Článek

Tyran v Chomutově uvázal psa ke stromu: Důvod vysvětlil ve vzkazu

 
Svého psa se bezcitně zbavil nezodpovědný chovatel v Chomutově. Zvíře uvázal u stromu a nechal ho tam napospas svému osudu. Hafana zachránili až po dvou dnech.
28.10.2015 12:30 |

podobné články

Podobné články

Už čtyřnohého kamaráda nechtěl: Uvázal ho u stromu!

 
Nebyl to páníček, ale zmetek! Pořídil si psa, a když mu začal být čtyřnohý kamarád na obtíž, bezcitně se ho zbavil. Zvíře uvázal v Chomutově u stromu a nechal ho napospas osudu.
01.11.2015 12:05 |

podobné články

Muž (†31) si uvázal okolo krku lano, druhý konec ke stromu, nasedl do auta a rozjel se!

 
Velice neobvyklý způsob sebevraždy si ve středu nedaleko Prahy zvolil jednatřicetiletý muž. Okolo krku si uvázal lano, druhý konec uvázal okolo stromu, nasedl do auta a rozjel se.
14.03.2014 12:30 |

podobné články

LIDSKÁ HYENA! Nechala psa trpět tři dny přivázaného ke stromu

 
Krutým způsobem se někdo v Třebíči zbavil psa. Uvázal jej ke stromu, kde zvíře trpělo tři dny. Jak potvrdil mluvčí třebíčské radnice Ivan Přibík, psa zachránili až městští strážníci.
07.07.2011 10:05 |

podobné články

Zubožený Ronny přišel o oko, ale oslavil první narozeniny. Co na to jeho tyran?

 
Týrání malého štěňátka labradora Jakubem L. (24) zasáhlo nejen milovníky zvířat. Je s podivem, že po tak brutálním týrání, zveřejněném na videu, přežilo. Kauza ještě ani neutichla a už je na scéně další tyran, který rád ubližuje nebohým tvorům. Násilník bil psa jménem Ronny tak, že pejsek měl vykopané zuby a zlomenou čelist. Nyní se jeho zdravotní stav lepší, a to i přesto, že mu jedno oko muselo být odstraněno. Nedávno dokonce oslavil první narozeniny, čemuž nikdo moc nevěřil. A co na to jeho tyran?
18.03.2018 17:00 |

podobné články

Tyran uvěznil psa v kanálu: Hrozí mu 2 roky

 
Otřesné týrání psa vyšetřují jihomoravští policisté. "Z kanálu se ozývá štěkot psa," oznámila strážníkům v Adamově žena. Měla pravdu. Pachateli za uvěznění psa v kanálu, kde byl zřejmě delší dobu, hrozí dva roky.
18.06.2013 14:30 |

podobné články

Týrání psů v Praze: Jeden byl uvázaný u stromu, další trpěli u bezdomovce

 
Hned dva případy týrání řešili ve čtvrtek zaměstnanci útulku pro opuštěná zvířata městské policie v Praze. Nejprve někdo uvázal psa ke stromu v Prokopském údolí, ve druhém případě museli odvézt dvě trpící štěňata od bezdomovce.
05.05.2017 14:15 |

podobné články

Kdo uvázal nemocného psa u skládky, aby zemřel? Hledáme ho!

 
Čistokrevný aljašský malamut dostal rakovinu a svému pánovi se stal zřejmě přítěží. Tak se psa zbavil. Přivázal ho u skládky a nechal ho napospas osudu. Přes veškerou snahu se psa ochráncům zvířat nepodařilo zachránit. Chebská policie případ vyšetřuje pro podezření z týrání zvířat.
24.08.2012 21:45 |

podobné články

Lidská zrůda! Nechtěnému pejskovi omotal tlamičku pevnou páskou!

 
Nechtěné psy poslední dobou nacházejí místní kolem tahu z Polska u Kunratic na Liberecku. Nejhůře dopadla Jessi, kterou tyran uvázal ke stromu a tlamičku jí omotal páskou!
23.09.2014 12:15 |

podobné články

Tyran uvázal nechtěného psa na nádraží: Ten byl tak smutný, až se rozplakal

 
Velmi smutného pejska přivázaného u vlakového nádraží v jihovýchodní Anglii si během těch několika hodin, co zde seděl, všimlo mnoho lidí. Fotografie černého staforda doslova oblétly svět. Zdálo se totiž, že pejskovi dokonce tečou slzy.
17.02.2015 09:15 |

podobné články

Skvělý nápad! Ewan McGregor si uvázal šátek místo kravaty

 
Herec Ewan McGregor (30) asi kravaty zrovna dvakrát v lásce nemá. Proto si na premiéru filmu Haywire kolem krku uvázal šátek. A nic tím nezkazil.
08.01.2012 22:30 |

podobné články

Bezcitný majitel uvázal huskyho u svodidel: Předtím mu odřízl ucho!

