Článek

Učitel páté třídy obchodoval s drogami: Sedí ve vazbě, zastupitelem ale zůstává

 
Z takového pana učitele asi rodiče jeho žáků radost neměli. Na třídního trmických páťáků, Marcela Cichého, totiž prasklo, že kšeftuje s drogami. Skončil sice ve vazbě, funkce v městském zastupitelstvu se ale drží zuby nehty.
30.10.2015 18:10 |

podobné články

Podobné články

Policie zadržela učitele z Trmic za prodej drog! Byl i v zastupitelstvu

 
Národní protidrogová centrála zadržela v Trmicích u Ústí nad Labem učitele základní školy. Muž, který je zároveň i městským zastupitelem, skončil ve vyšetřovací vazbě. Podezřelý je z toho, že obchodoval s drogami.
15.01.2015 12:26 |

podobné články

Americký „šerif roku“ sedí ve vězení pojmenovaném po něm. Za drogy a prostituci

 
Šerif Patrick Sullivan z coloradského okresu Arapahoe byl jednou zvolen „šerifem roku“. Byl tak slavný, že po něm dokonce v Coloradu pojmenovali věznici. Ovšem jak už to ve zkorumpovaném světě bývá, u největších „světců“ hledej největší hříchy. Sullivan obchodoval s drogami a kupoval si prostitutky. Takže teď sedí ve vězení nesoucí jeho jméno.
03.12.2011 16:45 |

podobné články

Michael Douglas říká: Byl jsem krkavčí otec!

 
Jeho syn Cameron (31, Tak to chodí) sedí od loňského srpna ve vazbě a hrozí mu 10 let vězení. Obchodoval s drogami. Slavný otec Michael Douglas (65, Wall Street) cítí vinu.
04.03.2010 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (417 článků) , Michael Cameron (8 článků) , Cameron Douglas (33 článků) , Michael Cameron (8 článků)

Janeček (KSČM): Ach, ta škola

 
Charles Farrar Browne pronesl: „Průměrný učitel vypráví. Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje.“
13.01.2015 18:42 |

podobné články

Osobnosti: Charles Brown (2 články)

DALŠÍ POLICISTA V RUKOU INSPEKCE! Obchodoval s neokolkovanými cigaretami!

 
Inspekce Policie ČR zadržela příslušníka cizinecké policie, který dlouhodobě obchodoval s cigaretami, které nakoupil v bezcelní zóně pražského ruzyňského letiště.
09.09.2011 11:50 |

podobné články

Policie zatkla manžela slavné cyklistky. Obchodoval s dopingem

 
Patrice Ciprelli, který je manželem slavné francouzské cyklistky Jeannie Longové, byl zatčen ve středu po šesté hodině ranní ve svém domě u Grenoble. Policie vnikla do jeho domu a vzala jen do vazby, neboť je podezřelý že obchodoval se zakázaným prostředkem EPO.
08.02.2012 14:25 |

podobné články

Tůma už má dobře placené místo. Zůstává i zastupitelem

 
Kandidát na pražského primátora Tůma se vrhne na finanční poradenství, zastupitelem ale zůstane.
20.12.2010 19:45 |

podobné články

Policista obchodoval s drogami: Skončil v cele!

 
Policista z Nového Města pod Smrkem, kterého zadržela policejní inspekce, byl obviněn z krácení daně za milion korun a skončil ve vazbě.
27.01.2015 10:36 |

podobné články

Švýcarsko odmítlo stížnost a Pitr sedí ve vazbě dál...

 
Kontroverzní český podnikatel Tomáš Pitr zůstává nadále ve vydávací vazbě ve Švýcarsku. Řízení o případném vydání podnikatele do České republiky stále běží, ale švýcarský nejvyšší trestní soud odmítl 25. srpna Pitrovu stížnost proti vazbě.
27.08.2010 19:00 |

podobné články

Šílené! Pomatený učitel se snažil infikovat virem HIV přes desítku žáků

 
Nejméně 16 lidí se podle obvinění pokusil záměrně infikovat virem HIV švýcarský učitel hudby z Bernu, který si přezdíval "léčitel". Čeká ho soudní proces, napsala média s odvoláním na dnešní sdělení prokuratury. Motiv tohoto činu zůstává nejasný. Obviněný učitel podle médií nemoc AIDS nemá, krev si podle prokuratury obstaral od jedné nebo několika nakažených osob.
30.08.2012 14:15 |

podobné články

Učitel Jaroslav D. (45): Vylákal z žen 16,5 milionu, zplodil 6 dětí, sedmé je na cestě!

