Týmový závod opanovali Norové, Češi šestí

Týmový závod mistrovství světa v letech na lyžích v rakouském Kulmu ovládli Norové, kteří rozdílem třídy porazili druhé Němce a třetí Rakušany. Překvapením bylo "až" čtvrté místo favorizovaných Slovinců, kterým k medailím nepomohl ani nejdelší skok celého odpoledne v podání Petra Prevce.
17.01.2016 17:45 |

Led potrápil Česko: Na dálnici bouralo 20 aut, jiný vůz zůstal viset nad strží

Pondělní ráno není pro řidiče v Česku právě příznivé. Mnoho z nich totiž musí měřit síly s ledovkou a námrazou. U Olomouce se stala hromadná nehoda osmi aut. Policie kvůli havárii zavřela část dálnice D46. Bourá se ale i jinde v republice. Kvůli počasí jsou zavřené i některé menší silnice. Norové odmítají u bratrů Michalákových revizní posudky, tvrdí ChalánkováVíce na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/369396/norove-odmitaji-u-bratru-michalakovych-revizni-posudky-tvrdi-chalankova.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Norové odmítají u bratrů Michalákových revizní posudky, tvrdí ChalánkováVíce na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/369396/norove-odmitaji-u-bratru-michalakovych-revizni-posudky-tvrdi-chalankova.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
25.01.2016 08:05 |

Týmový závod SP v severské kombinaci v Seefeldu vyhráli Norové

Až finiš rozhodl štafetový závod Světového poháru v severské kombinaci v rakouském Seefeldu, kam byl závod přeložen z německého Schonachu.
14.01.2011 15:50 |

Letecký závod družstev vyhráli překvapivě Slovinci, Češi byli pátí

Slovinsko vyhrálo v německém Oberstdorfu týmový závod Světového poháru v letech na lyžích, když o sedm desetin bodu zdolalo favorizované Rakušany, třetí skončili Norové. Česká čtveřice obsadila v jednokolovém závodě páté místo.
19.02.2012 16:20 |

Češi dojeli štafetu na MS devátí, zvítězili Norové

Česká štafeta vybojovala na MS ve Falunu deváté místo. Čeští běžkaři ji jeli bez Lukáše Bauera, který se soustředí na nedělní maraton klasickou technikou. Závod vyhráli Norové, druzí dojeli domácí Švédi a na třetím místě se překvapivě objevila francouzská vlajka.
27.02.2015 17:26 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (161 článků)

Mercedes opět kraluje F1

Lewis Hamilton a jeho týmový kolega z Mercedesu Nico Rosberg opanovali stupně vítězů na Velké ceně Číny. Třetí místo doplnil Sebastian Vettel ze stáje Ferrari.
12.04.2015 12:25 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (492 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Björndalen získal poslední chybějící titul z MS

Norové opanovali v Chanty Mansijsku smíšenou štaftu
03.03.2011 14:20 |

Smíšené štafety ovládlo Norsko. Česká čtveřice skončila v Östersundu třetí

Smíšená štafeta českých biatlonistům ve složení Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Michal Šlesingr a Ondřej Moravec skončila na Světovém poháru ve švédském Östersundu třetí, když nestačila pouze na vítězné Nory a druhé Němce. Norové opanovali i smíšenou štafetu dvojic, v níž se českému duu Eva Puskarčíková, Michal Krčmář příliš nedařilo.
29.11.2015 17:25 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků) , Ondřej Moravec (67 článků) , Gabriela Koukalová (196 článků) , Michal Krčmář (16 článků) , Eva Puskarčíková (10 článků)

Zkrácenou Jizerskou padesátku opanovali Norové, Řezáč doběhl dvanáctý

Suverénním vítězem 49. ročníku Jizerské padesátky se stal jednatřicetiletý Nor Petter Eliassen. Nejlepším z českých závodníků byl dvanáctý Stanislav Řezáč, který za vítězem zaostal o pět minut a čtyřicet sekund.
10.01.2016 13:55 |

Osobnosti: Stanislav Řezáč (27 článků)

Rakušané v Harrachově nečekaně prohráli s Nory, Češi byli šestí

Závod družstev při Světovém poháru skokanů na lyžích v Harrachově vyhráli nečekaně Norové před favorizovanými Rakušany. Ti v týmové soutěži nezvítězili poprvé po téměř dvou letech, během nichž slavili osm triumfů. Češi ve složení Jakub Janda, Martin Cikl, Jan Matura a Lukáš Hlava obsadili šestou pozici.
10.12.2011 23:35 |

