Článek

Ubytování filmoví fandové stále najdou

 
Karlovy Vary nabízejí na zahájení jubilejního 50. ročníku Mezinárodního filmového festivalu (MFF) celou řadu možností ubytování. Zájem o ně je enormní, ale kapacitu mají volnou ještě hotely střední a vyšší třídy, posléze hostely či kempy. Ubytování v penzionech za několik stovek korun za noc jsou ovšem beznadějně vyprodaná.
03.07.2015 09:31 |

podobné články

Podobné články

Filmoví kritici mají infarkt: Do kin se chystá nový Kameňák. A my máme jeho trailer!

 
Filmoví kritici doufali, že se toho už nedočkají, mnozí filmoví fanoušci jsou ale v extázi. Na začátku prosince bude mít premiéru v pořadí už pátý díl Kameňáku. Jeho první oficiální trailer se před pár hodinami dostal poprvé na veřejnost.
02.11.2015 20:56 |

podobné články

Když městům vadí turisté aneb Blíží se soumrak levného ubytování

 
Ubytování u soukromých osob dává milionům lidí šanci, jak výrazně ušetřit za dovolenou. To ale může brzy skončit. Obyvatelé nejnavštěvovanějších měst začínají být na turisty alergičtí, protože kvůli nim musí platit stále vyšší nájmy. A radnice nucené vyslyšet přání lidu, musí jednat. Omezují výstavbu hotelů i soukromé ubytování, a ceny za přenocování v turisticky oblíbených městech tak půjdou pěkně nahoru.
12.02.2017 10:40 |

podobné články

V Bystřici zavedli kvůli Romům poplatek za ubytování

 
Zastupitelé v Bystřici pod Hostýnem zavedli poplatek za ubytování pět korun za den. Musí ho zaplatit každý, kdo ve městě poskytne ubytování. Město ho zavedlo poté, co se v posledních týdnech začali do jediného zdejšího hotelu stěhovat Romové. Informuje server iDnes.cz.
14.09.2012 15:40 |

podobné články

Japonští fandové kreslí vlastním tělem

 
Naši fotbaloví fanoušci trhají tribuny na kusy a ničí vlaky cestou na stadion, měli by si vzít příklad z Japonců. Tady fandové pro své týmy...
02.11.2009 16:05 |

podobné články

Kotel Slavie: Fandové Bohemky na našich místech? Nikdy!

 
Fandové Slavie nechtějí pustit do svého kotle fandy Bohemians
24.09.2010 15:50 |

podobné články

Lessy na rovinu: U policie zůstanou jen fandové. A líp jen tak nebude

 
Škrty v rozpočtu policie budou příští rok tak významné, že bude muset mnoho lidí odejít. Alespoň to tvrdí policejní prezident Petr Lessy. U sboru podle něj zůstanou jen fandové.
12.08.2011 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Petr Lessy (798 článků)

Že by podvod? Iveta Bartošová porazila Lucii Bílou. Jenže ta se jí vysmála do očí

 
Ještě před pár týdny měla Iveta Bartošová  (45) na své facebookové stránce jen pár tisícovek fanoušků. Pak se však stal zázrak, během jediného týdne počet vzrostl o desítky tisíc, a dnes už se může zpěvačka, která si nedávno uřízla strašnou ostudu v casinu Pavla Páska, chlubit sto tisíci fanoušky. Tolik jich nemá ani Lucie Bílá  (45) . Jenže nejsou fandové jako fandové. Zatímco Bartošová se umístila v Českém slavíku na 24. místě, její bývalá kamarádka Lucie vyhrála nejen kategorii zpěvaček, ale i celou soutěž.
03.12.2011 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2079 článků) , Iveta Bartošová (6593 článků) , Pavel Pásek (66 článků)

Fandové Bayernu to přehnali! Je na tom transparentu Mesut Özil?

 
Fandové Bayernu to prý přehnali! A tak se na zápas s Manchesterm United dostane do hlediště méně diváků a ještě se bude platit pokuta. Zavřený bude celý jeden sektor! A asi za to mlže Mesut Özil.
24.03.2014 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Mesut Özil (22 článků)

Fandové Slavie se zbláznili! Na derby se chystají do kotle Bohemians!

 
To se nedělá. A pokud to fandové Slavie myslí vážně, může z toho být pěkný problém. Na víkendový boj o záchranu se chystá masa červenobílých příznivců. Ti rychle vykoupili nejen svůj sektor, a nyní se domlouvají, že koupí lístky i do kotle domácích!
23.04.2014 16:25 |

podobné články

5 tipů na nejzajímavější pobyty a zájezdy o prázdninách

 
Stále více lidí volí jako doplněk ke klasické dovolené kratší wellness a víkendové pobyty. Potvrzují to údaje specializovaného pobytového slevového portálu Slevoteka.cz. Lidé preferují ubytování na 2 noci přes víkend, protože tak ušetří volné dny v práci. Díky tomu si mohou dopřát i více pobytů během roku. Zákazníci jsou stále náročnější a žádají luxusnější ubytování. Velice oblíbené je wellness centrum přímo v hotelu a bazén. Níže naleznete tipy na nejzajímavější pobyty a zájezdy pro letošní prázdniny.
14.06.2015 09:05 |

podobné články

Známého zbojníka si zahrál Čech

 
Vznikal dlouhých sedm let. Když už to vypadalo, že je s ním amen, našli tvůrci nový zdroj peněz a velkofilm o Juraji Jánošíkovi nakonec dotočili. Náklady se ovšem vyšplhaly na neuvěřitelných šest milionů eur (zhruba 160 milionů korun). I proto na film slavné polské režisérky Agnieszky Holland, v němž hraje hlavní roli český herec Václav Jiráček, filmoví fandové napjatě čekají.
19.07.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Jiráček (30 článků) , Agnieszka Holland (53 článků)

