Článek

Údajně vzniká elitní tajný tým, který se bude zabývat velkými kauzami minulosti. Zjišťovali jsme víc

 
Podle informací, které získaly ParlamentníListy.cz z dobře informovaných zdrojů, vzniká v rezortu ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD) utajovaný speciální vyšetřovací tým. Ten by měl mít údajně za úkol znovuotevření a vyšetření starých, ale rozsáhlých hospodářských kauz. Údajně i takových, ve kterých figurují jména jak minulých, tak i některých současných politiků.
27.03.2015 18:21 |

podobné články

Podobné články

STAN: Sněmovna se zase musí zabývat kauzami premiéra. Bohužel

 
Sněmovna se dnes bude mimořádně zabývat kauzou obviněného premiéra Babiše, který chce odvolat šéfa GIBS Murína. Podle Starostů je škoda, že se Sněmovna musí podobnými kauzami zabývat, protože tím ztrácí čas a nedostává se na důležité věci, které by zjednodušily život lidem v naší zemi.
27.03.2018 14:00 |

podobné články

Které z tělíček finalistek České Miss zdobí tetování? Zjišťovali jsme to, když se svlékly do plavek v Thajsku

 
Desítka finalistek České Miss je letos složená z velmi slušných dívek. Když jsme pro vás zjišťovali, jestli tělo některé z nich zdobí tetování či piercing, pozitivní odpovědi jsme se dočkali jen u Šárky Zdvořilé, která působí ze všech dívek jako ta nejslušnější. „Jsem možná taková hodná rebelka,” smála se rodačka z Broumova, která aktuálně bydlí v Orlové–Lutyni.
24.01.2016 06:35 |

podobné články

Kdybychom měli impeachment, mohli jsme Klause potrestat a byl by pokoj, říká právník

 
Právník Jiří Pribáň z cardiffské univerzity se v rozhovoru pro deník Právo zamyslel nad úlohou Ústavního soudu i nad velkými kauzami, které k musel řešit. Velkou chybu vidí v tom, že se odmítl zabývat prezidentskou amnestií, již označuje za podezřelou.
20.04.2013 22:30 |

podobné články

Kde berou tu drzost. Nakopat je do… Zjišťovali jsme, zda Okamuru a poslance SPD vyhodí kvůli ČSSD z funkcí v parlamentu

 
ANKETA Novinky.cz informovaly, že ČSSD bude v rámci jednání o koalici s ANO požadovat přerozdělení funkcí v Poslanecké sněmovně s tím, že by to bylo na úkor SPD. Zjišťovali jsme, jakou šanci to má na úspěch.
23.04.2018 16:05 |

podobné články

Kvůli Slávkovi Sobotkovi nám odcházejí členové a lidé říkají, že nás mají plné zuby. A tohle může způsobit Zeman… Zjišťovali jsme, co se může dít na sjezdu ČSSD

 
V pátek a v sobotu proběhne v Brně 39. sjezd ČSSD, který zvolí vedení strany. Zjišťovali jsme, jaká je nálada uvnitř strany a jak by mohl sjezd dopadnout.
09.03.2017 13:50 |

podobné články

Ať nás do toho Zimola netahá. Vedení ČSSD nemá s jeho kauzami nic společného, vzkazuje Sobotka

 
Vedení ČSSD nemá nic společného s kauzami jihočeského hejtmana Jiřího Zimoly, sdělil ČTK premiér a šéf strany Bohuslav Sobotka. Zimola, který kvůli případům ve čtvrtek rezignuje na funkci v čele kraje, předtím v rozhovoru pro Aktuálně.cz uvedl, že kauzy minimálně koordinovali někteří lidé z vedení sociální demokracie. Podle Sobotky naopak kauzy stranu nejen na jihu Čech zásadně poškodily.
25.04.2017 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9488 článků)

Co týden dal... Iveta prodává svůj život! A chce za něj půl mega!

 
Tak schválně, víte, na jaké pohonné hmoty jezdí Bolek Polívka? Co trápí vždy sebevědomou Agátu Hanychovou? A proč písničkář Honza Nedvěd vyhlašuje do světa, že se bude ženit, když to není pravda? V malém rybníčku českého showbyznysu se to opět hemžilo velkými kauzami…
09.09.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (521 článků) , Agáta Prachařová (2575 článků) , Jan Nedvěd (117 článků)

Babiš získal do voleb známou novinářku. Ta hrozí velkými kauzami

 
VÍME PRVNÍ Podnikatel Andrej Babiš pokračuje v získávání osobností, které by kandidovaly za jeho hnutí ANO 2011 v předčasných volbách do sněmovny. Po herci Martinu Stropnickém nebo bývalém komentátorovi MF Dnes Martinu Komárkovi, bude za Babiše zřejmě kandidovat i investigativní novinářka Jana Lorencová.
28.08.2013 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13077 článků)