Osobnosti: Jakub Janda (295 článků) , Martin Cikl (3 články) , Jan Matura (48 článků) , Lukáš Hlava (35 článků)

Norové Kjölstad a Hattestad vyhráli sprint dvojic v Liberci

Norové Johan Kjölstad a Ola Vigen Hattestad vyhráli nedělní závod Světového poháru lyžařů-běžců v Liberci v týmovém sprintu klasickou technikou.
16.01.2011 16:10 |

Čeští biatlonisté skončili na MS ve štafetě devátí, vyhráli Norové

Závod mužských štafet na 4 x 7,5 kilometru vyhráli v pátek v německém Ruhpoldingu na mistrovství světa biatlonistů Norové, stříbro získala Francie, třetí místo obsadilo domácí Německo. Česká čtveřice Michal Šlesingr, Zdeněk Vítek, Jaroslav Soukup a Ondřej Moravec skončila na konečné deváté příčce.
09.03.2012 17:10 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (64 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Zdeněk Vítek (7 článků) , Ondřej Moravec (67 článků) , Jaroslav Soukup (64 článků) , Zdeněk Ondřej (21 článků)

Češi vydřeli v biatlonové štafetě 7. místo, konkurenci deklasovali Norové

Čeští biatlonisté zopakovali v úvodní štafetě Světového poháru výsledek z letošních olympijských her a v Hochfilzenu doběhli sedmí. Vyhráli suverénně Norové.
12.12.2010 14:10 |

Česká štafeta vyrovnala historické maximum, Björndalen oslavil dvacáté zlato

Biatlonová štafeta ve složení Michal Krčmář, Jaroslav Soukup, Ondřej Moravec a Michal Šlesingr obsadila na mistrovství světa v Oslu páté místo. Reprezentační kvarteto tak vyrovnalo nejlepší český týmový výsledek mužů v historii šampionátů. Z vítězství se radovali domácí Norové, stříbrnou příčku urvali Němci a pro bronz si překvapivě doběhli outsideři z Kanady.
12.03.2016 17:30 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (64 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Ondřej Moravec (67 článků) , Jaroslav Soukup (64 článků) , Michal Krčmář (16 článků)

Hamilton se dočkal! Ovládl domácí závod v Silverstone

Velkou cenu Británie, devátý závod mistrovství světa vozů formule 1, vyhrál domácí jezdec Lewis Hamilton ze stáje Mercedes. Jeho týmový kolega Nico Rosberg z Německa poprvé v sezoně nedojel, přesto se udržel v čele průběžného hodnocení šampionátu.
06.07.2014 18:05 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (492 článků)

Hamilton vyhrál velkou cenu Británie. Rosberg nedojel a Räikkönen boural

Velkou cenu Británie vyhrál domácí jezdec Lewis Hamilton za Mercedes. Jeho týmový kolega Nico Rosberg z Německa devátý závod mistrovství světa vozů formule 1 nedokončil. Zradila ho technika. Závod musel být po hodině restartován, kvůli těžké nehodě Kimiho Räikkönena .
06.07.2014 18:15 |

Mistry ČR v olympijském triatlonu jsou Ospalý a Vodičková

Triatlonisté Filip Ospalý a Radka Vodičková se v Jihlavě stali republikovými šampióny v olympijském triatlonu. V závodě složeném z 1500 metrů plavání, 40 kilometrů na kole a 10 kilometrů běhu neměli konkurenci a tradiční závod v okolí Pacovského rybníka suverénně opanovali.
06.07.2011 19:45 |

Osobnosti: Filip Ospalý (8 článků)

Skokan Matura skončil ve Světovém poháru v Japonsku na osmém místě

Skokan na lyžích Jan Matura skončil na děleném osmém místě v dnešním dílu Světového poháru v japonském Sapporu a potřetí v sezoně se dostal do elitní desítky. Závod, v němž chyběla většina skokanů ze světové špičky, opanovali Slovinci - vyhrál Peter Prevc před Jernejem Damjanem. Třetí byl domácí skokan Noriaki Kasai.
25.01.2014 15:45 |

Osobnosti: Peter (8 článků) , Jan Matura (48 článků) , Jernej Damjan (1 článek) , Noriaki Kasai (4 články)

MS v hokeji: Švédové udolali Američany, Norové s Lotyši postoupili do osmifinále

Gólem Kristiana Huseliuse v prodloužení zvítězili Tre Kronor nad USA 6:5 a postoupili do osmifinále. V něm se představí po vítězství nad Dány také hokejisté Lotyšska a překvapivě také Norové, kteří porazili Dány.
29.04.2009 19:20 |