Článek

U vysokoškolských kolejí v Olomouci našli mrtvého studenta!

 
V Olomouci nedaleko vysokoškolských kolejí objevili policisté ve středu mrtvého mladíka. Okolnosti smrti jednadvacetiletého muže nejsou známy, objasnit by je měla soudní pitva. ČTK to dnes řekla krajská policejní mluvčí Marie Štrbáková.
03.12.2015 09:40 |

podobné články

Podobné články

V Olomouci našli na trávníku u vysokoškolských kolejí mrtvou studentku

 
Mrtvou dívku objevili ve středu okolo půl desáté večerní náhodní chodci na trávníku u vysokoškolských kolejí Bedřicha Václavka na olomoucké Envelopě.
27.05.2010 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Bedřich Václavek (2 články)

Studentka vypadla z okna kolejí, pád nepřežila

 
V Olomouci ve středu večer zemřela mladá žena po pádu z budovy vysokoškolských kolejí Bedřicha Václavka. Za jakých okolností studentka Univerzity Palackého z okna vypadla, nyní vyšetřuje policie.
27.05.2010 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Bedřich Václavek (2 články)

Studenta (22) křivě obvinili z masakru v Bostonu, našli ho mrtvého v řece

 
Média a sociální sítě mylně obvinila z útoku na maratónu studenta, který je trochu fyzicky podobný Džocharovi Carnajevovi. Teď mladíka našli mrtvého v řece Providence.
26.04.2013 16:40 |

podobné články

Smrt na vysokoškolských kolejích: Mladá žena (†23) nepřežila pád z budovy

 
Tragicky skončil pád třiadvacetileté dívky z budovy vysokoškolských kolejí v olomoucké Šmeralově ulici. Zraněné ženě se pokoušeli pomoci svědci i přivolaní záchranáři. Bohužel ale následkům pádu podlehla.
06.11.2016 14:00 |

podobné články

Záhadná smrt studentky (†23) v Olomouci: Na kolejích, kde ji našli, byla jen na návštěvě!

 
Sebevražda, nebo nešťastná náhoda? Olomoučtí kriminalisté vyšetřují od neděle záhadné úmrtí teprve třiadvacetileté dívky. Tu našli mrtvou pod okny budovy vysokoškolských kolejí. Podle vedení školy tam ale nebydlela.
07.11.2016 10:35 |

podobné články

Herec ze seriálu Glee, kterého našli mrtvého, měl u sebe na pokoji alkohol a drogy. Zabily ho návykové látky?

 
Herec z oblíbeného seriálu Glee, kterého o víkendu "našli mrtvého v jeho hotelovém pokoji ve Vancouveru":http://www.extra.cz/ach-ty-drogy-hvezdu-serialu-glee-coryho-monteitha-nasli-mrtveho-neuspesne-se-lecil-ze-zavislosti, zřejmě zemřel na následky pití a užívání drog v kombinaci se slabým srdcem, které nápor divokého životního stylu nevydrželo.
16.07.2013 11:20 |

podobné články

V šumperském depu Českých drah našli mrtvého bezdomovce

 
Mrtvého muže našli ve středu ráno na čtrnácté koleji depa Českých drah v Šumperku.
23.09.2010 10:20 |

podobné články

Může se to stát i na vaší koleji: Tenhle nindža s rukou v poklopci kouká ostatním do pokojů a masturbuje!

 
Představte si, že na koleji chcete v noci navštívit svého souseda, ale když otevřete dveře, vrazíte do podivného nindži nebo mumie, zahalené od hlavy až k patě. Na tváři má jenom úzkou škvíru na oči a ruku v kalhotách. U toho všeho vám navíc onanuje před pokojem a snaží se dívat dovnitř. Máte husinu? Tohle se opravdu na jedné koleji děje!
16.03.2016 08:20 |

podobné články

Střelce na útěku chytila policie. Mladík v Michiganu zastřelil na koleji své rodiče

