Trofej pro mistry Evropy do 21 let bude putovat po republice. Začíná se na Letné

Sobotní derby mezi Spartou a Slavií odstartuje sérii výstav trofeje pro fotbalové mistry Evropy do 21 let. Pohár bude pro veřejnost poprvé k vidění v sobotu od 18:30 na Letné před derby. Postupně procestuje všechna hostitelská města červnového šampionátu  - Prahu, Olomouc, Uherské Hradiště a těšit se na něj mohou i v Plzni či Otrokovicích.
09.04.2015 19:36 |

Nizozemsko má poprvé fotbalové mistry Evropy do 17 let

Nizozemsko má poprvé fotbalové mistry Evropy do 17 let.
15.05.2011 13:55 |

I kdyby se Severočeši stali dnes mistry, nablýskanou trofej nedostanou!

Ten opojný pocit polaskat se s pohárem hned po zisku mistrovského titulu si dnes Štajner a spol. v Jablonci nevychutnají. I kdyby se fotbalový Liberec stal už ve 29. kole ligy šampionem, trofej zůstane až do soboty v Praze.
09.05.2012 12:15 |

PÁTÁ TROFEJ! Bayern vyhrál vše, co se dalo! Je mistrem světa mezi kluby

Fotbalisté Bayernu Mnichov jsou klubovými mistry světa. Ve finále turnaje kontinentálních šampionů v Maroku porazili domácí Casablancu 2:0, brankami se o to postarali Dante a Thiago. Bayern tak získal svou pátou trofej v roce 2013!
21.12.2013 22:47 |

Chicago má Prezidentskou trofej. Dočkalo se jí po 22 letech!

Hráči Chicaga Blackhawks na nic nečekali. Po vítězství 4:1 na ledě Edmontonu se stali vítězi základní části a vyhráli trofej Prezidentskou trofej. Sidney Crosby z Pittsburghu navíc přišel o post nejproduktivnějšího hráče.
25.04.2013 07:20 |

Osobnosti: Sidney Crosby (88 článků)

Dánové jsou házenkářskými mistry Evropy

Házenkáři Dánska se stali v Bělehradě mistry Evropy, když ve finále porazili domácí Srbsko 21:19. Bronz vybojovali Chorvati, kteří v zápase o třetí místo vyhráli nad Španělskem 31:27.
29.01.2012 19:25 |

Fotbalové mistry Evropy vítalo celé Španělsko: Audience u krále!

Velkolepý návrat! Fotbalové mistry Evropy přivítal španělský král Juan Carlos I. se svou rodinou. Audienci jim udělil v madridském Paláci Zarzuele.
04.07.2012 12:15 |

Osobnosti: Juan Carlos I. (6 článků) , Carlos Carlos (173 článků)

Synek a Knapková se v Seville stali mistry Evropy ve skifu

Skifaři Ondřej Synek a Miroslava Knapková se v Seville stali mistry Evropy. Úřadující olympijská šampionka a mistryně světa Knapková získala na kontinentálním mistrovství již třetí zlatou medaili ve své hlavní disciplíně, Synek ovládl skif podruhé. Veslař pražské Dukly byl ale už v roce 2007 členem vítězné posádky osmiveslice.
02.06.2013 15:05 |

Osobnosti: Ondřej Synek (135 článků) , Miroslava Knapková (50 článků)

Skifaři Synek a Knapková se stali mistry Evropy

Skifaři Ondřej Synek a Miroslava Knapková se dnes v Seville stali mistry Evropy. Úřadující olympijská šampionka a mistryně světa Knapková získala na kontinentálním mistrovství již třetí zlatou medaili ve své hlavní disciplíně, Synek ovládl skif podruhé. Veslař pražské Dukly byl ale už v roce 2007 členem vítězné posádky osmiveslice.
02.06.2013 16:35 |

Skifaři Synek s Knapkovou úřadovali v Bělehradě a stali se mistry Evropy

Skifaři Ondřej Synek a Miroslava Knapková se dnes v Bělehradě stali mistry Evropy ve veslování. Oba obhájili loňská vítězství a shodně získali již čtvrtou zlatou medaili na kontinentálním šampionátu; Synek ale jeden triumf vybojoval na osmiveslici.
01.06.2014 16:25 |

Rádio Junior provede děti děním v Soči, chystá i akce v Olympijském parku na pražské Letné

Po celou dobu Zimních olympijských her se bude Rádio Junior ve svém vysílání denně věnovat sportu, dění v Soči a v Olympijském parku na Letné. Právě na Letné Junior vše zahájí. V neděli 9. února děti i dospělé návštěvníky parku potěší zábavným dopolednem plným písniček, povídání, her a soutěží.
05.02.2014 20:20 |

