Článek

Tvrdý konkurenční boj autobusáků na Klatovsku: Porvali se přímo na zastávce

 
Čekání na autobusové zastávce v Janovicích na Klatovsku v pátek ráno cestujícím zpestřila potyčka mezi dvěma řidiči autobusů konkurenčních firem. Ti na místo přijeli téměř zároveň a ve chvilce se do sebe tvrdě pustili. Jeden z rváčů si údajně dokonce zlomil žebro.
19.12.2015 09:40 |

podobné články

Podobné články

Stávka autobusáků: Stát to bude na jihu!

 
Z plošné stávky »autobusáků« toho zřejmě moc nezbude. Ve většině krajů autobusy zítra normálně vyjedou. Největší problémy se čekají v jižních Čechách, kde budou stávkovat dva největší dopravci.
05.04.2017 08:55 |

podobné články

Stávka autobusáků na jižní Moravě: Velké firmy pošlou pro své zaměstnance taxíky!

 
Kvůli stávce autobusáků přistupují velké firmy k nouzovým řešením dopravy svých zaměstnanců. Někde vypraví své vlastní autobusové spoje, jinde dokonce taxíky!
05.04.2017 13:20 |

podobné články

Nedostanete se kvůli stávce autobusáků do práce? Na náhradu mzdy nemáte nárok

 
Nejasnosti kolem stávky řidičů v některých krajích přetrvávají. Co je však jisté, je to, že lidé, kteří se kvůli čtvrteční stávce v dopravě nedostanou do zaměstnání, nemají nárok na náhradu mzdy. Stávku autobusáků jako legitimní podpořil šéf ČMKOS Josef Středula. Z Asociace krajů přitom zní, že plošně se bude stávkovat jen v Jihomoravském kraji.
05.04.2017 18:55 |

podobné články

Odborářský předák Pomajbík o stávce autobusáků: Chceme mzdu, ne almužnu!

 
Kolik řidičů linkových autobusů bude dnes kvůli mzdám stávkovat? To včera nedokázal jednoznačně říci ani šéf jejich odborářů Luboš Pomajbík (54). Premiér Bohuslav Sobotka (45, ČSSD) navíc večer navrhl vládě dát na platy autobusáků 420 milionů Kč.
06.04.2017 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9486 článků)

Konkurenční boj výrobců šperků: polonahá jeptiška vs. arcibiskup Duka

 
Tvrdý konkurenční boj bují i mezi výrobci šperků. Důkazem jsou trumfy dvou velkých hráčů, kteří oprašují po svém církevní motivy. Zatímco jedna firma angažovala polonahou modelku v roli jeptišky, druhá se vytasila českým arcibiskupem. Náhoda?
15.05.2011 00:05 |

podobné články

Stavební firmy budou i letos v recesi. Konkurenční boj bude tvrdý

 
Krize tuzemského stavebnictví se bude letos dál prohlubovat, čím dál tvrdší konkurenční boj způsobí krach dalších firem. K prohloubení recese přispěje i zvýšení spodní sazby daně z přidané hodnoty z deseti na 14 procent. Vyplývá to z dnes zveřejněné studie společnosti Soliditet.
16.01.2012 10:35 |

podobné články

Krvavý konkurenční boj: Realitní makléři se poprali uprostřed ulice

 
Konkurenční boj na čínském trhu s nemovitostmi je nelítostný. Dokonce tak, že se realitním agentům může vymknout z rukou a změnit se v souboj přímo krvavý. Incident z rušné ulice v Pekingu, do kterého se zapletlo asi dvacet dobře oblečených pracovníků dvou konkurenčních společností, je toho názorným příkladem.
22.08.2012 08:00 |

podobné články

Němečtí policisté zadrželi slony na autobusové zastávce

 
Dva sloni uprchli z cirkusu a překvapili chodce, když se zastavili na zastávce autobusu. Není známo, zda měli v úmyslu počkat si a nějak se do autobusu nacpat. Policie je však rychle dostihla a v dalším útěku jim zabránila. Čtyřicetiletá Dunia a její mladší společnice, pětadvacetiletá Daela, byly zadrženy německou policií na autobusové zastávce.
18.07.2011 13:15 |

podobné články

V pražské Krči shořel autobus přímo v zastávce

 
Plameny autobus MHD zachvátily v neděli ráno přímo v zastávce Zálesí.
28.02.2010 09:20 |

podobné články

Drzá Faltýnová: Své mini zapíchla přímo na zástavce tramvaje a šla pařit!