Na vnitru vzniká centrum, které kvůli cenzuře kritizoval Zeman

 
Na ministerstvu vnitra ke dnešnímu dni vzniká Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám. Útvar se bude zabývat mimo jiné také bojem proti zahraničním i domácím dezinformacím a propagandě zejména na internetu. Prezident Miloš Zeman ve svém vánočním poselství v závěru minulého roku v souvislosti s centrem řekl, že se obává cenzury internetu. Vnitro trvá na tom, že nebude z médií odstraňovat obsah, pouze upozorňovat na dezinformace na webech či sociálních sítích.
01.01.2017 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20962 článků)

Filmové premiéry - Dream House, Elitní zabijáci, Jeden den a Muž bez minulosti

 
Do českých kin vstupují Daniel Craig jako vydavatel, který pátrá po hrůzných okolnostech vraždy ve mysteriózním dramatu Dream House a Robert De Niro jako nájemný vrah ve snímku Elitní zabijáci podle údajně pravdivé knihy Ranulpha Fiennese. Anne Hathawayová hraje v romantickém filmu Jeden den.
06.10.2011 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert De Niro (66 článků) , Daniel Craig (311 článků) , Anne Hathaway (159 článků) , Robert Daniel (8 článků)

SESTUP: Čeští ATLETI opustí ELITNÍ skupinu MISTROVSTVÍ EVROPY družstev

 
Český tým v neděli sestoupil z elitní skupiny mistrovství Evropy atletických družstev, když ve švédském Stockholmu skončil desátý, na udržení v superlize potřeboval získat o devět bodů víc.
19.06.2011 20:15 |

podobné články

Případem týraného hocha z Brna se bude zabývat tým z ministerstva

 
Ministerstvo práce a sociálních věci vytvoří expertní tým, který se bude zabývat postupem orgánů sociálně-právní ochrany dětí v kauze osmiletého týraného chlapce z Brna.
04.02.2011 12:45 |

podobné články

Bradáčová vyměnila tři elitní žalobce. Včetně toho z kauzy Viktora Koženého

 
Šéfka vrchního státního zastupitelství v Praze Lenka Bradáčová se s tím nepáře. Od svého nástupu obměnila v rámci odboru, specializovaného na nejzávažnější korupční a hospodářské kauzy, již půlku z 15 žalobců. Naposledy skončili zástupci, kteří se zabývali kauzami Viktora Koženého, exministra Julínka, či miliardáře Tykače.
04.03.2014 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Kožený (92 článků)

Blažek připravuje protikorupční speciál. Zabývat se bude hospodářskými kauzami

 
Novela zákona o státních zastupitelstvích, kterou chce ministr spravedlnosti Pavel Blažek (ODS) koncem března předložit vládě, počítá s vytvořením speciálního protikorupčního útvaru, který by měl po zrušení vrchních zastupitelství převzít závažné hospodářské kauzy.
26.03.2013 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Blažek (551 článků)

Kauzu Pandur bude zkoumat nový vyšetřovací tým

 
Případ údajné korupce při nákupu rakouských transportérů Pandur pro českou armádu bude zkoumat nový tým vyšetřovatelů. Bývalý tým se rozpadl, když část lidí odešla a část byla vyměněna kvůli podezření z úniku informací. Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman nyní musí novelizovat dohodu s Rakouskem, protože vyšetřování vede česko-rakouský tým a jeho složení je součástí dohody. Noví lidé podle něj vyšetřování urychlí.
10.02.2012 06:40 |

podobné články

Vážné ohrožení USA, ale i nás. Přečtěte si více o plánované ruské ekonomické odvetě

 
Sankce proti Rusku, nebo sankce Ruska proti světu? Obojí je, jak se zdá, aktuálně ve hře, i když ta první varianta je mediálně více propíraná. O té druhé informují spíše média alternativního typu a spojují tyto sankce s vyhrocenou hrou o americký dolar, světovou měnu a zlato. Zlato proto, že by opět případnou novou měnu krylo tak, jak tomu bylo v minulosti. Zjišťovali jsme víc.
26.07.2014 08:45 |

podobné články

Stropnický vyhlásil boj proti korupci. Pomoci mu má protikorupční tým

 
Na ministerstvu obrany vzniká protikorupční tým, podřízen bude přímo ministrovi. Důvodem jsou nevýhodné nákupy z minulosti, řekl dnes novinářům ministr obrany Martin Stropnický (ANO). Ministerstvo také podle něj vypíše nové soutěže u některých významných smluv, především těch, které se týkají informačních technologií.
19.06.2014 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1690 článků)