Tvoje tvář má známý hlas! Souhlasíte s bodováním poroty? Zahlasujte pro svého favorita!

Tvoje tvář má známý hlas! Pořad TV Nova, který láme rekordy sledovanosti už několik týdnů. Ne každý souhlasí s výsledky a bodováním poroty. Nyní vám nabízíme jedinečnou možnost hlasovat pro svého favorita. Kdo byl tedy v posledním kole nejlepší?
25.04.2016 17:15 |

Souhlasíte s výsledky 7. kola soutěže Tvoje tvář má známý hlas? Zahlasujte!

Nedělní kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas vyhrál s 37 body Milan Peroutka, který se předvedl jako zpěvačka Tina Turner. Souhlasíte s výsledky, nebo váš favorit byl někdo jiný? Zahlasujte pro svého favorita v anketě na konci článku.
11.04.2017 12:50 |

Osobnosti: Tina Turner (105 článků) , Milan Peroutka (132 článků)

Souhlasíte s výsledky 8. kola soutěže Tvoje tvář má známý hlas? Zahlasujte!

Nedělní kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas vyhrál se 42 body Ondřej Ruml, který se předvedl jako americká zpěvačka Anastacia. Souhlasíte s výsledky, nebo váš favorit byl někdo jiný? Zahlasujte pro svého favorita v anketě.
18.04.2017 10:35 |

Osobnosti: Ondřej Ruml (156 článků) , Anastacia Anastacia (97 článků)

Tvoje tvář má známý hlas! Zahlasujte pro svého favorita!

V sobotu jsme mohli vidět další, již šestý díl, oblíbeného televizního pořadu TV Nova, Tvoje tvář má známý hlas, a stejně jako v minulém díle, nemusí každý souhlasit s bodováním poroty. Komu byste dali plný počet bodů vy? A kdo naopak podle vás předvedl nejslabší výkon? Vyjádřete svůj názor v anketě!
02.05.2016 17:05 |

Zahlasujte pro svého favorita v 6. kole soutěže Tvoje tvář má známý hlas

Nedělní, již 6. kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas, ovládl Aleš Háma, který se představil jako Barry White a obdržel 43 bodů. Následoval jej Ondřej Ruml s Annou Slováčkovou jako Eminem a Rihanna, kteří obdrželi 36 bodů. Jak se jednotlivá vystoupení líbila vám? Nesouhlasíte s výsledkem? Dejte to najevo a zahlasujte pro svého favorita v anketě na konci článku.
03.04.2017 21:15 |

Osobnosti: Barry White (1 článek) , Aleš Háma (135 článků) , Ondřej Ruml (156 článků) , Anna Slováčková (38 článků) , Anna Barry (2 články)

Tvoje tvář má známý hlas, souhlasíte s výsledky 8. kola?

V sobotu proběhlo již 8. kolo populární soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Kdo předvedl nejlepší výkon a zasloužil by si vyhrát? Souhlasíte s bodování poroty, nebo máte svého favorita? Zahlasujte v anketě na konci článku!
30.05.2016 17:45 |

Zahlasujte pro svého favorita ze soutěže Tvoje tvář má známý hlas!

Již 5. kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas je za námi. Nabízíme vám všechna úžasná vystoupení pohromadě. Tentokráte nejvíce zazářila Marta Jandová jako CeeLo Green. Souhlasíte s vyjádřením poroty, nebo máte jiného favorita? A víte, jaké hvězdy budou napodobovány v příštím kole?
03.10.2016 19:15 |

Osobnosti: Marta Jandová (857 článků)

Tvoje tvář má známý hlas pokračuje, souhlasíte s bodováním?

3. kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas ovládl Roman Vojtek jako Jon Bon Jovi s písní „Livin' On A Prayer“. Ostatní soutěžící se rozhodně také nenechali zahanbit. Souhlasíte s výsledkem, nebo váš favorit byl úplně někdo jiný. Zúčastněte se čtenářského hlasování v naší anketě!
19.09.2016 16:50 |

Osobnosti: Roman Vojtek (502 článků) , Jon Jon (51 článků)

Třetí série Tvoje tvář má známý hlas je v plném proudu. Hlasujte pro vašeho favorita!

V neděli proběhlo již čtvrté kolo populární soutěže Tvoje tvář má známý hlas, ve které na sebe berou soutěžící podobu známých hvězd. Tentokrát suverénně zvítězil Milan Peroutka, který se předvedl jako zpěvák Mika. Podívejte se na všechna vystoupení a zahlasujte pro svého favorita!
20.03.2017 20:55 |

Osobnosti: Milan Peroutka (132 článků)

Anna Slováčková jako vítězka 8. kola Tvoje tvář má známý hlas! Zasloužila si to?

8. kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas vyhrála Anna Slováčková, která se předvedla jako americká zpěvačka Beth Ditto. O pouhý 1. bod za ní skončil Petr Hapka v podání vítěze minulého kola Miroslava Etzlera. Byli tito 2 soutěžící podle vás nejlepší, nebo si vítězství zasloužil někdo jiný? Změňte se ve člena poroty a zahlasujte pro svého favorita na konci článku!
24.10.2016 18:40 |

Osobnosti: Petr Hapka (244 článků) , Miroslav Etzler (352 článků) , Beth Ditto (24 článků) , Anna Slováčková (38 článků)

David Gránský jako Jaromír Nohavica ovládl 9. kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Zazpíval Nohavicův hit Mám jizvu na rtu a vysloužil si 37 bodů. Na druhém a třetím místě se umístil Miroslav Etzler a Markéta Procházková, kteří měli oba po třiceti bodech. Kdo byl vašim favoritem?
31.10.2016 19:05 |

Osobnosti: Jaromír Nohavica (100 článků) , Miroslav Etzler (352 článků) , David Gránský (123 článků) , Markéta Procházková (67 článků)

Tvoje tvář má známý hlas je přesně v polovině! Kdo vyhrává a kdo to projíždí na plné čáře?