Černý s Kohoutem mistry Evropy

K titulům mistrů České republiky Honza Černý s Pavlem Kohoutem včera přidali titul mistrů Evropy v rally. V oblasti Mazurských jezer, asi 230 kilometrů severně od Varšavy, se končila soutěž FIA mistrovství Evropy v rally s názvem 69. Rajd Polski. Právě na této soutěži se rozhodovalo o titulu mistrů Evropy v rally vozů s pohonem jen jedné nápravy.
03.10.2012 10:05 |

Osobnosti: Pavel Kohout (214 článků) , Pavel Černý (35 článků) , Pavel Černý (35 článků)

Fotbalový pohár pro mistry světa míří do Prahy!

Fotbalista nemůže vyhrát cennější trofej. Je to takový Svatý grál. Světový pohár pro vítěze mistrovství světa se vůbec poprvé představí v České republice. I když jen na čtyři hodiny.
27.02.2014 17:15 |

Jacksona na Letné odmítají výtvarníci i internetová iniciativa

Proti plánované soše Michaela Jacksona, která by měla stát v Praze na Letné, se začínají ozývat první kritické hlasy. Nahradit památník připomínající Jacksonův koncert z roku 1996 za některé z děl nejznámějších českých umělců navrhuje pražská Galerie Dvorak Sec Contemporary. Stovky odpůrců sdružila také iniciativa s názvem Sochu Michaela Jacksona na Letné NECHCI!!! založená uživateli internetové sociální sítě Facebook.
28.06.2010 15:55 |

Osobnosti: Michael Jackson (1611 článků) , Michael Socha (4 články)

Magistrát popírá, že by spustil hlasování o nové podobě Letné

Pražský magistrát popřel, že by spustil hlasování o nové podobě pomníku na Letné. Stránky www.kohonaletne.cz jménem města vyhlásily hlasování o soše, která má stát na místě bývalého Stalinova pomníku. Stránka s hlasováním využívá dnes již nepoužívanou podobu magistrátního webu včetně loga Prahy. Zprávu o hlasování jménem magistrátu rozeslala iniciativa Koho si přejete na Letné?
04.08.2014 17:20 |

Tenistky, držíme palce. Dotančete si pro trofej!

Nemohly se dočkat! Finále Fed Cupu začíná už dnes po obědě a české tenistky jsou na něj stoprocentně nachystané. Sebevědomí navíc rapidně zničily srbským soupeřkám, protože připravená je i Petra Kvitová (22). Náladu mají obhájkyně zatím parádní, po trénincích si zpívají a tančí... Co takhle dotrsat si po roce zase pro trofej?!
03.11.2012 11:25 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků)

Vzácná trofej strávila v Praze jen pár hodin. Chránili ji bodyguardi

V České republice přistálo včera na pár hodin letadlo se vzácným nákladem. Na palubě bylo 400 milionů korun - taková je totiž hodnota trofeje, kterou každé čtyři roky získává fotbalový mistr světa. A právě tato zlatá trofej se poprvé v historii představila v Praze.
07.03.2014 08:00 |

Švédové jsou mistry světa. Porazili Švýcarsko 5:1

Hokejisté Švédska se podeváté v historii stali mistry světa, poté co ve finále letošního světového šampionátu porazili doma ve Stockholmu Švýcarsko 5:1. Seveřané proti dosud neporaženému soupeři jako první inkasovali, ale nakonec přesvědčivě ukončili neúspěšnou sérii domácích týmů, které čekaly na zlato dlouhých 27 let od triumfu SSSR v Moskvě 1986.
19.05.2013 23:00 |

Trapas v Brazílii! Trofeje pro volejbalové mistry světa někdo ukradl

Trofeje pro volejbalové mistry a mistryně světa někdo v Brazílii ukradl. Podle pátečního vyjádření brazilského svazu zmizely během přepravy nákladním vozem po slavnostní prezentaci na pláži Copacabana v Riu de Janeiro.
23.08.2014 14:10 |

O deblovou trofej Martiny Navrátilové bude bojovat i Peschkeová

Po legendární tenistce Martině Navrátilové je nově pojmenovaná trofej pro vítězný deblový pár na Turnaji mistryň. O pohár, jenž byl oficiálně představen během úterního losování, bude usilovat i jediná česká zástupkyně Květa Peschkeová.
21.10.2014 16:35 |

Osobnosti: Martina Navrátilová (147 článků) , Květa Peschkeová (41 článků)