 
Policie v americkém státu Michigan dnes zatkla 19letého studenta, který je podezřelý, že v pátek na koleji zastřelil své rodiče. Informovala o tom agentura AP. Případ souvisí se sporem v rodině.
03.03.2018 12:25 |

podobné články

Pět evropských vysokoškolských týmů prozkoumá vilu Tugendhat

 
Odborníci na restaurování z pěti vysokoškolských institucí tří evropských zemí se tento týden sešli ve známé funkcionalistické vile Tugendhat v Brně, aby zahájili rozsáhlý restaurátorský průzkum. Českou republiku zastupují specialisté z Fakulty restaurování Univerzity Pardubice.
02.03.2010 11:05 |

podobné články

Sněmovna navrhuje zřídit registr vysokoškolských profesorů

 
Poslanci dnes navrhli zřídit registr vysokoškolských profesorů a docentů. Akreditační komise by díky němu měla mít lepší přehled o tom, kteří profesoři mají na kterých školách pracovní úvazky, a díky tomu by mohla odmítnout akreditovat program, který nemá dostatečné pedagogické zajištění.
10.03.2010 11:55 |

podobné články

Prezident jmenuje 80 nových vysokoškolských profesorů

 
Prezident Václav Klaus v pátek v pražském Karolinu jmenuje osmdesát nových vysokoškolských profesorů.
24.06.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9104 článků)

VELKÝ PODVOD! Policie rozkrývá rozsáhlé PADĚLÁNÍ vysokoškolských diplomů!

 
Desítky padělaných vysokoškolských diplomů a maturitních vysvědčení má na svém kontě gang z Teplicka. Policie případ vyšetřuje již delší dobu, naposledy dvě členky gangu zadrželi pražští kriminalisté, informovala v pondělí TV Nova.
29.08.2011 21:15 |

podobné články

KAUZA! Počet falešných vysokoškolských diplomů se zvětšuje!

 
Kauza falešných vysokoškolských diplomů a maturitních vysvědčení nabývá obludných rozměrů. Tepličtí policisté přiznali, že vyšetřují až 150 případů - tedy stopadesát padělků, které se někdo pokusil použít jako doklad o dosaženém vzdělání.
31.08.2011 21:35 |

podobné články

Lepší házet melouny než pálit auta, myslí si rektor Hampl

 
Raději házet melouny z oken než pálit auta jako ve Francii, myslí si o protestech vysokoškolských studentů a pedagogů rektor Karlovy univerzity Václav Hampl. Protestovalo se proti vysokoškolských reformách, které chystá ministerstvo školství Josefa Dobeše.
19.01.2012 22:55 |

podobné články

V zastupitelstvu Vysočiny zasedne majitel rekordního počtu vysokoškolských titulů

 
Jedna z kolonek na volebním lístku TOP 09 a Starostů v Kraji Vysočina byla tentokrát o poznání rozlehlejší a mezi ostatními musela zaujmout na první pohled. Jméno kandidáta Jaroslava Maxmiliána Kašparů totiž ohraničovalo celkem šest vysokoškolských titulů.
14.10.2012 16:20 |

podobné články

Gajdůšková: Prezident se nemá vzdávat

 
Odklad jmenování vysokoškolských profesorů nepoškozuje jen je samotné, ale i jejich výzkumná pracoviště a vysoké školy. Ministerstvo školství by proto mělo bez odkladu návrhy na jmenování vysokoškolských profesorů předat panu prezidentovi, jestliže tak zatím neučinilo. Je pak věcí prezidenta, aby konal.
14.01.2014 08:20 |

podobné články

Opilý kaskadér: Na vysokoškolských kolejích přelézal z balkonu na balkon, skončil v péči lékařů

 
Na vysokoškolských kolejích v ulici Na Větrníku zřejmě popíjel s přáteli nebo spolužáky a dostal geniální nápad, a to přelézt v 1. patře z jednoho balkonu na druhý. Bohužel se mu akce nevydařila a skončil na zemi. Na místo přijeli policisté i záchranáři.
13.05.2016 20:05 |

podobné články

Za sex v reklamě chtěli studenta vyhodit. Teď láká »na plodění« sama univerzita

 
Nalákat studenty za každou cenu se snaží Slezská univerzita v Opavě. Na billboardy umístila fotku studenta, který na rameni odnáší spolužačku, s popisem: „Univerzita, kde se plodí vzdělanost.“ Před dvěma lety přitom škola za erotické promo univerzity málem vyhodila studenta.
04.03.2016 17:00 |

podobné články