A je to tady! Po sobotním večeru je sledovaná show Tvoje tvář má známý hlas přesně v polovině. Každý díl to vypadá, že se našli nějací favoriti, ale nakonec vždycky někdo nečekaně zazáří! Porota tak má s bodováním každý týden těžkou práci. Jaké jsou tedy aktuální výsledky?
24.04.2016 13:05 |

Finále soutěže Tvoje tvář má známý hlas vyhrál Jan Cina! Souhlasíte?

V neděli proběhlo finálové kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas, které vyhrál Jan Cina, který se předvedl jako Scatman John. Na druhém místě skončil David Gránský v kůži Marylina Mansona, následovaný Jessicou Rabbit v podání Marty Jandové. Souhlasíte s výsledky finále, nebo měl vyhrát někdo jiný?
21.11.2016 18:55 |

Osobnosti: John Scatman (3 články) , Marta Jandová (857 článků) , David Gránský (123 článků) , Jan Cina (82 článků) , Jessica Rabbit (2 články)

Jak dopadlo semifinálové kolo Tvoje tvář má známý hlas?

Soutěž Tvoje tvář má známý hlas se blíží do svého finále. V 11. kole vyhrál s rekordním náskokem Jan Cina, který se předvedl v kůži hvězdné operní zpěvačky Montserrat Caballé. Na druhém místě skončil David Gránský s "pouhými" 28 body! Kdo byl vaším favoritem v tomto klíčovém kole? Souhlasíte s výsledky?
14.11.2016 18:50 |

Osobnosti: David Gránský (123 článků) , Jan Cina (82 článků) , Montserrat Caballé (5 článků)

Soutěž Tvoje tvář má známý hlas se blíží do svého finále. V 11. kole vyhrál s počtem 36 bodů Milan Peroutka, který se předvedl v kůži hvězdného operního pěvce Andrea Bocelliho. Na druhém místě skončila Tatiana Vilhelmová. Kdo byl vaším favoritem v tomto klíčovém kole? Souhlasíte s výsledky?
08.05.2017 17:15 |

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (427 článků) , Andrea Bocelli (39 článků) , Milan Peroutka (132 článků)

Sportovní fanoušci jásají, ale pravidelní diváci show Tvoje tvář má známý hlas pěkně zuří. Kvůli hokeji přišli o svůj oblíbený sobotní program! Co se dá dělat, musíme vydržet další týden, než se show objeví. Namísto hodnocení nových vystoupení si ale můžeme zavzpomínat na to, co mělo zatím největší úspěch.
10.05.2016 10:00 |

Souhlasíte s výsledky sobotního kola soutěže Tvoje tvář má známý hlas?

Máme za sebou další, již 7. kolo populární pěvecké soutěže Tvoje tvář má známý hlas a soutěžící opět předvedli skvělé výkony. Jak je ale porota ohodnotila, se nemusí líbit každému. Zkuste obodovat soutěžící sami v naší anketě, komu dáte plný počet, a kdo to tentokrát vůbec nezvládl?
16.05.2016 17:25 |

Finále soutěže Tvoje tvář má známý hlas

V sobotu proběhl desátý díl velkolepé pěvecké soutěže Tvoje tvář má známý hlas a bylo opravdu na co koukat! Čtyři postupující soutěžící zpívali píseň dle vlastního výběru, do zpěvu se zapojili i porotci a také jsme mohli vidět skvělé duety. Porota následně vybrala celkového vítěze soutěže. Na vás je teď rozhodnutí, jestli souhlasíte s porotou, či nikoliv. Vyjádřete se prostřednictvím ankety na konci článku.
13.06.2016 17:25 |

Marta Jandová vyhrála 10. kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas! Souhlasíte s výsledky?

Jubilejní 10. kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas je za námi. Tentokráte nejvíce zazářila Marta Jandová jako zpěvák Meat Loaf, která vyhrála s obrovským náskokem 10 bodů nad druhou Annou Slováčkovou. Všechny výsledky, včetně čtenářské ankety o nejlepší vystoupení, najdete v tomto článku.
07.11.2016 20:10 |

Osobnosti: Meat Loaf (7 článků) , Marta Jandová (857 článků) , Anna Slováčková (38 článků)

Otestujte svůj zpěv a můžete být v televizní show Hlas ČeskoSlovenska

Televize Nova a Markíza už 12. února spustí novou talentovou soutěž Hlas ČeskoSlovenska. Na internetových stránkách soutěže si můžete otestovat svůj zpěv a nechat se ohodnotit. Vítěz pak vystoupí v televizní show. Další články k tématu: Televize vsadily na osvědčené duo, Hlas budou moderovat Mareš a Tina Potvrzeno: David, Vojtek, Rolins a Rytmus budou hledat nejkrásnější Hlas Michal David bude jedním z koučů pěvecké soutěže Hlas ČeskoSlovenska Do poroty Hlasu ČeskoSlovenska může zasednout Dyk, Žbirka i Vondráčková Revue iDNES.cz udělilo divoké karty do soutěže Hlas ČeskoSlovenska Nejkrásnější hlasy si střihly hvězdné duety s Duffy, Adele i Levinem Mexiko nadchla nevidomá zpěvačka, uspěla v soutěži o nejkrásnější hlas Poslechněte si nejkrásnější hlasy ze zahraničí, u nás to můžete být vy Hledáme nejkrásnější hlas Česka a Slovenska, posílejte své nahrávky Nova a Markíza hledají nejkrásnější hlas Česka a Slovenska
17.01.2012 16:25 |

Osobnosti: Michal David (1217 článků)