Kdo bude hrát Sinatru? Martin Scorsese zatím mlčí

 
Po uvedení 3D filmu Hugo by měl slavný režisér Martin Scorsese začít točit jeden z nejočekávanějších amerických filmů posledních let – životopisný snímek Sinatra. Filmoví fandové zatím spekulují o zásadní otázce, kdo bude hrát Frankieho, největší pop-jazzovou hvězdu všech dob.
13.10.2011 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Scorsese (89 článků)

Čeští filmoví kritici udělí poprvé své vlastní ceny

 
Čeští filmoví novináři budou mít své vlastní Ceny české filmové kritiky. Dosud byly udělovány v rámci Českého lva a Febiofestu (Kristián), nyní je bude vyhlašovat výbor Cen české filmové kritiky na základě hlasování novinářů, kteří se profesionálně a soustavně zabývají českým filmem a pravidelně přispívají do médií v České republice.
03.12.2010 12:00 |

podobné články

Meryl Streep v roli Železné lady: Filmoví kritici netají rozpaky

 
Britští filmoví kritici netají rozpaky nad životopisným snímkem Železná lady o bývalé britské ministerské předsedkyni Margaret Thatcherové, který má dnes v Londýně předpremiéru. Za jeho světlou stránku ale shodně považují výkon americké herečky Meryl Streepové, která ve filmu hraje hlavní roli a která by podle množících se spekulací mohla za něj dostat svého třetího Oscara.
08.01.2012 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Meryl Streep (169 článků) , Margaret Thatcher (129 článků)

Íránští filmoví rebelové ohromují svět, zastaví se v Praze

 
Festival íránských filmů představuje aktuální trendy v kinematografii, kterou obdivují filmoví experti na světových přehlídkách.
22.12.2014 16:05 |

podobné články

MFF v Karlových Varech nabízí dostatek ubytování

 
Volného ubytování po dobu letošního, 45. ročníku Mezinárodního filmového festivalu (MFF) v Karlových Varech, který zahajuje už tento pátek, je stále ještě relativní dostatek. Důvodem je dosavadní poněkud menší zájem o rezervace pobytů v karlovarských hotelech a ubytovacích zařízeních.
29.06.2010 09:20 |

podobné články

Svatba v romantickém hotelu

 
Už delší dobu přemýšlíte, že se vezmete nebo se dokonce váš milý již vyslovil? Pak nezbývá než blahopřát k tak vážnému životnímu kroku. Od nyní vás čeká spousta vyřizování a běhání. Zařizujete-li všechny důležité věci ve svém životě na poslední chvíli, pak snad dokážete i vlastní svatbu zorganizovat takřka ze dne na den. Elegantní šperky pro každou nevěstu Jestliže se naopak řadíte mezi puntičkáře, kteří plánují vše do posledního detailu, může vám příprava svatby trvat klidně celý rok. První věc, kterou žena začne ve své hlavě řešit je její postava, svatební šaty a elegantní šperky. Pak následuje vše ostatní a v hlavě je z toho docela pěkný zmatek. Není vůbec na škodu oslovit některou z profesionálních společností, jež dokáže zorganizovat svatbu od A do Z. Romantický svatební hotel Věřte, že pro nastávající novomanželé, začíná běh na dlouhou trať. Od zajištění šatů, obleku, koláčů, prstýnků, účesu, make-upu, svatebního oznámení, hostiny, fotografa, kytky, výzdoby až po ubytování svatebčanů, pokud přijedou z daleka či se svatba nekoná v místě bydliště. Svatební hotel ve městě Žilina patří k nejnovějším a nachází se nedaleko historického centra. O takovou romantiku se jen málokterá nevěsta chce nechat ošidit. Dnes jsou svatby v historickém, selském a romantickém duchu velmi populární. Nechte za vás promluvit hotel Galileo Netýká-li se vás tento případ a váš partner se stále nevyslovil, nevěšte hlavu. Možná čeká pouze na tu správnou příležitost a neví, jak nejlépe to udělat. Pravděpodobně znáte pořekadlo „chytrému napověz, hloupého trkni“. Není lepšího vodítka než strávit romantický víkend. Ubytování v Žilinském hotelu Galileo bude přesně tím pravým místem. Romantická atmosféra svatebního hotelu to už lépe vyjádřit neumí a musí to pochopit i ten největší beran.   Příspěvek Svatba v romantickém hotelu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.11.2015 06:55 |

podobné články

Tvůrci filmu V peřině uvažují o pokračování

 
Protagonisté 3D filmu V peřině pokřtili stejnojmennou knihu pro děti. Čtenáři v ní kromě pohádkového příběhu najdou také unikátní fotografie z natáčení. Autor scénáře i knihy, Miroslav Adamec, při té příležitosti prozradil, že už nyní uvažuje o pokračování. Tento první domácí a zřejmě i evropský snímek kompletně živě natočený v systému 3D zatím viděli jen návštěvníci mezinárodního festivalu ve Zlíně a filmoví publicisté. Do českých kin se chystá od 16. června.
12.06.2011 12:00 |

podobné články

Festival ve Varech: Kde najdete ubytování?

 
Kapacita většiny karlovarských hotelů je na Mezinárodní filmový festival téměř vyčerpaná. Rezervujte si proto své ubytování co nejdřív! Zajistit si ho můžete buď ve Stanovém městečku, nebo v Puppu.
01.07.2009 05:35 |

podobné články