Článek

Učitel páté třídy obchodoval s drogami: Sedí ve vazbě, zastupitelem ale zůstává

 
Z takového pana učitele asi rodiče jeho žáků radost neměli. Na třídního trmických páťáků, Marcela Cichého, totiž prasklo, že kšeftuje s drogami. Skončil sice ve vazbě, funkce v městském zastupitelstvu se ale drží zuby nehty.
30.10.2015 18:10 |

podobné články

Podobné články

Policie zadržela učitele z Trmic za prodej drog! Byl i v zastupitelstvu

 
Národní protidrogová centrála zadržela v Trmicích u Ústí nad Labem učitele základní školy. Muž, který je zároveň i městským zastupitelem, skončil ve vyšetřovací vazbě. Podezřelý je z toho, že obchodoval s drogami.
15.01.2015 12:26 |

podobné články

Americký „šerif roku“ sedí ve vězení pojmenovaném po něm. Za drogy a prostituci

 
Šerif Patrick Sullivan z coloradského okresu Arapahoe byl jednou zvolen „šerifem roku“. Byl tak slavný, že po něm dokonce v Coloradu pojmenovali věznici. Ovšem jak už to ve zkorumpovaném světě bývá, u největších „světců“ hledej největší hříchy. Sullivan obchodoval s drogami a kupoval si prostitutky. Takže teď sedí ve vězení nesoucí jeho jméno.
03.12.2011 16:45 |

podobné články

Michael Douglas říká: Byl jsem krkavčí otec!

 
Jeho syn Cameron (31, Tak to chodí) sedí od loňského srpna ve vazbě a hrozí mu 10 let vězení. Obchodoval s drogami. Slavný otec Michael Douglas (65, Wall Street) cítí vinu.
04.03.2010 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (424 článků) , Michael Cameron (8 článků) , Cameron Douglas (33 článků) , Michael Cameron (8 článků)

Janeček (KSČM): Ach, ta škola

 
Charles Farrar Browne pronesl: „Průměrný učitel vypráví. Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje.“
13.01.2015 18:42 |

podobné články

Osobnosti: Charles Brown (2 články)

DALŠÍ POLICISTA V RUKOU INSPEKCE! Obchodoval s neokolkovanými cigaretami!

 
Inspekce Policie ČR zadržela příslušníka cizinecké policie, který dlouhodobě obchodoval s cigaretami, které nakoupil v bezcelní zóně pražského ruzyňského letiště.
09.09.2011 11:50 |

podobné články

Policie zatkla manžela slavné cyklistky. Obchodoval s dopingem

 
Patrice Ciprelli, který je manželem slavné francouzské cyklistky Jeannie Longové, byl zatčen ve středu po šesté hodině ranní ve svém domě u Grenoble. Policie vnikla do jeho domu a vzala jen do vazby, neboť je podezřelý že obchodoval se zakázaným prostředkem EPO.
08.02.2012 14:25 |

podobné články

Tůma už má dobře placené místo. Zůstává i zastupitelem

 
Kandidát na pražského primátora Tůma se vrhne na finanční poradenství, zastupitelem ale zůstane.
20.12.2010 19:45 |

podobné články

Policista obchodoval s drogami: Skončil v cele!

 
Policista z Nového Města pod Smrkem, kterého zadržela policejní inspekce, byl obviněn z krácení daně za milion korun a skončil ve vazbě.
27.01.2015 10:36 |

podobné články

Šílené! Pomatený učitel se snažil infikovat virem HIV přes desítku žáků

 
Nejméně 16 lidí se podle obvinění pokusil záměrně infikovat virem HIV švýcarský učitel hudby z Bernu, který si přezdíval "léčitel". Čeká ho soudní proces, napsala média s odvoláním na dnešní sdělení prokuratury. Motiv tohoto činu zůstává nejasný. Obviněný učitel podle médií nemoc AIDS nemá, krev si podle prokuratury obstaral od jedné nebo několika nakažených osob.
30.08.2012 14:15 |

podobné články

Švýcarsko odmítlo stížnost a Pitr sedí ve vazbě dál...

 
Kontroverzní český podnikatel Tomáš Pitr zůstává nadále ve vydávací vazbě ve Švýcarsku. Řízení o případném vydání podnikatele do České republiky stále běží, ale švýcarský nejvyšší trestní soud odmítl 25. srpna Pitrovu stížnost proti vazbě.
27.08.2010 19:00 |

podobné články

Učitel Jaroslav D. (45): Vylákal z žen 16,5 milionu, zplodil 6 dětí, sedmé je na cestě!

