Ty bastarde, pošťouchl šampiona Synek. A nevyloučil, že vydrží ještě do příštích her

Ondřej Synek přišel po olympijském finále skifařů v Riu na cílové molo a pogratuloval vítězi Mahému Drysdalovi k úspěšné obhajobě zlata z Londýna. „Ty bastarde,“ řekl mu z legrace 33letý veslař, který získal v závodě „jen“ bronz. I když Synek vyhrál v posledním olympijském cyklu všechna 3 mistrovství světa, na olympiádě byl opět nejlepší 37letý fenomén z Nového Zélandu.
13.08.2016 21:50 |

Osobnosti: Ondřej Synek (136 článků)

Skifař Synek se rozešel s manželkou Pavlou dva měsíce po porodu

V srpnu mu manželka Pavla porodila druhé dítě. Problémy v manželství se tím ale nevyřešily a Ondřej Synek teď rodinu opustil. Svěřil se s tím fanouškům na Facebooku. Další články k tématu: Stříbrný olympionik Ondřej Synek má syna, oslaví ho spolu s medailí Synek se vrátil z Londýna. Porod stihne, rád by se před ním ale vyspal Letos chci olympiádu vyhrát. Druhý už jsem byl, říká Ondřej Synek Veslařský mistr světa Ondřej Synek se stal otcem, má dceru Alici Skifař Synek nečekaně nepostoupil do finále domácího šampionátu
12.11.2012 11:55 |

Stříbrný olympionik Ondřej Synek má syna, oslaví ho spolu s medailí

Skifař Ondřej Synek má dvojnásobný důvod k oslavě. Dva týdny po zisku stříbrné olympijské medaile se dočkal druhého potomka. Narodil se mu syn Matyáš. Váží 4,4 kilogramu a měří 53 centimetrů. Další články k tématu: Synek se vrátil z Londýna. Porod stihne, rád by se před ním ale vyspal Synek dostal pětikilový hamburger. Sním ho do příští olympiády, řekl Někdo sbírá zlato, někdo stříbro, říkal Synek zélandskému přemožiteli Druhé stříbro: český skifař Synek podlehl svému rivalovi Drysdaleovi
17.08.2012 13:00 |

Fungujeme líp než před rozchodem, říká skifař Synek o manželství

Skifaři Ondřeji Synkovi se podařilo zachránit manželství. S manželkou Pavlou se rozešel, když byly jejich synovi Matyášovi teprve dva měsíce. Brzy se ale vše urovnalo a rodina je pohromadě. Další články k tématu: Báječné jaro skifaře Synka. Znovu jsem šťastný otec rodiny, říká Veslař Synek promluvil o rozchodu: Doufám, že nejsem psanec Skifař Synek se rozešel s manželkou Pavlou dva měsíce po porodu Skifař Synek ovládl Světový pohár v Lucernu, Knapková dojela třetí Synek a Knapková jsou mistry Evropy, čtyřka lehkých vah má stříbro
15.08.2013 10:35 |

Synek NEOBHÁJIL TITUL světového šampiona. Vybojoval stříbro

Ondřej Synek dojena mistrovství světa veslařů na slovinském jezeře Bled druhý ve finále skifařů, těsně zvítězil Novozélanďan Mahe Drysdale a vybojoval tak svůj pátý titul. Bronzovou medaili získal Alan Campbell z Velké Británie.
03.09.2011 14:05 |

Osobnosti: Ondřej Synek (136 článků) , Alan Campbell (5 článků) , Alan Campbell (5 článků)

Skifaři Synek a Knapková bez problémů postoupili do semifinále OH

Skifaři Ondřej Synek a Miroslava Knapková bez problémů postoupili do semifinále olympijské regaty v Eton Dorney. Oba čeští reprezentanti vyhráli své čtvrtfinálové jízdy a postoupili mezi dvanáct nejlepších. Stříbrný medailista z Pekingu Synek bude o účast ve finále bojovat ve středu, úřadující mistryně světa Knapková ve čtvrtek.
31.07.2012 14:15 |

Osobnosti: Ondřej Synek (136 článků) , Miroslava Knapková (50 článků)

Synek a Knapková se v Seville stali mistry Evropy ve skifu

Skifaři Ondřej Synek a Miroslava Knapková se v Seville stali mistry Evropy. Úřadující olympijská šampionka a mistryně světa Knapková získala na kontinentálním mistrovství již třetí zlatou medaili ve své hlavní disciplíně, Synek ovládl skif podruhé. Veslař pražské Dukly byl ale už v roce 2007 členem vítězné posádky osmiveslice.
02.06.2013 15:05 |

Skifaři Synek a Knapková se stali mistry Evropy

Skifaři Ondřej Synek a Miroslava Knapková se dnes v Seville stali mistry Evropy. Úřadující olympijská šampionka a mistryně světa Knapková získala na kontinentálním mistrovství již třetí zlatou medaili ve své hlavní disciplíně, Synek ovládl skif podruhé. Veslař pražské Dukly byl ale už v roce 2007 členem vítězné posádky osmiveslice.
02.06.2013 16:35 |

