Článek

U Zlína se srazila dvě auta: Jedno skončilo v příkopě s řidičkou v silném šoku

 
K nehodě došlo v sobotu ráno kousek od Zlína. Na silnici v zalesněném úseku se čelně srazila dvě vozidla, jedno z nich přitom spadlo do příkopu.
23.01.2016 17:20 |

podobné články

Podobné články

Vzájemnou kolizi odnesli hospitalizací: U ruzyňského letiště se srazila dvě auta

 
V úterních večerních hodinách se srazila dvě osobní auta v ulici Do Horoměřic poblíž ruzyňského letiště. Obě auta po střetu skončila mimo vozovku, přičemž jedno z vozidel skončilo obrácené na bok. Při nehodě se zranili dva lidé.
28.03.2018 10:05 |

podobné články

Dramatická nehoda na Kolínsku: Nepřipoutanou ženu zachránil lékař, který jel náhodou kolem!

 
Chvilka nepozornosti a opomenutí dát přednost. To stačilo k tomu, aby se v sobotu v půl osmé večer u Českého Brodu na Kolínsku srazila dvě auta, z nichž jedno skončilo v příkopě. Při nehodě utrpěla vážná zranění jedna žena, nakonec měla ale doslova štěstí v neštěstí.
12.03.2017 09:10 |

podobné články

Dvě policejní auta se srazila, jedno skončilo na střeše

 
Nehody se nevyhýbají ani strážcům zákona! Policejní auta, která jela obě se zapnutým majákem, si nedala přednost na jedné z nejrušnějších křižovatek v pražských Holešovicích a jedno z nich skončilo na střeše.
24.07.2010 22:15 |

podobné články

V Náchodě se srazila dvě auta, jedno z nich zranilo dítě na kole

 
Dvě osobní auta se srazila v neděli vpodvečer v Náchodě. Jedno z nich navíc srazilo a zranilo malé dítě na kole, řekl agentuře Mediafax operační důstojník náchodské policie.
06.06.2010 19:00 |

podobné články

Smart skončil na Praze západ v příkopě, posádka z místa utekla

 
Na silnici spojující Dolní Břežany a obec Libeř na Praze západ došlo v neděli večer k dopravní nehodě, při které skončilo vozidlo Smart v příkopě. Na místo okamžitě vyrazily složky IZS, včetně hlídek OO PČR, DI PČR a jednotky HZS Středočeského kraje ze stanice Jílové u Prahy.
20.10.2014 00:40 |

podobné články

Hororová autonehoda: Díra na silnici spolkla dodávku i s řidičkou!

 
Čeští cestáři nemají právě nejlepší pověst, ale nechat takovou jámu uprostřed silnice, to by si snad nedovolili ani oni. Na Havaji obrovská díra v cestě pohřbila celé auto i s šokovanou řidičkou!
02.01.2014 21:40 |

podobné články

Drsná nehoda se šťastným koncem ve Znojmě: Mercedes s řidičkou se zastavil až o strom!

 
O štěstí může mluvit dvojice řidičů, která bourala ve středu večer na křižovatce ulic Vídeňská, Brněnská a Dukelských bojovníků ve Znojmě. Muž (58) v Seatu Alhambra vyjížděl na hlavní silnici, jenže za soumraku neodhadl přesně situaci a trefil projíždějící mercedes s osmačtyřicetiletou řidičkou.
13.04.2017 11:20 |

podobné články

V lese se čelně srazila dvě auta, další napálilo do stromu

 
Dvě osobní auta se ve čtvrtek ráno srazila u Chramost na Příbramsku, při nehodě se zranili dva lidé, z toho jedno dítě. Příčinou nehody byla ledovka na vozovce, sdělila Mediafaxu mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.
22.12.2011 09:55 |

podobné články

Dvě auta se srazila na Plzeňsku: Pro zraněného spolujezdce (80) přiletěl záchranářský vrtulník