 
Bez táty bude vyrůstat šest dětí, které zplodil jeden z největších sňatkových podvodníků Česka, pražský učitel Jaroslav D. (45). Sedí ve vazbě za to, že jejich matky připravil o 16,5 milionů korun. Udržoval neuvěřitelných 30 vztahů!
22.08.2017 12:05 |

podobné články

Učitel a bývalý funkcionář ODS, který zneužil školačku, je na svobodě

 
Třicetiletý učitel základní školy v Boru u Tachova a bývalý regionální funkcionář ODS Vladimír Dub, jehož od prosince policie stíhá pro pohlavní zneužití žákyně, už není ve vazbě. Rozhodl o tom plzeňský krajský soud, který se zabýval mužovou stížností proti vazbě.
19.01.2012 12:40 |

podobné články

Švýcarsko odmítlo Pitrovu stížnost. Uprchlík zůstává ve vazbě

 
Kontroverzní český podnikatel Tomáš Pitr zůstává ve vydávací vazbě ve Švýcarsku. Řízení o případném vydání podnikatele do České republiky stále běží, ale švýcarský nejvyšší trestní soud odmítl tento týden Pitrovu stížnost proti vazbě.
27.08.2010 18:15 |

podobné články

Kde ty všechny mozky jsou... Proč školství neumí 'vyrábět' skvělé učitele

 
Je to oblíbená filmová zápletka. Nový učitel přichází do třídy plné grázlíků a fiflen, aby z nich udělal školní premianty. Stačí mu k tomu neortodoxní přístup, výuka bez učebnic a dechberoucí charisma. Tolik filmová fikce. V realitě nemají učitelé typu Igora Hnízdo žádnou šanci. I kdyby byl sebelepší, bez stanoveného pedagogického vzdělání ho žádná škola nezaměstná. Dobrý učitel zůstává nadále nedostatkovým zbožím a rigidní systém není schopný přijmout změny, které by s tím dokázaly něco zásadního udělat. Možnosti přitom existují.
16.06.2016 11:40 |

podobné články

Velká ryba ve vazbě: Rudolf S. (42) obchodoval se smrtícím alkoholem

 
Dvaačtyřicetiletý Rudolf S. je ve vazbě! Policisty je označován v souvislosti s metanolovou aférou jako "velká ryba". Policie už obvinila celkem 23 lidí.
17.09.2012 14:10 |

podobné články

Státní podnik Lesy ČR očekává nabídky na dodávky osobních automobilů

 
esy České republiky, s. p., v současné době přijímají nabídky v rámci pěti vypsaných veřejných zakázek na dodávky osobních automobilů různých tříd - jednotlivé tendry se týkají osobních automobilů nižší třídy a střední třídy, terénních automobilů nižší třídy a střední třídy a terénních automobilů pick-up.
14.01.2015 18:52 |

podobné články

Zaměstnanec školy ubil dva žáky páté třídy k smrti

 
Dva žáky páté třídy ubil k smrti zaměstnanec školy v jižní Číně. O dalším násilném útoku proti školákům, které v minulých letech šokovaly zemi, informoval v pátek místní tisk. 
30.03.2013 10:30 |

podobné články

Politika mi rozbila rodinu. Ale ničeho nelituji, říká nejmladší zastupitel

 
Ve svých 25 letech je nejmladším zastupitelem za Jihočeský kraj. Řeč je o Michalu Lendackém, členovi ČSSD, původem z Horního Dvořiště na Českokrumlovsku. I tam se stal nejmladším zastupitelem obce, který dostal jako druhý nejvyšší počet hlasů. Co mu jeho práce v komunální politice dala a co mu naopak vzala?
19.09.2011 15:05 |

podobné články

V českých věznicích už sedí desítky zadržených převaděčů

 
V českých vězeních či ve vazbě už sedí řada převaděčů, které policisté zadrželi od letošního 17. června, kdy Česko na svém území přijalo mimořádná opatření. Během nich bylo zadrženo nejen více než 1870 nelegálních migrantů, ale právě i desítky převaděčů. Ti nejenže už sedí za mřížemi, ale byly jim i zabaveny peníze od uprchlíků. Informuje o tom dnešní Právo.
25.08.2015 11:41 |

podobné články