Trofej pro mistry Evropy do 21 let bude putovat po republice. Začíná se na Letné

Sobotní derby mezi Spartou a Slavií odstartuje sérii výstav trofeje pro fotbalové mistry Evropy do 21 let. Pohár bude pro veřejnost poprvé k vidění v sobotu od 18:30 na Letné před derby. Postupně procestuje všechna hostitelská města červnového šampionátu  - Prahu, Olomouc, Uherské Hradiště a těšit se na něj mohou i v Plzni či Otrokovicích.
09.04.2015 19:36 |

Nizozemsko má poprvé fotbalové mistry Evropy do 17 let

Nizozemsko má poprvé fotbalové mistry Evropy do 17 let.
15.05.2011 13:55 |

I kdyby se Severočeši stali dnes mistry, nablýskanou trofej nedostanou!

Ten opojný pocit polaskat se s pohárem hned po zisku mistrovského titulu si dnes Štajner a spol. v Jablonci nevychutnají. I kdyby se fotbalový Liberec stal už ve 29. kole ligy šampionem, trofej zůstane až do soboty v Praze.
09.05.2012 12:15 |

PÁTÁ TROFEJ! Bayern vyhrál vše, co se dalo! Je mistrem světa mezi kluby

Fotbalisté Bayernu Mnichov jsou klubovými mistry světa. Ve finále turnaje kontinentálních šampionů v Maroku porazili domácí Casablancu 2:0, brankami se o to postarali Dante a Thiago. Bayern tak získal svou pátou trofej v roce 2013!
21.12.2013 22:47 |

Chicago má Prezidentskou trofej. Dočkalo se jí po 22 letech!

Hráči Chicaga Blackhawks na nic nečekali. Po vítězství 4:1 na ledě Edmontonu se stali vítězi základní části a vyhráli trofej Prezidentskou trofej. Sidney Crosby z Pittsburghu navíc přišel o post nejproduktivnějšího hráče.
25.04.2013 07:20 |

Osobnosti: Sidney Crosby (88 článků)

Dánové jsou házenkářskými mistry Evropy

Házenkáři Dánska se stali v Bělehradě mistry Evropy, když ve finále porazili domácí Srbsko 21:19. Bronz vybojovali Chorvati, kteří v zápase o třetí místo vyhráli nad Španělskem 31:27.
29.01.2012 19:25 |

Fotbalové mistry Evropy vítalo celé Španělsko: Audience u krále!

Velkolepý návrat! Fotbalové mistry Evropy přivítal španělský král Juan Carlos I. se svou rodinou. Audienci jim udělil v madridském Paláci Zarzuele.
04.07.2012 12:15 |

Osobnosti: Juan Carlos I. (6 článků) , Carlos Carlos (170 článků)

Synek a Knapková se v Seville stali mistry Evropy ve skifu

Skifaři Ondřej Synek a Miroslava Knapková se v Seville stali mistry Evropy. Úřadující olympijská šampionka a mistryně světa Knapková získala na kontinentálním mistrovství již třetí zlatou medaili ve své hlavní disciplíně, Synek ovládl skif podruhé. Veslař pražské Dukly byl ale už v roce 2007 členem vítězné posádky osmiveslice.
02.06.2013 15:05 |

Osobnosti: Ondřej Synek (135 článků) , Miroslava Knapková (50 článků)

Skifaři Synek a Knapková se stali mistry Evropy

Skifaři Ondřej Synek a Miroslava Knapková se dnes v Seville stali mistry Evropy. Úřadující olympijská šampionka a mistryně světa Knapková získala na kontinentálním mistrovství již třetí zlatou medaili ve své hlavní disciplíně, Synek ovládl skif podruhé. Veslař pražské Dukly byl ale už v roce 2007 členem vítězné posádky osmiveslice.
02.06.2013 16:35 |

Skifaři Synek s Knapkovou úřadovali v Bělehradě a stali se mistry Evropy

Skifaři Ondřej Synek a Miroslava Knapková se dnes v Bělehradě stali mistry Evropy ve veslování. Oba obhájili loňská vítězství a shodně získali již čtvrtou zlatou medaili na kontinentálním šampionátu; Synek ale jeden triumf vybojoval na osmiveslici.
01.06.2014 16:25 |

Rádio Junior provede děti děním v Soči, chystá i akce v Olympijském parku na pražské Letné

Po celou dobu Zimních olympijských her se bude Rádio Junior ve svém vysílání denně věnovat sportu, dění v Soči a v Olympijském parku na Letné. Právě na Letné Junior vše zahájí. V neděli 9. února děti i dospělé návštěvníky parku potěší zábavným dopolednem plným písniček, povídání, her a soutěží.
05.02.2014 20:20 |

