Článek

Trump se musel na projev proplížit zadním vchodem. Odpůrci ho jinudy nepustili

 
Ani druhý den návštěvy amerického magnáta Donalda Trumpa v Kalifornii se neobešel bez ostrých protestů ze strany jeho odpůrců. Podnikatel usilující o nominaci na republikánského kandidáta na prezidenta Spojených států musel v pátek při cestě na projev v místním hotelu vejít zadním vchodem, protože ten přední zablokovala asi tisícovka demonstrantů.
30.04.2016 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (1927 článků)
Podobné články

Havel slavil 75. narozeniny: Dagmar přišla s matkou, oslavenec zadním vchodem

 
VIDEO: Dramatik a první prezident postkomunistického Československa Václav Havel dnes oslavil 75. narozeniny. V kulturním centru DOX v pražských Holešovicích mu přálo asi 500 hostů, kteří v jeho životě hráli zásadní roli. Paní Dagmar na akci vzala i svou maminku Markétu Veškrnovou. Sám oslavenec proklouzl na místo zadním vchodem. Stejným způsobem se do centra dostala i bývalá ministryně USA Madeleine Albright.
01.10.2011 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4389 článků) , Pavel Landovský (166 článků)

Zeman se chce dostat do Strakovky zadním vchodem, varuje Sobotka. A chce tomu zabránit

 
„Nemohu podporovat tendence k prezidentskému systému,“ říká předseda ČSSD Bohuslav Sobotka a nechce podpořit Rusnokův kabinet, který vznikl z vůle prezidenta. V rozhovoru pro MF Dnes také řekl, že snaha SPOZ obsadit Strakovku zadním vchodem Zemanovu stranu neposílí.
03.08.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (7842 článků)

Berlinale se změnilo, hvězdy jezdí dál

 
Filmy, hvězdy a tvůrci z celého světa si dali v první polovině února každoroční sraz v německé metropoli na 62. ročníku Berlinale. Deset dnů lákali herci a herečky v čele s Meryl Streepovou Berlíňany na Postupimské náměstí vyhlížet, kdo vystoupí z limuzín – buď před hlavním vchodem do paláce na červený koberec, nebo v boční uličce před zadním vchodem při setkáních s novináři.
24.02.2012 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Meryl Streep (163 článků)

Hned sedm tramvají bude muset jinudy. V sobotu zavřou Spálenou ulici

 
Kvůli sobotní opravě tramvajové trati ve Spálené ulici, konkrétně mezi ulicemi Myslíkova a Lazarská, se připravte na výluky v dopravě. Hned sedm linek bude muset jezdit jinudy. Práce začnou v sedm hodin ráno a skončit mají ve 21:00.
04.11.2016 16:45 |

podobné články

Právničku kvůli podprsence nepustili do vězení

 
Měla a nepustili ji, sundala a stejně ji nepustili.
22.06.2010 13:50 |

podobné články

„Jste odpad,“ čertil se Trump. Odpůrci mu narušili další akce svými protesty

 
Miliardář Donald Trump chce být americkým prezidentem, svými výroky však společnost rozděluje snad jako žádný jiný z kandidátů. Jeho mítinky v posledních dnech výrazně poznamenaly střety mezi jeho odpůrci a příznivci. Po „hospodské bitce“ v Chicagu přišly další projevy nespokojenosti. Na letišti v Daytonu Trumpa chránila vlastním tělem ochranka, byť před jedním demonstrantem. V Kansas City se už Trump neudržel a odpůrce nazval „odpadem“.
13.03.2016 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (1927 článků)

Policisté v Brně usměrňovali neonacisty, vzduchem létaly dýmovnice

 
Brno zažilo horký první máj. Odpůrci pravicových radikálů z iniciativy Brno blokuje v neděli obsadili křižovatku brněnských ulic Cejl a Koliště. Právě tímto místem měl vést pochod asi čtyř stovek neonacistů. Policie pochod vedla jinudy a přes drobné potyčky v závěru se jí podařilo radikály vytlačit. Kolem půl šesté se neonacisté i jejich odpůrci začali rozcházet. Policisté budou situaci hlídat až do večera.
01.05.2011 18:50 |

podobné články

Melania Trump nebude žít v Bílém domě: Zůstane v luxusní Trump Tower i se synem

 
Nová první dáma Melania Trump (46) se ani po inauguraci manžela nepřestěhuje do Bílého domu. Naopak chce zůstat i se synem Barronem (10) v Trump Tower. Donald Trump (70) chce také trávit co nejvíce času v New Yorku.
20.11.2016 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (1927 článků)

Muž (57) má konečně omluvu, proč chodí všude pozdě: Trpí chronickým zpožděním!