 
Bez táty bude vyrůstat šest dětí, které zplodil jeden z největších sňatkových podvodníků Česka, pražský učitel Jaroslav D. (45). Sedí ve vazbě za to, že jejich matky připravil o 16,5 milionů korun. Udržoval neuvěřitelných 30 vztahů!
22.08.2017 12:05 |

podobné články

Učitel a bývalý funkcionář ODS, který zneužil školačku, je na svobodě

 
Třicetiletý učitel základní školy v Boru u Tachova a bývalý regionální funkcionář ODS Vladimír Dub, jehož od prosince policie stíhá pro pohlavní zneužití žákyně, už není ve vazbě. Rozhodl o tom plzeňský krajský soud, který se zabýval mužovou stížností proti vazbě.
19.01.2012 12:40 |

podobné články

Švýcarsko odmítlo Pitrovu stížnost. Uprchlík zůstává ve vazbě

 
Kontroverzní český podnikatel Tomáš Pitr zůstává ve vydávací vazbě ve Švýcarsku. Řízení o případném vydání podnikatele do České republiky stále běží, ale švýcarský nejvyšší trestní soud odmítl tento týden Pitrovu stížnost proti vazbě.
27.08.2010 18:15 |

podobné články

Kde ty všechny mozky jsou... Proč školství neumí 'vyrábět' skvělé učitele

 
Je to oblíbená filmová zápletka. Nový učitel přichází do třídy plné grázlíků a fiflen, aby z nich udělal školní premianty. Stačí mu k tomu neortodoxní přístup, výuka bez učebnic a dechberoucí charisma. Tolik filmová fikce. V realitě nemají učitelé typu Igora Hnízdo žádnou šanci. I kdyby byl sebelepší, bez stanoveného pedagogického vzdělání ho žádná škola nezaměstná. Dobrý učitel zůstává nadále nedostatkovým zbožím a rigidní systém není schopný přijmout změny, které by s tím dokázaly něco zásadního udělat. Možnosti přitom existují.
16.06.2016 11:40 |

podobné články

Velká ryba ve vazbě: Rudolf S. (42) obchodoval se smrtícím alkoholem

 
Dvaačtyřicetiletý Rudolf S. je ve vazbě! Policisty je označován v souvislosti s metanolovou aférou jako "velká ryba". Policie už obvinila celkem 23 lidí.
17.09.2012 14:10 |

podobné články

Státní podnik Lesy ČR očekává nabídky na dodávky osobních automobilů

 
esy České republiky, s. p., v současné době přijímají nabídky v rámci pěti vypsaných veřejných zakázek na dodávky osobních automobilů různých tříd - jednotlivé tendry se týkají osobních automobilů nižší třídy a střední třídy, terénních automobilů nižší třídy a střední třídy a terénních automobilů pick-up.
14.01.2015 18:52 |

podobné články

Zaměstnanec školy ubil dva žáky páté třídy k smrti

 
Dva žáky páté třídy ubil k smrti zaměstnanec školy v jižní Číně. O dalším násilném útoku proti školákům, které v minulých letech šokovaly zemi, informoval v pátek místní tisk. 
30.03.2013 10:30 |

podobné články

Politika mi rozbila rodinu. Ale ničeho nelituji, říká nejmladší zastupitel

 
Ve svých 25 letech je nejmladším zastupitelem za Jihočeský kraj. Řeč je o Michalu Lendackém, členovi ČSSD, původem z Horního Dvořiště na Českokrumlovsku. I tam se stal nejmladším zastupitelem obce, který dostal jako druhý nejvyšší počet hlasů. Co mu jeho práce v komunální politice dala a co mu naopak vzala?
19.09.2011 15:05 |

podobné články

Nejstarším zastupitelem je sedmaosmdesátiletý penzista z Písecka

 
Nejstarším obecním zastupitelem se v letošních komunálních volbách stal sedmaosmdesátiletý Josef Pelikán z Minic na Písecku. Byl zvolen jedním z devíti zastupitelů v obci, kde je 34 voličů. Z nich tak bude v zastupitelstvu v podstatě každý čtvrtý.
17.10.2010 08:55 |

podobné články