Černý s Kohoutem mistry Evropy

K titulům mistrů České republiky Honza Černý s Pavlem Kohoutem včera přidali titul mistrů Evropy v rally. V oblasti Mazurských jezer, asi 230 kilometrů severně od Varšavy, se končila soutěž FIA mistrovství Evropy v rally s názvem 69. Rajd Polski. Právě na této soutěži se rozhodovalo o titulu mistrů Evropy v rally vozů s pohonem jen jedné nápravy.
03.10.2012 10:05 |

Osobnosti: Pavel Kohout (203 článků) , Pavel Černý (26 článků) , Pavel Černý (26 článků)

Jacksona na Letné odmítají výtvarníci i internetová iniciativa

Proti plánované soše Michaela Jacksona, která by měla stát v Praze na Letné, se začínají ozývat první kritické hlasy. Nahradit památník připomínající Jacksonův koncert z roku 1996 za některé z děl nejznámějších českých umělců navrhuje pražská Galerie Dvorak Sec Contemporary. Stovky odpůrců sdružila také iniciativa s názvem Sochu Michaela Jacksona na Letné NECHCI!!! založená uživateli internetové sociální sítě Facebook.
28.06.2010 15:55 |

Osobnosti: Michael Jackson (1592 článků) , Michael Socha (4 články)

Magistrát popírá, že by spustil hlasování o nové podobě Letné

Pražský magistrát popřel, že by spustil hlasování o nové podobě pomníku na Letné. Stránky www.kohonaletne.cz jménem města vyhlásily hlasování o soše, která má stát na místě bývalého Stalinova pomníku. Stránka s hlasováním využívá dnes již nepoužívanou podobu magistrátního webu včetně loga Prahy. Zprávu o hlasování jménem magistrátu rozeslala iniciativa Koho si přejete na Letné?
04.08.2014 17:20 |

Fotbalový pohár pro mistry světa míří do Prahy!

Fotbalista nemůže vyhrát cennější trofej. Je to takový Svatý grál. Světový pohár pro vítěze mistrovství světa se vůbec poprvé představí v České republice. I když jen na čtyři hodiny.
27.02.2014 17:15 |

Tenistky, držíme palce. Dotančete si pro trofej!

Nemohly se dočkat! Finále Fed Cupu začíná už dnes po obědě a české tenistky jsou na něj stoprocentně nachystané. Sebevědomí navíc rapidně zničily srbským soupeřkám, protože připravená je i Petra Kvitová (22). Náladu mají obhájkyně zatím parádní, po trénincích si zpívají a tančí... Co takhle dotrsat si po roce zase pro trofej?!
03.11.2012 11:25 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1450 článků)

Vzácná trofej strávila v Praze jen pár hodin. Chránili ji bodyguardi

V České republice přistálo včera na pár hodin letadlo se vzácným nákladem. Na palubě bylo 400 milionů korun - taková je totiž hodnota trofeje, kterou každé čtyři roky získává fotbalový mistr světa. A právě tato zlatá trofej se poprvé v historii představila v Praze.
07.03.2014 08:00 |

Švédové jsou mistry světa. Porazili Švýcarsko 5:1

Hokejisté Švédska se podeváté v historii stali mistry světa, poté co ve finále letošního světového šampionátu porazili doma ve Stockholmu Švýcarsko 5:1. Seveřané proti dosud neporaženému soupeři jako první inkasovali, ale nakonec přesvědčivě ukončili neúspěšnou sérii domácích týmů, které čekaly na zlato dlouhých 27 let od triumfu SSSR v Moskvě 1986.
19.05.2013 23:00 |

Trapas v Brazílii! Trofeje pro volejbalové mistry světa někdo ukradl

Trofeje pro volejbalové mistry a mistryně světa někdo v Brazílii ukradl. Podle pátečního vyjádření brazilského svazu zmizely během přepravy nákladním vozem po slavnostní prezentaci na pláži Copacabana v Riu de Janeiro.
23.08.2014 14:10 |

Hokejový nároďák válel, rozdrtil mistry světa: Pět fíků pro Finy!

To byla kanonáda. Ve čtvrtek naši hokejisté nestačili v Chomutově na Švédy, jenže na další duel se přesunuli do Moskvy a tam včera vypráskali mistry světa z Finska 5:1 a oplatili jim měsíc starou porážku z Helsinek 0:4.
18.12.2011 12:05 |