Skifaři Synek s Knapkovou úřadovali v Bělehradě a stali se mistry Evropy

Skifaři Ondřej Synek a Miroslava Knapková se dnes v Bělehradě stali mistry Evropy ve veslování. Oba obhájili loňská vítězství a shodně získali již čtvrtou zlatou medaili na kontinentálním šampionátu; Synek ale jeden triumf vybojoval na osmiveslici.
01.06.2014 16:25 |

Čeští skifaři jsou o krok blíže titulům, Synek i Knapková zvládli čtvrtfinále MS s přehledem

O krok blíže titulu jsou čeští skifaři Ondřej Synek i Miroslava Knapková. Na mistrovství světa v Amsterodamu ve čtvrtfinálových výstupech se Synek umístil na prvním místě, Knapková obsadila pozici třetí. Úspěšná byla ve středu česká reprezentace i ve dvojskifu lehkých vah - v semifinále budou závodit Ondřej Vetešník a Jan Vetešník.
27.08.2014 20:55 |

Osobnosti: Ondřej Synek (136 článků) , Miroslava Knapková (50 článků) , Jan Vetešník (4 články) , Ondřej Vetešník (4 články)

Synek má po olympiádě 'chlapskou' nadváhu. A živí se prodejem bambusového prádla

Skifař Ondřej Synek ukončil dvouměsíční pauzu po olympiádě, kde získal bronzovou medaili. Čtyřnásobný mistr světa už zahájil přípravu na další sezonu, která vyvrcholí evropským šampionátem příští rok v květnu v Račicích. Synek se dává po náročné sezóně dohromady a spolu s lékaři řeší, jak prodloužit svoji kariéru navzdory své fyzické anomálii.
09.11.2016 13:40 |

Ale to je zvrat! Rusové by mohli do Ria, MOV je nevyloučil

Skvělá zpráva pro Rusy přišla v neděli od Mezinárodního olympijského výboru, který je nakonec nevyloučil z her v Rio de Janeiro. Rozhodnutí o ruské účasti ponechá na federacích jednotlivých sportů. Stanovil však řadu podmínek pro start Rusů na olympiádě.
24.07.2016 18:10 |

Skifař Synek suverénně ovládl první díl veslařského SP v Bledu

Skifař Ondřej Synek vyhrál první závod Světového poháru ve veslování ve slovinském Bledu. Stříbrný medailista z olympijských her v Pekingu dnes zvítězil stylem start - cíl a druhého Brita Alana Campbella porazil o více než čtyři sekundy.
30.05.2010 14:05 |

Synek: Před olympiádou nebudu riskovat, trénink neměním

Žádné experimenty, veslař Ondřej Synek v přípravě na olympijskou sezonu nechce riskovat. Mistr světa z roku 2010, který bude v Londýně obhajovat stříbrnou medaili z her v Pekingu, v přípravě na vrchol nadcházející sezony hodlá sázet jen na osvědčené tréninkové postupy.
28.12.2011 13:00 |

Ondřej Synek: Zlato chci pro syna!

Skifař Ondřej Synek (29) je velkou českou nadějí na zlato z Olympijských her. Tuhle placku mu chce v Londýně ukrást Novozélanďan Drysdale. Jenže český veslař má o motivaci postaráno. Rád by přivezl nejcennější kov pro svého synka. „Mám termín pět dní po finálovém závodě,“ usmívá se veslařova manželka Pavla.
16.07.2012 12:15 |

Ondřej Synek má synka! Stříbrný olympionik byl u porodu a brečel

Stříbrný medailista z olympijských her Ondřej Synek je podruhé hrdým otcem. Dnes se mu narodil syn Matyáš.
17.08.2012 13:10 |

Olympionik Synek opustil manželku a dvě děti. Kvůli milence!

Stříbrný olympionik z Her v Pekingu 2008 a Londýně 2012 Ondřej Synek opustil manželku i dvě malé děti a odstěhoval se k milence. Informoval o tom na svém facebooku.
12.11.2012 12:35 |

Synek si v závěru pohrál se soupeři a slaví vítězství

Skifař Ondřej Synek ovládl druhý závod Světového poháru v britském Eton Dorney. Úřadující evropský šampion díky drtivému finiši porazil o 1,53 sekundy domácího Alana Campbella. Třetí místo obsadil v dějišti loňských olympijských her Georgi Božilov z Bulharska.
23.06.2013 16:10 |

Synek si před zítřejším finále skifu oloupe kiwi. Zabere na Drysdala tohle 'voodoo'?

Hladina jezera Rodriga de Freitase byla konečně rovná jako sklo a skifař Ondřej Synek si bez problémů dojel pro postup do finále her v Riu. Dál tak může snít o zlaté olympijské medaili, kterou chce získat po 2 stříbrech z Pekingu a Londýna.
12.08.2016 19:45 |

Další český bronz! Nebyl jsem to úplně já, posteskl si skifař Synek

O 3. medaili pro Česko z olympijských her v Riu de Janiero se postaral skifař Ondřej Synek. Nedojel si potřetí v kariéře pod pěti kruhy pro stříbro, které už si nepřál, ale vysněné zlato mu zůstalo rovněž vzdálené. Za svým věčným rivalem Mahém Drysdalem z Nového Zélandu a Chorvatem Damirem Martinem, o výsledku jejichž vyrovnaného souboje rozhodla ve prospěch prvně jmenovaného až cílová kamera, zaostal o necelé 3 vteřiny.
13.08.2016 16:15 |