 
Tak tahle oprsklá může být jedině modelka Petra Faltýnová (35). Nejspíš jí nedochází, že i známé osobnosti a krásné ženy musí dodržovat silniční pravidla. Bez respektu totiž zaparkovala své auto přímo na tramvajové zastávce u klubu, do kterého šla na párty.
08.05.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Petra Faltýnová (698 článků)

Slovák zaparkoval v Praze před dveřmi tramvaje přímo na zastávce!

 
Jiný kraj, jiný mrav, říká se, ale Slovensko od Česka není tak daleko, aby si řidič ze země našich východních sousedů nedokázal uvědomit, že udělal nefalšovanou řidičskou prasárnu. Zastavil totiž v Praze na zastávce přímo před dveřmi tramvaje. Těmi tak nemohl nikdo vystoupit.
12.10.2015 19:45 |

podobné články

Ředitel Central Group je ve vazbě: Jde o konkurenční boj?

 
Výkonný ředitel společnosti Central Group Aleš Novotný skončil na policii! Kvůli údajným podvodům na daních ho policie celý víkend vyslýchala. Central Group teď dělá, co může, aby svou pošramocenou pověst vylepšila. Jde o konkurenční boj, brání svého ředitele.
14.11.2010 21:15 |

podobné články

Skokanu Jandovi ukradli SPZ na přání: Za zlodějnou stál konkurenční boj

 
Policie vypátrala zloděje, kteří v únoru ukradli taxislužbě skokana na lyžích Jakuba Jandy ve Frenštátě pod Radhoštěm na Novojičínsku automobilové registrační značky na přání. „Z krádeže jsou obviněni dva muži ve věku 38 a 23 let, podle dosud zjištěných informací stál za zločinem konkurenční boj,“ uvedl policejní mluvčí Petr Gřes.
31.03.2016 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (437 článků) , Petr Janda (693 článků) , Petr Janda (693 článků) , Petr Janda (235 článků)

Za bombou v autobuse z Prahy byl prý konkurenční boj. V květnu začne soud

 
Za umístěním bomby do zaplněného autobusu mířícího z Prahy do bulharské Varny v roce 2015 byl zřejmě konkurenční boj mezi dálkovými dopravci. Tvrdí to obžaloba, kterou začne v květnu projednávat pražský městský soud. Státní zástupce z činu viní Rusa Vasilije P., jehož otec provozuje pravidelnou linku na dané trase, a Čecha Tadeáše Š. Za pokus o obecné ohrožení hrozí oběma mladíkům osm až 15 let vězení. Výbušnina přitom neexplodovala jen náhodou.
16.04.2017 10:35 |

podobné články

Důchodci v Brně se porvali kvůli broskvím: Lámali hole!

 
Dva důchodci se v úterý na brněnském náměstí Republiky porvali kvůli broskvím. Šestašedesátiletý muž přitom přelomil hůl o hlavu o tři roky mladšího nakupujícího.
11.08.2009 18:05 |

podobné články

Piloti se porvali s letuškami!

 
Během letu společnosti Air India z Indie do Spojených arabských emirátů se porvali piloti se stewardy a letuškami.
05.10.2009 16:40 |

podobné články

VIDEO: Sparťanští hooligans se porvali v plzeňské restauraci

 
Sparťanští fanoušci se porvali v pivovarské restauraci Na Spilce v Plzni.
05.04.2010 15:30 |

podobné články

Rychtář a Macura: Porvali se v Bohnicích, kde se léčí Džambulka!

 
Oba jsou jako časovaná bomba. Dva soci Josef Rychtář a Zdeněk Macura se nečekaně sešli před v Bohnicích, kde je jejich milovaná Iveta Bartošová na detoxu. Vztek a nenávist na sebe nenechaly dlouho čekat a pánové se kvůli Ivětě porvali.
26.07.2013 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků)

Drsná bitka mezi imigranty na ostrově Kos: Porvali se kvůli místům na trajektu!

 
Došla jim trpělivost a porvali se! Atmosféra mezi imigranty, kteří čekají na řeckém ostrově Kos, až budou registrováni na přistaveném trajektu, houstne a několik málo policistů, kteří je mají střežit, je proti jejich běsnění bezmocných.
15.08.2015 20:00 |

podobné články