 
Dvě auta se srazila u Šťáhlav na Plzeňsku. Tři lidé se zranily. Dvě ženy odvezly sanitky do nemocnice, s mužem odletěl vrtulník letecké záchranky na emergency.
09.07.2017 12:55 |

podobné články

Řidička zabila u Prahy silničáře! Cisterna rozdrtila na Jablonecku osobák

 
Z fotek těchto nehod až zamrazí. Na Jablonecku skončilo osobní auto i s řidičkou sešrotované pod mnohatunovým kolosem. Spadla na něj cisterna! Tentokrát však šlo jen o plechy, řidička vyvázla s lehkým poraněním! Stejné štěstí však nemělo 55 lidí, kteří na českých silnicích zemřeli během září. A také silničář, kterého dnes u Prahy srazila patrně sluncem oslněná řidička osobáku.
01.10.2013 11:05 |

podobné články

V ulici Na Příkopě jsou nejvyšší nájmy za obchody ve střední Evropě

 
Pražská ulice Na Příkopě je z hlediska nájemného za obchody nejdražší nákupní ulicí ve střední Evropě. Za metr čtvereční tam obchodníci měsíčně platí 180 eur, tedy asi 4506 korun. Uvedla to dnes realitní poradenská společnost Jones Lang LaSalle. Srovnání se týká zemí visegrádské čtyřky, nezahrnuje Rakousko.
23.04.2012 10:35 |

podobné články

EXKLUZIVNÍ FOTO: Cirkus HUMBERTO měl nehodu, přívěs skončil v příkopě!

 
Na rychlostní silnici R10ve směru na Mladou Boleslav, havarovala u Prahy dodávka s přívěsem cirkusu Humberto. Přívěs, ve kterém cirkus převážel cvičené psy, skončil v příkopě.
26.11.2013 13:47 |

podobné články

HROZIVÉ FOTKY: Mladík (26) zmizel, umíral několik dní v příkopě!

 
Šestadvacetiletý Andrej zmizel a zoufalí rodiče ho hledali čtyři dny. On celou tu dobu umíral v příkopě u silnice. Co se stalo?
08.01.2014 18:30 |

podobné články

Rivalita Čechů a Němců v historické Praze: Národní třída versus Na Příkopě

 
České národní cítění ve druhé polovině 19. století rychle narůstalo. Češi si čím dál víc uvědomovali svou příslušnost a rakouská nadvláda se stávala nežádanou. Potřeba přítomnosti ryzího češství v Praze postupně vyústila ve vznik Národní třídy, které dominovaly vlastenecké kavárny v čele s Národním divadlem. Jako kontrast tehdy působila ulice Na Příkopě, která byla naopak výhradně německá. Úplného sjednocení se oba významné bulváry dočkaly až po druhé světové válce.
16.11.2016 06:10 |

podobné články

Nevítaná „skluzavka“ na kostkách Na Příkopě: Oprava má smysl jen v rámci rekonstrukce

 
V ulici Na Příkopě v samotném srdci metropole se na dlažbě nachází úsek u výstupu ze stanice metra Můstek, který na první pohled směřuje výrazně z kopce. Nejde však o žádný chtěný nájezd, cesta pro pěší by tady měla být rovná. Podle Technické správy komunikací (TSK) má oprava tohoto úseku smysl pouze v souvislosti s celkovou rekonstrukcí.
17.04.2018 18:25 |

podobné články

Čtyři mladíci se zranili při čelním nárazu do kamionu: Další čtveřice se srazila s kamionem

 
Úterní ráno dobře nezačalo hned pro dvě posádky osobáků. Obě auta se srazila s náklaďákem, v obou případech byli zraněni čtyři lidé. Hůř je na tom ale čtveřice mladíků ve věku okolo 17 let, která se ve Frýdku-Místku čelně srazila s náklaďákem.
03.09.2013 10:40 |

podobné články

V Brně se srazila dvě auta a autobus, tři lidé se zranili

 
V brněnské čtvrti Královo Pole se ve středu před osmou ráno srazila dvě osobní auta a autobus MHD.
27.05.2009 11:40 |

podobné články

V Olomouci se srazila dvě policejní auta

 
Dvě policejní auta se srazila v poledne na třídě Svobody před Okresním soudem v Olomouci
21.04.2010 17:55 |

podobné články

Chlapce (15) srazila rovnou dvě auta. Od prvního se odrazil a nabralo ho druhé

 
Chlapec děsivou nehodu přežil a s těžkými poraněními ho transportoval vrtulník. V Trpoměchách na Kladensku ho srazila rovnou dvě auta.
03.11.2012 20:45 |

podobné články