 
Chodil pozdě do práce, na obědy a dokonce se musel proplížit i na pár pohřbů, kam dorazil pozdě po začátku. Jim Dunbar (57) prostě nepřišel nikam včas. Doktoři nyní konečně zjistili proč – Brit trpí chronickým zpožděním!
28.08.2013 06:00 |

podobné články

Policisté dopadli pachatele vloupání jen několik hodin po činu

 
V úterý po sedmé hodině ranní oznámil na tísňovou linku policie nájemce pokoje ve sklepení napajedelské restaurace vloupání do tohoto zařízení. Policisté z Napajedel během několika málo minut přijeli na místo činu. Už zvenku bylo zřejmé, že někdo rozbil vchodové dveře, uvnitř byl nepořádek a na zemi, na stolech i v umyvadle spousta krve. Před vchodem na ně už čekala servírka společně s oznamovatelem. Ráno ji vzbudil telefonem jeden z hostů restaurace z minulé noci. Přemluvil ji, aby se s ním šla do hospody podívat, protože si tam v noci zapomněl bundu. Dali si sraz před vchodem. Ona tam byla dřív a viděla spoušť. Proto už zapomnětlivce dovnitř nepustila.
06.08.2014 18:20 |

podobné články

Do divadla s vozíčkem? Někde jen vedlejším vchodem, jinde ani to ne

 
Po problému s přepravou vozíčkářů ve vlaku se zdá, že tělesně postižení narážejí na úskalí i při návštěvě divadel. Vstupenky si musí zajistit předem a zároveň musí informovat o typu vozíku. A hlavně by měli za kulturou vyrážet s dostatečnou časovou rezervou. U starších staveb je totiž bezbariérový přístup mnohdy možný jen vedlejším vchodem, který nemusí být označen. Někde ovšem chybí i tato možnost.
04.01.2016 18:00 |

podobné články

Nenalíčená Havlová prchala před fotografy!

 
Bývalá první dáma Dagmar Havlová vyráží do společnosti vždy dokonale upravená. Ale na dopolední projekci filmu Kanadská noc, kde hraje, si jen tak odskočila od plotny, a tak není divu, že se fotografům snažila utéct zadním vchodem.
04.06.2009 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1049 článků)

Chodí Lindsay Lohan se ženáčem?

 
Tak právě tuhle otázku si teď pokládá mnoho lidí. Lindsay byla totiž spatřená s ženatým hercem Balthazarem Getty… I když Lindsay tuto skutečnost razantně popírá, vše nasvědčuje pravému opaku. Dvojice se v pondělí večer plížila do jednoho z klubů zadním vchodem, aby tak unikla všudypřítomným fotografům. Podle slov Lindsay se však v klubu s Balthazerem potkala úplně [...]
21.10.2009 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (684 článků)

Podívejte se: Začal Havlův narozeninový mejdan za těžké milióny. Platí to miliardář Bakala

 
Exprezident Václav Havel  (74) dnes s předstihem slaví své pětasedmdesáté narozeniny. V pražské centru současného umění DOX je na pět set hostů. Před novináři bývalá hlava státu utekla zadním vchodem. Jeho žena, Dagmar Veškrnová, která poslední dobou často navštěvuje doktory, vypadala strhaně, přesto ale na oslavu přivedla svou maminku. Podívejte se na rozsáhlou fotogalerii.
01.10.2011 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4389 článků)

TO BYLA PÁRTY! Na Havlovy narozeniny přišlo 500 lidí! Vše platil uhlobaron!

 
Bývalý prezident Václav Havel oslavil narozeniny v kulturním centru DOX. Popřát mu přišlo asi 500 gratulantů. Nechyběla manželka Dagmar. Bývalá ministryně zahraničí Madeleine Albrightová přišla stejně jako oslavenec zadním vchodem.
01.10.2011 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4389 článků)

Janouškovy útěky: Nejdříve pelášil před policií, pak před novináři

 
Lobbista Roman Janoušek způsobil v pátek dopravní nehodu a přejel ženu silnici. Poté jako zbabělec a prase ujel. Utíkal i před policií. Po výslechu na policii se snažil utéct zadním vchodem před novináři. Blesk.cz byl však na místě. A Janoušek si dal únikový slalom mezi auty.
26.03.2012 15:10 |

podobné články

Podnikatel Luboš Pašek: Vezl Janouška z policie!

 
Kauza Romana Janouška (43), který před dvanácti dny opilý přejel ženu (51), nekončí. Podařilo se odhalit jednoho z mužů, který ho tentýž den zadním vchodem odváděl z budovy policie. Jedná se o podnikatele Luboše Paška (47), jehož aktivity vyšetřuje protikorupční policie!
04.04.2012 12:10 |

podobné články

Karel Šíp: Nemůže se hýbat, a tak tloustne! Na TýTý mu břicho trhalo košili!

 
Vzhledem ke zd ravotním problémům, s nimiž už řadu měsíců bojuje (trápí ho bolesti kyčle a zánět prostaty), se chtěl bavič Karel Šíp (66) vyhnout setkání s novináři, a tudíž přišel s manželkou Ivou na TýTý zadním vchodem.
16.04.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Šíp (288 článků)

Ratha z vazby nejspíš nepustí, soud požaduje kauci 14 milionů

 
Poslanec a bývalý středočeský hejtman David Rath v pondělí stanul před okresním soudem Praha- Východ, který má rozhodnout o jeho případném propuštění z vazby. K soudu byl dopraven z vazební věznice v Litoměřicích a do budovy s želízky na rukou přiveden zadním vchodem.
20.08.2012 17:00 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4232 článků)