE!

 
Policisté ze Svitavska pátrají po třiadvacetiletém Pavlu Pešavovi z Poličky. Nevrátil se domů z diskotéky, kterou navštívil v sobotu večer, uvedla v pondělí policejní mluvčí Hana Kaizarová.
20.06.2011 10:25 |

podobné články

Tatínku, ozvi se! Zdrcený syn hledá svého otce!

 
Olomoučtí policisté pátrají po 63letém Vladimíru Zaoralovi. Na policii se obrátil jeho syn s tím, že otec odešel ve středu z domova a nevrátil se.
04.08.2011 10:10 |

podobné články

Adel, ozvi se! Zoufalá rodina trpí! Policie ji nemůže NIKDE NAJÍT!

 
Pražští policisté pátrají po šestnáctileté Adel Tarasové, kterou matka naposledy viděla v pondělí 29. srpna ráno. Dívka již několikrát utekla z domova a zdržovala se u kamarádek.
14.09.2011 15:15 |

podobné články

Radku, ozvi se! Bojíme se o tebe

 
Radka Žierika viděli lidé naposledy v pondělí ráno v Holicích. Od té doby se domů nevrátil.
06.01.2012 10:45 |

podobné články

NOVÁ FAKTA! Adélka je s Mirkem! Maminka vzkazuje: Ozvi se!

 
Policie stále pátrá po Adélce Hlavsové (13). Dozvěděli jsme se, že zřejmě odešla s Miroslavem Salvou (17). Problémový mladík utekl před týdnem z dětského domova Žluticích.
11.11.2012 17:35 |

podobné články

Změň svůj job, buď Blesk.cz! Hledáme on-line redaktora, novou posilu pro náš tým!

 
Jsi kreativní, baví tě psát, máš smysl pro humor, sleduješ aktuální dění, hltáš všechno, co se děje? Pak jsi náš! Redakce Blesk.cz hledá posilu do svého on-line týmu! Pokud se chceš stát redaktorem, neváhej a ozvi se nám.
29.01.2015 16:50 |

podobné články

Paranoia a lynčování: Brazilce stravuje realita plná násilí a strachu

 
Brzy ráno v půlce srpna mě probudil příval vyděšených textových zpráv. "Jsi v pořádku? Nic se ti nestalo? Ozvi se!" psali mi brazilští přátelé, kteří vědí, kde bydlím v Sao Paulu. Brzy jsem zjistil, že jsem nedaleko dějiště šokujícího masakru. Během jediné noci bylo ve dvou čtvrtích zavražděno 18. lidí – bez výjimky mladých mužů včetně jednoho šestnáctiletého chlapce.
03.09.2015 21:25 |

podobné články

Tatínku, ozvi se, máme tě rádi! Děti zmizelého muže prosí o pomoc

 
Ivan Karlík zmizel v sobotu na Plzeňsku. Jeho zoufalé děti ho prosily, aby se jim ozval. Můž byl bohužel nalezen mrtvý.
26.06.2016 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (460 článků)

Zdrcený Jiří Krampol: Už 8 let pohřešuje syna! „Ozvi se mi,“ prosí ho

 
V poslední době se toho na herce valí opravdu hodně. Jiří Krampol (78) musí platit vyšší nájem, navíc má zdravotní potíže – chytly ho průdušky a k tomu všemu se trápí kvůli synovi, který s ním přestal komunikovat.
24.09.2016 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (542 článků)

Dívka (12) zmizela cestou do školy... Zoufalá rodina: Míšo, ozvi se!

 
Jako by se propadla do země. Už třetí den pátrají policisté po školačce Michaele Patricii Muzikářové (12) z Ústí nad Labem. Snaží se zmapovat, kde a kdy se pohybovala. Moc toho ale zatím nevědí.
14.01.2017 05:05 |

podobné články

Táta zmizelé dívky: Vrať se, nebo se aspoň ozvi!

 
„Míšu jsem deset let neviděl. Je příliš malá, aby za mnou přijela. Matka si nepřeje, abych se s ní stýkal. V kontaktu jsme jen přes Facebook,“ netajil Míšin otec Michail Zanin.
16.01.2017 05:05 |

podobné články

Jirko, ozvi se, prosí zmizelého syna zoufalá matka. Chlapec (16) zmizel v Plzni

 
Zoufalá matka z Plzně trne strachy. Její syn Jiří Frýs (16) se dostal do problémů a rozhodl se je vyřešit nejhůře, jak mohl. Utekl z domova.
01.02.2017 22:45 |

podobné články

Beyonce Knowels – dítě na cestě?

 
Zpěvačka Beyocne Knowles, jenž je právě na kariérním vrcholu začíná pomýšlet na dítě. Začátkem tohoto roku se manželská dvojice vyjádřila, že na dítě není připravená a teď je všemu jinak… Populární zpěvačka Beyonce a její manžel Jay-Z uvažují o dítě. Ještě v březnu tohoto roku prohlašoval manželský pár, že na dítě není připraven a najednou změnil [...]
11.11.2009 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jay-Z (173 článků)