 
Neuvěřitelná muka prožíval na dálnici D1 asi pětiletý sibiřský husky. Jeho majitel, ještě než ho uvázal na 95. kilometru ve směru na Prahu u svodidel, mu uřízl pravé ucho.
25.11.2013 12:17 |

podobné články

Radnice Prahy 5 řeší zvláštní případ vandalství: Kvůli zničenému stromu oslovila policii

 
Přímo před radnicí Prahy 5 nechalo několik lidí svého psa, aby totálně zničil jeden ze stromů, což zachytily i kamery policie. Zřejmě opilí majitelé psa se u toho navíc velice bavili a vůbec jim to nevadilo. Ze stromu nezbyla téměř žádná kůra a byl zničen natolik, že jej radnice musela nechat odstranit a vysadit nový. Také podala trestní oznámení a celou věc si převzala policie.
17.05.2017 06:50 |

podobné články

O volby v Chomutově není zájem. Voliči prý zjišťují, zda dostanou odměnu

 
Nízká volební účast provází opakované komunální volby v Chomutově a v Bílině na Teplicku. Podle protikorupčních organizací sociálně slabí v Chomutově zjišťují, zda za hlas dostanou finanční odměnu. Policie zatím kupčení s hlasy nezaznamenala.
31.01.2015 12:31 |

podobné články

Šimůnek (KSČM): KSČM získala v Chomutově a Bílině nejvíce mandátů

 
O víkendu proběhly dodatečné volby a opakované hlasování v 15 obcích ČR. Pozornost byla upřena na hlasování ve dvou městech, v Chomutově a Bílině. Mezi politickými stranami při součtu obdržených mandátů z obou těchto měst jasně zvítězila KSČM, která získala v Chomutově a Bílině dohromady 15 mandátů a porazila tak své největší soupeře. Hnutí ANO získalo v obou městech 11 a ČSSD 7 zastupitelů.
01.02.2015 20:56 |

podobné články

Poznáte psa na fotografii? Policisté pátrají po jeho bezcitném majiteli

 
Asi rok a půl starého psa německého ovčáka přivázal někdo ke stromu v lesním porostu u obce Hřebeč na počátku února letošního roku. Štěkání zaslechla okolo jdoucí žena z Kladna, která přivolala Policii ČR. Zvíře bylo ve zbídačeném stavu, vyhladovělé se šrámy na těle. Krvácelo z čumáku a na první pohled bylo znatelné, že s ním nebylo dobře zacházeno. To ostatně potvrdila i lékařské zpráva veterináře. Ten konstatoval, že pes byl týrán.
04.03.2014 12:00 |

podobné články

Brutální sebevražda: Muž (†33) uvázal lano ke stromu, sedl do auta a se smyčkou kolem krku se rozjel

 
Hrozivější způsob odchodu z tohoto světa si snad nemohl vybrat. Teprve třiatřicetiletý muž přivázal ke stromu nedaleko obce Veliký Brázdim u Staré Boleslavi lano, jehož druhý konec se smyčkou si dal kolem krku, a rozjel se!
12.03.2014 18:15 |

podobné články

Lidská hyena! Ťuldu uvázala ke stromu, aby tam čekal na svou smrt!

 
Ubohá němá tvář, která se nemohla bránit, se stala obětí lidské krutosti na Kolínsku. Béžovo-bílého rozkošného pejska někdo uvázal v lese ke stromu a nechal ho na pospas jeho osudu. Zvíře by beze sporu zahynulo, nebýt nálezu kolemjdoucího.
29.05.2014 14:20 |

podobné články

LIDSKÁ KRUTOST: Štěně uvázali ke stromu a tlamu zalepili páskou!

 
Opět se ukázalo, jak někteří lidé dokážou být krutí. Někdo se zbavil malého štěnětě v lese v Kunraticích na Frýdlantsku. Nejen že ho uvázal ke stromu, navíc mu čelisti stáhl pevně k sobě lepicí páskou. Příběh štěněte ale snad bude mít dobrý konec. Dočasný azyl našlo v útulku v Krásném Lese.
13.09.2014 21:05 |

podobné články

Šílené: Muž za autem táhl psa! Prý ho chtěl potrestat

 
Snímek plný neuvěřitelné lidské brutality a zvířecí bezmoci obletěl internet. 55letý Bulhar se rozhodl, že potrestá svého psa. Uvázal ho za auto a vláčel ho po silnici. Nechutný případ má bohužel velmi šokující dohru.
10.06.2013 11:55 |

podobné články