Článek
Podobné články

Lékaři zapomněli v břiše pacientky špachtli, trpěla pět měsíců

 
Lékaři z ivančické nemocnice se dopustili tragického pochybení. Ženě, kterou operovali, zapomněli v břiše 28centimetrový chirurgický nástroj, takzvanou špachtli. Paní Kopečková téměř pět měsíců trpěla obrovskými bolestmi, zašitý nástroj se jí v břiše při jakémkoliv pohybu posunoval. Až před týdnem lékaři zjistili, co se vlastně stalo a předmět odstranili.
13.02.2010 16:45 |

podobné články

Modelka s vývodem na břiše inspiruje: Další lidé se sáčky se začali fotit v plavkách jako ona!

 
Příběh make-up artistky "Bethany Townsend":http://www.extra.cz/tema/bethany-townsend (23) z Worcesteru inspiroval tisíce lidí po celém světě. Když kráska, "která má na břiše vývod":http://www.extra.cz/divka-s-vyvodem-streva-na-brise-chce-byt-modelkou-na-socialnich-sitich-uz-ma-desetitisice-fanousku, na svém facebookovém profilu vystavila fotografii v plavkách, netušila, že tím způsobí takový rozruch.
06.07.2014 21:20 |

podobné články

Channing Tatum už nemá na břiše pekáč buchet: Teď tam má tohle!

 
Channing Tatum se ve filmu Bez kalhot XXL opět představí jako svalovec s pekáčem buchet na břiše. Snímek vstoupí do kin v půli července, jeho natáčení probíhalo loni. Před ním musel hollywoodský hezoun trávit každý den několik hodin v posilovně a držet dietu. Jenže po poslední klapce se na cvičení vykašlal a začal se cpát. Dnes by tak fanouškům už pekáč buchet ukázat nemohl. Jak sám Channing tvrdí, na břiše má jednu velkou měkkou vanu.
02.07.2015 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Channing Tatum (128 článků)

Vendula Pizingerová vydělala pekáčem buchet na břiše přes 80 tisíc korun. Tři měsíce dřela a vyplatilo se!

 
Vendula Pizingerová  (43) tři měsíce makala, aby měla na svém břiše pořádný pekáč buchet. Přidávaly se k ní stovky dalších lidí, aby svými vypracovanými břišáky pomohly lidem s těžce popáleným tělem. Za každou buchtu na břiše totiž putovaly peníze na Kliniku popáleninové medicíny nemocnice na Vinohradech.
30.09.2015 13:30 |

podobné články

Být obézní jen na břiše je horší než být obézní celý

 
Tuk na břiše je tím největším zdravotním rizikem dneška. Potvrzuje to další studie, tentokráte z Minnesoty. Podle tamních lékařů jsou totiž osoby mající jinak štíhlou postavu, které ale mají pneumatiku v břišní části těla, ohroženy předčasným úmrtím dvakrát víc než jiní, kteří mají tuk distribuovaný po celém těle. Jinými slovy. Je lepší být obézní všude než jen na břiše.
11.11.2015 14:05 |

podobné články

Pavel Bělobrádek nám sdělil svůj postoj k válce na Ukrajině

 
Znepokojen situací na Ukrajině je Pavel Bělobrádek, předseda KDU-ČSL a místopředseda vlády. Proč? „Je tam regulérní válka," vysvětlil ParlamentnímListům.cz a vyjádřil se pro zpřísnění sankcí vůči Rusku. „Válčit nechceme. Zbývají jen sankce. Nemůžeme Ukrajině udělat to samé, co udělali nám v Mnichově. Sankce budou bolet i nás, ale nechceme-li válčit, což nechceme, zbývají jen tvrdé sankce. Přestože nás ekonomicky poškodí. Je to ale cena za hodnoty s principy," napsal.
01.09.2014 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1496 článků)

Ze staronových Black Sabbath budou fanoušci u vytržení

 
Před lety by si málokdo vsadil na to, že se v roce 2013 bude psát o nové desce skupiny Black Sabbath - a to s Ozzy Osbournem za mikrofonem. Čas však lidi mění a dokáže spojit i tak komplikované týpky, jako jsou Ozzy a Tony Iommi.
10.06.2013 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Ozzy Osbourne (239 článků) , Tony Iommi (17 článků) , Tony Black (14 článků)

Krampolová mohla být hvězdou reality show: Proč odmítla?

 
Prima si zahrává s ohněm! Do vily nových VyVolených míří podobné typy jako byla průšvihářka Regina (35), nebo hysterka Vladko (34) z první řady této reality show. Ve hře je i Hanka Krampolová (52)! Zavřít spolu do jedné místnosti takové týpky, mohlo někoho napadnout jen v hodně špatném snu! Jak tohle dopadne?
12.07.2013 12:10 |

podobné články

Krampolová mohla být hvězdou reality show: Proč odmítla?

 
Prima si zahrává s ohněm! Do vily nových VyVolených míří podobné typy jako byla průšvihářka Regina (35), nebo hysterka Vladko (34) z první řady této reality show. Ve hře je i Hanka Krampolová (52)! Zavřít spolu do jedné místnosti takové týpky, mohlo někoho napadnout jen v hodně špatném snu! Jak tohle dopadne?
12.07.2013 14:35 |

podobné články

Rozvod se nekoná? Pamela Anderson v maličkých plavečkách už zase toká s manželem

 
Vyznat se v Pamele Anderson  (47) je téměř nadlidský úkol. Nejdřív má jasno o rozvodu, a teď už se zase vrací do náruče muže, jehož ještě před několika dny nemohla vystát. Zdá se, že s Rickem Salomonem je to podobně bouřlivé jako s jejími ex Tommym Leem a Kidem Rockem. Kráska se slabostí pro drsné týpky je totiž se svým staronovým manželem zase děsně zamilovaná...
28.07.2014 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (598 článků) , Tommy Lee (45 článků) , Kid Rock (10 článků) , Pamela Anderson (550 článků) , Tommy Rock (3 články) , Rock Lee (3 články)

Nová hvězda seriálu Ohnivý kuře Jakub Prachař: Protekci jsem nikdy neměl!

 
Často hraje problémové týpky, v reálu takový prý ale vůbec není. Fanynky herce Jakuba Prachaře (33) se ovšem můžou radovat – v roli potetovaného frajera s neskutečným kuchařským talentem ho teď v seriálu Ohnivý kuře budou moci vídat každý týden.
14.03.2016 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (883 článků)

Doktor Skála, který to nezná z druhé ruky, staví mnohé pohádky o 17. listopadu z hlavy zpátky na nohy: Otázka stála buď modernizace, nebo kapitulace a kolosální majetkový převrat

 
ROZHOVOR Podle něj to začalo diletantským pokusem o palácový převrat. Notoricky známé jsou i vazby na stejné týpky, vynesené „katastrojkou“ v Moskvě. Palácové převraty punktovali nýmandi, nadržení dělat kariéru hlava nehlava. Spěchali, když se jim doneslo, že se připravuje seriózní generační obměna. Ta by tyto tuctové hochštaplery minula obloukem a oni to moc dobře věděli, vysvětluje Skála v rozhovoru pro ParlamentniListy.cz.
17.11.2016 21:15 |

podobné články

Školní bizár: Ředitel obviněný ze šikany láká studenty rappem. Hledá „krutě dobrý týpky“

 
Jak nalákat mladé lidi ke studiu? Střední a vyšší odborná škola ve Varnsdorfu zvolila poněkud kuriózní způsob. Její ředitel Petr Jakubec se rozhodl, že natočí klip, ve kterém společně se dvěma kolegy zarapuje. Částečně jde zřejmě o nadsázku, na konci klipu už promlouvá ke studentstvu seriozně. S informací přišel server Lidovky.cz.
26.11.2017 10:15 |

podobné články

Lékaři zapomněli v břiše pacientky špachtli!

 
Obrovskými bolestmi doplatila na nedbalost lékařů pacientka ivančické nemocnice. Při operaci jí zapomněli v břiše 28centimetrovou chirurgickou špachtli!
13.02.2010 18:40 |

podobné články

Zapomněli špachtli v břiše pacientky. Dostanou tresty

 
Nemocnice v Ivančicích potrestá čtveřici pracovníků, kteří nechali v břiše pacientky chirurgický nástroj.
15.02.2010 14:30 |

podobné články

Jandák opustil nemocnici. Pracuje i se stehy v břiše

 
Poslanec a exministr kultury Vítězslav Jandák je už z nemocnice doma a pracuje. A vůbec mu nevadí, že má ještě stehy v břiše, které mu mají ve středu v nemocnici vytahovat.
22.02.2010 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (383 článků)

Primář, který nechal špachtli v břiše ženy, se vrací do funkce

 
Bývalý primář nemocnice v Ivančicích, který rezignoval kvůli nepovedené operaci, při které zdravotníci nechali v břiše ženy operační nástroj, se vrací zpět do své funkce.
22.04.2010 20:00 |

podobné články

Část lebky si nosí v břiše!

 
Část lebky, kterou mu vážně pohmoždil útočník s tyčí, si teď Petr B. (24) nosí ve vlastním břiše! Lékaři mu ji odňali, aby předešli komplikacím při otoku mozku, a zašili do břicha, aby srostla a zacelila se v prostředí vlastního těla.
02.07.2010 05:11 |

podobné články

Brno: Výbuch sežehl muži chlupy na břiše. Hasiči se při výjezdu srazili s tramvají

 
S ohořelými chlupy na břiše přestál šestačtyřicetiletý muž z Brna výbuch plynu, který se nahromadil v troubě jeho sporáku.
11.08.2010 10:20 |

podobné články